Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 41
Миру Мир непробивний: йому раз за разом блокують коментарі за Капс лок, а йому хоч би хни - і далі на ньому шурує.
Мир, ногу з педалі Caps Lock зніми і все буде good :)

А взагалі ви всі даремно так паритеся. Згадайде минулий рік і "Кабінет" з головами РДА. Коли їх запитували чим вони займаютсья, які були відповіді? Ведемо переговори, ну щось робимо.. щось важливе..
Ця організація уже нічого не вирішує, вона уже просто непотрібна і не сьогодні так завтра її нарешті ліквідують.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
7.Мохамед
«Ну так от, Харківську область визнають сепартистами і от тобі вже танки під Чутово.»

Для цього у Харківській області повинно бути достатня кількість довбойобів, які дружно кричатимуть "Ура!" бачучи озброєних бандитів на своїх вулицях.
Але я думаю стільки не знайдеться. Всі добре бачуть до чого призвів такий довбоєбізм у Донбассі.
А в Полтавську область вони і не суються. Бо дуже дорого вийде: тут не знайдеться достатньої кількості ідіотів, зате знайдеться достатня кількість бажаючих винести таких бандитів вперед ногами. Тут "Путинвведивайска" кричати ніхто не буде.

І можете що завгодно видумувати про якихось там іудеєв, євреїв, геїв, а я по факту бачу зараз купу російських геїв, які лізуть через кордон убивати українців. При чому на своїх танках зі своєю зброєю. І російській прикордонники осліпли, не бачуть їх і не чують. Оце - факт. Все інше написне тобою, Мономахе, - все припущення.
Чудо Юдо 16 лютого 2015, 10:06 На тему: Прогноз Реки збувся...
Ну триндець.
Уже півроку хтось на сайті грається, пишучи всяку бредотіну від різних чужих ніків, а власники цих ніків тільки бубнять: "то не я, чому за мене пишуть?".
Невже так влом заповнити одну нещасну форму і "забити " свій нік за собою? 1хв. роботи:
Посилання на exo.in.ua

У цьому весь український менталітет: 1-хвилинну роботу відкладати роками, терпіти через це ряд незручностей, але вперто небажати зробити просту роботу, бо то ж робота...
Отак у нас і всі держорганізації роблять: функції свої виконують тільки з-під бича самі готові відкладати роками, лиш би ніфіга не робити. Тому і приходиться якісь срані бумажки місяцями отримувати. А український менталітет за оце відтягування породив ще й каталізатор - хабарі називається. Отримуєш гроші за те, що не хочеш робити свою роботу. Ідіотизм, як задуматися...54.пілотка
«Це назавжди закарбується в серці новосанжарців, які йдосі втирають непрохану сльозу, коли згадують, що «лєніна» немає на постаменті, а це ж їхня молодість, їхня історія!..»

Фу, ідолопоклонство.

14.коментар
«такшо це сепари винні шо гривня обезцінелася удвічі ?»

Вони також доклали до цього руку, хіба ні?
Читач, ти тепер будеш кожне слово у новому коменті писати?
Тебе забанити по житті потрібно, щоб вів себе нормально. Хочаш срачу - є сайти де цензури немає взагалі і будь-якому лайну там раді. Навіть у Полтавській області такі є.

22.Бі Ля
«Канцлер Германии Ангела Меркель и президент Франции Франсуа Олланд на переговорах в Минске по урегулированию конфликта на Донбассе пожертвовали Украиной ради экономических интересов собственных стран.Подробности читайте на УНИАН: Посилання на www.unian.net»

Ти сам хоч читав ту новину? Чи ти далі заголовка не осіліл?
Так почитай, в цілях саморозвитку, про що там поляк говорив і що він мав на увазі.
Ну з єврейською фашистською хунтою то все зрозуміло. Читач, а в те що хлопець із Нових Санжар увєровал в "руській мір" і хотів перейти на сторону ЛНР, а за це його інші українські солдати підкараулили і розстріляли, також віриш?

Хочеться таки почути офіційне підтвердження або спростування смерті хлопця. Все ще сподіваюся що живий, може бути. Потрібно чекати матеріалу від Паршевлюка, видно.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
6.Бі Ля
«Те що своїм Майданом привели до влади іудофашстську хунту.»

На відео стоїть якийсь придурок у підарсько-чекістському кепчику із червоною зіркою, розповідає як українські солдати самі себе убивають (що ніяк не може підтвердити), при цьому на питання скільки років власнику документа він наглухо зависає (це ж так складно порахувати), а Читач все про "хунту" травить.

А родичам загиблого співчуваю. Хоча не факт, що хлопець такий дійсно мертвий - тіло ж ніхто не показував, "апачлєнци" під вогнем спеціально збігали до трупів, щоб забрати документи, а самі трупи ніяк забрати не могли. Зі їх же словами. Є надія, що хлопці просто в полоні, не показали їх лише тому, що треба ж руссоЗМІ казочку красіву розповісти про самовбивающихся українських солдатів.
Насправді доказати, що людина брала хабар вельми нелегко. Про хабюарника потірбно матеріали збирати пару місяців, "пасти" його, засланих козачків не один раз відправляти, мати аудіозаписи. Думаю, няйко, як і всі інші працівники його сфери, мав грішки. А якщо копати то накопати можна на будь-кого. Якби був невинний акі дитятко - не було б за що брати. Самого факту передачі грошей з рук у руки мало.

44.Бі Ля
«Вони разом пили горілку і один із них іншому зробив запад ло. Чи це просто українська ментальність?»

Горілку пити то одне, а коли в хід ідуть великі гроші - то вже зовсім інше. Тут і кум - не кум.

Тому ніхто ніколи не рекомендує вести бізнес вкупі з родичами - гроші розісруть.
38.Кобелячанка
«Підготовка дійсно почалася, сьогодні (за повідомленням ukr.net) затримано одного з сільських голів Кобеляцького району за отримання хабара.»

Посилання на exo.in.ua
Чудо Юдо 3 лютого 2015, 11:29 На тему: Клумба замість Леніна...
І павлінів там розведіть обов’язково!
Труба, однако. Повна...
Дурна смерть. У списку кістлявої всі одинакові. Коли вже черга до сволоти різної дійде?
323.Читач
«Саме тому що зявиласі перспектива виходу із кризи далі очікувати з Майданом було небезпечно»

Де це ви таку феєрію побачили? Вихід із кризи при Янику? Не смішіть.
Моїй фірмі держпідприємства більше року виплати за надані послуги затримували у 2012-2013 роках. Всяке і раніше бувало, але не такий бред.
До речі, при нових лопухах при владі, виплатили за пару місяців. Та я не тішу себе цим, ні, кричати "Слава Яценюку" не збираюся. Просто влітку з’явилися у бюджеті тимчасово вільні від корупції гроші. Але говорити що якась там перспектива при Януковичі була? Нє, єресь.
16.базарянин
«оскільки комунальні за трьохкімнатну квартиру тоді будуть близько 4000 грн у місяць»

Звідки така інфа? Баба казала?:)
Але щодо європейських цінностей то правильно - не з того почали, у Європі є речі набагато корисніші, які нам би перейняти.

18.Степан
«Зараз ходять усі з телефонами,клацають, якби клацнув хоть раз по голові щоб більше не хотілось»

Еее... Чо?
1.ГістьСайту
«Чи може хтось напише, яка користь населенню України буде від санкцій проти Росіїї???»

У російських євреїв швидше закінчаться гроші на війну з українськими.
9.Читач
«Подивлюсь. Чого ж ти ссилку не дав?»

Посилання на vk.com
Частини фото немає, але частина все ще присутня. Та не самі ж намалювали недостающі фото - мабуть таки були.
Дівчинка за відсутністю розуму видно вирішила, що війна - це романтично. Там уже не одна сотня таких юних романтиків загинуло.

Хоча що дійсно була снайпером - не факт. Ну була у камуфляжі, ну тягала колорадську ленточку - це ще не значить, що в людей стріляла. Розберуться... або ж не розберуться
«Політик року»:
а) Андрій Река - Варто чимало потрудитися щоб пропихнутися у нардепи. А цей дядько і сміття у двори вкидав, і на мотороллері по Санжарам катався з прапором, і окуляри роздавав, і таблетки пенсіонерам дарував... Коротше, пройшов тернистий шлях. Тепер має за це можливість лапати своєю рукою народні гроші і навіть відчувати себе великим цабе, що країною керує. Мрії збуваються :)

«Скандал року»:
г) протистояння між білицькими депутатами та громадськими активістами і дирекцією комплексу «Сільські традиції»
З тим свинарником воні було найбільше на обидва райони, у прямому і переносному значенні

«Спортивна команда року»:
г) Тенісисти кобеляцької ДЮСШ
Вибрав би армреслерів, та вони уже побували у ролі найкрутіших. Нехай хтось іще "засвітиться" :) Стараються ж діти.

«Проект року»:
в) супермакет «Маркет-опт»;
Тут було складно обрати. Але зважаючи чим у результаті кобелячани найбільше користуються і від якого із "проектів року" найбільше користі... То оберу МаркетОПТ (не вважайте рекламою). Цікаво, а скільки його вкласник відвалив грошей офіційно та неофіційно по кишеням щоб заняти таке мажорне місце?..
34.Лі Бо
«.БІЛЬШІСТЬ жителів планети Земля Новий рік відзначають не 1 січня.»

Це ви небось про жовтошкірих вузькооких та про темношкірих предків циган.
Так точно, другі взагалі святкують кілька разів на рік це свято. Залежно від регіону.

Якщо так подумати, то по барабану коли Новий рік зустрічати потрібно. Дана дата була придумана для початку відліку року. У слов’ян, до речі, рік відлічався від березня. Хочете? Будь-ласка. Можете у будь-який день починати. Не має великого значення. А як на мене то нехай 1 січня. Зручно. Не цим мене винищують, деякими іншими речами, як на то пішло.
5.Читач
«У "неньки" вже немає "будущего". Монтян говорила: "государство Украина было убито на Майдане" Слава...!»

Тьху, я подумав, що Читач антисеміт, єврехв боъться і мерещаться йому вони у всіх кущах, а він виявляється черговий антиукраїнець, тільки й того.
Фу, аж противно, що щось намагався йому писати.
По ходу ідея "настукати" на нього у СБУ, яку хтось озвучив, не найгірша. Знайдуть чи не знайдуть, та він - їх клієнт, їх робота.
69.Читач
«Так і ви старайтесь. Чого ж ви?»

«Ми» тут уже кілька років і позиція моя одна завжди була. а Ви, шановний, вискочили нізвідки у розписуєте який Коломойський поганий і які бандити Донбасу хороші.
Коломойський козел, ок, я не проти. То розкажіть, як ви з ним збираєтеся боротися. Але чим це виправдовує дії Донбаських бандформувань, які вирішили, що вони у праві убивати інших людей і захоплювати владу за допомогою автоматів? Давайте таких поощряти і завтра такі ж бандюгани почнуть у Вашу хату ломитися, та Вас звідти викидати, бо вони там республіку надумали робити. І тоді уже на євреїв не скинеш.

Війна, сподіваюся, скоро закінчиться. "Новоросія" виявилася мертвонародженою, плани імперіалістів провалилися - півроку слали на Донбас найманців і просто шизонутих ідеєю "руського міра" пачками, викинули мільярди на озброєння та техніку, а "віз і нині там". А воювати воно ж дорого. Уже самі на переговори викликаються, бо автоматом все рівно нічого не добилися.
Так що думаю війна скоро закінчиться. Чи полегшає від цього Україні - не знаю, але відмазки владі уже не буде.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
65.Мама
«Крім цього збирають із зарплати. Хто відмовиться потрапляють під загальний психоз. У нас на роботі один чоловік не здав бо зарплата мала і діти малі, так його начальство запресувало а потом і вигнали з роботи.»

На який біс працювати на такій їбанутій роботі з такими їбанутими начальниками, якщо вже на те пішло? Чи мазахістські потребності невдоволені? І де це із зарплати збирають, у якій установі? цікаво, де такі мазахісти працюють.


Читач, тобі таки добре платять, бо засрав уже своєю пропагандою кожну новину, рекорди б’єш! добре стараєшся, скоро одного тебе читати у коментах залишиться. Я думав тільки боти уміють так спамити, виявляється і люди бувають такими ж стараними.
Чудо Юдо 16 грудня 2014, 19:18 На тему: Фактор українців...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
72.Бусел
«Краще всіх інакомислячих спалити в Будинку профсоюзів!»

Не так усе просто. Для початку потрібно знайти пару десятків довбойобів і видати їм зброю. Потім організувати сотню ментів, які б їх прикривали:
Посилання на rus-orden.com
А потім уже будинок і почитатєлєй «русского міра» які самі того не знаючи, підуть «в расход». І тоді уже красіва і кривава картинка для російських ЗМІ готова.
Тільки от у Кобеляках важкувато таке влаштувати, бо тут замало і перших, і других і, тим паче, останніх. Хіба тебе, Бусел, візьмуть.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
11.Читач
«а потім аргументовано спростуй а не "Слава..."»

Коли це Ви від мене чули «Слава...»?

11.Читач
«Що ти за приклад привів? Вонии ж у майдаунів навчилися»

Ага, це значить майданівці 31 листопада приїхали у Київ на БТРі і почали київських ментів розстрілювати з автоматів та гранатометів? Ви знущаєтеся? На Майдані був акт непокори владі, яка далека від ідеальної була, а потім ще й допустила таку наглу вихідку ВВ-шників. Потім це переросло у силове протистояння, але все дійшло максимум до засирання Майдану та кількох навколишніх вулиць, пару сотень загиблих. А на Донбасі мафіозі почали за допомогою армійської зброї влаштовувати свій паханат, який призвів до розвалу всього краю, тисяч смертей та навали забугровських найманців і бандитів. І Ви це порівнюєте? Не смішно ні грама.
Навіть якщо Майдан був «розводом» то «розводом» професійним, на відміну від варварських способів РФ впливати на іншій країни. У них що не рік - нова війна із сусідом. Якщо завтра такі гниди з автоматами з’являться у моєму місті та почнуть грабувати, мені також накажете їх поважати, бо вони ж мають право на свої референдуми та республіки? нехай також тут влаштовують свої закони, виловлюють неугодних і розстрілюють кого захочуть? Це - організована злочинність і вона повинна знищуватися.
Євреї кажеш винні? Ок, нехай євреї, давайте боротися з винними євреями. Але бандитизм Донбасу, на жаль, не євреями спонсоровани і не ними на українців нацькований. Хіба що російськими євреями. А коли отакий гопник з автоматом у мене дулом тикатиме, мені якось пофігу буде на якихось там євреїв. Я бачитиму, що загроза моя - отой гопник з "пушкою", а не якийсь десь там єврей. І гопнику тому також на євреїв плювати, він прийшов людей убивати та грабувати.
Читач, ну так піди постріляй тих євреїв, якщо таки розумний і уже освідчений! Чи може росіяни у чужій країні зараз воюють за якісь свої інтереси? Не до них прийшли, а вони прийшли.
12.Бусел
«Товарищ Евлампий Поликарпов накатал такую вот эпитафию Украине:»

Євгеній Полікарпов краще нехай напише віршик про те, що скоро сам залишиться без штанів, адже російська економіка занепадає в даний момент ще швидше ніж українська - воювати із сусідами дорогувато виходить, а тут ще й увесь світ чомусь розізлився, санкцій понаставляв. Рубль за коротший срок, аніж гривня майже удвічі посипався.
А щодо добутку сланцевого газу то мені здаєтсья це безперспективно. Особливо у Полтавській області, де і природнього з головою. Хто за це візьметсья? Які бізнесмени? Тим паче за таку поки що необраховану галузь.
Чудо Юдо 13 грудня 2014, 14:17 На тему: Фактор українців...
12. шофер
«А шо ж тоді мат? »

10. шофер
« ...бензоколонки, бля кожного цінника...»

Ти Шофер уважно слідкуй за словами які пишеш, чи, тим паче, кажеш :) А то сайт тільки комент закрив, а якщо отак випадково оговоришся у розмові з якимось мордоворотом, так наслідки набагато гірші будуть :)

3.Читач
«І що його мати б сказала тим кого він поїхав убивати?»

Оцим, чи що?
Посилання на www.youtube.com
Оці самі захотіли, щоб їх поубивали. Самі для цього зброю в руки взяли.

Змінено 13.12.2014, 11:35
1 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації