Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 1583
Чудо Юдо 10 квітня, 21:41 На тему: Чорбівський чародій...
7.orakul
«Тоді ви же тільки вилазити почали із схронів»

Хто такі "ви"?
Особисто ми тоді під стіл пішки ходили :)
Хто там куди у вас вилазив я не знаю. Я просто не можу зрозуміти у чому суть такого ярого ностальгування за СРСР. Який смисл? Всьо, нема і не буде більше. Може жилося тоді вам чимось краще, чимось гірше, але уже не повернеш. А мені та ідеологія зовсім чужа, мене не «варили» у котлах жовтенят, піонерів, комсомольців... мене висадили у цей Світ у суворі 90-ті, коли вчорашні комсомольці грабували моїх батьків.

І весь цей час я не бачив ніяких братерських відносин між Україною та РФ. Між окремо взятим українцем і росіянином - можливо. Між країнами - ні, ні на мить.
1.Fed654Frumos
«А їх у людей нема.»

Миколайович цього не поніма, бо не приходилось. Якби прийшлось, то він би тоді не гадав чого було більше у "совку". Якщо у людини нема грошей, то вона нікому не потрбна й нах.. і її викинуть із лікарні на другий день. І, як сказав би Касян, "до сра.ки ті туалети". Людинй йде в лікарню лікуватися, а не в туалет. А то складається враження, що людина туди ходить не лікуватися а, вибачте, с.ть.
orakul 9 квітня, 19:05 На тему: Чорбівський чародій...
5.Чудо Юдо
«
Спадщину зруйнували у 90-х, то виходить «катрюлі» уже тоді носили? »

Ні, тоді ви ще каструлі не носили. Тоді ви же тільки вилазити почали із схронів. І навіть не ви, а ваші наставники, які потім вже виховали таких як ви.
5.Чудо Юдо
«Діду, а ти також носив чи просто скраю у хаті жив коли країну грабували?:) »

"Скраю жив" і чесно працював, але подіяти нічого не міг, так як і зараз. Хоча, чесно кажучи на той час і я і багато хто не все розуміли. Але зараз не розуміти того що відбувається, то це вже тупість. Зараз доступна майже вся інформація.
orakul 9 квітня, 18:59 На тему: Чорбівський чародій...
5.Чудо Юдо
«Фотошоп?:)
»

Ні, не фотошоп. Тільки що з того? Вже зарікався не звязуатися з пришелепками, бо на вас лише нерви тратиш, а толку ніякого. Вам яку фотку не покажи, так ви тупо всьому і вірите. Посилання на wiki.istmat.info
1.Fed654Frumos
«Зря Миколайовичу насміхаєтеся над совком,беручи в лапки благословенний.»

Та не насміхаюся я. Було й там і тоді багато хорошого. Але й поганого. Чого більше, важко сказати однозначно.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Зря Миколайовичу насміхаєтеся над совком,беручи в лапки благословенний.Він дійсно в порівнянні з сьогоденням був благословенним.Да не все було ідеально.Я по молодості лікувався і в травматології і в хірургії(наслідки мотолихачества),на другий поверх добратися було незручно,але ж як лікували,копійки не взяли,хоча травми були серйозні.А відношення лікарів до пацієнтів?Взагалі мовчу.А зараз?Ну зроблять ремонт,заїде інвалід з комфортом,щоб почути як його на х@й пошлють,якщо немає грошей?А їх у людей нема.
Чудо Юдо 8 квітня, 21:18 На тему: Чорбівський чародій...
4.orakul
«Народ в ватніках одержав Перемогу у ВВВ, врятував Європу від фашизму»

Перед цим допомігши фашизму цю Європу захоплювати :)
Посилання на news-sphere.com - Фотошоп?:)

4.orakul
«А пришелепки у каструлях отримавши халявну спадщину від ватніків вщент все зруйнували»

Спадщину зруйнували у 90-х, то виходить «катрюлі» уже тоді носили? Діду, а ти також носив чи просто скраю у хаті жив коли країну грабували?:)
orakul 8 квітня, 07:33 На тему: Чорбівський чародій...
Народ в ватніках одержав Перемогу у ВВВ, врятував Європу від фашизму, відбудував країну і вивів економіку України на одне з перших місць у Європі, а по деяких показниках навіть на перше місце. А пришелепки у каструлях отримавши халявну спадщину від ватніків вщент все зруйнували, опустили країну до рівня бананової республіки та ще й розвязали братовбивчу війну. І вони блін на цьому ще й не зупиняються, ще мало горя вони принесли народу вщент втратившому мізки від телевізору. Вони тепер хочуть спродати землю і знову розпалити війну тепер вже по всій країні. І ця публікація теж спрямована на розпалювання ворожнечі не лише міжнаціональної, а й ворожнечі між народом України.
Selena2017 7 квітня, 17:22 На тему: Чорбівський чародій...
2.Чудо Юдо
«2. Чудо Юдо / сьогодні, 15:58»


Той ватнік з балалайкою до шкіри ренегата вже так приросли , що й в труні не зітліють
Чудо Юдо 7 квітня, 15:58 На тему: Чорбівський чародій...
1.Седой
«Кастрюлю снять бы, цены б ему не было :(
»

...А як ватнік надягти і ще б балалайку в руки дати, так взагалі золотий чоловік був би! :-D
Седой 6 квітня, 22:01 На тему: Чорбівський чародій...
Кастрюлю снять бы, цены б ему не было :(
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
13.саша ставицький
«.Сядьте , проїдьте по Кобеляках і подивіться , що твориться біля контейнерів.»


Ви праві але наводити порядок, слідкувати за порядком , виховувати і карати - це і є обовязок влади , для цього і наобирали)))
вАЖКО ОССМИСЛИТИ , скільки злості і дурості в цих коментарях.Ну коли ЕХО переслідує якісь свої меркантильні інтереси , то чому радуються патріоти -коментатори.Сядьте , проїдьте по Кобеляках і подивіться , що твориться біля контейнерів.Це ж не Копилець гадить , а ви і подібні вам.Дехто з вас спекулює на ринку і гадить , багато з дому таскають . Чому ви радуєтесь ? Ну переобируть Копильця , буде хтось другий , а ви будете жити в тому дерьмі , яке самі створюєте.Ждіть , що Копилець прибере ваше дерьмо.Ура , купаємся в дерьмі.
9.саша ставицький
«Куди дівати стихійні смітники , які ви самі утворюєте. »

За насирання на вулицях потрібно банально штрафувати. Але командор поки що не йде на такий непопулярний крок.

9.саша ставицький
«але після вашої радості порекомендуйте куди дівати ваше сміття »

А от щодо "куди дівати сміття" це нехай придумує той, хто за цю роботу майже мільйон гривень зарплатою та преміями за минулий рік отримав. За нього ніхто його роботу робити не зобов’язаний.
Свій свояка побачив з далека!!!))
SerSergeevich 2 квітня, 22:14 На тему: Закарантинились...
6.саша ставицький
«Тепер і каоліція »

Коаліція по розпилу бюджету.Самі злодіі та брехуни .
9.саша ставицький
«Панове ображені активісти , ви дуже раді арешту сміттєвоза , але після вашої радості порекомендуйте куди дівати ваше сміття »

Ти що Сашко, хворий на голову, як і всі в тій ОПГ, яке називається призвіщем вашого боса телепень? Ви тільки красти із бюджета вмієте, так вас для іншого вибрали.
9.саша ставицький
«які ви самі утворюєте»


Для цього необхідні проект та погодження.
А у Копельця лише балачки. За час його каденції можна було це організувати. А він спочатку верблюдів завозить, а потім дізнається, що їх виявляється годувати треба
Отака неслухняна каоліція , яка почала тверезо мислити і голосувати і не звертає уваги на зусилля редактора ЕХО будь як дістати Копильця.Тепер і каоліція буде піддаватись нищівній критиці.Ну а ХЕРОЇ завжди знайдуться.
Панове ображені активісти , ви дуже раді арешту сміттєвоза , але після вашої радості порекомендуйте куди дівати ваше сміття , яким ви щоденно заповнюєте контейнери бцуквально за пів дня , а потім валите і біля контейнерів. Куди дівати стихійні смітники , які ви самі утворюєте.
Випадковий 2 квітня, 17:04 На тему: Закарантинились...
Те, що коаліція буде знищена БЮТом, попереджав з перших днів її створення. Знав, що й Таміла забуде про насмішки, фотоколажі як тільки з*явиться можливість стати секретарем. Прогноз збувається. На жаль. І це тільки початок...
7.Ltava
«колись обереться нормальна влада»

Саме "обереться", нажаль. Кобеляччане хоч і голосували, проте їхній вибір нікого насправді й не цікавить.
Ltava 2 квітня, 11:51 На тему: Закарантинились...
"...........Василь Кіптілий, Роман Василенко і Тамара Гординська знайшли в собі сили, щоб не голосувати ...."

ГЕРОЇ !!!))))))))))))))))))))))))))))
Ltava 2 квітня, 11:50 На тему: Закарантинились...
2.Fuks
«Ну що ви хотіли від »


Нічого)))) Як і від тих хто Їх обирав)))
1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 1583
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації