Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Микола Гузченко»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 11
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Раніше, у прекрасному, щасливому, безтурботному і високодуховному Радянському Союзі такого не було. Тоді порядок був. Сексу не було, а у людей замість гінеталій були невеличкі шкіряні мішечки, у яких було дуже зручно носити паспорт. А потім Байден з жидами усе поміняв, бо їм скучно було. Напридумували всякої срамоти, а ми як раби тепер усе це повинні терпіти. Сталіна на вас нема.
Я це читав у книжці колись. У якій - вже забув. А цей камєнт скоро видалять, а мене забанять, бо їм куратори платять за те, щоб приховували від людей правду. Але я всі свої камєнти зберігаю на жорсткий диск, а якщо Байден видалить їх і звідти - то вони все одно вже переписані на пергамент. Я їх розклею на стовпах - вам правду не спинити, прокляті масони.
20.Чудо Юдо
« у тексті статті я не побачив ніякого осуду»

Чак Норріс сам вирішує, був там осуд чи ні. І якби навіть осуд був, це було б цілком нормально. Хоча б тому, що ремесло незаконне. А Хулієві колишня дружина наставила роги, от у нього і загострюється пизда головного мозку. Але я її не засуджую і навіть підтримую: вийшла, бідненька, по юності за далбайоба, а хотілося ж нормального дядька... Якби я був жінкою далбайоба - то теж блядував би. )
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
А я вже думав, чи не присвоїти Мухамеду звання "Долбойоб року - 2015". Але ні, з Хуліо ніхто не зрівняється. Мухамед - занудний, нецікавий, прогнозований, надоїдливий, одноманітний долбойоб. А от Хуліо... Хуліо - це екстра-клас. Такий розмаїтий, несподіваний, різносторонній, свіжий долбоєбізм. У нього наче постійний ПМС. Сам придумав, сам посварився, сам помирився, потім передумав. Чистий кайф.

Змінено 25.07.2015, 12:41
26.адекватов
«писати я тут більше нічого не буде.»

28.адекватов
«НЕМНОГО ЗАКРЫТОЙ ИНФОРМАЦИИ ОБ УКРАИНЕ»

28.адекватов
«прогрессирующая идиотия»
"невдовзі цей самий орган «накриється» іншим цікавим органом"
Оплески. Немає Філоненкові зносу. Прекрасно, здраво, як завжди.
154.Мономах
«думаю там не меншенайманців і озброєння із країн ЄС.»

Мало лі, хто там що думає.
Мене завжди дивували воплі щодо найманців та іноземні війська з української сторони.
Уявімо, що вони дійсно є (шкода, що це не так). А чому, цікаво мені знати, влада не може найняти людей для допомоги збройним силам? Офіційні вояки теж отримують з/п. Чому дружні держави не можуть допомагати офіційній владі у боротьбі з бандугрупуваннями? Є якісь норми, які це забороняють? Держави не можуть допомагати іншим державам?
Найманці і військові РФ зі сторони сепаратистів - інша справа, ібо бойовики воюють проти української держави (не влади, а саме держави). Допомога сепаратистам = агресія проти держави.
Хе-хе... За питання "Не менше, ніж звідки?" з мене коньяк. )
А тримається він тому, що одинадцятирубльовим положено переконати співрозмовника, а для цього треба визивати приязнь. Собачитися категорично ніззя.
49.Мономах
«Ну й чоо ж ваш Обама його не виконує?»

Ой, я ж про Обаму якось і забув... Це ж він (жид же ж мабуть?), сволота така, окупував російськими військами Крим, ще й Путіну промову написав з цього приводу, а тепер під російськими прапорами мордує Донбас. Ач який підступний! Він і школи в Росії закриває, і лікарні, і електрички відміняє. При Буші такого не було.
49.Мономах
«Порпатися у дрібницях не має сенсу коли відоме основне завдання і воно виконується.»

Ну да, плєвать на дрібниці типу міжнародного права, законів, договорів, фактів. Є жиди і прокляті американці - давай їх боятися, бачити їх скрізь і воювати проти них будь-якими засобами.
Щось ти, Бунд, почав мені набридати. Слабі якісь методички вам видають, невже на цю єрєсь люди ведуться?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
46.Мономах
«Я ж нашвидкоруч писав тож не до лаконічності було. Чи ти хочеш щоб я тратив час нвідомо на що»

Тобто написати один короткий камєнт - це більше часу, ніж написати п’ять довгих? Ок, понятнєнько. )
46.Мономах
«Ну нехай буле не меморандум, назви його договорняком чи ще якось. З цієї ж до речі опери і меморандум про гарантії безпеки Україні.»

З цієї опери?! Офіційний документ з конкретним текстом, підписаний главами нині існуючих держав у конкретний день і в конкретному місці - це з тої опери, що і якась розмова Горбачова телефоном з невідомо ким "на найвищому рівні"?! Шизофренічнєнько так.. ) Читачеві на замітку:
Посилання на uk.wikipedia.org
46.Мономах
« А ти забув як був шухер коли Юлька будучи премєром разо з Яценюком - головою ВРУ хотіли щоь там підписати закулісно щодо НАТО»

А-а-а, ну да, точно. Хтось щось там хотів із кимось там підписати... Оце похєрили Конституцію, падлюки такі... )

Так от я до чого вів. Брехун і огидний троль майже завжди виграє холівар в камєнтах, бо він завжди впевнено пише хуй зна шо у великій кількості. У нього багато часу і писати він може що завгодно. Уся його писанина - пшик, але на аргументоване спростування будь-якого висера іде багато зусиль, і мало хто захоче цим займатися. В результаті виходить, що все це гімнометання залишається без відповіді, і думка огидного троля за рахунок кількості і агресивності висерів стає панівною. Це погано, а тому таких тролів треба оперативно банить нахуй.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
17.Мономах
«А ну запереч.»

А тебе в методичках лаконічності не навчили? Чи вони радять засирати мозг? Не якістю висерів - так кількістю? Мені важко зрозуміти, яке відношення американська конституція, Бжезинський і Сталін мають до предмету нашої розмови, та й камєнтіть оці простині тексту не бачу сенсу.
Ітак, що ми маємо по суті.
"Меморандум про непоширення НАТО" - Аналітик Михайло МакГвайр запевнив, що його запевнили, ніби хтось в Америці на найвищому рівні в телефонному режимі запевнив президента неіснуючого нині СРСР Горбачова, що нібито НАТО не буде поширюватися. Заєбісь такий меморандум. )
Про похєрення Конституції - безрезультативне мляве перекладання бумажок з НАТО на протязі 23-х років. Вже похєрили так похєрили. ) Перекладання бумажок, між іншим, почалося ще задовго до прийняття Конституції. Тим часом твої духовні лідери крутять свою конституцію як блядь в угоду вождю. Це ж нічого? Їм же ж можна, а українцям - ні?
19.Мономах
«дай відповідь на питання чому він (військовий бюджет) у агресора-РФ в рази меньший ніж у США»

Та тому, що РФ - убога країна на тлі США. Були б багатші, менше б крали - були б інші бюджети. Тим часом кількість військових у 130-мільйонній Росії більша, ніж у 300-мільйонних Штатів. Бо на солдат грошей багато не треба.
І ето... Поради свої тримай при собі. Даватимеш їх, коли попросять.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
22. шофер
«А от мимо - наступного разу не проходь.»

Та харашо.
А пам’ятаєш, Хуліо, я колись радив тобі подати заявку на конкурс далбайобів? Ти мене не послухав, і от гора прийшла до Магомета! Та-дам! Тобі присвоєно почесний титул "Далбайоб року - 2014"! Пруф: Посилання на exo.in.ua
Вітаю! Якщо старатимешся - титул залишиться твоїм і далі.
І ще одне... Ти ето... Точно знаєш, що означає слово "пафос"?
7.Мономах
«Наряду з відомим меморандумам про гарантії Україні в звязку з ядерним розброєнням був ще й меморандум про непоширення НАТО на Схід, про що свідомі мовчать.»

Ой! Який меморандум? Де, ким, коли підписаний? Пруф в студію!
7.Мономах
«А Україна була позаблоковою державою за конституцією, яку похе..ли. »

Похєрили? Хто похєрив? Як? Коли? Україна подавала заявку в НАТО? Скасовувала позаблоковий статус? Були взагалі балачки про НАТО до березня 2014-го? Верховна Рада що, не має права міняти Конституцію?
7.Мономах
« просте притання, для чого у Європі ядерна зброя?»

А для чого Росії ядерна зброя? Для захисту Росії?
Посилання на www.youtube.com

Кожен висер нацика - висмоктана з пальця єрєсь. Шкода, нема часу пробігтися по іншим висерам, та й переписуватися з одинадцятирубльовими якось не комільфо.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
16. шофер
«Думаю собі зоразу - якщо я підійду до нього сам, є великий варіант що справа обійдеться без жодного слова розмови, але не факт що обійдеться без виклику міліції.»

Ой! Хуліо, ти зовсім стуманів?! Ну ладно, ладно, більш не буду. Ну тебе нахуй.
18. шофер
«звиняйте ща пісянину, на цьому андроідному колайдері що екран що кнопки»

Не переживай так - пару опечаток ніхто й не помітив у твоїй дебільній писанині.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
7. шофер
« Є хтось такий хто у цьому сумнівається, і кому це ще доси не зрозуміло? Сподіваюсь таких немає.»

Тобто ти, Хуліо, сподіваєшся, що усі поголовно далбайоби? Ні, не всі.
9.Мономах
«попитай на базарі половина скаже що Путін напав.»

Одинадцятирубльовим прівєт!
І тебе б поважали, якби було за що. А до одинадцятирубльового сміття і ставлення як до сміття. Така вже твоя доля, нацик.
Шо, нацик, і Бунда твого забанили?
29.Бунд
«з тебе і в ЄС сміятимуться.»

Переживу. Ти краще скажи, нацик, скіко зараз башляють за камєнт? 3 грн? 5 грн? 11 рублів?
19.New York
«Проглядається турбота про людей,»

Про турботу - це вже інша розмова. А я ж, якщо придивитися, писав про безтолковість/толковість ноу-хау. Людей, які не можуть купити газету фізично, можна перерахувати на пальцях. З них відчутного прямого прибутку нема і не буде, тому і турбота про них на останньому місці. А от тих, хто фізично може, - сотні, якщо не тисячі. От на них і ставка робиться. Крок непопулярний, але, імовірно, вимушений.
Я так розумію, у методичках радять звинувачувати в усьому жидів. Донбас і Крим обробляли амєріканцамі, правасєкамі, майданутимі і каратєлямі, а тут роблять ставку на жидів. Я б банив цього Бунда.
10.New York
«Абсолютно безтолкове ноу-хау.»

Навряд чи хазяєва розраховують на платних інтернет-читачів. Вони просто хочуть змусити людей купувати паперову версію газети. Свого часу офлайн-читачів переманив безплатністю сайт, і газеті, очевидно, стало туго.
Неприємна штука, звичайно, та і сайт погублять. Зате газету врятують.
Чув, Бунд, а чому ти вже не Читач? Чи в методичці радять час від часу міняти нік? І ето... Бунд - це часом не Бундестаг?
Оце так поворот... Цікаво, всрався чи покаявся?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
19.Чудо Юдо
«чому такі завзяті коментатори, які з остервенінням обсирають тих активістів (навіть пройшов слух, що це делегація із Санжар на чолі з Паршевлюком, хоча я його на відео не побачив), ні слова не сказали по суті?»

Та тому, що і сам автор взагалі нічого не сказав по суті. Суть цієї катавасії - революційна (тьху, блять!) доцільність. Далі першого речення статтю можна не читати.
Тим паче ж на чолі екоекспертів стоїть Володимир Володимирович, який ще рік тому в статтях вимірював електричну напругу в кіловатах, а потім боровся з шкідливим і небезпечним бетонним Леніном і плакатом Лелюка (плакат, між іншим, виявився значно шкідливішим за самого Лелюка), і який уявлення не має, що воно таке за гок.
Колись Ігор Миколайович воював проти будівництва курника. Писав статті, як член територіальної громади згідно регламенту виступав на сесії райради, говорив з людьми. Це було цивілізовано, розумно, виважено. Видно було, що Ігоря Миколайовича дійсно турбувала екологія. А тут, сука, завалюють якісь неохайні бидлуваті молодчики і зчиняють срач. Як думаєте, отой далбайоб, що кинув стілець у толпу, дуже печеться з приводу екології?
А з приводу гоків (мова йде не про уран і не про сланцевий газ) - так вони хуярять по всій Україні і нічого.
19.Чудо Юдо
«хоча я його на відео не побачив»

Ти шо, зовсім? )
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
17. шофер
«и це один із тих випадків що "No comments" ?»

Це один з тих випадків, коли всім похуй на твою писанину.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ці йобані громадські активісти настільки безмозкі, темні, дикі, тупі і нахабні, що аж не віриться. Складається враження, що їм спеціально хтось платить за те, щоб вони труїли людям життя. Ну або хтось платить їхньому керівництву, яке нацьковує пустооких на всих підряд.
1 2 3 4 5 6 7 ... 11
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації