Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1622 1623 1624 1625 1626 1627 1628 ... 1646
KONG 14 жовтня 2011, 23:29 На тему: Кому викопав яму суддя Кірєєв?...
Кому викопав яму суддя Кірєєв? Ні, Ігоре, не Кіреєв, а Янукович! Уряд, адміністрації, суди, прокуратура, силові структури - все підпорядковано цій людині. Цілковита, неподільна влада,- як у Гітлера чи Сталіна. Правда не чув щоб Гітлер попередніх канцлерів сажав, а за Сталіна всим все відомо. Справа Тимошенко й була задумана з тим щоб вбити зразу двох зайців,-позбавитися головного конкурента на наступних виборах й зірвати угоди з ЄС про вільну торгівлю та асоціацію. З подальшим вступом до Митного союзу Росії, Білорусії й Казахстану. Ну а далі пряма дорога в Совєцький Союз, але не тіштесь не в Брєжнєвський, а в Путінський, з його деспотизмом, війнами й тероризмом. Китайців він боїться запускати -через десяток років серед них жодного москаля не знайдеш, а ось 45 млн українців проковтне- не подавиться. Мабуть цього хочуть (неХохол, Виктор,Нельсон,Зпнзыбар, Вл, Арык, Реальна, Селянин, Вован),- бо так втішаються з суду над Тимошенко. Я за неї не голосував, помилок вона бувши прем"єром наробила чимало, але дати 7 років тюрьми за прийняття невигідних для України угод, це- жах, звірство, садизм, маразм. Яке покарання отримав бувший начальник Кобеляцької міліції Сиса за вбивство трьох дівчат? ... ??? Зек прийшов до влади, зек став президентом, зек показує своє нутро. Маски зняті. Й не думайте (Селянин) що хтось відвів від нас терор. Ні. Він розпочався. 11 жовтня цього року. Й може торкнутися кожного з нас, наших рідних чи наших дітей. Кому викопав яму суддя Янукович? Хочеться вірити, що таки собі та своїй кодлі. 20 років Незалежності-це так мало. Хай живе Україна! Зека геть!
Селянин 14 жовтня 2011, 21:54 На тему: Кому викопав яму суддя Кірєєв?...
Компанія у Янека назбиралася нікудишня. Він же особисто старається досягти змін
Вован 14 жовтня 2011, 21:48 На тему: Кому викопав яму суддя Кірєєв?...
Усе путем....
Арік 14 жовтня 2011, 21:28 На тему: Кому викопав яму суддя Кірєєв?...
Юлька і фашизм близнецы-сестра и брат.
Margarita 14 жовтня 2011, 17:50 На тему: Новосанжарський вернісаж: від ...
Варто внести невелику поправку, а саме: Сергій Вісич навчається не у Юрія Дебелого, а в Світлани Чорнобай.Хотілося б, щоб слуги ера були уважнішими.
Занзібар 14 жовтня 2011, 13:27 На тему: Кому викопав яму суддя Кірєєв?...
Як кажеться в одному фільмі "пора витягнути голову з дупи", що хтоб нам не показував які погані регіони шо сажають Юльку, чи Юлька яка хорошо по продала пів країни хтозна кому - всі вони одним миром мазані. Гляньте на тіж штати 2 партії які всю історію країни міняються, гляньте на Україну яку поділили на бендер і донбасців і тепер дають покерувать то тим то іншим. Дуже це нагадує "Кнут и пряник", а ми сидим дома зади відсижуем, або на майдані кричим наче це комусь хоть раз помогло. Працюйте люди, забезпечуйте свою сімю, не крадіть у ближнього шоб не уподобляться нашим верхам і буде вам счастя.
Виктор 14 жовтня 2011, 13:18 На тему: Кому викопав яму суддя Кірєєв?...
Автор, не гони! Нефтяную принцессу посадили - все, теперь больше никто не сунется. Янык со своей бригадой тут уже навсегда - будет Путин номер два. И срали они на то, что подумают в Росии или Европе, свои жопы в тепло посадили, а дальше хоть трава не расти. Международный престиж? Ха, да будто кто-то о нем думал до сегодня!
А Юльке поделом - пусть пожует баланды тюремной. Уж лучше Янык со своей компанией чам она.
X-men 14 жовтня 2011, 12:04 На тему: Кому викопав яму суддя Кірєєв?...
Викопав яму собі і тім кому угождав.
Takagera 13 жовтня 2011, 20:30 На тему: У Полтаві провели парад вишива...
Видалено за порушення п. 2.3 Правил користування сайтом

Сепргій 13 жовтня 2011, 20:29 На тему: На Зіньківщниі небезуспішно бо...
Ще за корупцію можна можна наказати працівників Пенсійного фонду, які отрумують хабарі за примусове направлення пенсіонерів до Приватбанку.
zzzuk 13 жовтня 2011, 17:39 На тему: «Дітям війни» і чорнобильцям з...
а чому місцева влада не захищає людей
Посилання на www.dniprowazirka.com.ua
А контрадмірала таке як вигнали. Лишилося почекати, доки хтось звернеться до Даші з письмовим проханням висвітлити подробиці.
До речі, в ланцюжку "Срібний-Ольшницький-Журавль-Проскура" кожен наступний дєятєль був набагато хєровішим за попереднього. З острахом чекаю імені наступного начальника культури. Гірше за Проскуру важко уявити.
Хоча... навіть знайти людину, шанс максимум 50/50.
"Єліза Мурліза" - як ви гадаєте, допетрає далека родичка на тому кінці дроту, що її племінничка могла себе "наіменувать" таким "кликуном"? Та ще і прописку поміняти, хотя би на пітерську, щоб було круто ))
Питання друге, як ви гадаєте, якими будуть очі родички, як би їй показали тут її племнничку, хоча б на предмет такого "імені" )) І ще це поки що, ще не відкриваючи сторінки, щоб побачила подібне тому що я побачив ))
Elana 12 жовтня 2011, 00:27 На тему: «За» і «проти» соціальних мере...
Можно долго обсуждать "ужасы" социальных сетей, но у них есть свой плюс - человек может общаться со своими далекими друзьями и родственниками, и это будет подешевле, чем звонить.Цены на звонки зарубеж сами знаете какие.
.... вибачаюсь то я так і не закінчив того до чого вів, все перебилося через такі "пригадування" ))

Так ось. Між тим образом у котрому я ту дівчинятину знаю у реальному житті, і тим образом котрий я встиг побачити на сторінці у соцмережі (коли перевіряв роботу нового паролю), шалений контраст, неймовірна різниця. Гадається мені, саме тут і прихована відповідь на питання - у чому секрет захворювання соцмережами. Людина щаслива тоді, і лише тоді, коли вона має змогу бути такою, яка вона є в натурі. Своя сторінка у соцмережі дає можливість розкритися повністю, чи майже повністю. І якщо це так, якщо моє припущення вірне, тоді стає ясно і те, чому дівчата більше за хлопців схильні до реєстрацій у соцмережах, частіше відвідують свої сторінки (у деяких моільники сутками там "висять" - про це нижче), більше ними дорожать (а це факт). Бо саме дівчача сторона більше приховує відрізняння між щоденним самопроявом і своєю реальністю. Саме у дівчачої сторони більше таємниць, більше різнообличчя. А терпіти такі речі, щодня грати "театр", це чи малий груз. Соцмережа - чудова нагода його скинути хоч на якусь мить. Показати те, чого в реалі показувати не можна.

пс: Попросили мене недалекі від мого оточення люди звозити до батьків у Рівненську область, їхали мама і доця. По дорозі із доцьою ми добре і відверто розболталися, так, що мама сиділа на задньому сидінні як миша, ймовірно відчуваючи себе "третьою лишньою" )) А от мобілка, починаючи десь із 8:00 ранку (виїхали в ніч), весь час заважала. Коли я не витримав та спосив - що воно там дзенькає кожні 5 хвилин, та пояснила що у неї мобільник весь час "висить" у контакті. Мовляв там прикольно ))

Класно да?
Ярослав Гузченко 11 жовтня 2011, 18:21 На тему: «За» і «проти» соціальних мере...
Подивіться фільм "Черные небеса" (L'AUTRE MONDE).
Ярослав Гузченко 11 жовтня 2011, 18:09 На тему: Міняєш долари? Відсотки - у по...
1. New York пише:
«Більше того, більшість кременчужан обурено та зд»

За депутата припущу 50/50 бо один грець ції новини повсюди хватає. Тільки тут її і нема. А ДТП що у підгорівці, із тих деталів що мені було чути, там взагалі чиновників бізнесменів та інших затичок для ротів не було.
1. водій пише:
«А може прийшли часи такі що вам навіть мопед нізашо заправити щоб поїхати дізнатись новини?
»

А може просто придавили...?
Тарас Довгань 8 жовтня 2011, 19:05 На тему: Перше зізнання в коханні на шо...
Хто б що не казав ,а Ярослава Матюхова співає і танцює найкраще ( she is BEST OF THE BEST)
gb 8 жовтня 2011, 11:58 На тему: З добром в душі, та коханням в...
Гребінківщина процвітає!!!
Хо-хо 7 жовтня 2011, 23:45 На тему: День учителя у Кобеляках...
Головне -щоб якість не переросла в кількість,на рахунок числа медалістів,маю на увазі.А так все гуд.Мабуть.
Семен 7 жовтня 2011, 22:32 На тему: «Так це мене ще й в ЕХО намалю...
Дашо, в Україні День людей похилого віку відзначають не з 2005 року а з 1991 року. Прочитай відповідну статтю у вікіпедії!
1972 7 жовтня 2011, 12:34 На тему: Пам’яті беззахисних міліціонер...
Смерть ментам !
Саньок 6 жовтня 2011, 22:18 На тему: «Кури дохнуть! Собачки дохнуть...
"— Кури дохнуть, собачки дохнуть —...зауважив мер Нових Санжар". Якби ж то Река їм не ДОПОМАГАВ, то вони б і дохли менше!
1 ... 1622 1623 1624 1625 1626 1627 1628 ... 1646
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації