Вхід | Реєстрація

Про що попереджують судоми та біль у ногах

Нещодавно стали відомими результати дослідження, що пояснюють появу в ногах оніміння, болю і судом. За отриманими вченими даними, цим фактором може бути високий рівень холестерину.

Як відомо, скупчення великої кількості холестеринових бляшок на стінках судин викликає порушення циркуляції крові. Про зміну надходження крові до життєво важливих органів організм сигналізує різними симптомами. Оскільки кінцівки людини забезпечені досить великою кількістю судин, порушення кровообігу в них викликає ряд неприємних симптомів. Експерти з Південного інституту серцево-судинних захворювань визначили 5 найбільш яскраво-виражених симптомів, виявивши які слід звернутися до медиків, щоб своєчасно почати лікування гіперхолестеринемії:

  • поява хворобливих спазмів м’язів у області ніг;
  • поява відчуття оніміння і слабкості у нижніх кінцівках;
  • зниження кількості рослинності на ногах;
  • зниження температури і відчуття холоду в області однієї з гомілок або стопах;
  • слабке прослуховування пульсу в області ніг.

На підставі даних симптомів лікар може запідозрити зміни рівня холестерину в організмі і призначити відповідне дослідження крові, а також необхідні препарати для нормалізації його показників.

12 листопада 2021 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації