Останні коментарі користувача «Седой»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 15
мегабит - это и есть мегабайт в секунду, грамотеи...
Contra spem spero!
Гетьте, думи, ви, хмари осінні!
То ж тепера весна золота!
Чи то так у жалю, в голосінні
Проминуть молодії літа? (Леся Українка)
Давно, при совке, по дороге домой в Милорадово пропустил знак "Направление главной дороги", направо не повернул и приехал на ферму. Даже не заметил, что это не региональная дорога - идеальный асфальт был! :((
Только сейчас заметил, что закрыт... Касьян сказал, комсомолка напечатала, а модер закрыл :)))
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Мені плече вправляв в дитинстві ще його батько - дід Гава (так в народі звали діда Андрія). Без всякої медицинської освіти чудеса творив. Був і у Миколи Андрійовича не раз... А допоміг він мені в іншому. Пам"ятаю, на зліт юних рятівників до мене в Росію приїхали команди з Біликів і Кобеляк в рік першої "газової війни, якраз в січні, на канікули. І вчителі були розгублені - треба чи ні презентацію свого краю представляти в такий час. Я приніс їм "Комсомольску правду", де на весь «підвал» надруковано інтерв"ю з Миколою Андрійовичем, в заголовок якого аршинними буквами винесена головна думка - відношення до ситуації: "Москва і Київ нам до сраки - наша столиця КОБЕЛЯКИ!" І все пішло своїм чередом... Вічна память Великій Людині. І не треба лізти брудними руками до чистої душі.
13.orakul
«Ти, видно, так боявся в Севастополі присідань на бутилку,»

В нік-неймі пиши зразу, що збоченець, або ман"як. Ніхто і читати не буде. Де ви такі беретесь? В наші роки не було, убивали ще у маленьких тягу до перекручування (извращения)
11.Beri Mor
«Їх батьків, колись великих господарів - розкуркулили»

Москалі, чи все таки свої, сусіди?
ВОТ! Нашли наконец хоть какую-то пользу от народных избранников. Если бы они только этим занимались, насколько бы меньше вреда принесли Украине!
Що ж це за Ф-1 така, може від Порошенка? Я фенюшу только из окопа бросал, ее запрещено с ходу бросать, оборонительная она. Почти сотка - зона сплошного поражения. Разлет осколков убойной силы около 200 м! Может он взрывпакет бросил или петарду? :))
Нарешті позитив! Молодці! 8 років тому ми з Володимиром Сергіенко за 5 мішків зібраного сміття видавали молоді браслет наручний на дискотеку :). Працювало.
Вы по сути отвечайте, я грамотный. 5.0 и укр и рус. А это суржик, для инета сойдет. :)
Про клоуна напрасно... Я, к сожалению, не голосовал, гражданин РФ потому что :). Но проголосовал бы с удовольствием, хуже Пороха не может быть по определению :(
Седой 27 квітня, 14:49 На тему: Дорогі брати і сестри!...
Слава Богу МП, а то я думал секта термосная так красиво научилась поздравлять
Делайте гипсовые, и дешевле и сносить легче. Или надувные с карманами для сменных табличек. А то поп ваш уже старый кувалдой махать :(
а бетон то коммунистический, судя по виду. Непоследовательность, а может даже зрада!
6.Чудо Юдо
« Ви ж ніколи не упускаєте можливості повихвалятися тут, як Ви гарно влаштувалися.»

Я не влаштувався покоївкой :)) Я Влаштувався пенсионером, але був «цілим» зам. міністра :)) На сайт зайдіть Университета, там оф. зарплати лікарів. А середня по Россії, як і у Вас, то середня температура по лікарні :). Але об’єктивно у нас медицина крокає вперед, швидше чим на Україні
Середня зарплатня в Сеченовському Університеті (бувший Перший Мед) в 2018 році становить 136.000 руб. (55600 гр)
Довідково: покоївка в мойому санаторії отримує 28-30 тис. руб.(11500-12300 гр.)Працює добу через три. Не перепрацьовує.
Я безмежно вдячний за роботу Олені Сербіній, Людмилі Демченко, Яні Стрюк, Меланії Стадник, Валентині Мишун і всім іншим сільським медикам. Тільки завдяки вашим старанням, медицина на селі продовжує існувати.
А я переконаний, що вони тобі не безмежно вдячні. Прізвище Шкарбана років 30 чую, схоже просто пусте місце. За що ви його знову і знову вибираєте, не можу зрозуміти? Подобаєця по граблях бігати? Може помииляюсь, в Московії інформації про його дії недостатьно, але враження таке.
Побольше бы Украине таких Филонов
Респект Игорю Михайловичу. Не каждый решится опубликовать...
скоро вся Україна стане квест-кімнатою
Згоден повністю. Але по іншому дах знесе від реальності.
Кордон відкрийте, я буду 24-м :))
12.ИВЕН
«СІДИЙ--будь уважнішим (бо в тебе така злоба бере на всіх не угодних тобі..)на перший раз ВИБАЧАЮ) »

Спасибі, що пробачив (це щиро). А про злобу... Злоба є, за те що зробили з рідною для мене Україною, але не народ. А про неугодних... Я вже давно не в тому віці, щоб ділити на угодних і неугодних. То марна трата часу. А тупих не любив ще з шкільної парти, тут мене не переробиш. Почитай ті коментарі - ЩО воно хоче донести до підписників "Еха"? Бруд.
Аж заморився, пишучи на «клаві» з українською розкладкою. Але ж мову пам’ятаю? Ну, хоча б більш-менш...
Коментар видалено за порушення пункту 2.1 Правил користування сайтом
Сорри, не Ивен, Славко :))
1 2 3 4 5 6 7 ... 15

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації