Вхід | Реєстрація

Чим загрожує надмірне вживання кави

У численних дослідженнях неодноразово повідомлялося про користь помірних доз кави для загального здоров’я і мислення людини. Останнє дослідження австралійських вчених показало, що значне перевищення рекомендованих доз кави (2-3 порції на день) може стати причиною розвитку старечого недоумства у подальшому.

За отриманими вченими з Університету Південної Австралії даними, занадто великі дози кофеїну можуть сприяти зменшенню об’єму мозку, що викликає у майбутньому проблеми з розумовими здібностями і розвиток деменції.

До таких висновків група вчених прийшла, провівши аналіз даних понад 17,5 тисячі осіб. Вивчивши їх пристрасть до кави, експерти встановили, що вживання 6 і більше чашок кави на день сприяло збільшенню ризику розвитку старечого недоумства майже на 53%.

«Ми вважаємо, що отримані нами результати можуть допомогти співробітникам охорони здоров’я своєчасно виявляти групи ризику щодо розвитку деменції серед «любителів» кави. Слід пам’ятати, що, як і будь-який препарат, кофеїн, який міститься у каві, у розумних дозах приносить користь для організму людини, але перевищення кількості кофеїну на день може стати причиною розвитку незворотних наслідків у мозку, спровокувавши розвиток деменції», — поділилася авторка дослідження Кітті Фам.

4 листопада 2021 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації