Вхід | Реєстрація

Як виспатися за 5 годин

Згідно досліджень вчених, організму звичайної людини цілком достатньо п’яти годин на добу, щоб отримати повноцінний сон, який і підбадьорить, і освіжить, і додасть нових сил. Але для того щоб виспатися за 5 годин, необхідно дотримуватися декількох принципів і правил здорового сну. 

Методика швидкого сну

Ми живемо у час прискорених швидкостей і підвищеного життєвого ритму. Тому фахівці розробили особливу методику, щоб людина могла висипатися за 5 годин і весь день відчувати прилив сил і бадьорості. Для цього потрібно дотримуватися наступної методики швидкого сну:

Розслабтеся перед тим, як заснути. Не засинайте разом з усіма своїми проблемами і переживаннями. Для цього виділіть хвилин 10-15 на роздуми про щось прекрасне або на прослуховування заспокійливої музики.

Не наїдайтеся перед сном і не навантажуйте шлунок на ніч. Інакше організм буде витрачати всю свою енергію не на відновлення, а на перетравлення їжі.

Використовуйте для сну особливі аксесуари. Придбайте зручну подушку, пов’язки на очі і беруші, якщо такі будуть необхідні.

Прийміть теплий душ перед сном (це не тільки засіб гігієни, але і чудовий спосіб розслабити тіло).

Спіть під теплою ковдрою. В холоді людина висипається менше, ніж в теплі.

Виробіть стійке звикання організму до 5-годинному сну. Зазвичай адаптація до подібного ритму відбувається в середньому за 1 місяць.

Виділяти для себе один день на тиждень (бажано не будній), коли можна спокійно поспати «про запас», тобто трохи довше, ніж зазвичай (годин 8).

Лягайте спати до 24:00 – у цей період організм людини швидше і краще всього висипається. (2 години сну після півночі дорівнюють одному до півночі – на цьому акцентував ще Поль Брегг).

Всі перераховані правила враховують, насамперед, три базові компоненти якісного і здорового сну: організацію спального місця, умови сну і настрій на нього.Автор: www.how-to-do.org
25 лютого 2016 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації