Вхід | Реєстрація

Доступний овоч, що покращує роботу мозку

Науковці назвали ідеальний овоч, який не лише покращує самопочуття, а й робить кмітливішим. До того ж, цей смаколик доволі доступний та поширений в Україні.

Американські вчені з Університету Вейк Форест заявили, що звичайний буряк має позитивний вплив на мозок, адже допомагає йому залишатись активним та молодим. Річ у тому, що цей овоч багатий на важливі для здоров’я речовини, які не зникають під час термообробки. Саме це і є перевагою буряка над іншими овочами, які втрачають частину властивостей під час приготування.

«Порція бурякового соку на день у поєднанні з фізичними навантаженнями покращує пластичність мозку», — наголошують дослідники. Тому цей овоч дозволяє уповільнити старіння мозку. Під час споживання речовини з буряка перетворюються у з’єднання, які стимулюють появу оксиду азоту в крові. Простіше кажучи, овоч дозволяє розширити кровоносні судини та нормалізувати кров’яний тиск, тому до мозку та м’язів краще надходить кисень.

Це підтвердило і дослідження за участю чоловіків у віці 65 років, які впродовж 6 тижнів перед кожним тренуванням випивали невелику склянку бурякового соку. Звісно ж, за годину до фізичних активностей. Вкінці експерименту вони відчутно підняли свої спортивні показники та мали кращі показники нейропластичності мозку, у порівнянні з контрольною групою, яка пила звичайну воду.

2 липня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації