9. біль пише:
«Може б УСІМ схаменутися?»
«Може б УСІМ схаменутися?»
І впасти на коліна перед царем-батюкою Яником і подарувати йому, нашому любому, золотий унітаз! В знак нашої безмежної любові!
Якщо ця влада допустила таку дупу у країні, то начорта вона нам така потрібна? Ще трохи - і вона б уже і так почала б розпродувати вищевказані вами землі, бо кишені нічим набивати - уже все вкрадено, а звичка залишилася.
Шановні «гості» у вас що, немає фантазії навіть на нік? Таке відчуття що сьогодні весь день тут одна людина сама із собою спілкується.
0 0
лікуватись , антихристу в рясі потрібно.
0 0
13. Гість пише:
« Дімі перемили всі кістки )»
« Дімі перемили всі кістки )»
Та залиште вже в спокої цього нормального чоловіка. Він не кидає коктейлі і нікого не чіпає , а лікує (Жаль, що не психіатр)
14. Гість пише:
« Кобеляцький варіант - це лягти під регіони ,а махати прапором,наприклад,"Батьківщини"»
Точно, і не тільки"Батьківщини". Лідери "сільнейші"Особливо зі своїм історичним минулим.« Кобеляцький варіант - це лягти під регіони ,а махати прапором,наприклад,"Батьківщини"»
0 0
Весілля в Малинівці ? Кобеляцький варіант - це лягти під регіони ,а махати прапором,наприклад,"Батьківщини"
0 0
"Замість сесії провели закриту нараду" ,а Дімі перемили всі кістки ))) А часом не він винний в тому,що твориться в Україні ))) Перш ніж судити когось - подивіться на себе.З вами особисто все гаразд?
0 0
8. дом пише:
«.зараз в Свободі.молодець не боіться»
«.зараз в Свободі.молодець не боіться»
Не боїться чого? Лежати під ними.. Тоді він мужній.
0 0
10. Гість пише:
«.Краще змінити партію»[/q
Ну те тобі "Весілля в Малинівці"!!!! Кобеляцький варіант.
«.Краще змінити партію»[/q
Ну те тобі "Весілля в Малинівці"!!!! Кобеляцький варіант.
0 0
А про "Васюнчика" промовчав...А не підемо в Європу,яку шофер так не любить,то і ЛГБТ прижмуть.Подумай.
0 0
У Діми саме своя думка і саме,мабуть ,це і є причиною того,що він перейшов в іншу партію.А який сенс бути в тій партії,де тебе однопартійці не підтримують? Посміхатись і робити вигляд,що все добре ? Він дійсно хороша людина і професіонал,але з власним баченням сьогодення.Краще змінити партію,чим залишатись начебто в партії,але зрадити ідеям
0 0
Чому "біль"? Тому , що болить душа. Нам ,українцям, кинули торбину обписану :"Владу геть" " Героям слава" "майдауни" "москалі" "банделоги" ... А в ній затхла кістка, на яку ми накинулися і загризаємо один одного ( товариша, кума , свата...)І коли ми повисмикуємо один одному шерсть, пошматуємо хвости і вуха, будемо зализувати рани і скавчати, тоді режесери прийдуть і тепленькими нас візьмуть: турки-Крим, румини-Буковину і Бесарабію, Польща - те що було до 1939р. і т.З ким тоді мітенгувати? А ми січас -очі рогом і вперед на барикади. Може б УСІМ схаменутися?
0 0
Про Діму.Був к ажись соціалістом.Верхи продались як і в районі послав правильно.Став в БЮті.Ясинська лягла під з сракцією послав і іх і правильно.зараз в Свободі.молодець не боіться
0 0
6. Гість пише:
«Висловлює свою думку-молодець!»
«Висловлює свою думку-молодець!»
Яка може бути своя думка в людина, що пройшла вже членство в багатьох партіях. Як тільки змінюється ситуація, так він вже в іншій партії. Згодьтеся, це ж факт. Як богословська. Памятаєте, як у Шустера постійно "рвала рубаху" і горло за регіони. А тепер? Ото й біди у нас через таких членів.А Ви -"своя думка". Сьогодні одна думка, завтра інша, зате "своя". Він хороший чоловік і професіонал, але цей бік мене просто коробить.
0 0
А протестувати ж не можна, згідно цим же законам
А я протестувати і не збираюся, для мене то не є великою втратою.Буде проблема - вирішу її іншим шляхом. Більш ефективним а ніж протести.
0 0
Гіпократу відносно Діми.1- Навіщо плутати політику і професійну діяльність.2-Він мені робив зуби і все відмінно,ніяких претензій.3-Ціни нормальні.А заздрість -погане відчуття,хто кому не дає отримати відповідну освіту,працювати стоматологом і "рубати бабло".4-Висловлює свою думку-молодець!Зараз більшість просто боїться відкрити рота
0 0
Володимир ПАРШЕВЛЮК пише:
«там дим»
«там дим»
Володимир ПАРШЕВЛЮК пише:
«Вдихнутий вуглекислий газ»
«Вдихнутий вуглекислий газ»
Володимир ПАРШЕВЛЮК пише:
«знепритомніла від чадного газу»
«знепритомніла від чадного газу»
Ну прямо перше, друге і десерт! Автор! Це просто шик! Згадалися дві речі - сага про Товариша Старійшину і серія "Друзів", де Джої користувався Тезаурусом.
Ситуація з пожежею - просто жахлива. Мої співчуття. Але певні деталі статті - як наче на граблі наступив...
0 0
38. шофер пише:
«Васюнчик»
«Васюнчик»
Що ще за «Васюнчик»?
38. шофер пише:
«То я відповідав на питання стосовно законів 16.01 - вони як були мені "розові", так і залишилися»
«То я відповідав на питання стосовно законів 16.01 - вони як були мені "розові", так і залишилися»
До пори поки твій бізнес не придавлять і тебе не пустять по миру. А протестувати ж не можна, згідно цим же законам
0 0
14. Микола Гузченко пише:
«Нікому з куководів це повстання не вигідне. Януковці сруть маком, а трійця опозиціонерів намагалася стримати гнів людей, та марно. Їм теж вся ця катавасія - напряг. Зараз відбувається народний спротив у чистому виді.»
«Нікому з куководів це повстання не вигідне. Януковці сруть маком, а трійця опозиціонерів намагалася стримати гнів людей, та марно. Їм теж вся ця катавасія - напряг. Зараз відбувається народний спротив у чистому виді.»
А мені чомусь здається що оця вся катавасія не просто так бо якось аж занадто вчасно дровцята в топку підкидають.
Чомусь здається що вітьок розпочав роботу по усуненню конкурентів (у них зараз чудовий шанс передчасно всратися) та кардинальну зміну політичного курсу.
Хоча можливо це тільки глюки...
0 0
В такому разі навіщо ти тут пишеш? Раз по барабану рули собі та і оминай політичні теми десятою дорогою
Васюнчик все нормально, просто ти вже втомився, і почав путати навколишні обставини спору (подібно майданівським нечистотам). То я відповідав на питання стосовно законів 16.01 - вони як були мені "розові", так і залишилися. Думка про них мене не тіпала, і не тіпає. 0 0
31. 1111фф пише:
«чудо і майст а можна тут точніше -»
«чудо і майст а можна тут точніше -»
- коментар №15. Моя суб’єктивна думка. Там ще мене питали про зовнішні чинники - пізніше напишу свої думки і з цього приводу
0 0
чудо і майст а можна тут точніше -
0 0
Цирк наше життя, яке нам устроїли.
0 0
29. Майстер пише:
«його не доконає опозиція, його приберуть свої.»
«його не доконає опозиція, його приберуть свої.»
Мало того, я майже впевнений, що «свої» це і почали. Тоді, 30 листопада.
0 0
Парламент вже не той самий. І останнє голосування за закон про амністію це продемонструвало. Значна частина регіоналів давно мріє "зіскочити" з поїзда. Але тримаються купи виключно на страхові перед Януковичем. Скільки іще він зможе їх залякувати - тиждень, місяць, може, пару днів? Чим далі, тим більше у мене переконання - його не доконає опозиція, його приберуть свої.
0 0
6. Слава Україні пише:
«5. Ясен пише:
« Міша, питання: твої дії, коли тебе (а ти виконуєш завдання під присягою) "сцикуни"»»
І де ж я таку єрунду писав?Адміне,невже отакі провокації є нормальними для "Ехо"?Чекаю пояснень.«5. Ясен пише:
« Міша, питання: твої дії, коли тебе (а ти виконуєш завдання під присягою) "сцикуни"»»
6. Слава Україні пише:
«ТИ ПЛЯ,ДЯТЕЛ!!!!!Ось тобі присяга!!!!ЗАТВЕРДЖЕНА
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 грудня 1991 р. N 382
ПРИСЯГА
працівника органів внутрішніх справ України
Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаючи на службу до
органів внутрішніх справ України, складаю Присягу і урочисто
клянуся завжди залишатися відданим НАРОДОВІ України, суворо
дотримуватися її Конституції ( 888-09 ) та чинного законодавства,
бути гуманним, чесним, сумлінним і дисциплінованим працівником,
зберігати державну і службову таємницю.
Я присягаю з високою відповідальністю виконувати свій
службовий обов'язок, вимоги статутів і наказів, постійно
вдосконалювати професійну майстерність та підвищувати рівень
культури, всіляко сприяти зміцненню авторитету органів внутрішніх
справ.
Клянуся мужньо і рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя,
боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя,
здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський
порядок.
Якщо ж я порушу цю Присягу, то хай мене покарають за всією
суворістю закону.
(Підпис)....сволота ти!ПРИСЯГА ДАЄТЬСЯ НАРОДОВІ!!!!А НЕ БАНДЮГАНАМ ЯНУКОВИЧА!!!!»
Підтримую 100%.Надіюсь що знову не підставлять.«ТИ ПЛЯ,ДЯТЕЛ!!!!!Ось тобі присяга!!!!ЗАТВЕРДЖЕНА
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 грудня 1991 р. N 382
ПРИСЯГА
працівника органів внутрішніх справ України
Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаючи на службу до
органів внутрішніх справ України, складаю Присягу і урочисто
клянуся завжди залишатися відданим НАРОДОВІ України, суворо
дотримуватися її Конституції ( 888-09 ) та чинного законодавства,
бути гуманним, чесним, сумлінним і дисциплінованим працівником,
зберігати державну і службову таємницю.
Я присягаю з високою відповідальністю виконувати свій
службовий обов'язок, вимоги статутів і наказів, постійно
вдосконалювати професійну майстерність та підвищувати рівень
культури, всіляко сприяти зміцненню авторитету органів внутрішніх
справ.
Клянуся мужньо і рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя,
боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя,
здоров'я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський
порядок.
Якщо ж я порушу цю Присягу, то хай мене покарають за всією
суворістю закону.
(Підпис)....сволота ти!ПРИСЯГА ДАЄТЬСЯ НАРОДОВІ!!!!А НЕ БАНДЮГАНАМ ЯНУКОВИЧА!!!!»
0 0
8. Гість пише:
«Не розумію, навіщо оцей цирк, сам працюе на "швидкій",а "швиткої" взагалі не було,може там 5-10 втрачених хвилин???»
«Не розумію, навіщо оцей цирк, сам працюе на "швидкій",а "швиткої" взагалі не було,може там 5-10 втрачених хвилин???»
це сказав або працівник МЧС абр керавник РДА. Без стида і совісті. Тьфу.
0 0





