Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 1643
Ghomeena 27 грудня 2021, 21:06 На тему: Хатха-йога: легко, дешево і зд...
Заняття йогою — це саме те, що допоможе вам оцінити реальний стан вашого тіла і розуму.
orakul 25 грудня 2021, 00:34 На тему: Міноборони розширило список пр...
І як тут не згадати про Селену. От ми і пасмотрім.
orakul 25 грудня 2021, 00:32 На тему: Міноборони розширило список пр...
І єнто правільно. А то лише чоловіків та пенсіонерів утилізують. А одна жінка може цілий десяток народити. Ну як там свідомі поцреоти кривляються, приписуючи ці слова товаришу Сталіну: "баби іщо нарожают". А не нарожают. Учлі вже. Вони на ошибках вчаться. Це вам не свідомі пришелепки.
orakul 24 грудня 2021, 23:47 На тему: Йосип Хома звільняється з робо...
То я тобі лайк поставив.
Slavko 24 грудня 2021, 23:21 На тему: Йосип Хома звільняється з робо...
Все на ешелони поїхало, вірний слуга ваших хазяїв. Ото, шо на виборах поставили галочку - тепер подивіться на карту Гугл мапс... Скільки в районі поріділо лісу ! І все ніби санітарні рубки, здорових дерев .....
Нові ешелони вже ждуть, лісу не буде. Дуба вже нема. Найбільші комарівські дуби вже поїхали ! Лишились остатки.
Кожен знає морди і фамілії цих чортів, але поважають за джипи ! Котимось далі.
orakul 24 грудня 2021, 15:11 На тему: У Кобеляках вшанували «чорноби...
1.Випадковий
«За яким принципом вибирали»

Мовчать, мабуть ніхто не знає, за яким принципом. Воно то їх там і лишилось.. могли б і всіх вшанувати. Оце хай атошники на вус мотають. Їх ще гірше майбутнє очікує. І чорнобильці ж там нікого не вбивали і не грабували.
Filon 24 грудня 2021, 15:10 На тему: Рік без дороги...
"а ні,Миколайовичу,звільни,будь-ласка,від такої сумнівної насолоди слухати цього"
Ну, вибачте. У кожного свої смаки. Просто ця пісня, маю на увазі " Все буде добре!" найбільш відома .
orakul 24 грудня 2021, 15:05 На тему: Низка країн Європи змінила пра...
До речі, може хто відповість, ослобливо із "ваксерів": а ви вакцинувалися від старого штаму, чи вже від нового Омікрону, чи як там його звати?
orakul 24 грудня 2021, 15:02 На тему: Низка країн Європи змінила пра...
Підробні сертифікати - то нормальна реакція нормальних людей на побудову фашистського концтабору.
orakul 24 грудня 2021, 14:58 На тему: Рік без дороги...
"містечко залишиться містом… Польським… Поки що жартую."
Та так таки й польським. Це ж хто тут статтю писав про те, чиє це містечко було. І хіба зря ротарійці коена придумовували? Процес пішов.
orakul 24 грудня 2021, 14:53 На тему: Рік без дороги...
"І говорять нею не якісь там туристи з Польщі, а наші земляки. " === Треба так розуміти, що наші земляки, котрі боролися з російською мовою і «совком» за панування мови української?
Fed654Frumos 24 грудня 2021, 11:19 На тему: Рік без дороги...
Цитата:"Вмикайте пісню Вакарчука..."Та ні,Миколайовичу,звільни,будь-ласка,від такої сумнівної насолоди слухати цього пєтуха,в прямому й переносному сенсі.))
Догрались з підробними сертифікатами
orakul 21 грудня 2021, 22:03 На тему: У ВООЗ розповіли, коли закінчи...
"що перевищує загальну кількість померлих минулого року від ВІЛ, малярії та туберкульозу разом узятих.."
Це вже нагадує плагіат із "совка", там теж писали "СРСР виробляє в десять разів більше телевізорів ніж такі країни, як Бельгія, Нідерланди, Люксемург разом узяті"
Звичайно є чого боятись . по самих Кобеляках не один магазин оформлений на підставних .Чомусь на лексуси і другі круті тачки гроші є , а на касовий апарат зась.Цілий ряд оформлених на підставних мають обіг на мільйони , а податки платять , як жебраки.Не хочеш платити бухгалтеру , веди облік сам .Можливо це і покращить обслуговування , можна буде якось оспорювати , коли продають г..но .
Slavko 19 грудня 2021, 22:42 На тему: У Кобеляках вшанували «чорноби...
1.Випадковий
«За яким принципом вибирали чорнобильців для вшанування? Невже тільки 10»

За принципом хабарів. У кого було шо дати, хто сам накрав, той і перший, російські традиції
Borch 19 грудня 2021, 14:23 На тему: Від шести і до п’ятидесяти...
1.саша ставицький
«Нічого дивного в тому , що люди бояться говорити на камеру немає»


Тому, нічого дивного, що люди потихеньку вимирають, не отримуючи "подвійних гарантій". Боятись говорити, це ще більший гріх, ніж боятись захищатись. Взагалі на що надіються люди? Що з’явиться захисник безвольних кріпаків? Навіщо це йому?
Fuks 19 грудня 2021, 14:04 На тему: «Велике будівництво» завершуєт...
О,Миколайович на день народження СМВ і статейку підігнав,бо всі трішки почали забувати.Але буде і стаття ККУ,з вироком.До ворожки не ходить.Багато ньюансів там,і зацікавлених у вироку теж.Так що да 2022р для Біликів буде не легким.Можлива і відставка мера за станом здоров’я..Це найменша плата.Дуже багато зацікавлених...
orakul 19 грудня 2021, 13:14 На тему: У Кобеляках вшанували «чорноби...
1.Випадковий
«За яким принципом вибирали чорнобильців для вшанування?»

Вапрос канєшно інтересний. Могло б і Ехо поцікавитись, перед тим як статтю писати.
За яким принципом вибирали чорнобильців для вшанування? Невже тільки 10 заслужили на увагу з боку влади, а інші чим гірші?
orakul 18 грудня 2021, 19:34 На тему: Від шести і до п’ятидесяти...
2.саша ставицький
«хоч під псевдонімами напишіть правду , як вас лікують»

Та ну що ж там писати. Э бабло - лікують. Нема бабла - не лікують. Без бабла не лікують нікого, навіть тих, у кого є так сказати подвійні гарантії, тобто гарантії передбачені не лише в, як пише Філон, "в папірці під назвою Конституція України" а й в законах - ковідні, чорнобильці, про яких недавно тіпа проявили турботу.
Мені дуже дивно , що ця тема така байдужа для кобелячан , жодного коментаря.Коли мова за смітник , єврейське кладовище , трактор, що біля управління с/г , Що зробив скрильник в Білицькій громаді - тут ціла купа коментаторів , а коли іде мова про здоровя громадян , це нікого не хвилює.Кобелячани просніться , хоч під псевдонімами напишіть правду , як вас лікують.
Пане Skarm, а я й не казав,що в Білицькій ОТГ все чудово та кайфово, ні!
Дуже багато моментів,які дратують і мене самого, але чомусь мешканці звикли бачити лише негатив і жити за принципом " ми всі здохнем, винувата влада, а попереду лише могила!"
Просто я звик бачити і позитив також у сірих буднях, крім того, Білицькій ОТГ лише рік, а це надто мало для побудови українського Кувейту !
Поживемо ще рік, тоді й зрівняємо досягнення громади!
З Новим роком!
skarm 18 грудня 2021, 13:47 На тему: Підсумки діяльності діяльності...
Шановний Neznayko, дуже шкода, що Ви подумали, що стаття "замовлена", зовсім ні, це більше "крик душі" - образливо бачити, як колись процвітаюче селище перетворюється на закинутий хутір. А купка людей, що відповідає за все це, не десь далеко в Києві, а саме тут, на "місцях, нічого не робить і бреше про "успіхи та турботу". Щоб не бути голослівним, наводжу приклад Посилання на exo.in.ua .Цитую із статті:
"— Я спеціально поїхав службовою «дев’яткою», щоб перевірити, як вестиме себе на тамтешній дорозі звичайний автомобіль. Доїхати можна, З’їзд із розв’язки із твердим покриттям, далі — ГРУНТОВА дорога. Тобто автомобілі екстрених служб у Касянівку потраплять за будь-якої погоди." - кінець цитати. В мене питання, Вам доводилося їздити по розмоклій ГРУНТОВІЙ дорозі, без щебеневого покриття, просто по грунті ? Так, я маю надію, що Федь просто помилився і мав на увазі саме грунтову дорогу з щебеневим покриттям, а якщо ні? Туди точно доїде "швидка"? А скільки в громаді таких "околиць", куди з початком осінніх дощів, доїдуть лише пожежні, бо в них "повний привід"?
Сумно.. Сумно і те, що за таке "керівництво", наша влада отримує цілком пристойні зарплати Посилання на exo.in.ua .
Але не хочу закінчувати "на поганій ноті", тому дякую всім хто читав, дискутував, висловлював свою думку. Якщо нам не байдуже, то є ще шанс, що все зміниться на краще. І вже в кінці наступного року, в підсумковій статті, будуть лише хороші та позитивні зміни, що відбулися в селищі та громаді за рік.
Користуючись нагодою, можливо трішки і зарано, але хочу всіх привітати з прийдешнім Новим роком, та побажати всім нам мирного неба над головою, міцного здоровья, злагоди, взаєморозуміння та добробуту!
Нічого дивного в тому , що люди бояться говорити на камеру немає , адже сказати , що коли ти лікарю , чи медсестрі не даси , то ти будеш позбавлений всякої уваги і будеш подихати , тобі і води не подадуть.Я нічогор не маю проти , щоб лікарі отримували високі зарплати , але ? Хороші зарплати і пенсії повинні отримувати всі громадяни , а в нас якась дистрофія в цьому , ті зто виробляють гроші , отримують менше за всих , а їх ще і доять , то в лікарні , то в навчальному закладі , то в поліції , то в суді і т.д. .Лікар виписує рецепти самих допрогих аналогів , бо отримає від аптеки %. І дуже дивно розподіляє кошти та комісія , про яку розповідає Казирод , коли 70% іде на зарплати , а тим , хто лікується взагалі 0.Адже не всі лікарі лікують той ковід , повинна ж бути якась і совість , коли головлікар отримує найвищу зарплату , про що днями тут писалося , він що , дуже ризикує своїм життям навіть не спілкуючись з хворими і не тільки ковідом.А комісії по розподілу коштів , то дурне , там люди зацікавлені нагребти побільше собі.
1 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 1643
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації