Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 ... 1666
Патріот 3 жовтня 2014, 23:12 На тему: Негода не завадила вшанувати п...
Река зібрав під дощ усіх, на хвилину мовчання.День Селища-полная пауза
Патріот 3 жовтня 2014, 23:09 На тему: «Четверта черга мобілізації та...
не зрозуміло,одні ЧП,Чим РДА займається, сводку послухали і пішли. А де економічні питання.?
читач 3 жовтня 2014, 20:44 На тему: «Четверта черга мобілізації та...
"хто задіяний в антитерористичній операції, повинні самі звернутися до командира своєї військової частини з проханням надати такий документ " (учасник бойових дій) - Ну чи не бред сідої кобилиці !!! Станом 1.10.2014 із 50 тис військовослужбовців тільки 152 у списках для призначення учасника бойових дій
читач 3 жовтня 2014, 16:51 На тему: Одні крадуть кукурудзу, а інші...
це якийсь цирк! пишуть про кукурудзу ... а про те шо в районі уже більше десятка будинків пограбували про це ні слова
Біличанин 3 жовтня 2014, 15:54 На тему: На відкриття скандального майд...
Тепер про те об*єднання "Поруч із тобою". Усім зрозуміло, що це "дітище" свинокомплексу. То вже б і назвали його: "Кіпрські традиції поруч з тобою". "Кіпрські" -- тому що тепер головним співзасновником свинарника є кіпрська компанія. То ж тепер і гроші можна відмивати через цю громадську організацію в кращих офшорних традиціях, тільки на районному рівні. Колоритними є і особи, що його засновували. Це відомий у Біликах і не тільки "Остап Бендер", він же горе-підприємець, який "кинув на бабки" не одного свого компаньйона. Про свинарку вже згадувалось у статті. А ще -- заступник начальльника одного з відділів райуправління юстиції, якого взяли, щоб якомога найшвидше, бо час не терпить, "проштовхнув" документи при реєстрації. А це вже пахне корупцією у лавах органу, який повинен з нею боротися.
Біличанин 3 жовтня 2014, 15:37 На тему: На відкриття скандального майд...
Чергова провокація керівництва свинарника. Цим майданчиком, як мінімум, трьох зайців намагалися убити. По-перше -- дешевий популізм, за яким стоять корисливі інтереси. По-друге -- намагання в черговий раз вбити клин між біличанами. Ну, і, звичайно ж, вибори, де ця Чорна буде балотуватись на посаду селищного голови. До речі, для тих хто не знає, це саме та свинарка, що свого часу на пам*ятній відкритій сесії заливалась примітивними поетичними дифірамбами про свого шефа Михайлюка, що, "як рідний батько" піклується про них. Ну а тепер, не маючи більш достойного кандидата, "батько" пхає цю свинарку на пост голови. Навіть два дорогущих по білицьким масштабам наряди їй купив, щоб була хоч трохи презентабільнішою. Бо, тепер, мабуть, уже і сам розуміє, що перемогти чесно шансів у неї небагато. Але ще не все втрачено, попереду прогнозується масовий підкуп виборців.
Оля 3 жовтня 2014, 14:43 На тему: На відкриття скандального майд...
яке ж паскудне существо ця левонтівцева
Оксана 3 жовтня 2014, 00:00 На тему: «Кабінет» для депутата… І канд...

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Кирило 2 жовтня 2014, 21:44 На тему: Нардеп Мірошниченко приїхав до...
Писатєлі скажіть коли з бидла народ робитимуть. Бо з коментаріїв вивод, є бидло і депутати.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
20.шофер
«от найближчий приклад - завтра ми всі заплатимо космічні тарифи за енергію, що і буде заслугою за те, що шипок ніхто не повибивав і вибивати не буде.»

Хуліо, ти мабуть зовсім дебіл?
Ну, якраз ми з хлопцями вже знайшли для ебе нішу виживання. Виявляється, оці самі депутасти готові дорого платити і обіцяти пересісти не те що на Ланоси, а йна корову рогату, аби тільки подібні факти не афішувались у СМІ (особливо на виборчому участку). А те, що потрібно два десятки хлопців... Вистачає і девяти. Голвне - серйозний вигляд, балаклави, і протестний гомін. Охоронців, зазвичай два. Якщо буде три - то до подібних акцій треба готуватись більш відповідально і мати при собі як мінімум Флобера. Там де охоронців четверо і більше - потрібен натовп, до цього бажано, вже підігрітий та налаштований вороже. Перед виступом бажано розігріти людей, закинувши у натовп інофрмацію "а оцей Петро Петрович, гандон, у моєї тітки" далі у натовпі починає само собой обговорюватись, хто і шо у кого віджав, хто куди і з ким їздив, на кого забив і т.д. Кому таки не йметься долучити свого кулака до депутастської пики - на фейсбуці і у ВК є багато угруповань, хто бажає на цьому заробляти. Збирайтесь у власні групи. У принципі, нагадує звичайне полювання. Але - морального задоволення більше.
19.професор
«Узагалі-то, шибки на авті можна будо б і повибивати.»
Сміх у тім, що навіть як би ти там був, то і сам ніяких шипок не вибивав би. Тому що ти такий лише один - тебе пов*язали би років на ХХ, нічого ти цим не доказав би, і навіть цей щотижневик ні слова за твій випадок не піснув би. А от було би таких як ти хоча б десятків зо два.. інша справа. Це вже був би закон - народна воля інакше кажучи, точно так само як із мусорниками для чиновників у інших регіонах.

Резюме? Ми живемо тим життям, на котре заслуговуємо. І от найближчий приклад - завтра ми всі заплатимо космічні тарифи за енергію, що і буде заслугою за те, що шипок ніхто не повибивав і вибивати не буде. Натомість послухаємо депутата, і змиремося із його лохотроном: "Послухали лисичку, і щуку кинули у річку".
Почитайте Югославські газети часів війни Косово. Там серби - їх ЗМІ верещали про американців так само, і часто тими ж фразами. як наші про Росію. І наскільки погано живуть зараз Піндоси? Так і тут, Росія скоріш за все, доб*ється того, чого захоче добитись. Будь-хто, хто був останні кілька років у Росії (і бажано - не в Москві), зрозуміє, про що я кажу. Середній рівень життя в простих росіян в приблизно однакових містечках і селах, у порівнянні з Україною - вище десь удвічі. Хоча, дуже багато залежить від регіональних факторів, в залежності від регіону є ряд переваг і недоліків, хоч загалом, окрім "чорножопої Москви", яку в Росії фанатично не Люблять, ситуація рівна. У Москві росіяни не люблять все. Окрім свого царя. Оскільки є фактичне розуміння того, що за його часів зріс добробут простого люду , і, що важливо - зменшився вплив середнього чиновництва та олігархату. Приміром, ситуація : син губернатора збиває п*янючим на дорогій автівці кілька людей. В одній країні він залишається безнаказанним, у іншій - негайно потрапляє за грати, ще й батько втрачає посаду. Яка з цих ситуацій українська? І саме останнє. разом з поступовим покращенням добробуту підвищує любов росіян до Путіна, вони бачуть сильного царя, який може, й кидає крупні шмати м*яса найближчому олігархату, та , я думаю, і українці з таким положенням справ би ще змирились. А от коли спостерігається фактичне "право сильнішого" в будь-якому спорі багатшого з біднішим, вище поставленого чиновника, чим нижчче поставленого, а Закон має в цьому разі лише виключно пристосувальницьку функцію, жди біди. І цілком імовірно, що в Україну ця біда скоро прийде. Її ім*я - хаос і безвладдя. Зате на цю розорану землю, можливо, таки прийде паросток Справедливості і Доцільності.
Дивлячись на заяву Авакова - війна, схоже - не закінчиться скоро...
Узагалі-то, шибки на авті можна будо б і повибивати. Ы заклеїти написами: наші депутати їздять на Ланосах і Тавріях! І дивись, 5000 кандидастів трохи припіднімуть рівень вітчизняного автопрому...)
Дмитро 1 жовтня 2014, 22:45 На тему: Карта АТО станом на 22 вересня...
Повнистю згидний з Nike.Це вийна окупацийна-олигархична.Олигархи вже 23роки знищують Украину и украинский народ!!!
Кирило 1 жовтня 2014, 22:09 На тему: У центрі Кобеляк з’явився фонт...

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Кирило 1 жовтня 2014, 22:05 На тему: Військовим бракує бронежилетів...
Там ціни заоблачні, легше в Полтаву зїздити.
ветеран 1 жовтня 2014, 20:01 На тему: Військовим бракує бронежилетів...
Термобілизну купувати в магазині "Грація"
ветеран 1 жовтня 2014, 19:45 На тему: У центрі Кобеляк з’явився фонт...
Видно припекло комусь з мерії заробити на откаті, якщо в такий тяжкий для міста та держави час будують по завищених цінах фонтани. Можливо, як казав мені Борис Попруга знову не хвата комусь грошей щоб зимою на лижах покататися. Нічого не міняється. Замість того щоб дитсадочки на автономне опалення перевести, чи місто освітити, дороги доремонтувати, подачу води здешевити вони як ворували так і ворують. Народ зомбований не бачить що життя погіршується не тільки через війну а й через тих хто прийшов до влади. Був би Борис Попруга то може Кобеляки й розбудували б як Москву, а всунув замість себе Сашутку і стають Кобеляки з селища селом.
Тамара 1 жовтня 2014, 19:28 На тему: Біля Вільховатки застрелили не...
Фесюра молодець. Чудового грає, чудово гуляє, чудово по перевертнях стріляє. У нас зараз скільки в політику прийщло незрозуміло якої масті. І такі Фесюри нам потрібні.
Досада не у тім крутий фонтан чи не дуже.
Досада у тім що навколо все інше зовсім "не фонтан" (с)

Але зачекаємо. Москва також не одразу була побудована, а тепер майже всим світом заправляє.

Змінено 01.10.2014, 10:02
Істина 1 жовтня 2014, 03:42 На тему: У центрі Кобеляк з’явився фонт...
2.Патріот
«А Река в Санжарах горшків наставляв»

Так візьми ,дєятєль,організуй таких як сам критиків,збиріть гроші,й поставте фонтан(мінівінницький варіант),бо тільки свистиш,а толку ноль.
Гість і тд 30 вересня 2014, 23:36 На тему: У центрі Кобеляк з’явився фонт...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
7.Мама
«Хоч щось побудували. »

А хулі, у нас тут якраз криза з війною - якраз саме час фонтанчики будувати.
Патріот 30 вересня 2014, 22:47 На тему: Зараз у моді здоровий спосіб ж...
десяток молоді, це що здоровий образ життя, а скільки бухає, ви статистику подивіться, скільки від спиртного в районі вже померло.
1 ... 1355 1356 1357 1358 1359 1360 1361 ... 1666
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації