Вхід | Реєстрація

Як отримати направлення на психологічну реабілітацію учасникам АТО

У поточному році вперше впроваджується в дію державна програма «Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції».

Постановою Кабінету Міністрів України № 221 від 31.03.2015 передбачено закупівлю послуг із здійснення реабілітаційних заходів постраждалих учасників антитерористичної операції. Функцію закупівлі покладено на Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. За результатами конкурсних торгів на закупівлю за держані кошти послуг з психологічної реабілітації учасників АТО Службою на сьогодні визначено 2 переможця. ДП «Клінічний Санаторій «Курорт Березівські Мінеральні води», що у с. Березівське Харківської області та ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт», що у смт. Сергіївка Одеської області. Службою продовжується робота щодо укладення договорів з іншими закладами, які надаватимуть послуги з психологічної реабілітації учасникам АТО.

Органи праці та соціального захисту населення в свою чергу організовують направлення учасників АТО до реабілітаційних установ.

За повідомленням директора Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмили Корнієнко, для одержання направлення на психологічну реабілітацію учасники АТО можуть звернутися із заявою до рай(міськ)управлінь праці та соціального захисту населення за місцем проживання.

До заяви потрібно додати:

– копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

– копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Під час подання копій обов’язково потрібно надати їх оригінали.Автор: «Новини Полтавщини»
16 листопада 2015 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації