Вхід | Реєстрація

Щира молитва — ліки від усіх хвороб

Дію молитви на організм людини почали вивчати не так давно. І перші ж наукові дані здивували навіть дуже заповзятих атеїстів. Дослідження проводили в Герцогському університеті в Даремі (штат Північна Кароліна, США) і місцевому шпиталі. Учені запросили кількох ченців, черниць та священиків різних конфесій помолитися за 700 пацієнтів, які страждали від різноманітних серцевих недугів. Протягом кількох днів Божі люди молилися, а лікарі робили нотатки про стан цих хворих. Коли експеримент завершився, всі дані передали експертам. Виявилося, що у 500 пацієнтів завдяки молитвам темпи одужання зросли приблизно на 93 %. Учені не змогли пояснити такий дивовижний результат, але припустили, що на роботу серця цілюще впливає концентрація на молитовних словах як священиків, так і самих хворих. Адже людина, за яку моляться або яка сама молиться, повністю зосереджена на спілкуванні з Богом, і, ймовірно, це призводить до нормалізації багатьох процесів в організмі, які потрібно ще вивчати. Інше дослідження провела інженер-електрофізик із лабораторії медико-біологічних технологій «НДІ промислової та морської медицини» у Санкт-Петербурзі Ангеліна Малаховська. Вона дослідила вплив молитви «Отче наш» на патогенні бактерії. Для дослідження було взято проби води із різних водоймищ: криниць, рік, озер, в яких містилася кишкова паличка і золотистий стафілокок. Виявилося: якщо над водою прочитати молитву «Отче наш» і перехрестити її, то кількість шкідливих бактерій зменшується майже в сто разів. Ще одне відкриття зробили російські нейрофізики. Вони з’ясували, що мозок під час молитви працює в особливому режимі, який не схожий на жоден із уже відомих. Учені вивчили електроенцефалограми, зроблені в момент, коли священики різних релігій молилися. Виявилося, що під час молитви ритм біотопів головного мозку значно сповільнюється: мозок фактично вимикається, і настає стан, відмінний від відомих фаз мозку (швидкий сон, повільний сон та фаза без сну). Ці повільні ритми носять назву «дельта-ритмів», їх спостерігали раніше лише у немовлят 2–3 місяців. Тож нейрофізики вважають, що люди під час молитви начебто впадають у дитинство. Руйнуються патологічні зв’язки між нейронами мозку, тому що людина перестає думати про хвороби, це інколи призводить до повного одужання навіть смертельно хворих людей, зокрема онкохворих. Але молитися, зауважують учені, потрібно щиро, від серця, інакше лікувального ефекту не буде. Читання молитов заспокоює психіку, допомагає людям з підвищеним кров’яним тиском, діабетом, за кілька хвилин знижує рівень холестерину в крові і нормалізує обмінні процеси. Молитися особливо корисно тим і за тих, хто часто страждає від депресій і маніакально-депресивного психозу. Що тяжче захворювання, то частіше людина звертається по допомогу до Бога. Щире звертання ніколи не залишається без відповіді.
12 лютого 2010 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації