Вхід | Реєстрація

Професії, що перетворюють чоловіків на імпотентів

Військові, за словами вчених, далеко не завжди можуть похизуватися любовними подвигами. Вчені з Манчестерського університету, здійснивши ряд досліджень, склали перелік спеціальностей, що негативно впливають на чоловічий основний інстинкт. При цьому були враховані не лише професійні обов'язки й умови роботи, але й властиві зайнятим у тій чи іншій галузі співробітникам шкідливі звички, стресогенність різних видів діяльності й навіть кількість розлучень серед їхніх представників.

Результати заморських дослідників виявилися невтішними й для росіян: практично всі основні спеціальності, так чи інакше, випробовують на міцність чоловіче здоров'я. Однак деякі з них особливо в цьому «досягли успіху».

Акули бізнесу

Сидяча робота, незбалансоване харчування й постійні аврали — норма життя для бізнесменів та офісних працівників. А якщо додати до цього підступних конкурентів, нестабільність на фондових ринках і нерозторопність бюрократичного апарату, то картина буде більш повною. Загалом, стрес, та й годі. І дійсно, коли життя перетворюється в безперервну боротьбу за активи й гонку вгору кар'єрними сходами, на кохання не лишається ні часу, ні бажання, ні сил. До того ж, за словами психологів, деякі успішні столичні менеджери, що встигли спробувати всі принадності споживчого буму, страждають на інтимофобію. Що, втім, не дивно, адже з першого разу не завжди зрозуміло, що ж насправді більше приваблює чарівних молодих красунь: особисті якості топ-менеджера в літах чи все-таки його банківський рахунок.

Чоловіки у формі

Як відомо, чимало жінок люблять військових, однак через напружене несення служби й пов'язані з нею небезпеки в них самих не завжди виходить відповісти взаємністю. Втім, навіть у вільний від бойових дій час нескінченні мандрування по гарнізонах, товариство похмурих товаришів по службі, сувора дисципліна й одноманітна їжа можуть геть-чисто позбавити «старих солдатів, що не знають слів кохання», здатності насолоджуватися товариством прекрасних дам. Особливо важко доводиться морякам, які, навіть зійшовши на берег після далекого плавання, хочуть, але вже не можуть розстатися зі стереотипом, що жінка на кораблі — погана прикмета. У зв'язку з цим у медицині навіть з'явився спеціальний термін «імпотенція моряка».

Не легше й представникам правоохоронних органів. І хоча в них є можливість після важкого трудового дня щовечора повертатися додому, багатьом із них так і не вдається перестати нескінченно прокручувати в голові допит небезпечного злочинця й переключитися на виконання подружнього обов’язку.

Служителі муз

Свої труднощі й у представників творчих професій: весь їхній запал, як правило, повністю йде на те, щоб довести неосвіченій публіці свою геніальність. Однак, судячи з кількості загальновизнаних майстрів пера й полотна, виходить це далеко не в усіх. Втім, як відомо, поетом можеш ти не бути, але богемний спосіб життя вести зобов'язаний. І якщо з рок-н-ролом і наркотиками стосунки ще якось складаються, то от із сексом часом виникають проблеми. Що знову ж не дивно: будь-який лікар може підтвердити, що нерегулярне статеве життя, випадкові зв'язки й синдром невизнаного генія вбивають всі бажання від початку.

Парубок від верстата

Не все гаразд і в представників робітничого класу, не схильних до рефлексії. Важка праця, регулярне підняття важких речей і не менш регулярне розпивання міцних напоїв у тісній чоловічій компанії любовним марафонам явно не сприяє. А якщо виробництво ще й шкідливе, наприклад, пов'язане з різким перепадом температур чи токсичних викидів, то про любовні пригоди взагалі можна забути. До того ж, не варто думати, що фізична праця не припускає нервових перевантажень: рятувальникам, пожежним, промисловим альпіністам і шахтарям напевно буде що сказати з цього приводу.

Всупереч рекордам

Здавалося б, у спортсменів, які служать еталонам здорового способу життя, проблем із потенцією бути не повинно. Але це не зовсім так: виснажливі тренування, строгий режим і нав'язливі думки про золоті медалі не залишають багатьом сил для рекордів в особистому житті, а постійні збори й змагання — часу для пошуку постійної партнерки. А тим часом нерегулярне статеве життя й випадкові зв'язки, за словами фахівців, — одна з причин статевого безсилля, не кажучи вже про травми й наступне посилене лікування, які віднімають в атлетів останню надію на відновлення основного інстинкту.

4 вересня 2009 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації