Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Дарія»

Коментарі користувача
1. Микола Гузченкo пише:
«Почуття гумору явно має і авторка. Золото у неї, як і олія у вірменина, вимірюється метрами.»

Моя відповідь була на цей коментар, де зауваження стосувалося одиниць виміру.
Дарія 26 листопада 2012, 11:59 На тему: На що має право мати-одиначка?...
24. Наталія пише:
«Чи повинна мати-одиначка яка працює в школі вчителем, також залишатися після роботи для чергування? Чи є про це якийсь закон? »


Відповіді на всі питання надали спеціалісти Кобеляцького управління праці та соціального захисту населення.

Цитую:

"Трудові відносини в системі загальної середньої освіти регулюються законодавством України про працю, зокрема, Кодексом законів про працю України, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту” та іншими нормативно-правовими актами. Зокрема, постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 778 “Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад” (зі змінами та доповненнями) визначено, що виховання учнів (вихованців) у закладах здійснюється під час проведення уроків, в процесі позаурочної та позашкільної роботи. Залучення педагогічних працівників до участі у видах робіт, не передбачених робочим навчальним планом, навчальними програмами та іншими документами, що регламентують діяльність навчального закладу, здійснюється лише за їх згодою.
Відповідно до Типових правил внутрішнього трудового розпорядку для працівників державних навчально-виховних закладів України (далі – Типові правила), затверджених наказом Міністерства освіти і науки України №455 від 20.12.1993р. (зі змінами) керівник закладу освіти залучає педагогічних працівників до чергування в закладі. Графік чергування і його тривалість затверджує керівник закладу за погодженням з педагогічним колективом і профспілковим комітетом. Керівнику навчального закладу необхідно врахувати, що Типовими правилами забороняється залучати до чергування у вихідні і святкові дні вагітних жінок і матерів, які мають дітей віком до 3-х років. Жінки, які мають дітей-інвалідів або дітей віком від трьох до чотирнадцяти років, не можуть залучатись до чергування у вихідні і святкові дні без їх згоди.
Крім того, статтею 177 Кодексом законів про працю України передбачено, що жінки, які мають дітей віком від трьох до чотирнадцяти років або дітей-інвалідів, не можуть залучатись до надурочних робіт або направлятись у відрядження без їх згоди".
Дарія 26 листопада 2012, 11:58 На тему: На що має право мати-одиначка?...

29. Вікторія пише:
«Я розлучена. Виховую самостійно дитину віком 11 років. Отримую аліменти. Чи маю право на додаткову відпустку як самотня матір, тривалістю 10 днів? І які документи для цього потрібно надати на роботі? »

Статтею 19 Закону України «Про відпустки» визначено, що жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку, чи одному із прийомних батьків
надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів. За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.
Для отримання додаткової соціальної відпустки розлученій жінці, яка дійсно виховує сама дитину (без батька) має надати роботодавцю такі документи:
— копію свідоцтва про народження дитини;
— копію свідоцтва про розірвання шлюбу;
— документ, який би підтверджував факт відсутності виховання дитини збоку батька. Цей факт можна підтвердити довідкою з ЖЕКу про реєстрацію особи за місцем проживання, ухвала суду або постанова слідчого про розшук відповідача у справі про стягнення аліментів, рішення суду про позбавлення відповідача батьківських прав, рішення органів опіки та піклування або суду про відсутність участі батька у вихованні дитини, тощо. Пред’явлення лише довідки з ЖЕКу про те, що дитина проживає разом з матір’ю, не дає достатніх підстав стверджувати, що батько не бере участі у її вихованні.
Враховуючи вище викладене, працівникам варто пам’ятати, що:
— відпустку на дітей надають кожного календарного року, а не за відпрацьований робочий рік;
— законодавство не передбачає строку давності для відпустки на дітей;
— право на відпустку на дітей повної тривалості виникає в працівника незалежно від стажу роботи на підприємстві;
— відкликати працівника з такої відпустки не можна, оскільки таке допускається тільки для щорічної відпустки;
— при звільненні працівника компенсацію за цей вид відпустки виплачують за всі дні на які працівник має право, не враховуючи час роботи на підприємстві;
— компенсацію за невикористану відпустку на дітей надають тільки при звільненні працівника;
— якщо працівник протягом календарного року скористався відпусткою на дітей (або отримав за неї компенсацію) він не може взяти її знову за новим місцем роботи. Хіба що в наступному році.
Дарія 26 листопада 2012, 11:57 На тему: На що має право мати-одиначка?...

28. олена пише:
«як отримати житло одинокій матері »

Статтею12 ЗУ від 12.01.2006р. №3334/1 «Про житловий фонд соціального призначення» визначено правові, організаційні та соціальні засади державної політики щодо забезпечення конституційного права соціально незахищених верств населення України на отримання житла, зокрема пункт 10 передбачає, що сім’ї та одинокі матері й батьки, які мають трьох або чотирьох дітей, а також у разі народження у однієї жінки одночасно двох дітей мають право першочергового отримання квартир із житлового фонду соціального призначення, за наявності в них права на отримання житла. Соціальне житло надається органами місцевого самоврядування.

Дарія 26 листопада 2012, 11:56 На тему: На що має право мати-одиначка?...
26. маша пише:
«я одинока мама двох діток. скажіть будь ласка куди потрібно звертатись щоб стати на чергу для отримання житла і які документи? »

Відповідно до ст.9 п.7 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» органи місцевого самоврядування ведуть облік громадян, які мають право на отримання соціального житла, приймають рішення про надання цим громадянам соціального житла.
Статтею 13 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» визначено порядок взяття громадян на соціальний квартирний облік. До заяви про взяття на соціальний квартирний облік додаються документи, які підтверджують обґрунтованість визнання у встановленому порядку громадянина малозабезпеченим та таким, що потребує надання соціального житла. Вичерпний перелік таких документів встановлюється органом місцевого самоврядування, який здійснює взяття на соціальний квартирний облік.
Отже, звертатись у даному випадку необхідно до органів місцевого самоврядування за місцем проживання.

Дарія 26 листопада 2012, 11:55 На тему: На що має право мати-одиначка?...
23. Юлия пише:
«Я мать-одиночка,ребенку 1 год 8 мес., и 16 лет от первого брака. Получаю единоразовое пособие до 2 лет ежемесячно 850 грн., 130+420грн. до трех лет и алименты на ребенка от первого брака в размере 250 грн.;15 сентября 2011 устроилась на сезонную работу официально и работала до 25 ноября 2011 но в собесе обновила документы 20 января 2012 года, так как обновляю их через каждые пол года в июле и январе , собес требует от меня возврата выплаченных денег в размере 2374 грн. с 15 сентября 2011 по 20 января 2012.что делать? »


Відповіді на всі питання надали спеціалісти Кобеляцького управління праці та соціального захисту населення.

Цитую:

"Згідно з п. 23 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001р. №1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» (зі змінами та доповненнями), якщо непрацююча особа, яка отримує в органах праці та соціального захисту населення допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, виявила бажання працювати на повний робочий день, виплата допомоги по догляду за дитиною до трьох років припиняється з дня працевлаштування.
Згідно з п.49 зазначеного Порядку особи, яким виплачується державна допомога сім'ям з дітьми, зобов'язані повідомляти органи, що призначають і виплачують зазначену допомогу, про зміни всіх обставин, які впливають на виплату державної допомоги.
Суми державної допомоги сім'ям з дітьми, виплачені надміру в результаті неподання відомостей про зміни у сім'ї, які впливають на призначення і виплату допомоги стягуються згідно із законом"


Дарія 22 червня 2012, 18:10 На тему: Теорія відносності...
4. koriolan пише:
«Статья на лекцию смахивает. »

4. koriolan пише:
«Скучно и менторно. »

Шкода, що ви не зрозуміли основної суті редакційної. Як на мене, вона змушує задуматись над своїм життям і зробити якісь висновки. Нехнаю хто як, та я особисто їх зробила.
10. водій пише:
«Можливо писанина просто не ваше»

Навпаки, мені це дуже подобається...
6. водій пише:
«знайде альтернативу де її робота цінитиметься »

Дякую за відповідь
4. водій пише:
«Ще чуть чуть не буде і Даші»

А можна поцікавитись, куди Даша дінеться?
Дарія 6 червня 2012, 14:14 На тему: Мистецтво зберігати час...
А решту, думаю, придбати можна, або виготовити на замовлення.
Дарія 6 червня 2012, 14:12 На тему: Мистецтво зберігати час...
2. НАТАЛІЯ пише:
«ДІЙСНО ЗОЛОТІ РУКИ . ЩУКА І РАК ПРОСТО ШЕДЕВРИ .ДУЖЕ ОРИГІНАЛЬНІ ВИРОБИ З ДЕРЕВА.ЦІКАВО , А КУПИТИ ТАКЕ ЧУДО МОЖНА ? »

Зі слів майстра, щука — його особистий трофей, який він дуже цінує і більше всього, не продасть.
Дарія 29 березня 2012, 14:19 На тему: «До міської ялинки всі йшли, я...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
12. Микола Гузченко пише:
«І якби автор казав "спасибі", як це робить, до речі, Паршевлюк, - це було б достойною, правильною реакцією. »

Про помилку в тексті я й справді не знала. І допущена вона була не з моєї вини.
12. Микола Гузченко пише:
«А коли автор посилає всіх нахуй»

Це тобі так хочеться думати, я цього не казала.
Дарія 28 березня 2012, 23:20 На тему: «До міської ялинки всі йшли, я...
Мілашо, а де ви бачили слово "сесія"?
2. Майстер пише:
«Механічна помилка, скоріше.»

Ні, Майстре, помилки ніякої не було.
Дарія 19 лютого 2012, 00:50 На тему: БАТ запустили...
10. светка пише:
«може це помилка газети не на день, а на годину 900грн. »

Ні, помилки немає, все записано правильно.
Дякую
Настя дивовижна та світла дівчинка! Бажаю удачі у всіх її починаннях.
Дарія 1 листопада 2011, 15:53 На тему: Шоу «Вмієш — співай»: «за» і «...
1. Любов пише:
«Так цього разу з шістьох обирали сім найкращих? »

«Шестіркою конкурсантів стали Алім Чесак, Аліна Курта, Тетяна Ліщинська, Людмила Сім’яник, Анастасія Дейнека та Андрій Сагателян. Відповідно, всі вони пройшли до третього туру»

7. ІННА пише:
«Я розійшлась з хлопцем через подруг, а тепер думаю ,що мені робити? »

Навіщо повертатися до минулого? Коли ти справді щиро кохаєш, то сумнівів не виникає. І ніякі подруги не в силі вплинути на твоє рішення. Якщо ви розлучилися одного разу, можете розлучитися ще раз знову, якщо спробуєте зійтися. І кожного разу будуть нові і нові причини. Спробуй краще знайти собі нового хлопця!
3. Микола Гузченко пише:
«Даша, про це говорять усі Кобеляки, а ти чомусь мовчиш. Розкажи нам, де правда, а де брехня. Бо мало лі, що люди говорять. »

Колю, говорити можна багато чого. Та до редакції і до мене особисто ніхто зі скривджених Проскурою не звертався. Якщо такі є - телефонуйте на мій номер, що вказаний у газеті. Я не збираю пліток, а керуюсь підтвердженою інформацією, що і тобі раджу.
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації