Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 1606
Та нічого, на лоховірус можна списати)))))
Ха-ха, читаю далі - виявляється вже є в нас корінні народи, так само як і у північно-східного брата.
В Україні, начебто, немає корінних народів, у нас за законом усі люди рівні. Навіть пенсіонери райкомів і обкомів.
Блін, ще нікому нічого не відомо, а ромів вже з ніг до голови "обмазали". Якийсь нетолерантний наїзд на корінний народ. Чи роми не корінний народ? Тут представники іншого корінного народу всю Україну, пардон, раком поставили і ніхто й не пручається. Знову якась шизофренія виходить.
"Сьогодні ми отримали навчальну зброю по 10 автоматів Калашникова (АК-74) та по три пістолети Макарова (ПМ). "
Ау! Шизофреніки в вишиванках, де ви? Слава москалю фіноугру двічі Герою Соціалістичної Праці, Герою Російської Федерації, лауреату Сталінської премії Калашникову Миколі Тимофійовичу!
Слава москалю фіноугру Герою Соціалістичної Праці, лауреату Сталінської премії Макарову Миколі Федоровичу !
Чи може я щось не розумію, може не слава? Якась у пришелепків вибіркова декомунізація. Покійного голову ради ветеранів Живулька тягали по енкаведистських застінках, пардон, по вільноукраїнскьких закладах тіпа безпеки, за прапір Перемоги, та так тягали що він бідолага й помер, а Копелець й досі боїться свято Перемоги відзначати. А новий голова ради ветеранів, так той взагалі на те свято "положив".
Що, щось не те пишу? А... он воно що. АК і ПМ зробити, так для того ум і базу треба мати. Це ж не те що прапір. Прапіри свідомі шити навчились. Тому за совковий прапір - тюрма. А от за АК і Пм - нічого. На День тіпа незалежності на прапіри уряд виділив 170 млн. Оце гульнем, оце світу покажем якого ми роду. Можна було б і на ахтомати виділити, не на москальські, а на американські чи ізраільські. Чи на ахтомати слабо?
Людоньки добрі, та що ж це таке діється? Де Селена із Славком, де Петлюрівець, де решта свідомих поцреотів у шароварах і вишиванках? Ну це ж диверсія. Приїздить із московії моряк Андрій і влаштовує тут шоу. В Україні указом сивочолого гетьмана в 2015 році встановлений день ВМФ 5 липня. Навіть пан Зеленський в цей день іздив в Одессу на святкування. А тут на тобі - 25 Міжнародний день моряка. Та є такий день. Коварний Путін через своїх кадебістів ініціював цю дату. Тупо цитата "День установлен в 2010 году согласно специальной резолюции, принятой государствами-членами Международной морской организации (ІМО) на конференции в Маниле. Это профессиональный праздник всех людей, связанных с морем, прежде всего, моряков торговых флотов. По статистике, почти 80% мировой торговли осуществляется с помощью более полутора миллиона специалистов морских профессий." Усікаєте масштаб спецоперації? ІМО на конференції визначає дату яка «співпада» з датою ВМФ СССР і Росії. Та й свято це "прежде всего, моряков торговых флотов" Де в нас той флот? Колись було ЧМП яке робило 2/3 товарообігу СРСР. Де воно? Тут на картинці нема моряків торгового флоту, тут зібралися моряки, які служили на військовому флоті СРСР. Ну це ж зрада зрадная під прикриттям ІМО. Он мер Хоролу випендрився, сфоткався у тільняшці, так його тепер тягають по прокуратурах. А ехівці ще й взяли опублікували як хлопці гуляють в день ВМФ СССР-Росії.
orakul 31 липня, 13:13 На тему: Еліта чи зріз?...
О, блін, Селена з клубніки пише. Та у нас ніколи тієї справжньої єліти не було й не буде. Якщо за радянських часів і були якісь розумні і талановиті люди, то їх тіпа покрали москалі, у Мацкву їх вивезли. А тут ото один Кравчук лишився, та й той зрадник. Крім того жодна нормальна людина не візьметься рятувати пришелепків, бо її тоді ті самі пришлепки і розіпнуть.
Ой яке горечко, блін, що аж ціла прокуратура зайнялась справою. А чи колись почнуть притягувати до відповідальності тих живодерів які згвалтували цілу країну?
Selena2017 30 липня, 20:42 На тему: Еліта чи зріз?...
Не хочу образити Вашого друга, Ігоре Миколайовичу, та все ж спитаю : він , бува , не через рожеві окуляри дивиться на світ і на політику зокрема? Бо називати елітою тих, хто сьогодні отаборився на вищих щаблях влади, це щонайменше ображати самЕ поняття , що вкладається в це слово. А вибирати їх таких теперішніх уже не вибирають, це ті, які зуміли самі "вибратись". Скориставшись багатьма особливостями, що заполонили суспільство.
Rety 30 липня, 18:00 На тему: На Полтавщині від COVID-19 пом...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ну і дибіли ви, немає ніякого ЛОХОВІРУСУ """НЕМАЄ"""
6.Fed654Frumos
«Різниця є?»

Та є різниця, але ж не всі пришелепки її бачать. Он Чуду Юді це ніяк не діходить, він ще й валюту сюди приплів. Долар за правління Зельца який був такий і є (вірніше гривня), а газ вже вдвічі виріс. Але хіба поясниш це упоротим. А ще ж блін попереду і електрика.
Зростала ціна на газ завжди,але Яник,з його цінами мєлкий хуліган в порівнянні з нинішньою бандою.В 2013 році при мінімальній пенсії 900грн,ціна на газ був-73 копійки.Зараз мінімалка 1770 грн,а газ-10 грн,і це без транспортування.От і виходить,що до майдану(прости Господи) однієї пенсії вистачало при використанні 300 куб. в місяць на пів зими,а зараз на два тижні.Різниця є?

Змінено 30.07.2021, 15:14
4.orakul
«Бо те, що ми зараз маємо, є результат вашого майдану»

Діду, ти набрид уже своїм Майданом :)
Ти хочеш сказати, що ціна на газ не росла коли Яник в дупу Путіна цілував? Чи може він дешевшав при пасічнику-Ющенку? Чи, може, газ безкоштовний був при дідусеві Кучмі?
Скільки України, стільки її валюта сиплеться постійно, ціни ростуть.
2.Slavko
«При чому твій турок янек»

Янек такий мій як і твій. А от ви таки при чому, чи при тому. Бо те, що ми зараз маємо, є результат вашого майдану. І такі як ти тоді кривлялися пердражнюючи Ківалова. А тепер чомусь дружньо позамовкали. Ось і зараз нема чого сказати про тарифи так ти причепився до Янека.
Бо брав кредити у #уйла, а не в емвееф ?
Ну ти й мудачина
При чому твій турок янек, д##л
Niko 28 липня, 17:24 На тему: Екосистема — наші легені!...
«Borch», ну у вас і фантазії: ,,без доказів без свідків на 10 років строгача…??? Я не претендую на подібне.
І пам"ятаю вашу пораду: поліція або опг. Були спроби проконсультуватися і в поліції, і пожежників. Всі направляють до суду. А суд це недешево, для пенсіонерів- нереально.
10.Filon
«Інша справа, що його нікому накладати.»


Накладати є кому. Нема кому зібрати докази.

Недавно читав як чоловік фіксував порушення адмін кодексу десять днів підряд, грамотно фіксував. Потім десять заяв за раз за кожен день порушення окрема заява з окремими доказами. В результаті 10 штрафів пачкою. Після ще 10 штрафів, порушення припинилися.

11.Niko
«От в чому ж і проблема, що невідомо куди і до кого звертатися»


Я вам вже третій раз пишу куди звертатись, всі інші інстанції до вирішенні вашої проблеми не мають ніякого відношення. Але, вже починають закрадатися сумніви, що є ціль вирішувати свої проблеми. Більше схоже, що ваше бажання написати на когось заяву і щоб без доказів без свідків на 10 років строгача…
Так який все таки тариф? Чи місячна пропозиція то і є тариф? І якого х.. та пропозиція за місяць скакнула з 9.99 до 13.47? Це хто шо кому пропнував, блін? І чого б його не запропонувати по 20.003 чи просто по 20 грн. Як же вони точно все до копійки підраховують. Оце блін підрахуї так підрахуї. Це блін не Янекові підрахуї а справжні постмайданні всенародні
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Niko 28 липня, 07:12 На тему: Екосистема — наші легені!...
10.Filon
«Інша справа, що його нікому накладати.»

От в чому ж і проблема, що невідомо куди і до кого звертатися. Написав пожінспектор статейку, поставив ,,галочку" за проведену профілактику, а толку з цього ніякого. І травіться люди ядовитим димом несвідомих громадян, і навіть, якщо щось станеться, є відмовка профілактична робота проведена= статейка надрукована.
8.Niko
«
Хороший метод, вот бы в Украине вести такое. И порядка больше, и наполненность местного бюджета. »

В Україні теж високі штрафи. Дот речі в РФ до 5 тисяч для фізосіб і до мільйона рублів для юріків, це в разі коли правила пожбезпеки порушені в лісі. Або порушення призвело до пожежі. В Україні штраф для громадян навіть вищий чим в Рф - до 5 тисяч гривень. Інша справа, що його нікому накладати. Он у Кобеляказ в лісіс демнстративно все що можна порушувати порушили. І всі по фіг.
6.Седой
«у нас набираешь 112, мгновенно прилет пожарных»

пруфы в студию
Niko 26 липня, 22:59 На тему: Екосистема — наші легені!...
6.Седой
«у нас набираешь 112, мгновенно прилет пожарных. физикам 5000 руб, юрикам от 200 до 500 тыс. едут с удовольствием - 20%»

Хороший метод, вот бы в Украине вести такое. И порядка больше, и наполненность местного бюджета.
1 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 1606
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації