Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 ... 1593
Софія 22 вересня 2011, 21:51 На тему: Павелець готується до суду. Пр...
А я чула - пенціонери зайорзали
Lev 22 вересня 2011, 21:34 На тему: Павелець готується до суду. Пр...
Філон - а скільки ти бабла одгріб за цю заказуху??? Поділись я буду "свідком".
Іван М. 22 вересня 2011, 19:53 На тему: Павелець готується до суду. Пр...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
6. Наталія пише:
«Нерозумію!!! Чим ви всі, що тут пишите, кращі за Проскуру??? Що він що ви без матюка в туалет несходите, зате коментуєте аж кушпіль іде. Придурки. ТЬХУ!!!»

Підтримую.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Те, чи звільнять клоуна, залежить лише від того, наскільки теплі його стосунки з Таранушичем і чи є у нього покровителі вище.
Мабуть стосунки таки достатньо теплі, бо РДА його жопу явно прикриває.
Сталася форс-мажорна ситуація! Нібито спалили апаратуру на десятки тисяч мільйонів гривень, держслужбовець замордував і обматюкав підлеглу, здійнявся гвалт! І тут на тобі, наш герой спокійно собі пиздує на навчання, ніби нічого й не сталося. Бо ж розпорядження з викликом, блять, були підписані раніше! (Чи може просто заднім числом?:) І їде він в суботу, тоді як ніякий довбойоб ніколи в суботу на навчання не їздить.
Якби РДА хотіла розібратися, а не прикрити ясновельможного гетьмана, то стояв би він в понеділок рано-вранці раком в кабінеті на коврі з ректально інтегрованим ломом з нєржавєйки. І ніякі навчання, дощі, сніги й некопані буряки на заваді не стали б. Натомість ШМП задовольнився разовим дзвінком до Атамана, так нібито толком з ним і не поговоривши. А нахуя ще дзвонити? Все ж ясно! Все добре, прєкрасная маркіза! "Альо! Шо? А, апаратуру спалили, дєвку отпиздили? Ну ясно, удачної вам сесії. Бувай здоров Іван Пєтров." Тьху блять!

Разом з тим очевидно, що наш герой жутко всрався і втік. Навіть мудрості на сайті під своїм ім’ям писати перестав. А значить зовсім не впевнений, що йому все з рук зійде.

Що диктофон плівковий - це дуже і дуже круто. Аутентичність плівкового запису можна перевірити, а значить хмари над козацьким анусом явно згущаються - на суді може хапнути немаленьку клізму.

ПС: "Говорить Олексій Вакулинський..." От же ж блять... Він же, вибачте, недоумкуватий... Навіщо його було питати?
злагода 21 вересня 2011, 22:18 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
заходив на сторінку Проскури в однокласниках,нічого непристойного,людина неординарна видно неозброєним оком.Більше схиляюсь до думки що це чистої води підстава,можливо вимушена поведінкою самого героя, допускаю чоловік зловживає, драма особистого життя і все таке. Але скільки грязі,люди схаменіться хто ми є.
Хахол 21 вересня 2011, 20:54 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Да, якби кожен українець та за кожен свій матюк в державну скарбницю клав хочби по копійці, то ми б уже давно розрахувалися з усіма кредиторами у світі!!!
Спостерігач 21 вересня 2011, 20:33 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
150. ЛІН пише:
«Жаль, що вас так обурює НОРМАЛЬНЕ людське бажання відновити справедливість:(»

Про яку справедливість ти кажеш? У твоєму розумінні оббадлять в гімні одне одного це справедливість? Придурки!!! Медаль має дві сторони, як і палиця з двох кінців. А на місці органів яб впаявби обом дибелі штрафи, хоч би якась користь булаб від цього маразму!
та хто знає Олю !!! 21 вересня 2011, 20:16 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Горденко тобі ще не тошнить ,від цього гамна ???? Завоняв всі Кобеляки !
Спостерігач 21 вересня 2011, 12:47 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Чи вам вечора було замало шоб один на одного погавкать, чи заняться нема чим. Вже набридло. Покусайте одне одного за жопи та заспокойтесь. І не займайте місцеву владу у неї і без вашого вертепу голова болить, бо якраз вони працюють.
Микола Гузченко 21 вересня 2011, 12:38 На тему: Хіба ж я думала?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Тут усі по-скотськи вчинили.
І власті молодці - скрізь уже порядок понаводили, лишилось пенсіонерок виховати.
І міліціянти маладці - всіх злодіїв, наркоманів та хабарників переловили, за бабусь взялися.
А найбільші маладці - газета. Більш ні про який хєр було писати - зробили з бабулі сенсацію, блять. Мало того, бабуля явно адекватна, а з нею отак...
ірина 21 вересня 2011, 11:24 На тему: Для дітей хворих на фенілкетон...
просимо посильну допомогу дорослій дитині - 18 років, хворій на фенілкетонурію. Держава ніякої допомоги не надає, лікування необхідно продовжувати, родина в розпачі.
телефон для контакту - 0968902601
ЛІН 21 вересня 2011, 09:58 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
І це ж треба, як все просто!!! "Та, хто знає Олю", певно, не знає головного принципу "кіна": має бути ще й ДРУГА сторона конфлікту, інакше й справді "кіна не буде". Отже, головні дійові герої: та, що знає Олю - вона ж:) Владимир ПРоскура, водій, Едвард, Адвокат (всем ясно, чей!) і "иже с ними" - шкода часу витрачати, щоб перелічити всіх. Однаково їх менше, аніж тих, хто стоїть за правду!!!
Сподіваюся, усі, кого, як і мене, зачепили так би мовити глибокі умовиводи "Тієї (чи того?), хто знає Олю", запропонують свій варіант розклАду цієї історії. Можете не сумніватися НЕшановна "та, хто знає Олю", що перелічені вами дійові особи якраз є різними людьми, - тими, хто просто хоче, АБИ СПРАВЕДЛИВІСТЬ ПЕРЕМОГЛА ХАМСТВО!
Можете продовжувати свої намагання захистити ХАМА ПРИ ВЛАДІ!Напевно, і цілком очевидно, ви переслідуєте якийсь свій ШКУРНИЙ ІНТЕРЕС на відміну усіх нас, хто прагне відстояти ПРАВДУ!
та хто знає Олю !!! 21 вересня 2011, 01:37 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Шановні глядачі! Оголошую діючі персони : в головній ролі - Ольга Павелець - вона-ж - " Нормальна ", "Небайдужа знайома Олі " , " Адміністрація " , " Ну ви й і гади " ,"Кобелячанка " ," Полтава " , " Альона " , "Валя " , " Інна " , " Діна " , " Любов " , " Танька " ," Наталья " , " Яна " , " Сволочь " ........... ,а також Режесер - Постановник Сергій Горденко - він-же : " Михайлове чудо" , " Однодумець " , " Небайдужий " , " Бывалый " ,"Опозіціонер " ," Патриот " ," Анатолій " , " Олексій " ," Кобеляцький " , " Николай " , " Юрій " , " Іван ", " Водий 2 " , "Сфинкс " , " Лін " , " Тарас "....... КІНО КОНЧИЛОСЬ !
Liza 21 вересня 2011, 00:18 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
96. Валентина Васильевна пише:
« и мастер своего дела !»
Ха-ха-ха ! Проскура придумав шоу " я вмію співати " , а зара "я вмію писати та читати " картопля не копана , " Сватів та Інтернів " ніхто не дивиться,всі тут на сайті - ржут !
Однодумець 20 вересня 2011, 22:11 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
130. Сергій іванович пише:
«Цілком вірно! Не на базарі, не привселюдно а у приватній розмові!!! А згідно законодавства існує заборона на вживання матюків тільки у засобах масової інформації! Якраз це і зроблено писаками які виклали цей матеріал в інтернеті!!! А зі слів Голови комісії із захисту моралі ясно:"Нема органу який контролює вживання матюків... і неіснує заборони для всенародного вживання... " Доречі країни великої сімки легалізували такі вислови як сприяючі для зняття стресових ситуацій. Вибачте але цезура у нас відмінена, та ви це і самі бачите по всих каналах ТБ. »

Якщо матюхи в "законі", то я пропоную підлеглим м.Кобеляк хоть один день поспілкуватися так із своїм начальством, і бажано всім вмісті (хором),а начальству в адміністрації коли в черговий раз " роздаватимуть посадку", бо нема органу який контролює вживання матюків... і неіснує заборони для всенародного вживання...
яся 20 вересня 2011, 21:59 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
129. Кобелячанка пише:
«Пану Таранушичу перш за все потрібно дуже гарно подумати, бо скоро вже нові парламентські вибори і якщо на минулих виборах голосували перш за все за наших "регіоналів" , порядних людей, а не за сестричок шалав "шендричок", то за рік, що залишився такі його керівники опустять його рейтинг на саме дно.»

Що мається на увазі сестричок шалав "шендричок" ?
Сергій 20 вересня 2011, 21:29 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Ой та ладно що за емоції, ви ж тіпа адвокат, агрументи де? Чітко ясно пояснити неможите. А понти колотите. Ви не юрист!!! і не адвокат!!!
Адвокат 20 вересня 2011, 21:19 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Сергей, Вы полний ноль если не знаете элементарных вещей. Мне стыдно что я не раскусил Вас сразу. Вы не имеете даже начальных знаний, Вы не юрист!!!
Сергій 20 вересня 2011, 21:07 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Ок, на суді побачите і поспілкуєтеся і поставите запитання. В даній ситуації вона ваша підлегла а не журналіст.
Сергій 20 вересня 2011, 20:57 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Ну ну Адвокат ви бачу відмінник. Ануж поясніть нам селюкам як це законно запис диктофонний робити? Що б всі знали. А свідки є, не хвилюйтеся.
Адвокат 20 вересня 2011, 20:41 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Сергей лучше учите юриспруденцию. Если следовать вашим доводам то всех украинцев надо одеть в зековские робы а Украину обнести каменным забором с колючей проволкой.Где свидетели? Запись сделана не законно и ее не прмет во внимание ни один судья. Вы двоечник!!!
Сергій 20 вересня 2011, 20:15 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Для Сергія Івановича.
Я вже писав і ще для "особливо розумних" можу повторити. Погроза вбивством карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до 2 років (ч. 1 ст. 129 КК У). І до чого тут дозволеність чи недозволеність вживання матюків?
Адвокат 20 вересня 2011, 20:10 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Я всё конспектирую!
Кобелячанка 20 вересня 2011, 20:06 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
130. Сергій іванович пише:
«Цілком вірно! Не на базарі, не привселюдно а у приватній розмові!!! А згідно законодавства існує заборона на вживання матюків тільки у засобах масової інформації! Якраз це і зроблено писаками які виклали цей матеріал в інтернеті!!! А зі слів Голови комісії із захисту моралі ясно:"Нема органу який контролює вживання матюків... і неіснує заборони для всенародного вживання... " Доречі країни великої сімки легалізували такі вислови як сприяючі для зняття стресових ситуацій. Вибачте але цезура у нас відмінена, та ви це і самі бачите по всих каналах ТБ. »

Яка може бути приватна розмова керівника з підлеглим на робочому місці, і якщо підлеглі почнуть відповідати "керівникам", що їм також нічого боятися,вони залишаться після цього на роботі?
Валя 20 вересня 2011, 19:01 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
122. Сергій Іванович пише:
«122. Сергій Іванович / сьогодні, 17:46 Вставити цитату
А може тут дехто сподівається на МАЙДАН чи нову революцію щоб руки погріти - НЕВИЙДЕ!!!! Думати треба перш ніж зачіпати партійні структури через всяку-всячину. »

Це Вам шановний (партійцям) потрібно думати кого назначати на керівні посади. Це ж не на базарі 2 баби посварилися.
1 ... 1574 1575 1576 1577 1578 1579 1580 ... 1593
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації