Це вони чи бояться, чи не мають своєї думки, що цитують других
0 0
Хай ні на хвилину не перестають боятись. І в ночі і вдень. Хай ходять і огядаються.
0 0
Таке враження, ніби вся ця розповідь про мене...
Тае враження, що героя статті перепутали зі мною ))
Ех як би вся газетка була от так - цікаво читати про себе ))
А особливо, мене заділо ось оце:
А ще, я бачу тут знову почали жалітися на інтернет. Завжди хотілося запитати, та все якось промовчував - сформулюйте будь ласка чітке визначення - що таке для вас "хороший інтернет" (бажано у цифрах - пінг, швидкість і т.д.), і у чому життєво важливому, вас обділяє той інтернет, котрий у вас є зараз. Які важливі доповнення сталися б у вашому житті, будь у вас інтернет із тими показниками, котрі ви вважаєте хорошим інтернетом. Обгрунтуйте будь ласка свою жалобу цифрами і фактами, буду сверх вдячний.
Тае враження, що героя статті перепутали зі мною ))
Ех як би вся газетка була от так - цікаво читати про себе ))
А особливо, мене заділо ось оце:
Андрій стверджує, що заробляння солідних грошей у великому місті практично завжди руйнує людину, передусім, як істоту духовну, як особистість.
Тільки внесу невеличкий коректив - руйнівне джерело великого міста, як на мене, зовсім не у грошах. Руйнівний вплив мегаполісу полягає у тому що навколо тебе тисячі людей, і в одночас ти один. При наймні так я це відчув на собі (були спроби прижитися "не дома" - утік). Приклад і доказ знову ж таки власний - заробляю там, а живу тут, і саме так мені найкомфортніше. А от варто переїхати у мегаполіс, моє самопочуття одразу стане кепським, і байдуже якими будуть мої заробітки - я не дома, і на тому крапка. На мене тисне цей вулик, він мене ламає, деформує мою внутрішність.А ще, я бачу тут знову почали жалітися на інтернет. Завжди хотілося запитати, та все якось промовчував - сформулюйте будь ласка чітке визначення - що таке для вас "хороший інтернет" (бажано у цифрах - пінг, швидкість і т.д.), і у чому життєво важливому, вас обділяє той інтернет, котрий у вас є зараз. Які важливі доповнення сталися б у вашому житті, будь у вас інтернет із тими показниками, котрі ви вважаєте хорошим інтернетом. Обгрунтуйте будь ласка свою жалобу цифрами і фактами, буду сверх вдячний.
0 0
класс)
0 0
1. никто про него не знает
2. думают что настолки это азартные игры)))
Игра в "Хоббита"
2. думают что настолки это азартные игры)))
Игра в "Хоббита"
0 0
Більше тут зробив Паршевлюк,що звернув увагу ніж ці люди,хоча і це уже добре.Люди поки що не усвідомлюють що сталося,і живуть в тій хаті що з краю.Вони можуть повозмущатись собі під ніс на базарі, а весь інший час бояться.
0 0
Тут все зрозуміло,ці хлопці уже дуже хвилюються, бо наближається час відповідальності, вони чудили в двох, а тепер скріпляють усіх з собою, щоб уникнути відповідальності,Адже думають цими людьми і прикритись. Вам люди скажуть, так чи не так ви робили, і можливо пізніше, коли трохи перестануть боятися.
0 0
Курсанти приїхали на стажування?Стажуйте,вчіть дітей а не прикриваєте ними зад Таранушича!
0 0
Шовкопляс i Левицький не те читають,i не тих цитують. Клоуни- та й годi.
0 0
Самі ж обрали Лелюка!Захотілося списаного БТРа?Будь-ласка!Можливо в близькому майбутньому отримаєте й бойовий,тільки вже на вулицях Нових Санжар,та з беркутівцями на броні!
0 0
Слава Україні !!!
0 0
А що можна було чекати від районної влади?Рішень подібних тим,що прийняті в Львівській,чи Рівенській ОДА?Так їх не буде,ці властителі зовсім не з народом,дуже вже дорогі табуретки з підігрівом.
0 0
Буваю іноді в Кобеляках у бабусі. Перед Новим роком забігав у цей клуб, подивитися як там облаштували все, бо у Полтаві, де я проживаю, частенько ходжу грати в подібний заклад.
Ці хлопці також роблять ігри із ПНП-матеріалів, друкують і навіть ламінують (як призналися ламінують простою праскою, без ламінатора :) ). Мають купу вже ігор різних жанрів. Але я дуже здивувався, дізнавшись, що народу туди ходить не дуже багато. Коли я приїжджаю сюди, то у мене завжди виникає проблема куди сходити ввечері відпочити: місто хороше, але із закладів розважальних тут одні бари і дискотека. А тут люди придумали таку дійсно цікаву річ як клуб настільних ігор. Невже нікому не цікаво? Чи може просто люди бояться щось нове пробувати?
У будь-якому разі удачі тим, хто це діло заснував! Навесні приїду - обов’язково ще пограємо!
Ці хлопці також роблять ігри із ПНП-матеріалів, друкують і навіть ламінують (як призналися ламінують простою праскою, без ламінатора :) ). Мають купу вже ігор різних жанрів. Але я дуже здивувався, дізнавшись, що народу туди ходить не дуже багато. Коли я приїжджаю сюди, то у мене завжди виникає проблема куди сходити ввечері відпочити: місто хороше, але із закладів розважальних тут одні бари і дискотека. А тут люди придумали таку дійсно цікаву річ як клуб настільних ігор. Невже нікому не цікаво? Чи може просто люди бояться щось нове пробувати?
У будь-якому разі удачі тим, хто це діло заснував! Навесні приїду - обов’язково ще пограємо!
0 0
1. ansambl пише:
«и хорошего интернета.»
«и хорошего интернета.»
Це дійсно дуже важливо.
0 0
молодці !!!
0 0
Я настолки качал и печатал. Да это нарушение авторских прав, но понять стоит ли игра того или нет, попробовать и если затянет то возможно и купить, подходит.
Дело в том что настолки стоят дорого, и не всегда есть возможность выложить эти деньги. Когда ты сам распечатал, вырезал, склеил- есть немного больше момента созидания, играть интересней...
Дело в том что настолки стоят дорого, и не всегда есть возможность выложить эти деньги. Когда ты сам распечатал, вырезал, склеил- есть немного больше момента созидания, играть интересней...
0 0
В статье говорится о том, что дауншифтеры иногда более обеспечены чем местные. Не совсем верное утверждение. Очень часто они не стремятся поддерживать экономику потребления, навязанную зомбо-ящиком и зомбо-культурой. Потому потенциально имея тот же достаток что и обычный местный, он имеет возможность вложить в самообразование и развитие. В то время как инвалид зомбо-культа, купит новенький гаджет, напьется, купит тряпок...
0 0
Сам из днепра, архитектор, переехал в Кобеляки полтора года назад. Очень рад этому событию. Да бывает надоедает "кобелякский сервис", но один-два дня в городе и мы возвращаемся с радостью и нетерпением.
Сейчас мы считаем Кобеляки своим домом.
Я Знаю две семьи из Киева, которые так же перебрались в Кобеляки на пмж. Тоже очень рады.
Лично мне в Кобеляках не хватает, хороших, освещенных дорог, ответственного сознательного подхода к своей профессии людей занимающих эти места, и хорошего интернета.
Сейчас мы считаем Кобеляки своим домом.
Я Знаю две семьи из Киева, которые так же перебрались в Кобеляки на пмж. Тоже очень рады.
Лично мне в Кобеляках не хватает, хороших, освещенных дорог, ответственного сознательного подхода к своей профессии людей занимающих эти места, и хорошего интернета.
0 0
И ни нин.
0 0
А Лелюк голосував за ці закони?
0 0
1. Гість пише:
« я гадаю допоможе Динамо.Хлопці готовте Ноги!»
« я гадаю допоможе Динамо.Хлопці готовте Ноги!»
дякую за пораду! Гггг =))
0 0
0 0
Рынок не соответствует простейшим правилам безопасности. У него один вход и один выход.
Если на входе загорится машина, куда эвакуироваться людям? Пожарникам бы наведаться...
Конечно это при условии что там есть люди, а их там толпа, 5 чел)))
Если на входе загорится машина, куда эвакуироваться людям? Пожарникам бы наведаться...
Конечно это при условии что там есть люди, а их там толпа, 5 чел)))
0 0
Странно ко мне на днях приходил техник из Укртелекома, общались на тему подключения интеренета. Так он мне посоветовал проложить тыщу метров кабеля в траншею. И будет у меня инэт. Про wifi он ничего не знал. По столбам вести сказал нельзя. Странные эти Укртелекомовские.
В Кобеляках нужен хороший кабельный интернет, не зависящий от погодных условий! С хорошей сервис поддержкой!
В Кобеляках нужен хороший кабельный интернет, не зависящий от погодных условий! С хорошей сервис поддержкой!
0 0
кемел я гадаю допоможе Динамо.Хлопці готовте Ноги!
0 0





