1. Волоська Ольга пише:
«Ми всі різні. Але ми всі хочемо жити. і всі, підкреслюю всі, хочемо щоб наші переконання і погляди поважали інші. »
Гарний заклик до миру та єднання.
Активіст хоче мирно виходити на Майдан і протестувати проти влади. Його варто поважати.
Співробітник "Беркуту" виходить на позицію і хоче постріляти гумовими кулями по очах "бандер" і журналістів. Його варто поважати.
Янукович довго ішов до посади диктатора - через в’язниці, банди, нечесні вибори. І коли він не хоче йти з посади і прохає прибрати усіх отих людців із центру Києва, його треба поважати. До речі, він також хоче жити.
Герой біжить по Інститутській, щоб захистити собою Україну. У нього в руках дерев’яний щит і кийок. Він падає від кулі снайпера... Він теж хотів жити, але снайпера це чомусь не зупинило. Снайпера треба поважати, бо він вміє влучно стріляти і цим заробляти гроші. Це його вибір. Героя також треба поважати. Посмертно...
11. Волоська Ольга пише:
«І бачила відео як 15-16 річні підлітки виступають на пам"ятнику (поваленому) Леніна в Санжарах. А потім голос за кадром "А ТЕПЕРЬ ПОШЛИ БУХАТЬ".»
56. Гість пише:
«ви не герої і будь ласка не піартесь за рахунок героїв вандали-не примір для майбутньго україни.Слава Україні!»
Ми ніде і ніколи не називали себе героями. Щодо піару, то здається саме Андрій Река кинувся робити перший пам’ятник в Україні жертвам Майдану. Тільки назвати він його хоче не Героям Небесної Сотні, а Пам’яті жертв режиму Януковича. А мені здається, що прізвище Янукович взагалі не повинно згадуватися ніде і ніким. Навіть у такому контексті. Втім, думаю Андрію Олександровичу зараз головне швидкість будівництва, а не пам’ять про тих хлопців. Чи може я щось упустив? Андрій Олександрович справді був активним учасником Майдану? Стояв на барикадах, ходив на Грушевського, оберігав Майдан 19-го лютого, коли його згортали військами і БТРами? Тоді те що він робить - не піар, а щира данина пам’яті за побратимами, поруч із якими він боровся за вільну Україну. Честь йому за те і хвала.
13. Патріот пише:
«А на руїнах епохи катів встановити стелу вшанування Бандері в обіймах Паршевлюка.»
Гадаю, пам’ятника Бандері у Нових Санжарах не буде. Адже це буде лише новий ідол замість старого. До свідомості людей потрібно донести, що можна жити взагалі без ідола.
Головою РДА Паршевлюк не стане. Хоча б тому, що не бачить потреби у існуванні райдержадміністрацій у майбутньому. Будувати дороги, водогони, житло для людей зможуть громади. Звісно, лише за умови, що місцеве самоврядування отримає не лише обов’язки, але і фінансову можливість все це робити.
Побудова нової країни - справа не одного дня. До того ж, не всі захочуть щось змінювати. У багатьох виникне спокуса прийти на старі нагріті місця і заробляти гроші на вже накатаних схемах.
Саме на випадок цього Майдан не має розходитися аж до завершення процесу формування нової влади, щоб контролювати представників усіх політичних партій та громадських організацій, які підуть у владу. І збиратися знову як тільки люди побачать, що їх намагаються "кинути". Ніякого картбланшу у кілька років вже не буде. Або ти приходиш і працюєш, або у тебе не виходить і ти йдеш. Все просто і швидко.
Я щиро вірю у народовладдя. Хоча чудово розумію, що не всі люди вже зараз до нього готові. Але вони навчаться. У мене немає такого досвіду, щоб поділитися із ними, але я вірю у ту Україну, яку ми хочемо збудувати. І якщо я зможу запалити тією ідеєю іще бодай кілька чоловік, то все це вже буде не марно. Усе в руках людей. Зараз вони мають шанс самим собі змінити життя. Захочуть - житимуть у новій Україні, знову чекатимуть на лідера-месію - нічого не зміниться.
Коли я вперше прийшов на Грушевського, мене охопили суперечливі емоції. З одного боку я захоплювався усіма, хто був на передовій, метав каміння і Молотових, пускав феєрверки. Потім придивився і побачив, що каміння часто навіть не долітає до лінії міліціонерів, що Молотови розбиваються, так нічого і не запаливши, а феєрверки часто летять вертикально вгору і там святково вибухають. Я подумав: "Це ж безглуздо. Не можна каміннями і пляшками воювати проти рушниць і гранат". Потім я побув всередині. Подивився на все це іще раз. І зрозумів. Справа не у тому, що повстанець вірить у те, що він може камнем перемогти "беркутівця" із рушницею. Справа у тому, що він не боїться. По ньому стріляють, а він біжить уперед. Біля нього вибухають гранати, а він зосереджено чиркає запальничкою і підпалює гніт на Молотовім. Цього повстанця можна вбити, але його важко перемогти. Бо він не має страху.
Я бачив хлопця пораненого в око, який після перев’язки повертався на свою барикаду і воював далі. Хоча міг із повним правом піти у якусь із медичних частин і відлежуватись на правах пораненого.
Щоб зрозуміти цих людей, Нью, їх треба бачити зблизька. Потрібно стояти із ними поруч, щоб потім оцінювати - має сенс те, що вони робили чи ні. У тебе такого права на оцінку немає.
47. New York пише:
«В своїх коментах я пишу про безглуздість сотні смертей задля зміни одного зека на кількох інших. »
Смерть героїв не буває безглуздою. Але таким як ти того не зрозуміти. Я розумів твій цинізм, коли мова йшла про Євромайдан. Можна не вірити у ідею асоціації із Євросоюзом, сміятися над європейськими мріями українців. Це можна. Але після того, як пролилася кров писати так ти не маєш права. Ніякого права. Бо ці герої померли із вірою у побудову справжньої України. У тебе немає віри. Одна чорнота.
3. Патріот пише:
«А на йух він взагалі у Кобеляках той прапор здався?! Наші діди на Рейхстаг свій прапор вішали, а ви, єврох@єсоси, над своєю землею самі прапор окупантів вивісили!!!»
За логікою таких, як ви, тепер у Німеччину треба їздити лише із автоматом і на броні "Т-34" - у пам’ять діда. Ви краще Азарову привіт передайте. Він теж стопами дідів пішов, тільки трохи до Берліну не дістався. А над містом має бути український прапор - його цілком досить.
28. шофер пише:
«Але натомість ви Майстри бикувати на владу та на "тяжку жизнь". Вбивати свої дні "надЄждами" що поміняється влада, і посипеться манка з неба. Прийде європа, зробить із вас європейців, подарить вам європейське життя.»
Ну це вам, Шоферам, хочеться нас такими уявляти. Ви так тішитеся. Проте насправді такі як ви дуже мало знають про людей. Тому що із ними не говорять, а якщо і говорять - то не чують. Ми не хочемо просто змінити владу, ми хочемо самі стати владою. Саме так, як прописано у нашій Конституції. Ви тішитеся тим, що у нас немає одного лідера. І риторично запитуєте: "А хто прийде після Януковича?" А нам не потрібен один лідер. Ми не хочемо змінювати одного диктатора на іншого. Нам потрібен мільйон лідерів по усій Україні. Якщо вони будуть, у цій країні ніхто не зможе узурпувати владу, безкарно красти і вбивати людей.
Ми не хочемо манки. Кожеш із нас вміє працювати. Хтось - руками, хтось - головою, хтось вести бізнес. Проте в нинішній Україні не потрібні працьовиті, розумні та підприємливі. От це непорозуміння ми і усуваємо. Завтра ми розберемо барикади, вкладемо вибиту плитку і займемося кожен своєю роботою. Журналісти писатимуть статті, фермери сіятимуть зерно, будівельники робитимуть будинки. Шофери возитимуть людей:)
Суперкорисне посилання. Я чемно передивився обидва відео. Ніякого криміналу, чесно кажучи, не почув. Згадали прізвища Кличка (найбільше), Яценюка та Тягнибока. Так само і Януковича. І що? Обговорення ситуації в Україні є кримінальним злочином? Гм.
Природньо, що прізвище Кличка згадують найчастіше. Він для них, напевно, найближчий. Боксер, який більше виступав у Германії та США, ніж в Україні. Вони бачать у ньому європейця із яким простіше спілкуватись. І на якого простіше буде вплинути - напевно, так. Це цілком природньо. І Європа, і США воліють бачити наступним президентом людину, на яку вони матимуть вплив. Так само, зрештою, як і Росія. Остання тому і пручається найсильніше, тому що Янукович їх влаштовує як ніхто.
Парламент вже не той самий. І останнє голосування за закон про амністію це продемонструвало. Значна частина регіоналів давно мріє "зіскочити" з поїзда. Але тримаються купи виключно на страхові перед Януковичем. Скільки іще він зможе їх залякувати - тиждень, місяць, може, пару днів? Чим далі, тим більше у мене переконання - його не доконає опозиція, його приберуть свої.
15. Диякон пише:
«І хто прийде, Кулічковські і йому подібні.(А таких там більше.) НЕвже скандування " Ющенко, Ющенко " нас нічого не навчило?»
Питання не у тому - хто прийде. Головне - контроль і можливість відкликання представника влади. Будь то президент, народний депутат, суддя чи начальник міліції. Зараз такої можливості у людей немає. Був би механізм імпічмента президента - Янукович давно б сидів не у Межигір'ї, а десь у менш зручному місці. А так матимемо іще не одну жертву, доки цей двічі несудимий здасть владу.
3. Микола Гузченко пише:
«А ще прикольне обурення Майстра тим фактом, що Кличка освистали. Цікаво, а якби бій у Києві був - чи не твої побратими горланили б щось на кшталт "Бий москаля!"?»
Горлали б - були б так само неправі. Я вважаю, що є певні неписані правила. У боксі, футболі, інших видах спорту. Під час матчу можна освистувати суперника, щоб психологічно на нього натиснути, деморалізувати. Це такий засіб. Можливо, не дуже хороший, але як є. А от свист після гри, як на мене, це вже зовсім інше. Це вже неповага до переможця (чи переможеного), який чесно виграв (програв) у двобої.
3. Микола Гузченко пише:
«Автор статті був би ідеальним кандидатом в райком комсомолу.»
Може й так. Я лише до "жовтенятка" Союз застав.
Я писав не про смаки. Писав про гордість за іншого українця, який зробив твою країну відомою не лише завдяки Чорнобилю. Якось так.
І ще. Ті люди нарікали на бій не тому, що вони насправді вболівають за Повєткіна, Тайсона чи Хея. Ні. Це (як на мене) просто риса така, не дуже хороша - невміння радіти. "Ну, виграли наші у Польщі, так всього ж 1:0...", "Ну переміг Кличко Повєткіна, так не нокаутом же ж". Отакі, бачте, максималісти!
2. New York пише:
«От після його перемоги усі гімнопатріоти і вздрочнули, узрівши у цьому якесь майже космічне послання.»
Ти, як завжди, вишуканий, Саню. І напрочуд проникливий. Не знаю, не знаю, може я якийсь не такий, але в моєму випадку все обійшлося без рукоблудства. Напевно, ти іще не так добре вивчив гімнопатріотів.
2. New York пише:
«А шо тут пояснювати! Україна і Росія — вороги. Ти хіба не знав?»
Звичайно, вороги. При чому історично. При чому вони українців вбили явно більше, ніж козаки - росіян.
Але теми це не стосується. У тексті взагалі-то йшлося про торгівельну війну, яка прямо оголошена Росією сьогодні.
У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!
Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.
Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації