Вхід | Реєстрація

Як дожити до весни

Кінець зими. Минулої відпустки вже наче й не було, а до наступної ще так далеко. Трудові будні вже вижали з вас всі соки? Не засмучуйтесь, адже після цього тяжкого періоду прийде весна. В після зимовий час зростає ризик захворіти, чи отримати стрес тому що,наш організм протягом зими вичерпав,майже всі, запаси вітамінів. Тож насамперед, вам необхідно обдумати свій харчовий раціон, і подбати про те, щоб захистити себе і свою психіку(без того виснажену довготривалими холодами і повсякденними турботами) від негативних подразників оточуючої середи.

Основою гарного дня є добрий і енергійно зустрітий ранок. Прокинувшись увімкніть світло і погляньте на лампу, таким чином ви,так би мовити, зарядитесь позитивною енергією і світлом на весь день. Справа в тому, що природа дарує ще зовсім мало яскравих сонячних промінчиків, а вони потрібні нашому організму для виробітку ендорфінів «гормонів щастя». Ранкова зарядка «запустить» ваші м’язи,і підготує до майбутніх загрузок. Як що у вас проблеми на роботі, або в сім`ї, то вони повинні залишатися тільки там. Чітко розмежуйте ці дві сфери, і ніколи, наголошую, - ніколи не переносьте негаразди з однієї в іншу. Члени вашої родини не повинні страждати від ваших перепалок з начальством, і навпаки: не варто псувати відносини з шефом, чи співробітниками через те,що ваша дитина почала палити.

Для того, щоб зняти напругу після робочого дня, вам слід по зручніше сісти в кріслі, заплющити очі і уявіть себе на березі моря, згадайте як смачно пахне пахлава,постарайтесь відчути всю ніжність хвиль, що омивають ваші ступні. Уявили? А тепер вставайте, і сміло крокуйте вперед, назустріч весні та щастю!Автор: Оксана Скоробагатова
20 лютого 2013 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації