Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Професор»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7
Професор 27 жовтня 2017, 04:58 На тему: Реінкарнація...
Не виключаю, що можна буде знайти в майбутньому прижиттєві мемуари Порошенка, наприклад.
Та це не означає, що в них виключно правда.
По документах, наприклад, Крим не виглядає зданим. А насправді?.. Це дійсно так?..
До того ж, це не перша спроба РФ прибрати півострів до рук.
Але при Кучмі ця спроба чомусь завалилась
хоч протистояння було ще більш жорстке.
Професор 26 жовтня 2017, 17:47 На тему: Реінкарнація...
Хлопчики та дівчатка)
будьте чемними та не сваріться.
В суперечках народжується істина, тому дуже добре, що є представники різних світоглядів.
Щодо прагматики: було б дуже добре, якби кожен висловлював власну думку, а не набуту за допомогою певних джерел.
Ми бачимо, що й документи - офіційно підписані, а все одно брешуть.
А заглядаючи через шпарини історії дуже важко дізнатись - правдиве було висловлювання - чи ні. Чи його потім написали і вклали в документи. Правдиві загалом якісь великі події, народження смерті... та й все.
Щодо медичної реформи, гадаю, значну частину цієї краси буде помітно простому люду вже ближче до кінця2018р.
професор 26 жовтня 2017, 00:14 На тему: Реінкарнація...
Дозволю собі закид в сторону від теми)
Медична реформа в Україні визначила, що з 01.01.2018 відвідування пацієнта на дому, не ОБОВ’ЯЗОК, а ПРАВО лікаря. Як Ви гадаєте, чи відбудеться «реінкарнація» лікарів районів у земських лікарів кінця 19 століття? Адже, починаючи з 1927 року, відвідування пацієнтів вдома було обов’язком лікарів(більше 90 років). Я філософську тему статті дуже хотівби наближити до прагматики. Але дуже не люблю коли тему переселення душ, реінкарнацій - застосовують до політиків.
Чому?
там нема душ...
Пане Берімор) не треба так)
Шанобливе ставлення до іншої людини (незнайомої) часто прописується подібним стилем
в англійців взагалі до цього ціла наука звернень існує.
Я теж висловлю повагу до людини, яка намагається робити корисну справу, причому проглядається прагматизм та захоплення нею.
Професор 21 жовтня 2017, 14:10 На тему: На Україні...
Ну от якого трясця Ви один одного ображаєте?
Я,наприклад, поважаю кожного, хто ннамагається доносити до інших власну думку. Якою б помилковою вона мені не здавалася.
Професор 21 жовтня 2017, 01:52 На тему: На Україні...
100 переглядів дуже мало. Зазвичай в блозі переглядів від 500 до 2-3 тисяч. Дивно. Текст пречудовий.
професор 19 жовтня 2017, 17:31 На тему: На Україні...
Я не сторонник матюків, хоча стиль Гущненка мені подобається, і в цій статті я навіть вважаю його доречним.
Дуже влучно і точно описаний ряд проблем. Гадаю, автору з цією статтею треба на широку сцену.
Особливо про патріотів точно)
Не знаю, що за мода постійно все звіряти з історією.
На сьогодні з історичного пилу, піднятого на поверхню, я противник лише героїзації тих осіб, які прийиали безпосередню участь у військовій протидії і вбивствах тих ділів і прадідів, які проживали на Плтавщині. Це негарно. Не розумію особливо тих внуків,що це підтримують, діди яких загинули від куль УПА. Це аморально.
Все інше має лише під собою бажання язик об зуби побити", як кажуть білоруси.
А от моє питання про вбитих українців і іноземців обидві сторони чомусь пропустили.
Неактуальне сьогодні?.. Події 30-40 років актуальніші?
Гадаю, в цьому будинку просто ніхто не проживав (або скоріш - був відсутній у ці дні).
Головне, що злочинця знайшли.
загалом на моє враження останні роки відчуття безкарності у злочинців починає зростати. Особливо сумні результати деяких судів, коли за згвалтування дали 4 роки умовно, а за вбивство - два роки умовно (обидва - учасники АТО, хоча, можливо - це просто збіг такого дивного суддівства з цим фактом)... Але знаючи можливість подібного результату кожен потенційний злочинець при прийнятті рішення скоєння/нескоєння злочину може використати саме цей збіг та скоїти злочин, сподіваючись, що навіть якщо його спіймають, покарання не буде дуже суворим.
Також дивним є те, що разом з таким дивним правосудом, існують вироки на 5 , 9 років позбавлення волі за злочини, які поряд з вбивством важко назвати тяжкими.
такий от диссонанс.
Ви перетворюєте в говорильню те, що не треба перетворювати.
Спростимо далі:
військовий, вбив 25 іноземців і 5 українців.
інший військовий, вбив 50 українців і 6 іноземців.
Хто з них для Вас герой (патріот, активіст(Боже, яке лайливе слово) і т.п.)?
Пане Адекватник.
Хотів би звернутись до Вас з проханням:
якщо буде така можливість, будь-ласка, намагайтесь пояснювати власну точку зору не звертаючись до епохи Сталіна, і особливо, його особистості.
Я розумію Вашу велику повагу до цієї особистості.
Але велика частина тутешньої аудиторію відкрито або приховано афектує на цю тему.
У Вас чудові світлі думки.
А постійне звертання до певної епохи їх дещо викривляє.
На мою думку.
Давайте без емоцій, і всього того, на що перетворюєтьсяукраїномовна Вікіпедія. Я мав коротке захоплення щодо вивчення дій УПА за допомогою німецьких документів.
Говорити, що УПА воювало з нацистами - не має документальних підтверджень.
Загинуло від їх рук близько 800 нацистів та фашистів. Майже всі - при спробах нальотів, пограбувань, та інших дій, переважно з побутовим присмаком.
Україна - є країною-переможцем над фашизмом та нацизмом. Разом з європейським співтовариством Україна засуджує фашизм та нацизм, а також їх атрибутику (герби, прапори, жести тощо).
Разом з цим деяка частина країни намагається екстраполювати на всю її територію власні цінності, що є неприпустимим. А так як на більшості територій проживають діти та внуки переможців у війні - то ще й просто образливим.
Можна привити певну толерантність (хоча в Німеччині нема толерантності до неонацистів, але вони є, і до них вже трохи звикли, стараютьсяне помічати, але й голови не дають підняти).
Та я б все ж підтримав постулат "сховати цих героїв до шафи".
І нікому б від цього не стало гірше.
Про Сталіна мені розмовляти нецікаво. Хоч в РС і був ряд плюсів та мінусів, звеличувати цю епоху чи виставляти її як повний морок сьогодні навряд чи доцільно. Також абсолютно недоцільною є політика "валяння Ленінів", а от намагання зробити нацистських виродків героями - для мене взагаліобразливо. Я не проти толерантного ставлення до визнання їх героями на Заході України, але трансляція цього на всю Україну - недоцільна. Стосовно вимирання сіл і родин - схоже, для нинішньої України це більш актуальна тема. Принаймні в порівнянні з плачущими білорусами і росіянами рівень життя українців у середній площині істотно нижчий. Головна проблема - намагання держави поступово самоусунутись від витрат. На сьогодні рівень соціальних витрат в Україні безконкурентно найнижчий в Європі, а його збираються знижати й надалі. Внаслідок супутнього росту захворювань, в тому числі й поширення алкоголізму (а тут АТО також відіграє свою особливу роль - тисячі українців, які раніш "особливо не вживали" повернуться(?) звідти алкоголіками,тут просто повірте мені) популяція буде зменшуватись. При таких темпах еміграції та від’ємного приросту вже в 2025 році нас буде менше 30 млн.
Стосовно європейськості:
як вважаєте, якщо хтось з Вас вийде на центральну площу Берліна, Парижа, Риму і на місцевій мові напише "Путін, введи війська!"
Яке покарання чекатиме цю людину?
Які варіанти..?
мені дійсно цікаво.
Слава Піховшек, якого я давно знаю і поважаю, вважає, що для української влади ризиковано хоч вигравати, хоч програвати. Набагато вигідніе підтримувати тліючий конфлікт.
Уявімо ситуацію:
Наприклад, Мінські угоди виконані, вибори проведені, Україна перетворилась на федерацію на кшталт Німеччини.
Асоціацію Донецьк вже не заблокує - вже діє. До Євросоюзу якщо вірити імпортним політикам - років 25 в кращому випадку. Що поганого може зробити для українців це рішення? Не даватимуть звалити Леніна у Донецьку? Мені й полтавський не дуже заважав, стояв би собі й ще 100 років. Дя мене, наприклад, відібраний стаж за навчання в ВУЗі чи за декрет дружини важить більше. А про життя людей, що регулярно гинуть на Сході нікому не зрозуміло за що... й кажати важко. Я втратив товариша, воїна АТО, молодого офіцера, який був проти війни, але виконував злочинний наказ. Яка ж люта ненависть була в мене до попа, який сто раз повторив, що його вбила Росія..На похоронах!.Навіть його військові товариші плювались.. І це був 2014 рік!.. Вони знали, що їх повели під обстріл з ОРДЛО, а телевізор в цей час кричав про "обстріли з території РФ".
Хтось систематично і по техніці поступово розпалював цю війну таким же чином, як розпалював події на майдані. Потроху. По граму. Щоб розгорілось.
І не робіть з АТОвців клас. Кожна країна, яка пережила і завершила громадянську війну (може комусь не сподобається термін громадянська - то виберіть свою назву, але її суть має виражати війну в основній чисельності з обох боків одного народу), мала після неї глибокі рани. Особливо ті країни, які потім не розпалися. Хоча - таких меншість.І військові ОРДЛО, і АТО після закінчення воєнних дій будуть почувати себе не дуже комфортно при будь-якому завершенні. Отут - точно, окрім людей з розладами особистості. Івже навіть це, а також розуміння, що кожен воїн з кожної сторони воює за те, щоб його народ поступово втрачав свободита можливості. А все, що відбуваєтьсяз обох сторін поки говорить лиш про це. Особливо сумно, що з боку великої України цей процес поки що йде швидше.
Стосовно психопатій. Так, певний відсоток психопатів зустрічається і серед воїнів АТО, і серед лікарів. І, загалом, в мене є сумніви, що їх відсоток сильно відрізняється.
Давайте почнем не з хвоста, а з голови: що саме дає українцям війна. З чим воюємо. Що станеться, якщо програємо. Що - коли виграємо. Тільки конкретно, без високопарних слів. Конкретно: такі свободи будуть втрачені на підставі от таких от офіційних заяв і документів, от такі будуть здобуті (і що саме заважає здобути їх саме зараз). А тоді будем робити заявки "а от якби хтось побував у пеклі!.."
а в мене думка з незрозумілих причин протилежна: саме внаслідок того, що знаходяться люди, що готові повірити телевізоруі відправитись в пекло (з обох сторін) життя українців значно гірше, ніж могло б бути. Їх обдурюють так само, як обдурили тих, хто бунтував на Майдані (ні? доведіть протилежне!). І з часом прозріння поступово приходитиме й до них, але у різний час і не до всіх. Я не є диванним воїном, як не дивно -
спілкування на от такому тихенькому сайті як ’"Ехо" є чи не єдиним форматом мого непрофесійного вислову. Весь інший час інтернет перебування витрачається на переважно медичну тематику, ще трохи - на музику (єдине хоббі). Я щиро жалкую, що внаслідок значного відсотку людей, що довіряють тим, кому б не треба було вірити, ламаються долі дуже і дуже багатьох. Але тут розсудить виключно час.
А дописи в Оруелівській обгортці - виключно змалювання деяких персонажів, з описом їх портретів особистості, а також взаємостосунків, що панують у високих владних кабінетах. Так сталось, що мені дійсно відомі певні особливості цієї кухні. І виглядає вона набагато простіше, чим здається.
Стосовно психології. До неї я маю досить притінкове відношення. А от в психіатрії є цілий ряд нозологій, які перекликаються з особливостями психіки людей, що мали досвід участі в озброєних конфліктах. Причому я маю приблизно однакове ставлення до учасників бойових дій з обох сторін фронту. Головна для мене їх характеристика - з обох сторін українці. Переважно незаможних класів (трапляються й інші, але їх відсоток зобох сторін вкрай незначний). При цьому матеріальні та владні зиски інших осіб, які самі безпосередньо не приймають участі в бойових діях - значно вищі. Вже саме це при достатньому рівні Іq могло б викликати запитання, щодо необхідності участі саме цієї конкретної людини в досить сумнівному вбивстві своїх співгромадян, необхідності цього, та які конкретно переваги внаслідок цих вбивств отримають конкретно його діти. Мотивація виглядає вкрай сумнівною з обох боків. З українського боку - бонуси взагалі сумнівні: поки ми маємо лише туристичний безвіз. Єдина, мабуть, перевага над українцями з ОРДЛО, які не проживають в зонах бойових дій. В них - вагомі перваги - вартість комунальних послуг (у 6-8 разів дешевше на сьогодні), відсутність досить недолугого мовного та пенсійного законодавства (тільки не кажіть, що позбавлення стажу за навчання в ВУЗі чи декретній відпустці Вас радують).
Я от тривалий час завзято відслідковую деякі ньюсенжерменські перепетії на Ехо, але не знаючи людей особисто - дуже важко зрозуміти хуізхушність цього істеблішменту. Хоча, дійсно, "учасник АТО", «Батьківщина» - виглядають більшим антитрендом... Оранжеві втратили довіру, в АТО йшли люди переважно... назвемо це - "з певними особливостями функціонування системи психіки"
Адже, щоб йти вбивати співвітчизників, бо "так телевізор сказав", треба мати особливості.
Стосовно розрахунків. Кредит від ЄБРР в дві лінії, одна з них двома потоками. Рішення про видачу підписані в 2015 і 2016 роках. Одна з ліній ділилась на частини і передбачала відновлення магістралей, але що з того вийшло мені поки невідомо. В Україні без Криму і окупованих територій близько 3,5 млн офіційно зареєстрованих авто. Ділимо суму кредиту/відсотки 0,9млрд/0,8млрд(дві лінії)+(0,7млрд/0,7млрд/відсотки) і отримуємо суму близько 800Євро/рік/1авто. Звісно, платитимуть не автовласники, а всі українці, за рахунок підвищених податків і зменшених видатків. Але образно виглядає так набагато сприйнятливіше. Те, що десь відремонтували, а десь ні залежить більше від місцевої влади. З них вимагають "участі місцевого бюджету" в ремонті. Можливо, що ці суми закладають у зітні витрати як наче з кредиту (при злочинній владібула така практика, але відсотки грабунку були значно меншими). Приміром, Полтавський автодор відзвітував про опрацювання коштів в 1,5 млрдгрн/6 міс, але поки я не маю інформації, що об’єм ремонтів відповідає цій цифрі. Досить важко збирати звітну інформацію по різних районах в різні проміжки часу.
Стосовно Сталіна, суперечок про побутові переваги "Захід/СРСР"
Були переваги в побуті у кожної моделі, це без сумніву. Хотів би я побачити пана "адвоката західного світогляду" в 1950році в США, якби в нього був чорний колір шкіри. В якому році там дозволили їздити чорношкірим на передньому сидінні в автобусі? чи заходити в споруди з поміткою "тільки для білих"? Це багато про що каже. Також в США і багатьох країнах Європи страждала соціалка, рівень лікування і освіти для людей з ідентичним рівнем доходу в США і СРСР дуже відрізнявся. США почало значно підніматись в рівні життя над іншим світом (в середньому, звісно) починаючи з правління Рейгана. Саме тоді й вибудувалась довготривала система світових стосунків, яка знов сьогодні зазнає певного перегляду, коли США починають лизати п’яти ряд інших країн, що несподівано швидко та сильно отримали ряд козирів за рахунок взаємних домовленостей. Ті вигоди, які США тривалий час лузлали зі зовнішньої політики вже не приносять тих баришів, а ще й новий виток НТР, поступове зменшення ролі вуглеводнів, криптовалюти розпорошують фінансові потоки і починають протікати між пальцями. Україна на сьогодні разом із Сирією та Лівією лишається розмінною картою в боротьбі за межі впливу, яка триває останні півстоліття між США та іншими країнами, перед цим 3 століття підряд латифундерами виступали переважно європейці.Тому найближчі 5-6 років, незалежно від змін влади українців не чекає помітне покращення рівня життя, а також очевидним є очікування скрочення тривалості життя та продовження від’ємного демографічного приросту, в тому числі - за рахунок трудової еміграції. Дуже показовим в цьому плані є досвід всіх країн, які пережили в минулому досвід громадянських воєн та розколи. Між іншим, війну в Югославії також підтримували кілька зовнішніх держав. І на сьогодні навіть найбагатші хорвати не сягнули рівня життя 1990 року... А пройшло вже чверть століття.
Стосовно "ми годували весь союз".
очевидна неправда, збереглись офіційні цифри бюджету СССР, тільки цифри оборонки, а також споживання деяких продуктів відсутні. А так все є. Я переглянув 3 1990 по 1979, далі сил не вистачало. В усі ці роки конкретно Україна мала невеликий плюс у видатках в порівнянні з зарібком. Та й ВВП за структурою різнився, Україна жила переважно за рахунок металургії та 30 крупних заводів, які давали разом понад 50% ВВП. За областями найбільші дотації мали Київська та Донецька (статистика по областях лише за 1989 рік)
Я, звісно, не фанат Сталіна, але прогрес потроху почавобходити стороною СССР З середини 70х років. Стосовно асфальту, його причиною є не чиїсь там вибори, а кредит, наданий ЄБРРдосить давно, але гроші після рішення прийшли запізно. Кредит досить задорогий: підраховано, що якщо розділити на кожен автомобіль, то водій має сплачувати його за ануїтетом 7євро/щомісяця на 10 років. Тому асфальт масивно з’являється по всій Україні, цинічним вигляда те, що влада при цьому засува руку до більшості місцевих бюджетів. А тепер прикиньте, чи прослужить Ваш асфальт 10 років. Адде в незалежності від цього, гроші Ви повертатимете щомісяця у вигляді податків та цін 10 років/200 грн/ місяць.
А я аплодую стоячи міськраді. Наскільки мені відомо - в Україні це перше звернення. Молодці!
Жодна країна не зможе заробити на послугах для громадян, які заробили гроші всередині країни, а не привезли зовні. Яка країна живе завдяки лише ВНУТРІШНЬОМУ туризмі?(переміщеннях всередині країни власних громадян)??
1 2 3 4 5 6 7
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації