Вхід | Реєстрація

Фрукт, що здатен покращити здоров’я органу довголіття

Сьогодні багато вчених сходяться на думці, що основним органом довголіття є кишечник. Він відповідає за правильну роботу багатьох систем організму і здатність протистояти захворюванням. За словами лікарів, у кишковому мікробіомі міститься до 1000 різних видів бактерій (у середньому), кожен з яких виконує певну функцію.

Більшість із мікроорганізмів відповідають за здоров’я серця, вагу, правильне травлення і навіть можуть виробляти вітаміни B і K. Крім того, мікробіом регулює імунітет, захищаючи організм від різних хвороб. Щоб підтримувати здоров’я кишечника, лікарі рекомендують дотримуватися кількох простих правил у харчуванні.

Зокрема, корисні бактерії вбиває червоне м’ясо і цукор, а збільшує їх кількість клітковина. Тепер було виявлено, що мікробіом здатні поліпшити звичайні банани.

13 липня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації