Добрий день. Прочитавши коментарі до цієї статті, вирішив задати читачам одне питання, поки зі школи не повернулись спеціалісти по даному питанню=)
Що і кому поганого зробив Ісай?
Бо всі так накинулись на "кований забор і плитку в дворі"
Що і кому поганого зробив Ісай?
Бо всі так накинулись на "кований забор і плитку в дворі"
0 0
97.ісай сергій
«Біланенко-мене підставив,я не винний»
«Біланенко-мене підставив,я не винний»
ахахахах да да полюбе це він писав
0 0
А шо вже Паша наробив?
0 0
95.Alyona
«фамилії»
«фамилії»
"Прізвища"!!! "фамилії" - це русизм ( українська мова та література 6 клас радянської школи)
95.Alyona
«пишіть каліграфічно»
«пишіть каліграфічно»
- оце так поясніть мені темному як можна писати "КАЛІГРАФІЧНО" набираючи текст на клавіатурі компа!«Історично, каліграфія – це мистецтво красивого письма, починаючи від вміння гарного почерку, закінчуючи високим мистецтвом, де форми літер можуть майже не впізнаватися" - цитата з довідника.
Так як треба писати " свою думку" по вашому - "освічена" ви наша , може "грамотно"?ха-ха -ха ( цитата марго)))
0 0
А як вам рейд копельця по школах? повислухував пробеми,наболіле і всіх напрвив в Адміністрацію. Там вам поможуть,там вам не додали,оце вони повинні,оце вимагайте.....Який турботливий,як за педагогів і учнів переживає (в кавичках)Мудро.Це в нього класно получається - на когось стрілки перевести,когось підставити. Ой,щось гниленьким запахло
0 0
Біланенко-мене підставив,я не винний.
0 0
Коли суд Гунжелю!
0 0
дед перед смертью мог бы и свет выключить
0 0
Бутенки областной центр и не иначе
0 0
1.Дід Панас
«А медицина у нас же безкоштовна, в Конституції "пропісяно".»
«А медицина у нас же безкоштовна, в Конституції "пропісяно".»
Там, діду Панасе, багато чого "пропісано". Онуки ж на ура, чи на "слава", топтання на конституції видають за геройство і нарід з цим згоден. Тих, хто топтався по ній роблять хероями, а коль народним героям можна по ній топтатися, то тим кого ті херої привели до влади й сам бог велів інакше й бути не може.
0 0
93.рабинович
«мусора накрыли мусоров,это же перемога в чистом виде»
«мусора накрыли мусоров,это же перемога в чистом виде»
Еще бы, Абраша. Чисто по нашему - "гоев руками гоев"
0 0
Вообще можу підтвердити, що ми давно Супруна між собою називаємо "Ги-ги", тоєсть Гена Голубий. Він даже не обіжаєця, даже наоборот. Щас правда в нього друга команда і йому не до футболу.
0 0
Диво дивне , обсуждають новий світовий порядок , хто де що вкрав , взятки , що завгодно , тільки не те , що стосується кожного.Коли вже до українців дійде розум ?
0 0
"Максюта"-імена людей та їхні фамилії пишуться з великої літери.Якщо ви хочете написати свою думку,або тупо "обісрати" ,пишіть каліграфічно,бо це не повага, таке відчуття що ви навчаєтесь в 5 класі.Це моя думка,як ви там пишете:"Поважай думку народа"
0 0
О Господи,які ж ви супер люди.
Мелять аби шо молоти,які дядьки?Ви б зайнялися своєю родиною,повірте там більше проблем,впевнена на100%
"Бутенки"-ти вже упустився нижче плінтуса,молодець.
"Читачка" ну ладно, хай то буду я.Аха,ви в усьому праві,ви самі найрозумніші.Тільки ось яка проблема,коли люди пхають носа туди куди їх не просять, то вони потім дуже страждають.У вас це вже не власна думка,це вже як в народі кажуть "обсираловка".
Тільки словами ви обсираєте нас,а на ділі самих себе.Продовжуйте-продовжуйде,О СВЯТІЇ ЛЮДИ,аха,посланці Бога,які прийшли сюди,щоб наказати винних ,нечесних людей.
Ахахах,головне шо ви не винні і дуже"чесні"
Мелять аби шо молоти,які дядьки?Ви б зайнялися своєю родиною,повірте там більше проблем,впевнена на100%
"Бутенки"-ти вже упустився нижче плінтуса,молодець.
"Читачка" ну ладно, хай то буду я.Аха,ви в усьому праві,ви самі найрозумніші.Тільки ось яка проблема,коли люди пхають носа туди куди їх не просять, то вони потім дуже страждають.У вас це вже не власна думка,це вже як в народі кажуть "обсираловка".
Тільки словами ви обсираєте нас,а на ділі самих себе.Продовжуйте-продовжуйде,О СВЯТІЇ ЛЮДИ,аха,посланці Бога,які прийшли сюди,щоб наказати винних ,нечесних людей.
Ахахах,головне шо ви не винні і дуже"чесні"
0 0
мусора накрыли мусоров,это же перемога в чистом виде
0 0
87.Марго
«Нехай ми з Альоною і тупа вівця і обскубана курка, та ми не побоялись написати справжнє своє ім’я»
«Нехай ми з Альоною і тупа вівця і обскубана курка, та ми не побоялись написати справжнє своє ім’я»
Ще раз уважно перечитав усі коментарі і ніде не побачив щось на зразок " я Маргарита Сергіївна Ісай авторитетно заявляю що мій тато жертва підстави. Білану не звонив, грошей не вимагав , і взагалі там не був - вийшов вдома у туалет де його й пов’язали")))
А то " ми не побоялись не побоялись..."
І альона вона ж "читачка" - браво Альоно... опустила на ноль... Добре що на ноль - ваших взагалі опустять в мінуси... Якщо в математиці розбираєшся - то зрозумієш про що мова.
0 0
Марго и аленка найдить соби дядькив и не будете озабочени.шукайте з баблом и кришою.вам буде не до еха.вчора казав сергий дема,шо генку кобеля слидак визивае.опять наверняка,шось натворив
0 0
190.Кунівка
«приведуть вас до закладу шкарбана. Він хоч і не лічить, але з радістю збирає таких же політично чокнутих як сам.»
«приведуть вас до закладу шкарбана. Він хоч і не лічить, але з радістю збирає таких же політично чокнутих як сам.»
Да! Это наш диагноз ("Кавказская пленница или Операция Ы и другие приключения Шурика")
0 0
Ви неправi книги вiдволiкають .М.Петровнi конче треба зайнятися лiтературою.
0 0
Тут є i хлопчики.
0 0
188.баба Параска
«Читай книги.Розуму може добавиться»
«Читай книги.Розуму може добавиться»
Дєвочки! Книги вам уже не поможуть. Бо ваша боротьба за якусь міфічну владу та незрозумілі нікому крім вас посади у селищній раді рано чи пізно приведуть вас до закладу шкарбана. Він хоч і не лічить, але з радістю збирає таких же політично чокнутих як сам.
0 0
Сан-Санич, дай червонец, буду керосинка покупать (див. "Джентльмены удачи")
0 0
Уйми "гонор"бо дуже на Лану схоже.Пошлятина приблотньонна.
0 0
НЕ суди всiх по собi.Виведи глисти не будеш чухать.А то чухаеш чужi язиком.Читай книги.Розуму може добавиться I сорому.
0 0





