Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 1631
Не гарно бути таким засранцем, таваріщ Оракул, один злочин іншим не виправдовується.
Земля і її надра належать народу України .В даному випадку нерозпайована земля передана громадам і ніяким чином не належить кооперативу , який очолює Микола Андрієнко . Кооператив ту землю , яка чекає до 2025 року своїх господарів може арендуваити ті гектари , уклавши угоду з громадою і сплачуючи арендну плату.А коли зявляться претенденти на свій пай , то вони оформлятимуть свій пай у громаді , а не в кооперативі. Вже б пора забути колгоспну систему , коли голова колгоспу рішав кому дам , кому не дам.Коли пан Андрієнко говорить , що нерозпайована земля є приватною власністю , то це є неправда , власником тієї землі є громада .А ревізію земель вже давно пора зробити , адже ніхто навіть не уявляє скільки тієї землі зайнято незаконно.
"До кінця 1933?го населення зменшилось майже на 40 відсотків"

З початку 90-х з усіх каналів сто разів на день тринділи чи трубили: "НАС 52 МІЛЬЙОНИ".
Хтось скаже, скільки нас зараз?
Хто не вчив арихметику нагадаю, що зменшення на 40% означає - залишилось 60%.
60% від 52 мульйонів складатиме 31,2 млн. Це я до того, щоб запитати, якщо хто зна, чи вже план виконали чи ще ні?
Мені так здається, що будуть ще скорочувати. Тут би Селену із Славком запитати, бо крім них ніхто правди й не знає.
"Вони їздять і кошмарять беззахисних селян"
Чудний якийсь товаріщ. А що вони повинні робити? Ну запитав би своїх дідів чи односельців, що поліцаї робили в "перше пришестя". Їм же не зря назву поміняли.
orakul 2 грудня 2021, 11:58 На тему: Зеленський пояснив, чому не бу...
Чот нічо не понятно. Він воює, чи комерцює? Якщо Отєчєство в опасності, то комерцію треба побоку. Всє на фронт! Він що, хоче і рибку зїсти і на рояль сісти? Якийсь дивний у нас тіпа гарант. Виходить йому й Конституція по роялю? Вже давно очевидно всім, крім пришелепків, що на нас ніхто не нападав, а воюють вони для комерції, щоб Ахметкине вугілля купляти тіпа у Пенсільванії, та утилізувати буйних тіпа патріотів. Коли ж цей пришелепуватий нарід хоч щось пойме? Все розгадують пришелепки, як вони в котлах опнились, як їх різні там хомчаки тіпа під путніські танки кидали. Алєс!
Процес віджатія землі стартував, СУГС! "Земля крестьянам". Нічого нового навіть і не придумують. А навіщо? Пришелепки, вони і в Ахриці пришелепки. Щас будуть тут пережовувати ньюанси закону. Та пофіг, все. Можна б було привести тут анекдот про нарчену, яка питала у матері в чому їй вночі лягати. Але я скромний, вихований. Може хтось інший напише.
чотири групи платників, які займаються розведенням свійської птиці (крім курей), виключаються з платників єдиного податку;Не чотири а четверта група платників єдиного податку.
Fed654Frumos 30 листопада 2021, 18:13 На тему: Рада ухвалила «податковий зако...
Касай ніби не голосував.Якщо це правда,то йому зачьот.
Selena2017 30 листопада 2021, 09:01 На тему: Кобеляки, як і вся Полтавщина,...
7.Filon
«розповість, як вийде зі стін госпіталю.»


Розповість. Але візьме з Вас слово , що ніде не напишете. Закономірність , яка породжує отакий стан речей. Боягузтво і хуторянство хоче, щоб справедливість прийшла сама.

Змінено 30.11.2021, 12:41
orakul 29 листопада 2021, 22:52 На тему: Чи є новий штам «Омікрон» в Ук...
Таке враження, що усі оці «мози» і «вози» займаються не здоровям людей і пошуком ліків, а пошуком штамів та збутом вакцин. А треба тупо знайти розповсюджувача отих штамів, завакцинувати його "до ручки" і покінчити із цією кумедією. Але таке нікому не потрібно,тому й питання так ніхто не ставить.

Змінено 29.11.2021, 22:53
orakul 29 листопада 2021, 22:29 На тему: Пенсії та субсидії: Мінцифра з...
Треба так розуміти, що йде плавна підготовка пришелепків до того, що без вакцинації вони скоро не отримають ні пенсії ні субсидії. СУГС! А як у омріяній ними Європі? Виявляється, що у Європі люди конкретно протестують проти медицинского фашизму. А пришелепки тепер не нужні ні Європі ні Росії. Посилання на www.youtube.com
Filon 29 листопада 2021, 16:56 На тему: Кобеляки, як і вся Полтавщина,...
4.DonchenkoLyubov
«Останнім часом Миколаєвич видав на гора, дуже багато чисто брехливих статей які відносяться до медичного аспекту.»

Навіть без конкретики я здогадуюсь, що Ви маєте на увазі. Думаю, те, що офіційні посадові особи говорять про безкоштовне лікування, а насправді за це доводиться платити. А тепер давайте поміркуємо разом. Я звертаюся до посадових осіб. Апріорі вони мають подавати достовірну інформацію і нести за сказане відповідальність. І я не маю права перекручувати сказане. З іншого боку я, як і Ви, читаю коментарі, спілкуюся із людьми. І прошу людей розказати, як все відбувається насправді. Адже саме розумієте по-іншому отримати інформацію я можу хіба що «лігши» в інфекційний госпіталь. Але ж мене туди ніхто не госпіталізує. Днями телефоную чоловіку, який лікується від Ковід. А його родичі пишуть про надто коштовне лікування. Прошу розповісти мені, як і що відбувається, для публікації. Відмовився. Каже, що розповість, як вийде зі стін госпіталю. Ну і що я маю писати про ціну лікування7 Посилатися на коментарі в нас на сайті чи у ФБ? Але ж і там немає конкретики. Якось так. Ми то напишемо, аби ж хтось мав сміливість розповісти.
orakul 29 листопада 2021, 09:51 На тему: Дротове радіо зникло в 2020–му...
Та шо вам те дротове радіо? Вже Україна скоро зникне. Святкуйте Хунуку і заспокойтесь. Ось в центрі Києва вже Менору ставлять. А у нас ніякої движухи, як наче й нема Хануки. Голодомор свій відзначили й все. Якась неповавга до корінних народів. Посилання на www.youtube.com
Niko 28 листопада 2021, 21:45 На тему: Кобеляки, як і вся Полтавщина,...
Лікарня і безкоштовне лікування/ліки. Безкоштовного в лікарні не буває нічого. Навіть на лампочки, миючи засоби, папір, рукавички медсестри здирають з хворих. Або пишуть величезні списки, що купити. Так сталося, що була можливість спостерігати і звичайну підлість. В палаті, де лежала моя родичка, ДВА найкращих ліжка (біля вікна і батареї) займала якась фермерша. Судячи по її розмірам, жінка не голодувала. На одному ліжку ця пані спали, а на іншому сиділи вдень, бо не можна ж цілодобово знаходитись на одному ліжку, не по-панському це. Троє інших пацієнтів жалися по кутках та на вході. Але це було б півбіди. Бо пані полюбляли ,,дармові" ліки, які їй постачала односельчанка, яка працювала медсестрою в реанімації, де на той час один день обходився хворому в 2000 грн. (це було декілька років назад). Тобто ця медсестра крала ліки в тяжкохворих людей для того, щоб догодити своїй далеко не бідній чи то родичці, чи то подрузі. Оце, мабуть, тільки такі ліки можуть бути ,,безкоштовними", і то тільки для декого за рахунок інших. Це і є українська медицина.
А гроші НСЗУ таки виділяє, тільки не тим, кому потрібно. Гроші потрібно виділяти пацієнтам, а не лікарням чи поліклінікам. Тоді кожного пацієнта будуть обслуговувати так, як обслуговували фермершу. І не будуть переносити кошти для безкоштовних ліків на премії та доплати. Бо це різні статті витрат. Але маю підозру, що для цього потрібен, як мінімум Сталін, чи ще хтось інший, хто б навчив медпрацівників бути МЕДИКАМИ, а не БАРИГАМИ від медицини.
orakul 28 листопада 2021, 18:42 На тему: Кобеляки, як і вся Полтавщина,...
4.DonchenkoLyubov
«пропихує якісь б/у пристроі які скоріш за все нашій з вами лікарні непотрібні. »

Колись у війну мого батька оперували й лікували у воєнній палатці без усяких пристроїв і навіть без модних тепер пандусів. І вилікували. А ще, колись тут лікар Іващенко лікував, теж без усяких модних заморочок і теж без пандусів, без компютерів і без протоколів МОЗ. А тепер нікому ви не нужні і ніхто вас лікувати не буде. Ви існуєте лише для заробітків на вас. Коли вже нарід це пойме?
З Ханукою вас, а то зовсім забули. На базарі всі лише про голодомор та про піст балакають. Буде вам ще й голодомор і пізд.
orakul 28 листопада 2021, 18:28 На тему: Будинок с/г управління — помст...
"Ми ще до Нового 2021 року зверталися в Полтаву із проханням передати на баланс міської громади "
Щас модно на Копельця бочку котити, а я теж памятаю, як ще до вибірів від імені сесії міськаради зверталися до райради аби вони передали на баланс різні будівлі. І їх наша тіпа рідна райрада не передала. А тепер шукають ворогів у Полтаві. Я не впевнений чи була ця будівля у переліку чи ні. Про це писалося й тут в Ехо. Але ліньки шукати. Якщо щось не так, то може хтось мене підправить
orakul 28 листопада 2021, 17:12 На тему: Правда бомжує на «вогівській» ...
Із усього написано здивувала позиція поліцаїв: "Дійсно, він звертався із заявою про втрачені документи. Щоправда, написав, що це було не в жовтні, а в травні поточного року."
Яка блін різниця, коли він загубив той пашпорт? Скиньтесь, та дайте йому новий, якщо у вас не передбачено ніяких поблажок для такої катеорії. Попросіть у депутата Кацая ті 500 грн., а то він з людьми й не зустрічаєься. Карантин, чи нема що казати? А можете потім вирахувати з пенсії того Правди. Нє, ну можна ж перевірити, чи він ту пенсію отримує, чи ні. Чи це не в їх силах. Цікаво, коли вони в минулому році шугали по вулицях усіх пересічних без намордників, вони й до нього чіпялись?
DonchenkoLyubov 28 листопада 2021, 15:11 На тему: Кобеляки, як і вся Полтавщина,...
Останнім часом Миколаєвич видав на гора, дуже багато чисто брехливих статей які відносяться до медичного аспекту.А щодо Вікторії Омельяненко так це взагалі Кобеляцький самородок,яка пропихує якісь б/у пристроі які скоріш за все нашій з вами лікарні непотрібні.
orakul 28 листопада 2021, 09:27 На тему: Кобеляки, як і вся Полтавщина,...
А це ось цитата із посту Наталі Варич "Старша медична сестра Омельяненко Вікторія мені відповіла, що ліків немає, шприців немає, нічого немає кроме антибіотика. Так де ж правда?"
Це я написав для того, щоб пришелпки знали, що у лікарні нічого немає, але не це головне. Лікарня - це тепер комунальний заклад, тобто наш з вами. Може тоді треба їй допомогти грошима, поки надійдуть оті кошти, про які пан Казирод каже Може тіпа позичити, чи якийсь резервний хвонд створити. Чи здороля людей на останньому плані, після усіх витрат громади, на останньому місці здоровя, чи здоровля, якщо по українськи. Ви чули щоб хоч хтось ставив про це питання перед депутутами? І не почуєте, тому що якщо вам купляти ліки й нічого з вас не мати, то нафіг ви такі кому нужні. Краще виділити декілька мульйонів на списаний з гейропи рентгенапарат і вас опромінювати. Оце діло буде. А мульйони можна переполовинити. А що з ліків взяти? Нагадаю що загадана Вікторія Омельяненко, вона не лише старша медсеста а й депутаткиня Кобеляцької чи то легітимної міськради чи то придуманої на бамагаг ОТГ. Ну тут не розгадать, це так у пришелепків завжди, і них якась війна без воєнного стану, якісь карантини без надзвичайного стану, якісь ОТГ без згаднки про них у Конституції. Зате є тіпа гарант Конституції.
orakul 28 листопада 2021, 09:08 На тему: Кобеляки, як і вся Полтавщина,...
Почитаєм ще трішки лапшу ".. людині потрібно приймати антибіотик. У протоколі чітко зазначено, який. І він у нас є. ....Виникає необхідність застосувати інший препарат. І він діє та допомагає. Але в протоколі лікування його немає. Отже, немає і у нас. Тоді людина змушена купляти такий препарат."
Тут у будь якого пришелепка повинно виникнути запитаняя - а де ж вони дівають той антбіотик який у них є? Самі вгадаєте? По нормальному пацієнт повиннен доплатити за інший антибіотик ... а може йому, пацієту, доплатити, бо не хвакт, що той який йому допомагає коштує дорожче. Це я привів для того, щоб розуміли, що пришелепки у нас повсюди, навіть у головлікарях, бо не вміють правильно збрехати. А може то вони настільки зневажають пришелепків, що думають, що для них і така дешева відмазка сойдьоть. І це вАпрос архіважний - у нас і у владі і у начальстві пришелепки, чи вони не пришелепки, а просто не рахують пришелепків людьми мислячими, чи як там воно по навуці називається тіпа Homo sapiens?
orakul 28 листопада 2021, 08:50 На тему: Кобеляки, як і вся Полтавщина,...
"Людям нібито й не збрехали, але й обіцянку не виконали."
Якщо це Миколайович має на увазі безоплатне лікування, так то не обіцянка, а конституційний обовязок, не говорячи вже про всілякі там клятви тіпа Гіпократа. Кажуть вже ту клятву відмінили. А фулі, Гіпократ - якесь майже москальське прізвище.
Треба називати речі своїми іменами. Тоді може й до пришелепкі почне доходити, що треба не просити, а відстоювати свої конституційні права. Я може б і не писав оцього, але потрапив на ФБ на сторіку Наталі Варич де вона приводить документ-відповідь МОЗА Артуру Ковачу. Тупо цита "Між НЗСУ та закладом КНП "Кобеляцька міська лікаря укалдено договір за пакетом медичних послуг...із строком дії з 01.10.2021 ...за договорами здійснено оплати за надані медичні послуги на протягом січня, лютого, березня,травня та жовтня 2021 року у розмірі 8 257 735 грн " Якщо хтось не второпав повторю буквами ВІСІМ МУЛЬЙОНІВ лікарня отрмала на лікування тільки ковідних хворих. І що всі пони пішли на доплати медикам?
orakul 27 листопада 2021, 09:50 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
32.Slavko
«Тут досить на статтю»

Якщо це ти мені, то номер статті в студію. Ще не чув про статті забороняючі говорити на біле - біле, а на чорне - чорне і що 2х2=4. Я живу по чинній Конституції і нічого не порушую. А по таких як ти може й плаче якийсь кодекс, ви його й вивчаєте вдень і вночі.
Нагадаю тобі ст. 8 Конституції "В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується."

"Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір..."
- Ніде не написано, що свою думку треба погоджувати з такими як ти чи Селена. Вам взагалі можна молоти таке, що й на голову не налазить, і нічого, ніхто ж до вас не чіпляється. А ви чіпляєтесь, бо не любите коли на чорне кажуть чорне. Та ви вже своє призначення виконали. Вже й без вас обійдуться. Тепер не потрібні, ні поліцаї, ні стукачі. Так що зря ти збираєш тіпа компромат. Підете у скотьський загін чи концтабір разом з усіма. Головне - щоб у вас були жотно-блакитні намордники.
Slavko 26 листопада 2021, 23:05 На тему: Копелець пробує забрати землю ...
Тут досить на статтю кримінального кодексу
ludmila65 26 листопада 2021, 17:14 На тему: Найдрібніше коронавірусне шахр...
Если дают 1 тыс,а шахраи предлагают 7000, то только лохи и поведуться
orakul 26 листопада 2021, 14:44 На тему: Понад 42% дорослого населення ...
Так ми тіпа йдемо з перевоконанням плану? Тіпа патріоти казали, що то тільки в «совку» плани були, а виходть плани і рознарядки й зараз є?
1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 1631
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації