Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 ... 1646
Микола Гузченко 20 березня 2011, 11:59 На тему: Україна — для людей… Для китай...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Згоден з приводу дегенеративної селекції. Вийшло так, що на протязі століть з гірших виживали найгірші, а ми - результат цього прекрасного експерименту. Продукт життєдіяльності, так сказать.
Але селекція - це не першопричина. Чому ніхто не утнув подібне з Німеччиною, Францією, Бельгією? Бо ці народи сильні - ні в кого не вийшло.
Та що там Бельгія - візьмемо півторамільйонну (блять!!!!) Естонію. Вона ж теж попала під селекціонерів, теж КДБ і все таке. І шо? А нішо! Нічого не вийшло. Кишка тонка. Поламав совок зуби об народ чисельністю як Дніпропетровськ.
А візьміть Росію. Її взагалі ніхто ніколи не завойовував. Варилися самі собі. І шо? Мудаки такі самі, як і ми.
9. KING пише:
«покоління з три потрібно,»

Ні, до жопи. Процес виродження виродженої нації продовжується. Як і при совку, зараз владою ціняться виродки, а не розумні, чесні, прогресивні люди. Безглуздо рахувати покоління, коли ми й досі рухаємося вниз.
Водій 19 березня 2011, 18:15 На тему: Нова небезпека для картоплі...
своєї грядки немає - віддав у користування сусідам, але коли була то памятаю одну річ. Пречудовий урожай виходить коли у ямку кидаєш не цілу картоплину, а лише "пятачок" з початком відростка. Більш того, чим більше картоплі вкинеш у яму (дві три бараболі як звикли багато хто), тим паскуднішим буде врожай, або він і буде задовільним, та вирощування його буде не легким. Бараболя котра вкинута у ямку неминуче має згнити, створюючи гнійник для послідуючого вроду. Багато хто помиляється припускаючи що таким чином створюється піджива. Отже якщо говорити в ідеалі, то зберігати насіннему картоплю треба так, щоб на кожній бараболі утворилосі максимум відростків (гичок по народному), щоб потім порізати її на як мога більшу кількість пятачків з гичками. Не вірите? А ви спробуйте. Посадіть поруч декілька кущиків вказаним методом, і порівняння як завжди усе докаже. Але будьте готові, що на прикінці сезону, будете рвати на собі волосся що не повірили та не посадили таким чином усю картоплю ))) Першо на перво ви багато економите на кількості насінневої картоплі.

p.s. Поверхню відрізу пятачка рекомендується обробити марганцовкою та витримати сутки перед посадкою. Хоча це рекомендація, і не є обовязковою. Та знову ж - порівняння рулит ))
ПАЛАЧ 19 березня 2011, 11:58 На тему: Скандальні медалі...
Розвели кумовство в федерації футболу!!!Тренери судять,судді - грають...посміховисько!!!Та якби судили, але вони навіть правил не знають!!!Про результат матчу Авангард - Ветеран вже давно домовилися "верхівки" футбольного правосуддя!Як видно з результату,- не на користь "Авангарду".Просто наступного чемпіонату призове місце потрібно одразу віддати "Ветерану", бо іншим шляхом вони нічого не досягнуть і не потрібно більше цього цирку!Паршев. не потрібно більше перекручувати хід і результат матчу всі й без того знають за кого "Ви" вболівали!
:) 18 березня 2011, 19:04 На тему: Скандальні медалі...
««Колос» — «Ніка» — 5:4;»

Дійсно "Колос" виграв, це не опечатка?
Максим Кривоніс 18 березня 2011, 11:26 На тему: У чергу за правосуддям...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Дітей війни на хер, дорогу внукам війни!!!
злой 18 березня 2011, 11:04 На тему: У чергу за правосуддям...
Прежде чем подавать в суд и прибегать к помощи юристов надо подсчитать ,а стоит ли овчинка выделки.Считаем обращение к юристам -допустим сумма иска будет 5000 грн(сюда надо приложить все чеки на возмещение морального ущерба ,.Но и после того как собраны чеки надо 1.оплатить услуги юриста 20-40% от сумы иска и предоплата 50% от 40%=5000*40%=2000(гонорар юриста)от него 40%=800 грн-это предоплата.Установить виновника и оплатить пошлину в суд еще гдето гривен 300 .И что имеем вытащить на судебный процесс 2-3 тыс грн что б получить 5000. ///22.03.09 | Адвокаты и юристы | Выборы ... юриста Мы не по своей вине попали в серьезное ДТП и понесли существенный материальный ущерб //
я 18 березня 2011, 00:18 На тему: Скандальні медалі...
Я згоден з тим, що були суддівські помилки, але ж вони присутні завжди. На результат матчу вони не вплинули, оскільки "Ветеран" переграв "Авангард"по всіх статтях. А от гравцям "Авангарду" пораджу грати до останніх хвилин, щоб не трапилося. Оскільки, перш за все, всі грають в футбол для задоволення, а вже потім за медалі.

Демарш «Авангарду» лишився незрозумілим ні для суперників, ні для вболівальників???????

Самі ж вболівальники "Авангарду" спровокували футболістів зійти з поля.

Я бажаю "Авангарду" виграти останній матч і надіятися на "ШТурм" (доречі в матчі з яким "Авангард" втратив 2 залікові пункти, зрівнявши рахунок на останній хвилині!!!)
Максим Кривоніс 17 березня 2011, 14:17 На тему: Держслужбовці тікають від адмі...
Службовцю, порадь молоді хай іде працювати на бариг за тіж 850 грн в місяць, тіки ці бариги, за результати роботи товчуть носом у прямому смислі слова.
Водій 16 березня 2011, 19:53 На тему: 300 тисяч чекають свого власни...
Якось спостерігаю картину:

Під "грибком" біля кафе стоїть дівчина продає ці самі білети. "Клієнт" у буквальному понятті - з вигляду ніби пристойна людина, цивільно одягнений, ймовірно або бізнесмен, або чиновник можливо... "витирав цифри" ще коли я заходив у кафе пообідати, витирав він їх і тоді коли я уже виходив із нього. Під його ногами буквально було чорне пятно від стертих захисних шарів, під яким було фактично не видно плитки - без перебільшення.
Володимир 15 березня 2011, 22:32 На тему: Чи може приватний підприємець ...
Чи потрібно десь рееструвати таку трудову угоду.Дякую
Хазяїн 15 березня 2011, 17:15 На тему: Табачник вважає: 3 ВНЗ досить ...
Людей, які мають дипломи провищу освіту наплодили хоч греблю гати, а кваліфікованих спеціалістів обмаль. Досить слабеньких економістів, юристів, менеджерів...
Дайте висококваліфікованих спеців. Краще менше та краще. А ще: треба наголос робити на підготовці фахівців робітничих професій, а то наплодили папероносців, які ніякого реального продукту не виробляють. При Союзі, було менше дипломованих але все будувалося,розвивалося. А тепер більшість молоді мають за плечима виші, а економічний розвиток України не досяг рівня 1990 року.
Савчук Богдан 15 березня 2011, 12:45 На тему: Реєстрацію скутерів припинили...
Ясчитаю что регистрировать скутера вообще не нужно , просто вести контроль на дороге для тех кому мение 18 , а для утверждения того что человек умеет ездить достаточно простой проверки в ДАИ.
New York 15 березня 2011, 08:44 На тему: Україна — для людей… Для китай...
3. KING написав:
« І якогось біса тут сиджу та ту саму тисячу заробляю»

...and golden years is going.
Небайдужий мешканець 9 березня 2011, 13:36 На тему: Комсомольчанин убив людину у Б...
Тут правди вже не вiдшукаєш. Але фраза "пiд тиском доказiв пiдозрюваний зiзнався" звучить дуже переконливо. Вмiють в нас тиснути..... доказами....
Олександр 8 березня 2011, 17:29 На тему: Полтавська міліція шукатиме вб...
у кого зникли або померли (згоріли від температури) собаки в Санжарах пишіть на [email protected]
Ярослав Гузченко 7 березня 2011, 12:29 На тему: Дмитрик сподівається на допомо...
Спробуємо допомогти. Посилання на vkontakte.ru
Payne 5 березня 2011, 17:54 На тему: «Аргентина — Ямайка» по-новоса...
Зоря грає по принципу: "Ми заб'ємо вам скільки захочемо, а ви нам скільки зможете" Поки, що команди, яка може змагатися з нею на рівних у районі немає.....
Микола Гузченко 5 березня 2011, 11:11 На тему: Кобелячани втомилися панікуват...
Ок. Ось Вам мій "погляд на навколишність": маю вищу технічну освіту, прекрасно володію українською, добре - російською, задовільно - англійською мовою. Маю дві руки і дві ноги. З матеріального - є пара кросівок, джинси, дві пари шкарпеток і телефон.
Придатний до будь-якої не пильної (в прямому сенсі. Астма) роботи, котра б приносила 5000 грн на місяць і забирала б 40-45 годин на тиждень.
РОЗКРИЙТЕ МЕНІ ОЧІ.
Admin 4 березня 2011, 15:50 На тему: Здайте зброю добровільно!...
Помилку виправлено.
читач 4 березня 2011, 15:38 На тему: Здайте зброю добровільно!...
3-12-92 це квартирний телефон !!!!!!!!!
вболівальник 4 березня 2011, 13:00 На тему: «Аргентина — Ямайка» по-новоса...
Зоря-1 - це команда, яка часто захоплюється атаками, і за це пропускає багато м"ячів.
Чужий 3 березня 2011, 21:37 На тему: Рік з Януковичем — плюси та мі...
зібралась "братва" і для галочки провела захід. ви подивіться, як постаріло населення Санжар молодь уже років 15 тікає у великі міста, роботи немає,а вони один одному розповідають яке щастя на нас напало від регіоналів.новосанжарцям черговий раз невезе із владою району. один Река - патріот. Володя не пиши про цих бездарів. пиши про людей.
kosmos 3 березня 2011, 18:50 На тему: «Аргентина — Ямайка» по-новоса...
Гол Булиша був третім, а потім ще 2 гола від Олійника.
New York 2 березня 2011, 16:01 На тему: Бродячі тварини: погляд із Зін...
— Шановні нащадки вбивць наших дідів, як Ви вважаєте, що нам треба зробити із собачками?
— Як це, шо! Їбаште їх, усипляйте і кастріруйте!
— А-а-а, точно! Так у нас же ж вакцин нема... А Ви нам... не дасте (тихенько)?
Хазяїн 2 березня 2011, 12:48 На тему: Новые цены шокировали полтавча...
1. zevo написав:
«саме через такі статейки "сміливих" журналіздів і підтримуються ажіотажні настрої. »

Підтримую. Журналісти-п"ята влада, а деякі із них п"ята колона олігархів.
1 ... 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 ... 1646
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації