Вхід | Реєстрація

Помилки, що роблять миття рук марним

Важливо правильно мити руки, інакше це дасть хибне почуття безпеки.

Миття рук — найважливіша процедура, особливо за умов пандемії.

Швидко мити руки. За дослідженнями вчених, 95% людей миють руки замало довго, щоб очистити їх від усіх бактерій. У середньому люди миють руки близько шести секунд. Але для якісної дезінфекції потрібно робити це щонайменше 20 секунд.

Мити лише долоні. Мікроби знаходяться не лише на долонях, а й під нігтями та між пальцями. Тому необхідно переконатися, що ви намилили кожну ділянку ваших рук.

Погано сушити руки. Навіть якщо ви правильно виконуєте попередні пункти, ви можете піддати своє здоров’я загрозі, якщо просто не висушити руки. Вологі та теплі руки — ідеальне середовище для мікробів. Тому завжди ретельно витирайте руки щоразу після миття.

Мити руки лише після туалету. Більшість людей миє руки тільки після туалету та перед їдою. Однак щодня ми торкаємося великої кількості поверхонь, до яких торкалися інші люди. Тому руки мити варто періодично протягом усього дня. Особливо важливо це робити під час інфекцій.

26 травня 2022 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації