Вхід | Реєстрація

Ідеальна тривалість сну

Нормальна тривалість сну є важливою для людей.

Тривалість нічного відпочинку від 7 до 8 годин є ідеальною, оскільки якщо вона менша, то це може спровокувати формування смертельно небезпечних бляшок у мозку. А надлишок сну в літньому віці робить людину більш загальмованою і забудькуватою.

Дослідники зі Стендфордського університету вкотре підтвердили вже давно і багатьом відому аксіому про те, що людині вночі треба отримувати не менше 7–8 годин сну. Це є особливо важливим для людей у літньому віці, оскільки адекватний нічний відпочинок зберігає здоров’я мозку. Якщо люди спали менше 6 годин, то в них погіршувалися когнітивні функції, а в мозку збільшувався рівень небезпечних бляшок, пов’язаних зі старечим недоумством.

Люди, які забагато спали, демонстрували більш слабку пам’ять і уповільнену швидкість реакції, незважаючи на відсутність високих показників бета-амілоїдних білків у мозку. Дослідники проаналізували роботу мозку 4 500 осіб із середнім віком у 71 рік із США, Канади, Австралії та Японії.

Незалежні експерти вважають, що отримані дані підтверджують вже відомі зв’язки між скупченням бета-амілоїдного білка і погіршенням когнітивної діяльності. Щодо занадто тривалого сну в літньому віці, то він може бути симптомом якихось інших проблем зі здоров’ям, наприклад, депресії.

22 жовтня | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації