Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 41
5.Читач
«У "неньки" вже немає "будущего". Монтян говорила: "государство Украина было убито на Майдане" Слава...!»

Тьху, я подумав, що Читач антисеміт, єврехв боъться і мерещаться йому вони у всіх кущах, а він виявляється черговий антиукраїнець, тільки й того.
Фу, аж противно, що щось намагався йому писати.
По ходу ідея "настукати" на нього у СБУ, яку хтось озвучив, не найгірша. Знайдуть чи не знайдуть, та він - їх клієнт, їх робота.
69.Читач
«Так і ви старайтесь. Чого ж ви?»

«Ми» тут уже кілька років і позиція моя одна завжди була. а Ви, шановний, вискочили нізвідки у розписуєте який Коломойський поганий і які бандити Донбасу хороші.
Коломойський козел, ок, я не проти. То розкажіть, як ви з ним збираєтеся боротися. Але чим це виправдовує дії Донбаських бандформувань, які вирішили, що вони у праві убивати інших людей і захоплювати владу за допомогою автоматів? Давайте таких поощряти і завтра такі ж бандюгани почнуть у Вашу хату ломитися, та Вас звідти викидати, бо вони там республіку надумали робити. І тоді уже на євреїв не скинеш.

Війна, сподіваюся, скоро закінчиться. "Новоросія" виявилася мертвонародженою, плани імперіалістів провалилися - півроку слали на Донбас найманців і просто шизонутих ідеєю "руського міра" пачками, викинули мільярди на озброєння та техніку, а "віз і нині там". А воювати воно ж дорого. Уже самі на переговори викликаються, бо автоматом все рівно нічого не добилися.
Так що думаю війна скоро закінчиться. Чи полегшає від цього Україні - не знаю, але відмазки владі уже не буде.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
65.Мама
«Крім цього збирають із зарплати. Хто відмовиться потрапляють під загальний психоз. У нас на роботі один чоловік не здав бо зарплата мала і діти малі, так його начальство запресувало а потом і вигнали з роботи.»

На який біс працювати на такій їбанутій роботі з такими їбанутими начальниками, якщо вже на те пішло? Чи мазахістські потребності невдоволені? І де це із зарплати збирають, у якій установі? цікаво, де такі мазахісти працюють.


Читач, тобі таки добре платять, бо засрав уже своєю пропагандою кожну новину, рекорди б’єш! добре стараєшся, скоро одного тебе читати у коментах залишиться. Я думав тільки боти уміють так спамити, виявляється і люди бувають такими ж стараними.
Чудо Юдо 16 грудня 2014, 19:18 На тему: Фактор українців...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
72.Бусел
«Краще всіх інакомислячих спалити в Будинку профсоюзів!»

Не так усе просто. Для початку потрібно знайти пару десятків довбойобів і видати їм зброю. Потім організувати сотню ментів, які б їх прикривали:
Посилання на rus-orden.com
А потім уже будинок і почитатєлєй «русского міра» які самі того не знаючи, підуть «в расход». І тоді уже красіва і кривава картинка для російських ЗМІ готова.
Тільки от у Кобеляках важкувато таке влаштувати, бо тут замало і перших, і других і, тим паче, останніх. Хіба тебе, Бусел, візьмуть.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
11.Читач
«а потім аргументовано спростуй а не "Слава..."»

Коли це Ви від мене чули «Слава...»?

11.Читач
«Що ти за приклад привів? Вонии ж у майдаунів навчилися»

Ага, це значить майданівці 31 листопада приїхали у Київ на БТРі і почали київських ментів розстрілювати з автоматів та гранатометів? Ви знущаєтеся? На Майдані був акт непокори владі, яка далека від ідеальної була, а потім ще й допустила таку наглу вихідку ВВ-шників. Потім це переросло у силове протистояння, але все дійшло максимум до засирання Майдану та кількох навколишніх вулиць, пару сотень загиблих. А на Донбасі мафіозі почали за допомогою армійської зброї влаштовувати свій паханат, який призвів до розвалу всього краю, тисяч смертей та навали забугровських найманців і бандитів. І Ви це порівнюєте? Не смішно ні грама.
Навіть якщо Майдан був «розводом» то «розводом» професійним, на відміну від варварських способів РФ впливати на іншій країни. У них що не рік - нова війна із сусідом. Якщо завтра такі гниди з автоматами з’являться у моєму місті та почнуть грабувати, мені також накажете їх поважати, бо вони ж мають право на свої референдуми та республіки? нехай також тут влаштовують свої закони, виловлюють неугодних і розстрілюють кого захочуть? Це - організована злочинність і вона повинна знищуватися.
Євреї кажеш винні? Ок, нехай євреї, давайте боротися з винними євреями. Але бандитизм Донбасу, на жаль, не євреями спонсоровани і не ними на українців нацькований. Хіба що російськими євреями. А коли отакий гопник з автоматом у мене дулом тикатиме, мені якось пофігу буде на якихось там євреїв. Я бачитиму, що загроза моя - отой гопник з "пушкою", а не якийсь десь там єврей. І гопнику тому також на євреїв плювати, він прийшов людей убивати та грабувати.
Читач, ну так піди постріляй тих євреїв, якщо таки розумний і уже освідчений! Чи може росіяни у чужій країні зараз воюють за якісь свої інтереси? Не до них прийшли, а вони прийшли.
12.Бусел
«Товарищ Евлампий Поликарпов накатал такую вот эпитафию Украине:»

Євгеній Полікарпов краще нехай напише віршик про те, що скоро сам залишиться без штанів, адже російська економіка занепадає в даний момент ще швидше ніж українська - воювати із сусідами дорогувато виходить, а тут ще й увесь світ чомусь розізлився, санкцій понаставляв. Рубль за коротший срок, аніж гривня майже удвічі посипався.
А щодо добутку сланцевого газу то мені здаєтсья це безперспективно. Особливо у Полтавській області, де і природнього з головою. Хто за це візьметсья? Які бізнесмени? Тим паче за таку поки що необраховану галузь.
Чудо Юдо 13 грудня 2014, 14:17 На тему: Фактор українців...
12. шофер
«А шо ж тоді мат? »

10. шофер
« ...бензоколонки, бля кожного цінника...»

Ти Шофер уважно слідкуй за словами які пишеш, чи, тим паче, кажеш :) А то сайт тільки комент закрив, а якщо отак випадково оговоришся у розмові з якимось мордоворотом, так наслідки набагато гірші будуть :)

3.Читач
«І що його мати б сказала тим кого він поїхав убивати?»

Оцим, чи що?
Посилання на www.youtube.com
Оці самі захотіли, щоб їх поубивали. Самі для цього зброю в руки взяли.

Змінено 13.12.2014, 11:35
3.Мама
«Чи правда? Сьогодні знайома розповідала, що днями визвали у військкомат»

думаю брехня - днями нікого в АТО не відправляли. Туди насправді прямо з військомата не відправляють, спочатку на базу тренувальну. Але призова немає, значить забрати не мають права. А от що розносять повістки то розносять. Кажуть, перевіряють хто є, кого немає і хто в якому фізичному стані на випадок післяноворічної нової мобілізації
Чудо Юдо 12 грудня 2014, 14:18 На тему: Фактор українців...
Слава чи не слава Україні, а Богдан (він же Читач і Бусел видно, він же Мєшканєц, мабуть) видно козачок засланий :)
Не даремно зараз на Донбасі масово замінюють місцевих керівників присланими із РФ, і не даремно масово переговори розпочали та всілякі "перемир’я". Великий план імперіалістів не удався, одним бандитизмом перемогти воєнні сили України не вдалося, а регулярні російські війська пускати в хід - палєво. Американські методики переворотів більш професійними за російські виявилися, воно і не дивно. Отже прийдеться домовлятися.

Влітку Мєшканец кричав, що він збиратиме у Кобеляцькому районі бандитів воювати із українськими військовими, закликав брати у руки зброю, лякати намагався. А тепер Богдан (Мєшканец?) іншу методику включив - воювати він уже не хоче і нам не радить, ще й рекомендує з фронту тікати.

Бо прийдеться домовлятися...

Може я не правий, але козачок явно засланий і старається дуже вже ж, щоб це було просто власною думкою, а не цілеспрямованою пропагандою.
4.Справидливість
«Хіба може нормальний журналіст писати про одне типу який поганий Детюк, а потім різко є достойна кандедатура Дробітькл. ой боже боже смішно таке читати. За скільки продалися ви "чесні" журналісти?»

Ви як читаєте статті то половину слів недобачаєте? Це була цитата Мирошниченка. До чого тут журналісти, якщо він так дійсно скзаав?
Читач, по скільки зараз платять за кремлівську пропаганду? А то не видно і не чути було. а тут вломився і давай розписуватия кийсь царь хороший. милий та приємний, при чому 6 повідомлень менше ніж за годину в одній новині.
Хороший працівник
Чудо Юдо 26 листопада 2014, 20:38 На тему: Щеплення від «Свободи»...
Ясен, а зареєструватися ні? ЧИ ти також, як і Шофер, боїшся, що адміністрація спалить твою МАК-адресу?
Так я тебе заспокою - МАК-адреса твого компа (а точніше твоєї мережевої карти) не виходить далі ніж за твій модем :) Провайдеру приходить МАК-адреса уже твого модема. А від провайдера до сайту ще пунктів 5-10 і кожен раз відправляється МАК нового пристрою.
«Спалити» людину по інтернету можливо, але це така їбаторія, що ця людина має бути ну дуууже потрібною, щоб кілька днів морочити голову кільком провайдерам, сайтам і мережевим адмінам, передивлятися вагон логів серверів кількох міст (при чому далеко не всі із них будуть українцями). До того ж на це потрібно мати ще й відповідні повноваження - абикому таку інфу не нададуть
Чудо Юдо 24 листопада 2014, 14:52 На тему: Сергій Калініченко: «Кегебісти...
5.Бусел
«Жду восторженных комментариев через некоторое время. Когда такие киборги, науськанные жидопидорасней, принесут войну в кобеляки. Вот тогда из погреба и покричим Слава герою. суки б.дь»

На Донбас принесли війну всілякі бандформування за підтримки дядь, зацікавлених у війні. Ось вони, як гарненько вишивають. 12 квітня, мафія з автоматами. Через місяць люди, які підтримали цих гнид і довзоилил їм ставити артилерію в їх дворах, кричатимуть: "ай, за что же нас украинская армия бомбит?"
Посилання на www.youtube.com
І що, якісь хворі на голову думали, що захоплення міліцейських відділків з армійською зброєю в руках принесе радість і щастя? Це навіть не палиці з шинами.
Тоді ще, весною, ці люди кричали в екстазі: "Донбас не станет на колени!" уявляючи як їхні бандити будуть розстрілювати примарних бандерівців...
І чому ж не стане? Ось він - стоїть:
Посилання на www.depo.ua
Голод не тітка - він виявився набагато страшнішим за якихось там бандерівців, яких жителі Донбасу так і не побачили в результаті.

А українська армія просто робить свою справу - винищує бандитизм. Який, до речі, нічого поки що у свої недореспубліки не приніс, окрім голоду, холоду і розрухи. нічогісінько. Погано в Україні жилося, так?

Привіт хворому Мєшканцю, вирішив по-іншому підписуватися?
Чудо Юдо 24 листопада 2014, 09:45 На тему: Сіль розсипатимуть руками...
Я так зрозумів ніде немає.
Але чи нам звикати? Кожен рік у вересні-жовтні комунальники розповідають, що у них солі та піску гори намішано, повні баки заправлено, лопати нагострені!.. А як тільки у листопаді з’являється перший голольод так відразу вирячують очі: "Ой, так ми ж не готові!... Ой, так у нас бензину немає, піску немає..."
Цього року комунальники вирішили пункт перший чесно пропустити.
Чудо Юдо 20 листопада 2014, 20:17 На тему: Молодь Вільховатки прогнала ні...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
13.Центр
«Але є розпорядження Голови областної адміністрації,голови районнної адміністрації,районної ради-а на місці сільским головам і депутатам все пофігу-ні сесії,ні рішення,абсолютно нічого...»

То по Вашому логічно, що голова районної адміністрації в результаті приперся серед ночі власноруч Леніна ламати (чи мені поблиндило, чи то таки він у сіренькій курточці на першому відео)?
І що ця братія зробила в результаті? Прийшли, звалили... і кинули рештки на місці. Посеред Свілогірська наклали кучу (відео №2) і свалили. Оце краще, аніж коли Ленін стояв?
Мені той Ленін також до фені, нехай хоч і того, що у Мавзолеї лежить валяють, але і ці хлопці не зробили нічого більшого, аніж просто насрали :) Тим паче якщо було розпорядження згори, то чому законним шляхом той пам’ятник не прибрали? Багато мороки? Розтрощити і кинути залишки швидше і легше?


19.traktorist
«До речі,по ящику показують,що київський авторинок заполонили крадені авто з Луганської та Донецької областей.Цікаво,хто їх с.издив та перегнав у Київ?Казакі чи чеченці?»

Я думаю казакі з чеченцями сперли, на умовному кордоні продали нашим баригам, а ті пригнали у Київ. Війна війною, а легко бабло зашибати всі хочуть (і завжди).

1.New York
«Жаль, шо по їбальникам не настукали насератілям.»

Я думаю, що цим пригрозили, тому "нічники" і свалили Леніна не чіпаючи. Бо ж сільські хлопці вони прості, без заморочок - більше одного разу не попереджають
Чудо Юдо 19 листопада 2014, 15:56 На тему: Як я їздив на Майдан по гроші...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
48.Йорк
«А чому "виявилося"? Хіба колись чи десь було інакше? Що в цьому нового?»

Так воно ж, блян, завжди цікавіше сподіватися на щось високе і менш ціничне аніж бабло. Хочеться вірити, що прийде красень-богатир в сяючих обладунках, підійме мечаку над страшним змієм-долларом і...
А тут.. А тут вискочили хлопці, молоді, енергійні і вірю я, що вони ж не за бабло, а за ідею, за свої якісь їм зрозумілі мрії про велике світле майбутнє без олігархів підарасів, чиновників мудаків та іншої нечисті...
А виявилося, що знову на їх горбах нагору виплило бабло (читай олігархи). І що не задумай хорошого - знову до бабла зведеться і знову бабло тобою скористається.
А особливо веселі випадки, коли окрім ідеї в мізках нічого більше немає...

І так, до речі, до коментарів підписаних не «Чудо Юдо» я ніякого відношення не маю!
А то так зачастили з ціює фразою, може це нове правило на сайті?
Чудо Юдо 17 листопада 2014, 16:34 На тему: Як я їздив на Майдан по гроші...
Холівар набирає обертів.
А печаль у тому, що як завжди «бабло перемогло зло».. І не тільки зло, а і все на світі.
«Свобода», яка кілька років назад піднялася на фоні абсолютно бездієвої опозиції і обнаглівшої Партії Регіонів, в результаті добралася до влади і... виявилася неспроможна керувати. А коли підійшов час виборів, нові олігархи її тупо кинули, просто-напросто не давши грошей на передвиборчу кампанію. І «Свобода» без бабла пролетіла як фанера над Парижем, а в результаті виявилося, що бабло знову крутіше, навіть за найчистіші і найсильніші переконання. Особливо коли окрім переконань більше нічим «крити».
І смішно, і сумно.


34.Бувала на майдані
«До коментаря під №32 не маю жодного відношення. Якщо вже пищещ під моїм ніком, по пиши хоть без помилок.»

37.Бувалий
«До попереднього коментаря під №35 не маю жодного відношення.»

Не маялися б ви фігнею, та зареєструвалися б.
Чудо Юдо 13 листопада 2014, 14:22 На тему: Чому не потрібно ділити «шкуру...
11.базарянин
«Це виходить десь по 225 км у день. За день такий кілометраж по самих Санжарах можна накатати. »

225 км в день - це 4 рази до Полтави ТУДИ і НАЗАД, близько 3 годин на саму дорогу. Без вихідних. Скільки ж він приділяв часу на іншу роботу?
А якщо по самих Санжарах, так від траси до моста 3 з гаком кілометра. Вовка що, на цьому відрізку "по самих Санжарах" кожен день 75 разів проїжджав для приколу?
Я вважаю дану суму взагалі видуманою. Вам хочеться вірити у всілякі дурниці - вірте на здоров’я.

P.S. У кобил немає яєць, чи Вам це хтось сказав і Ви також вирішили повірити не задумуючись?
Чудо Юдо 13 листопада 2014, 12:36 На тему: Чому не потрібно ділити «шкуру...
7.Ваганич Дурахманич
«ажуть що лише пального прокатав на 40 тисяч бюджетних гривень, а в скільки ще ремонт обійшовся.»

Блін, ну от подобаються мені такі коментарі, в зошит треба записувати!
От зараз скажуть, що я Паршевлюка захищаю. Ні. Я просто ржу від того, як люди "хавають" інфу, навіть не задумуючись над нею.
Ви хоч самі прикиньте - 40.000 гривень - це 2500 літрів пального (по сьогоднішній ціні, навіть не по літній). А 2500 літрів - це 41666 кілометрів (порахував по 6 літрів на 100 км, хіба службове авто з убитим нафіг двигуном, або ж являється танком - тоді більше жерти має). Він що, Україну по кордону 6 разів об’їхав за літо, чи що?

Отак всяка херня на слуху у народу і з’являється - хтось ляпнув не подумав, а хтось "схавав" не думаючи...
Чудо Юдо 12 листопада 2014, 13:19 На тему: Хвала рукам, що пахнуть грішми...
20.Микола Гузченко
«Ти шо, зовсім? )»

Йопти, точно, ото мене проглючило, Вована не впізнав О_о
Ще раз передивився і набачив.

21.Козельщанин
«Це такий собі підкидний листок, випуск якого замовний і проплачений певними політичними колами, які рвуться до влади.»

Дуже цікаво, а хто, на Вашу думку, проплачує? А то я також бачу у газеті іноді дуже суб’єктивні матеріали, але ніяк не можу уловити за яку сторону, бо частенько і за ту і за сю пишуть... Ну хіба Партію регіонів вони явно недолюблювати.

21.Козельщанин
«Зразу ж згадалося: Ві думаєтє Адєсу брала Красная Армія?...Адєсу брала п’яная матросня!»

Як гарно малюють всі такі двіжухи на картинах і як таки відрізняється дійсність. Усі революції робила п’яна матросня. Тільки хто ж цю матросню до такого стану допускає, як не керівництво, ними в результаті на деревах розвішане? Хочеш бути царьом - умій керувати, інакше висіти тобі та на вітрі хитатися. Не хочеш хитатися - не прися у царі.
Чудо Юдо 12 листопада 2014, 11:56 На тему: Хвала рукам, що пахнуть грішми...
А я думаю тут Шофер дещо доречно нагадав усім, про що взагалі стаття. Вона то явно написана представником однієї зі сторін і на об’єктивність аж ніяк не тягне, але чому такі завзяті коментатори, які з остервенінням обсирають тих активістів (навіть пройшов слух, що це делегація із Санжар на чолі з Паршевлюком, хоча я його на відео не побачив), ні слова не сказали по суті?
Що там з урановою рудою, ГОКом і екологічною ситуацією? Все насправді супербезпечно і без негативних наслідків, що отой лисуватий дядько правий у своїй заяві: «Альо гараж, рот закрой»?
Непогано було б побачити думку експертів. Ібо я, як і горласті представники обох сторін, ніфіга у цьому не тямлю. А от що бізнесмени почнуть шукати "замінники" Донбасу вірю - там дяді втратили мільярди, потрібно відбивати на нових територіях.
Оце так прорвало народ. Матеріали про Паршевлюка (або від Паршевлюка) завжди викликали резонанс на сайті по 300 коментів "набивали", але щоб півсотні менше ніж за добу... Бачу у Санжарах політичне життя набагато жвавіше аніж у тих же Кобеляках.
Я думаю що Володимир зараз якраз на своєму місці. Бути бунтарем у нього набагато якісніше виходить, аніж бути у керівниках. Та і костюмчик з пригладженим волоссям йому не дуже личить :)
І так, мені також цікаво звідки такі точні дані про зарплату з Майдану і куплений будинок?
Чудо Юдо 30 жовтня 2014, 12:58 На тему: У ніч з 29 на 30 жовтня між Бр...
Чуйка у мене, що це "асвабадітєлі апалчєнци" нас від фашистського гніту заїжджали рятувати таким способом. Або, скоріше за все, у "добровольців" гроші закінчилися, приїхали сюди на промисел.
Адже у простих грабіжників зазвичай гранатометів немає, а у новоявлних республіках зараз такого добра навалом.

Що сказати... падлюки, горіти їм у пеклі, бажано якомога скоріше.
1 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації