Дороги скрізь однакової хуйовості. Якщо їхати, скажімо, з Києва на Харків по трасі і при цьому бути таким дебілом як ваділа, то можна потім ходити розпинатися, що в Полтавській області ідеальні дороги. В будь-якій області варто з’їхати з великої траси - і ахуєєш.
По перше, за нестачу хорошого інтернету для щасливого життя заговорив не автор, а "хтось тіпа АсИдИмИсИ" (чи як там його..) - от до того "когось" власне і запитання - до чого тут згадування автора?
По друге, звісно що стан доріг частенько викликає у мене бажання "щось сказати". Але я не говорю за це як за елемент, важливий для того щоб життя вібдулося.
Тим більше що бажання поговорити за дороги, у мене виникає лише коли це Полтавська або Івано Франківська область. У остальних областях більш менш сносно, а іноді і взагалі просто чудово. Показовий приклад - коли я перетинаю межу із Полтавської області у бік Дніпропетровської, через деяку відстань на бортовому компьютері на 1 літр зменшується середня витрата пального на 100 клм.
8. шофер пише:
«От мені і закортіло почути обгрунтування такої "серйозної скарги" - яким чином нестача "хорошого інтернету", псує людині щасливе життя?»
Наскільки я зрозумів зі статті - її герой працює фрілансером-програмістом. А отже інтернет для нього - інструмент для роботи. Ви, шофер, небось, часто їздите по українськім дорогам і не по чуткам знаєте які вони паршиві. Їздити, взагалом то, можна, але складно. І, небось, ці дороги таки регулярно псують вам нерви. Отак і для цієї людини галімий інтернет в його роботі псує нерви. І він дуже хотів би кращого, нехай це не являється прямо-таки вирішальним елементом, але доволі таки важливим для комфортної роботи
Важливі зміни в житті з якістю і інтернету якось пов'язувати?
Даруйте, розмова йде про повноцінність життя у Кобеляках, і стосовно цього було сказано ось таке:
Лично мне в Кобеляках не хватает ... хорошего интернета.
Це було подано не як "мєждупрочем", а як один із важливих визначальних факторів. От мені і закортіло почути обгрунтування такої "серйозної скарги" - яким чином нестача "хорошого інтернету", псує людині щасливе життя?
Які важливі зміни відбулися би у вашому житті, аби у вас був "хороший інтернет" ? Повторюся визначенням із ваших слів - "хороший інтернет", означає безперебійний, 5 метрів, та пінг до сотні.
Або те саме питання навпаки - у яких життєво важливих обставинах, ви обділені нинішнім "поганим інтернетом"? У вас часто хворіють діти, начальник не хоче піднімати зарплатню... у чому проявляється негативний вплив на вашу життєву доллю, із боку нинішнього "поганого інтернету"?
пс. Дякую за попередню відповідь, сподіваюсь і наступну отримати.
Він після диканського подавав на "апеляцію" в полтаву рішення те ж "довічне",так потім ума хватило ще й у Київ на касацію подавав,ну Слава Богу є справидливість,тому що і там "довічне".За свої вчинки потрібно відповідати.
Курсанти, обираючи собі фах, добре усвідомлювали з чим їм доведеться стикатися. Тим паче, що сидіти в РДА, прикриваючи зади властьімущим - не стояти на Майдані, дивлячись у очі тим в кого через годину доведется стрілляти.
4. шофер пише:
«А ще, я бачу тут знову почали жалітися на інтернет. Завжди хотілося запитати, та все якось промовчував - сформулюйте будь ласка чітке визначення - що таке для вас "хороший інтернет" (бажано у цифрах - пінг, швидкість і т.д.), і у чому життєво важливому, вас обділяє той інтернет, котрий у вас є зараз. Які важливі доповнення сталися б у вашому житті, будь у вас інтернет із тими показниками, котрі ви вважаєте хорошим інтернетом. Обгрунтуйте будь ласка свою жалобу цифрами і фактами, буду сверх вдячний.»
Попробую. Моє бачення.
Як і більшість маю провайдера "Укртелеком", головна проблема не пінг чи відповідність заявленої швидкості фактичній, а постійні дисконекти. Особливо в "часи пік". Ще таке враження, що для зменшення навантаження (не маю точної інфи тільки припущення), користувачів тупо обрубують, замічено дружиною - поліз на ютуб - 100% дисконект адсл модема, ставив 3 дні експеримент - дійсно так і є.
Є модем Інтертелекому. Швидкість така, що навіть про серфінг нічого мріяти. Використовуються переважно при командировках.
В підсумку як для себе хотілося б бачити СТАБІЛЬНИЙ, десь на 5 метрів достатньо, з пінгом до сотні - комфортний серфінг з переглядом невеличких відео роликів.
Таке враження, ніби вся ця розповідь про мене...
Тае враження, що героя статті перепутали зі мною ))
Ех як би вся газетка була от так - цікаво читати про себе ))
А особливо, мене заділо ось оце:
Андрій стверджує, що заробляння солідних грошей у великому місті практично завжди руйнує людину, передусім, як істоту духовну, як особистість.
Тільки внесу невеличкий коректив - руйнівне джерело великого міста, як на мене, зовсім не у грошах. Руйнівний вплив мегаполісу полягає у тому що навколо тебе тисячі людей, і в одночас ти один. При наймні так я це відчув на собі (були спроби прижитися "не дома" - утік). Приклад і доказ знову ж таки власний - заробляю там, а живу тут, і саме так мені найкомфортніше. А от варто переїхати у мегаполіс, моє самопочуття одразу стане кепським, і байдуже якими будуть мої заробітки - я не дома, і на тому крапка. На мене тисне цей вулик, він мене ламає, деформує мою внутрішність.
А ще, я бачу тут знову почали жалітися на інтернет. Завжди хотілося запитати, та все якось промовчував - сформулюйте будь ласка чітке визначення - що таке для вас "хороший інтернет" (бажано у цифрах - пінг, швидкість і т.д.), і у чому життєво важливому, вас обділяє той інтернет, котрий у вас є зараз. Які важливі доповнення сталися б у вашому житті, будь у вас інтернет із тими показниками, котрі ви вважаєте хорошим інтернетом. Обгрунтуйте будь ласка свою жалобу цифрами і фактами, буду сверх вдячний.
У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!
Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.
Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації