Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 33 34 35 36 37 38 39
Влад, твоя пропозиція не можлива в реалізації, тому що в даному випадку (та і у йому подібних) ті, хто хоче активних дій якраз підтримують ут чи іншу строну. «Нейтрали» зараз - це ті, хто називається "пацифістами" - люди не бажаючи ніяких активних дій. Тому із них наврят чи хтось вийде.
Хоча я думаю у Кобеляках нічого такого не відбудеться - місцева опозиція безхребетна, хіба кілька чоловік є "запальних, але і ті не стануть нічого палити.

P.S. А тихо як на сайті у коментах стало... У країні така дупа почалася, що вже ні в кого слів немає... У мене також
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Це уже пездець якийсь...
Трупи горами складають
49. Патріот пише:
«..."Ні в ряд, ні в лад, полижу Бандері зад"»

Від Патріота не почув жодного аргумента в користь нинішньої влади чи проти майданівців. Одне лайно, зате у дуже великій кількості. Вирок: типічний прокачаний троль, який в житті уміє тільки що гадити в інтернеті. Конструктивної розмови з нього не буде ніколи, можна спокійно ігнорити, бо зараз позбігаються сюди тролі з "іншого боку" і почнеться гімнометання на обидві сторони.
30. шофер пише:
«Васюнчик »

Запитаю знову: що це ще за звернення до мене? Я вас, шофере, Хуліо не називаю і ніяким іншим іменем також, бо імені вашого не знаю.
19. Патріот пише:
«ночью с дядями он спит, любит дядей в попы. »

Хто про що, а Патріот про дядіні попи. Я мабуть ближчий до істини був, ніж сам думав.

20. Патріот пише:
«І із всіх Ясеном перечислених благ для Укриїни Європа обрала найпочесніше - бути ринком збуту»

А по вашому ми зараз що - не ринок збуту? Нам не возять європейські(американські, китайські, азіатські...) автомобілі, європейські шоколадки, цигарки, одяг секонд-хенд і електротехніку? Чи ви вважаєте що наші «Жигулі» кращі за «Форди»? Чи у нас одяг за ту ж ціну кращий? Чи китайські підробки під американські Айфони краще купляти? Хоча ба ні, зараз навіть китайські товари уже кращі за національні, бо національний продукт ніхто не розвиває, ніяких умов для його розвитку немає і нікому воно не цікаве. Одна металургія працює і та вся за кордон вивозиться, а нафтові скважини продаються тим таки європейцям. І срали ті хто їх продає українцям на голови, вони бабло колотять. Зате вас залякують тим, що і так вже з України зробили. Вам така приваблива Росія обсажена Макдональдсами як ліс грибами після дощу і щось вони не волають про те, що їх перетворюють у ринок збуту США. Ви залякані примарами, неіснуючими проблемами і вам краще жити при своїх ворах та бандитах, ніж взагалі щось в житті міняти.
Люди вийшли щоб заставити нарешті владу з ними рахуватися, а ви тут четвертий пост про педиків лепечете.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
12. шофер пише:
«Слухай Мастірок, пригадуєш ти назвав золотими слова Миколи, коли він сказав що людім на щось здатним, ніякі вступляння не потрібні - згадав? От же, відповідно до його визначення, котре ти визнав золотим (ще раз підкреслю), вся ваша свистобратія нінахуй не здатна...»

Шофере, тобі вже три тисячі разів говорили, що нинішній бунт у країні - це не за Європу, а проти нинішньої влади. А тобі все ніяк не дійде. Перемкни канал нарешті. Особисто мені начхати в Європі ми будемо чи в Африканському союзі, Яник буде президентом, чи Михайло Боярський - мені лиш би життя нормальне було. А за останні 4 роки правління нинішніх царів ну ні-фі-га я ніяких покращень ну в упор не побачив! Як розводили бюрократію - так і розводять. Як брали в міліціонери колишніх гопніків так і беруть, як не платили олігархи мільйонами податки так і не платять, як росли ціни швидше зарплат так і ростуть. І як трималась наша економіка на позичаннях так і тримається. Мало того, в держсфері ще й більша дупа настала, а синок Яника заминулий рік зібльшив свої статки на 175% і цього не соромиться, навпаки ще й хвалиться. То за що мені любити цих царьків, за яких ти так пнешся? За те що вони посвітили пикою, вибудували собі хатки у Європі (явно не мозолями на руках заробляли) і вирішили що вони "доповнять собою Європу", а нам, смердам вонючим, нєфіг і рипатися із лайна?
У домовині у білосніжних капцях я їх бачив
13. Патріот пише:
«...А от уже переможці допускаються на слідуючий рівень – розтягування дупи до євростандарту...»

Ооооо, а це вам вже не Шофер, це важка артилерія підтягнулася - троль 80-го рівня, явно. Можу пояснити соціальний тип такого коментатора.
Навіщо цьому Патріоту Європа? Там же одні педики, він це усвоїв ще з дитинства і тема гоміків, якими нас так лякав Азаров і до яких так чкурнув не вагаючись, являється для нього провідною. У Росії ж хоч гоміки і також є, зате ж можна скільки завгодно лайна на цю тему в інтернеті лити. А в Європі таке лайно не прокатіт і це обурює шановного Патріота до глибини душі. Бо про що ж тоді ще йому розмовляти залишиться в інтернеті?
Людям набридли непрофесіній міліціонери? Плювать, говоримо про гоміків!
Людям набрид тупий президент? Плювати, головне гоміки!
Люди хочуть змін, хочуть щоб законів дотримувалися всі, хочуть подолати корупцію, бюрократію, вивести на чисту воду казнокрадів і дерибанщиків народних грошей? Фігня, фігня, фігня, дайош гоміків у кожну тему!
Провладні зігнані мітинги упізнаються дуже просто: по відповідальним з табличками «Карлівський район», «Новосанжарський район» і т.п. То стоять, щоб люди не загубилися і так же гуртом поверталися в тих же автобусах в яких їх сюди привезли.
А ще зігнані державники упізнаються по сумних і порожніх поглядах під час попмезних промов. Відразу видно, що їм ці промови до фєні, вони чекають коли все закінчиться і їх додому порозвозять займатися своєю роботою, а не стоянням за владу, яка їм уже з півроку навіть на канцелярію грошей не виділяє. Одне тільки не розумію - невже влада до цих пір вважає оці "совковські" зігнані мітинги діючими? Чи просто ума не вистачає придумати щось нове? Ну привезли, ну постояли... І що, віри у владу додалося у тих хто стояли при їх то умовах праці та мінімальних зарплатах? Чи ті, хто на барикадах стоїть місяць, передумають?


4. шофер пише:
«.... )))) ето рєдкая жесть ))»

Шофер у паніці, а раптом, а раптом закони діяти почнуть? Бізнес накриється, жах, жах!
Чудо Юдо 10 лютого 2014, 19:49 На тему: Азаров і Європа...
27. шофер пише:
«Про останні події у Боснії ніхто не хоче заговорити?
А про Грецію тоже ніхто не хоче згадати?»

Не забудь тільки згадати і Польщу 90-х років.


31. шофер пише:
«В котрий раз, тичу всим під носа Посилання на rutracker.org
БАчу що в оцих книжечках, на яких Алекси Джонси гроші заробляють (ну ладно, ти шофер сверхвумний, ти її з нету скачав), і вся біда - Шофер марить великим пануванням США у всьому світі, що йому вже навіть почали ввижатися дійсні покращення від Азарова.

Фу, обіцяв же більше не переписуватися з ним, а ні, понесло :(
Чудо Юдо 10 лютого 2014, 10:59 На тему: Азаров і Європа...
21. Гість пише:
«Ну з шофером все ясно,це вже клініка.А от хто вступає в дискусію з таким конченим дауном,викликає як мінімум подив.Часу не жалко?»

Намагався таки ж зрозуміти аргументи цієї людини, адже він так р’яно захищав діючу владу, що просто було цікаво почути: за що ж він її так полюбив... У коментарях під цією новиною я нарешті почув причину... І тепер дійсно стало шкода часу, я ж думав там щось серйозне, може я що пропустив? А воно, виходить, що обікрасти народ і свалити у Європу, народу розповідаючи, що туди ніззя, бо там страшні єврогеї - це правильно, так і треба (за переконаннями шофера). Він явно мріє бути на місті Азірова.

А сама стаття якось аж навіть ностальгією за Азіком наповнена. Автору явно трошки не вистачатиме "кровосіся"... Або ж шкодує що не наздогнав таки праведний меч пенсіонера.
Чудо Юдо 10 лютого 2014, 09:32 На тему: Азаров і Європа...
8. шофер пише:
«Слідом за Азаровим йому захотілося.... кінь педальний.»

Мдааа, всяке доводилося читати від тебе, Шофере, але це вже точно маразм. Ти хочеш сказати, що якийсь там дід пенсійного віку, накрав у нас грошей (не на зарплату він собі в Австрії хороми збудував), а потім вирішив, що він гідний Європи, а я, смерд поганючий, не гідний? І ти йому за це аплодуєш? Та в гробу я його бачив у білих капцях.
А твоєї психології взагалі не розумію: тебе кинули, як і нас (не кажи що це тебе не стосується, як побачили в розмовах таки стосується), а ти готовий черевики за це цілувати своїм обкрадачам? В такому разі твоя психологія і аргументація зустріла повну нестиковку з моїм баченням світу.
46. шофер пише:
«Поруч із ними ціни на пальне»

46. шофер пише:
«Нагероїли покращення?»

О, диви, і шофера зачепило :) А казав: мене нічого не колише, нічого не хвилює!..
Ну що ж ти сидиш? Біжи швиденько, атакуй майданівців! Останній бензин - у пляшки і вперед, захищати царя-батюшку!
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
37. шофер пише:
«та тільки жили ми як вареники у маслі»

38. Гість пише:
«А ми, це хто?»

Як хто? Бариги-шофери. Так, дійсно, в ті часи "купи-продаї" були як вареники в тому таки маслі (якщо встигали заняти порожні "бізнес-ніші"). А зараз часи змінилися, у них бізнес пішов на спад. От і ностальгують, розказуючи, що вчителі, лікарі, фермери та всі інші прості робітники - просто ліниві дебіли, всім би їм "купи-продаями" стати і відразу у країні буде шикарне життя!
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
21. Микола Гузченко пише:
«Ну плюс дебіли і підараси тіпа ваділи, у яких в голові пусто і яким на все насрать. »

Та ні, у нього не пусто. Він у цій темі вперто ігнорує мої питання. А отже, я так думаю, я вгадав. Ця людина просто проти змін. Він добре призвичаївся займатися незаконною діяльністю, давати кому треба на лапу і нічого у країні він змінювати не хоче, бо це буде крах його бізнесу. Що ж, цілком логічно... Ми за своє - він за своє.

21. Микола Гузченко пише:
«Закони 16 січня - те саме. Якби Проффесор був з ними не згодний - наклав би вето.»

Ці закони - це результат кількох невдалих спроб розігнати майдан коли Беркут тиснув на людей, намагався їх випхати (не били, бо самі тоді в шоці були, як їх зненавиділи після 30 листопада), але народ не захотів йти геть. Мало того - люди ще й шоломи понадягали з респіраторами. От наш царьок і Ко вирішили зайти з іншого боку - залякати всіх мітингуючих криміналом. Мовляв - "саджати будемо!". А напоролися, (от біда) уже на відкритий бунт. І цей бунт розігнати відстрілюванням ця компашка вже не може - в такому разі Європа скаже чарівне слово "санкції" і в’їзд в неї їм буде закритий. А у них же там все: і бабло, і нерухомість, і діти з внуками... І Азіров, в той же день коли звільнився з поста, тут же чкурнув у "притон єврогеїв" якими так лякав українців - у Австрію, а не у матінку-Росію яку він нам рекомендує. Лицеміри і моральні уроди.
40. шофер пише:
«А я протестувати і не збираюся, для мене то не є великою втратою.»

Знову ж ти говориш що тобі плювати. Чому знову антимайданівську тему гнеш? Ти навчився викручуватися у таких ситуаціях, молодець. А ті хто не навчився - он вони там, на майдані, це їхній спосіб вирішення проблеми.
Чи ж може проблема у тому, що якщо вони переможуть то тобі якраз стане важко і викручуватися? Чисто представити, не дай Боже такий дійде до того, що в Україні поборяють корупцію, замінять чиновників на професійних, будуть пильно стежити щоб не було «відкатаів», насильно легалізуватимуть бізнеси і ганятимуться за неплатниками податків - це ж ти тоді якраз почнеш з голоду мерти, ти в таких умовах жити ж не зможеш... От і протестуєш. Я вгадав?
9. біль пише:
«Може б УСІМ схаменутися?»

І впасти на коліна перед царем-батюкою Яником і подарувати йому, нашому любому, золотий унітаз! В знак нашої безмежної любові!

Якщо ця влада допустила таку дупу у країні, то начорта вона нам така потрібна? Ще трохи - і вона б уже і так почала б розпродувати вищевказані вами землі, бо кишені нічим набивати - уже все вкрадено, а звичка залишилася.


Шановні «гості» у вас що, немає фантазії навіть на нік? Таке відчуття що сьогодні весь день тут одна людина сама із собою спілкується.
38. шофер пише:
«Васюнчик»

Що ще за «Васюнчик»?

38. шофер пише:
«То я відповідав на питання стосовно законів 16.01 - вони як були мені "розові", так і залишилися»

До пори поки твій бізнес не придавлять і тебе не пустять по миру. А протестувати ж не можна, згідно цим же законам
31. 1111фф пише:
«чудо і майст а можна тут точніше -»

Посилання на exo.in.ua - коментар №15. Моя суб’єктивна думка. Там ще мене питали про зовнішні чинники - пізніше напишу свої думки і з цього приводу
29. Майстер пише:
«його не доконає опозиція, його приберуть свої.»

Мало того, я майже впевнений, що «свої» це і почали. Тоді, 30 листопада.
34. шофер пише:
«Праильно, мені і далі лишається все по барабану.»

В такому разі навіщо ти тут пишеш? Раз по барабану рули собі та і оминай політичні теми десятою дорогою
1. Гість пише:
«Адже там загинули і міліціонери»

24 січня ще мертвих міліціонерів не було оголошено. А жертви серед активістів вже були
Одне тільки не розумію: Як так, відчуваючи на собі весь економічний пездець, який повільно але вірно насувався на Україну 4 роки, народ Донбаса до цих пір дужче боїться примарних "бендер" і "голубих" із Європи, аніж скоро помирати з голоду і отримувати по зубам від "тітушок" нанятих міліцією. "Тітушок" мєнти наймають - та це вже ж взагалі повний ппц, невже нікому не доходить??? Можна ще закривати очі на наймання їх бандитами та політичними силами, але коли їм самі міліціонери видають дубини... Про яке щасливе майбутнє можна думати в такому випадку та ще й підтримувати цей устрій???
Посилання на www.youtube.com
12. Гість пише:
«В українців вже 23 роки терпець рветься, то з одної сторони то з другої, але такого ще не було»

Сам факт цього вже каже, що нинішня влада найнепрофесійніша, чи не так?

12. Гість пише:
«А не хочете Ви ,шановний, викласти свою точку зору: хто цим скористався і штовхнув "бат на брата" і для чого?»

Хочете мою суб’єктивну думку? Добре. 4 роки назад Януковича і його команду спонсорували "дяді". Дуже багаті і впливові дяді-олігархи. Прізвищ не називатиму - можу помилятися, а кандидатів на звання "дядь" ви самі знаєте. Так от ці дяді проштовхнули Яника на трон, щоб він, сидячи на ньому, мило посміхався в камери і всіляко допомагав бізнесу дядь (не за красиві ж оченятка).
Але пройшли роки і засліплений владою Яник вирішив що дяді йому вже не потрібні і він сам велике цабе. Що йому ті бізнесменчики - він же царь, він Гарант! І синок його старший користувався таким настроєм папіньки, во всю гріб під себе бізнес за бізнесом. Лише за 2013 рік лише за офіційними даними у сина Януковича статки зросли на 175% (!!!) в той час коли навіть у Ахметова вони упали на 4%. Видно почав "уминати" і бізнеси дядь.
І от того злополучного 30 листопада, коли Євромайдан, зібраний невеликою купкою студентів уже готовий був розійтися по домівках, оці "дяді" дали наказ беркутівцям розігнати дітей з максимальними "стараннями". Благо у дядь бабла і зв’язків вистачає. Підставили Яника по повній. І народ попер. Народ розгнівався, почалося протистояння. Дяді просто наказали зазнаваку-царя, але, я думаю, навіть вони не думали, що все це виллється у повномасштабний бунт (холопи ж вони мирні, 23 роки як мирні... були). Тепер Яник і Ко трусяться і не знають як все уладити, а донецькі братки у владі масово розганяють демонстрантів за допомогою ВВ та тітушок (Дніпропетровськ, Запоріжжя). І не заради Яника, ні, вони за свої дупи хвилюються. Бо бачать що цей бунт дуже легко може розбурхатися ще дужче.

Все вище сказане - мої припущення, доказів не маю
9. 2014 м пише:
«Це ми трохи побавилися, а так- ми мирні, чуєте , ми м-и-р-н-і»

Так, шановний, вони були мирні, чуєте, м-и-р-н-і. Допоки беркутівці не розігнали дубинами мирних студенів та школярів 30 листопада: Посилання на www.youtube.com - якщо побачите на цьому відео хоч одного ярого не мирного і налаштованого убивати "бандеру" з коктейлем Молотова, то вкажіть час, мені цікаво подивитися. Якщо ви хоч трохи слідкуєте за хронологією подій то маєте знати, що із цього каліцтва молодих хлопців та дівчат все і почалося. І після того майдан кілька разів намагалися розігнати саме таким способом - кийками та гранатами. А пізніше, коли побачили, що люди не хочуть такий йти геть і кийків вже не дуже вже бояться, вони вирішили зайти з іншого боку - полякати людей в’язницями. Мирні мітинги вже не можна проводити по закону. У народа терпець урвався...
6. Олексiй пише:
«Дитинятко туди їхало бабло відробляти чи з ідейних переконань (тобто придушувати повстання) ????»

Я так розумію її син у Беркуті - серед отих, що фігурують на відео у статті. Повірте, при нинішніх порядках у країні вашого сина хорошого там не научать. Хіба як краще бити людину по печінці щоб не помітно було потім лікарям.
Хоча з іншої сторони ВВ трохи шкода - вони дійсно були кинуті на м’ясо. Кинуті владою, яка довела людей до бунту, а тепер прикриває свої дупи вашими дітьми, мати. І повірте, Янику і Ко абсолютно начхати скільки "беркутівців" згорить там і скількох ще повстанців застрелять. Лиш би з його золотим унітазом нічого не сталося. Не на тих ви злитеся.
1 ... 33 34 35 36 37 38 39
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації