Вхід | Реєстрація

Чому не варто приймати антибіотики при застуді

Антибіотики не допомагають при застуді та гострих вірусних інфекційних захворюваннях.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я України.

Антибактеріальні препарати ефективні проти хвороб, збудниками яких є бактерії. Антибіотики не можуть впливати на віруси, які також спричиняють виникнення інфекційних хвороб.

Гострі респіраторні вірусні інфекції та застуду викликають віруси, тому вилікувати їх антибіотиками неможливо.

«Майже 64 % людей помилково вважають, що гострі вірусні інфекційні захворювання та застуду можна лікувати антибіотиками. «Я щось довго кашляю — антибіотик», «Температура три дні — антибіотик». Люди зловживають прийомом антибіотиків без звернення по медичну допомогу, не відрізняючи бактеріальну інфекцію від вірусної. Водночас призначити антибіотик може тільки лікар за результатами аналізу крові», — повідомляє МОЗ.

Якщо безконтрольно приймати антибіотики, стійкість бактерій до них зростатиме, а тому лікування в майбутньому може не допомогти.

11 жовтня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації