Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 252 253 254 255 256 257 258 ... 1666
4.Beri Mor
«
Я б сказав ПЕРЕКАЖЕ те,що скажуть йому в піндоському посольстві. »

Та таки да.
3.orakul
«Ще невідомо шо Зе скаже.»

Я б сказав ПЕРЕКАЖЕ те,що скажуть йому в піндоському посольстві.
1.Fed654Frumos
«На одного гомосєка у владі стало менше»

Та ще не швиди. Ще невідомо шо Зе скаже.
5.Ltava
«

Щоб швидко лохи виїхали, щоб швидко свої доїхали»

Таки ти голова! Не те що каструлі.
Lion2020 17 січня 2020, 17:38 На тему: Забули чи «забили»?...
..і забули і "забили" !!!
1.Fed654Frumos
«гомосєка»

Краще б тебе батько об штори витер а не шл#хі в п?зду кончив
На одного гомосєка у владі стало менше.
Шарікови не закінчаться ніколи :((
4.orakul
« а навіщо воно соросам і ізраілям? Ану, вгадай.»


Щоб швидко лохи виїхали, щоб швидко свої доїхали, щоб швидко крам і врожай вивозити :))
3.orakul
«що тепер робити без 1+1. Трагедія, блін.»


Так для них це дійсно трагедія - читати не уміють, робити розучилися, і на кохання не стоїть:)))))))))))))) Чим окрім телевізора зайнятися?:)))
2.Ltava
« потрібно з 14 років, розуму не має і вмерти не страшно :»

Що не так страшно, то таки правий, а щодо розуму, так його й у 20 нема. А в українців його нема й в 50 і в 60. Пропав розум від ящика. Зараз вони нагадують стурбованих наркоманів у яких мак кінчається і може ломка настати. Зараз тільки й балачок про якісь тарілки, тюнери, декодери, антени і антенки і хрін зна що ще. Пішов у неділю на базарь, думав там про політику, про газ, який оригінально подешевів з 6 до 8 грн, чи про субсидії які десь погубилися. Та ні фіга, усі стурбовані тим, що тепер буде з ящиком, Які канали будуть даром, а які за гроші, і що тепер робити без 1+1. Трагедія, блін.
3.Ltava
« А то розвелося МАТЕМАТИКІВ вашу»

Та ти не кіпішуй, то не Гончарук винен, то так написали, аби нічого не зрозуміли Із тексту не витікає, що повинна арихметика зійтись.
Там написано, що закладено дорфонду 66 млрд. і далі "З них на дороги 31,5 млрд грн — це бюджетні кошти. Плюс 20,5 млрд грн — кошти міжнародних організацій." Треба було добавляти - плюс, наприклад, на екологічних експертів, на Гунжеля, на відкати і т.д. Там вказані не всі витрати, тому і не сходиться. Тута інше цікаво - майже половину грошей дає Сорос і К. І тут просте питання: а навіщо воно соросам і ізраілям? Ану, вгадай. Лошари думають, що то так про них дбають. Дбають, та не про них.
"Я вірю президенту Володимиру Зе" ...
а я в нло
2.Rety
«Ти краще читати навчився розумник????»


Згоден !!! Не треба рахувати !!! Читай і не ............:)) А то розвелося МАТЕМАТИКІВ вашу ...........
Призивати , одружуватися і купляти алкоголь потрібно з 14 років, розуму не має і вмерти не страшно :))
Альтернативні джерела !!!!
Кішінському хвала...
Нема тепер тітці ні світла, ні хмизу де назбирати
Чого їм туди їхати, всі дерева вже спиляні, нема ні ясена, ні акації...
А саме воно служило?
1.stepan
«міністр від бога»

Ти краще читати навчився розумник????
31,5+20=66. міністр від бога
Ну і що ж з тими трьома багатотомними провадженнями?!
Чергові вітряки під процесуальним керівництвом..!
І все закінчиться холостими пострілом!!!

Змінено 15.01.2020, 17:31
4.Borch
«Все прекрасно и красиво сказано. Вот только беда, автор забыл уточнить, чем его статья отличается от другого информационного мусора. Получается как в анекдоте, никому не верьте, никогда, кроме меня! »

Шановний Борщ, дякую за комплімент і за критику одночасно. А тепер по суті. Та нічим ця стаття від інформаційного сміття не відрізняється. Це якщо по великому рахунку. Мої любимі буддисти, не памятаю,хто із них, сказали: "Той, хто знає, не говорить, той, хто говорить, не знає". Це до їх постулату, що словами істина не передається. Безумовно, я пишу, як і говорю, словами. І тому достатньо далекий від істини. От, як вже зовсім замовчу і буду, як істинний майстер дзен лупити адептів палицею по голові, от тоді.... А взагалі у загальній пропаганді споживання і хибних, на мою субєктивну, підкреслюю, думку, пріоритетів, можна ж, хоч б висловити альтернативну позицію. До речі, буквально вчора дискутував із дуже багатим по кобеляцьких мірках чоловіком і він погодився, що у грошах щастя немає. Як немає його і в бутербродах з ікрою чи новій машині. Ну у вині хіба що... Та й то, печінка, певно, думає по-іншому.
Все прекрасно и красиво сказано. Вот только беда, автор забыл уточнить, чем его статья отличается от другого информационного мусора. Получается как в анекдоте, никому не верьте, никогда, кроме меня!
1 ... 252 253 254 255 256 257 258 ... 1666
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації