Вхід | Реєстрація

Скільки потрібно відновлюватись після безсонних ночей

Відомо, що хронічне недосипання робить значний внесок у погіршення здоров’я людини. Тут і проблеми з серцево-судинною системою, когнітивними функціями, ЦНС, і зниження швидкості реакції, і погіршення пам’яті й концентрації уваги. Тим не менш, до цих пір залишалося незрозумілим, протягом якого періоду часу необхідно відновлювати організм після тривалого скорочення часу сну.

У спробах відповісти на це питання, Джеремі Охаб і його команда вчених провели експеримент, у ході якого люди з хронічним недосипанням повинні були спати необмежену кількість часу. Як виявилося, через тиждень відпочинку без будильників зміни відбулися тільки в підвищенні швидкості реакції. У свою чергу, інші життєво важливі параметри залишалися далекі від норми.

Сучасне суспільство розглядає обмеження сну як норму, але результати показують, що наслідки регулярного недосипання, можливо, буде нелегко подолати.

23 вересня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації