Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1619 1620 1621 1622 1623 1624 1625 ... 1633
Вболівальники 20 серпня 2011, 21:50 На тему: Догралися...
Хотілося б додати, що гарбузяни після такого дисциплінарного порушення винесли дуже серйозний урок, але він дуже дорого для них обійшовся: дискваліфіковано до кінця сезону капітана! Жорстоко, але справедливо. І як не прикро, але капітан перед усією командою визнав свою провину, за невміння стримуватись на полі і за те що так «легко повівся» на банальні і дешеві провокації суперників. А найголовніше визнав, що на полі треба залишатися в першу чергу футболістом! Я не знаю чи є якась команда в районі, яка б вважала «Ворсклу» грубою командою? Хлопці молоді, несміливі і абсолютно неконфліктні, про що свідчать велика кількість відеозаписів гри цієї команди (майже всі ігри записані), які не раз потрапляли до голови райради ВФСТ В. Детюка, який і не дасть збрехати. Чи хоч одне зауваження коли-небудь він висловлював з приводу дисциплінарних порушень гравцям «Ворскли?» З впевненістю скажу, НІ, НІКОЛИ! І на 100% знаю, не висловить більше ніколи! А «постраждалий» з когорти «золотої молоді» може таким же похвалитись? Та його знають в районі і за межами ,і думаєте за добрі діла? Шкода, команда молода, хоч і не досить сильна технічно, але з великою самовіддачею (до речі команди селі не було 20 років) і не було б і досі коли б не людина «хвора на футбол» , (це і є той самий капітан, якого вилучили) не створила команду і не запалила в кожному з сільських хлопчаків оту іскорку футболіста, оте бажання грати до останньої краплі поту, показуючи все на своєму власному прикладі і не жаліючи ні копієчки на команду, багато чим жертвуючи задля команди ! А ще є в команди безмежне бажання грати, тож все в неї попереду! А з моїми словами погодяться ДЕСЯТКИ вболівальників, які були на полі! 67 чоловік однаково не збрешуть!!! Тож кому вірити вирішувати Вам, шановні читачі!
Вболівальники 20 серпня 2011, 21:08 На тему: Догралися...
Хотілося б детальніше розповісти про прикрий інцидент, який стався на стадіоні в с. Гарбузівка. Але перш за все «подякувати» судді матчу за зламану гру! Ця прикрість – повністю на його совісті. Абсолютна некомпетентність та необ'єктивність арбітра - ось головні причини бійки під час матчу. Коли була пред'явлена червона картка гравцю «Ворскла», то гравець команди суперників був вкотре БЕЗНАКАЗАНИЙ! І ця ж дія звичайно викликала обурення у «ворсклян» і зовсім небезпідставно. Взагалі, споглядаючи матч збоку, я можу сміливо сказати, що судді на полі не було , судили суперники! Він тільки машинально давав картки та призначав «липові» пенальті по їх коментарях , уявіть! Це говорить про непрофесіоналізм та абсолютну відсутність спортивної поведінки на полі у судді! Чорбівчани приїхали вигравати у «слабенької» , «примітивної» та «забитої» команди, але в середині другого тайму рахунок все ж таки залишався 0: 0, прикро стало судді, от він і почав «чудити», підіграючи чорбівчанам, та засуджуючи гарбузян. Бідні хлопці правда довго терпіли, але злощасна червона картка і стала останньою краплею їх терпіння. Я ні в якому разі не виправдовую капітана, але й не засуджую. І знаю , що на полі треба грати, а не показувати боксерську майстерність. Але наскільки мені відомо і принижувати чоловічу гідність на полі недозволено! Чи кожен нормальний чоловік витримає достойно постійні посилання ….далеко і надовго. Але ж парадокс: у Труша під час цих висловлювань слух зникав, шкода, думаю Віталію Детюку треба добре подумати про профпридатність цього судді. Як на мене він добряче глухуватий та сліпуватий!!! Виправдань «Ворсклі» дісно немає, заслужили – отримали по повній, але хвилиночку! Шановний Ігоре Філоненку, Ви пишете, що постраждалого відвезли зразу ж у кобеляцьку лікарню? Помиляєтесь! Ані в п'ятницю, ані в суботу такого «страждальця , заюшеного кров'ю ( розбита губа) в прийомному відділенні не було зафіксовано! Можете особисто перевірити. Коли він там опинився, не знаю, але впевнено запевняю, що з приступами симулянства він там надовго не залишиться! «Зірковий хлопчина» вирішив «зрубати грошиків» у далеко не бідного капітана? Йому можна про це тільки мріяти! А лякати порушенням кримінальної справи – це просто смішно! Нехай затямить, що міліцією лякають малюків в садочку , а не в половину старших за себе дядьків!
New York 19 серпня 2011, 19:34 На тему: Пиво в стаканчик, горілку — в ...
Ніззя писати «Немирова». Тому що цей шмурдяк називається "Nemiroff". Отже або так, або "Неміроффа".
А ще памятається правило "Власні назви не перекладаються". Дуже класне правило, як на мене.
Гість з Гарбузівки 19 серпня 2011, 17:14 На тему: Догралися...
Яка втрата для українського футболу!Хто ж тепер буде перемагати Барселону та Реал?!
"...горілку та коньяк, а й пиво, «Джин-тонік», «Ром-колу» та іншу продукцію українських нафтопереробних заводів" )
Он воно в чому секрет.
"Тобто, вживати горілку, вино, пиво та слабоалкогольну гидоту у самому барі можна."
Хух!
роботяга 16 серпня 2011, 00:28 На тему: Базар у Шишаках перенесуть на ...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
сука ти елько недороблена а тупа як драний чобіт ти хоч чула що ти варнякала по телевізору як буде базар на дорозі то грабонуть банк полтава. не бійся не грабонуть ні тебе ні банк спи спокійно за своїм столом бо толку з тебе ніякого немає. яка ж ти тупорила ти ж перша леді у нашому хуторі хоч підбирай слова культурніші коли лізеш давати інтервю хоч його ж не можна так назвати та правда індик теж такий уже оратор на сафіулінському святі уже як виступив то мало глядачі не попадали зо сміху. господи добав їм розуму.
shj 1 серпня 2011, 10:57 На тему: Привчаємо дитину до читання...
Добрий день,мені допомогли тут і ціни помірні всього 20гр за консультацію.Посилання на www.psychologinc.org.ua
Якавина 31 липня 2011, 12:50 На тему: Базар у Шишаках перенесуть на ...
Коментар видалено за порушення п. 2.1 Правил користування сайтом
Отеїчки Никон 30 липня 2011, 11:33 На тему: Олександр Удовіченко змолотив ...
клоунада за державний кошт
Самий чесний 29 липня 2011, 20:21 На тему: Цирк на дроті або бутенківські...
Незнаю що там з доїнням корів, а от 5 годин ранку не дуже добре коли над твоєю будівлею двиготить гвинтокрил, і це тоді коли місце проживання було найтихіше. Та й єдине для селян місце випасу птиці та худоби стало окуповане перетворюючи галявину на справжній ареодром.
І мабуть здійснилося пророче побажання їм за все хароше, і то добре що без жертв, але добре б було коли шариків у голі було побільше а не десь інше :)
povierennyy 28 липня 2011, 15:31 На тему: Полтавця, якого з 2008 року вв...
хм-м... цікаво хто ж тут грає роль неопізнаного трупа??? Може то міліціяуни захотіли спеціально приховати злочин... (?)
---
Ну або ще щось... (або хтось)...
Анатолий 26 липня 2011, 16:34 На тему: Полтавскому миллиардеру сегодн...
об учебе- одно вранье. В период первой избирательной кампании было только среднее образование, а когда же обучался в коледже и где - совсем темно
vasyarubkin 26 липня 2011, 12:17 На тему: Купатися заборонено...
че за хрень. В Сейму тож купаться нельзя "Курск слил стоки"
Тут обидві сторони по-своєму праві. Дійсно, якщо закривати на таке очі, то через рік якийсь дідусь почне відколуповати тротуарну плитку біля пам’ятника Касьяну.
Бабця прожила довге життя. Невже вона не знала, що цього робити не можна?
З іншого боку особисто мені здається, що варто було зробити "скидку" на вік і не брати з собою міліцію. Просто провести бесіду — цього б вистачило... мабуть.
Никон 25 липня 2011, 11:22 На тему: Базар у Шишаках перенесуть на ...
О ва! "Дуська" - то не є біляшиха ???
petrovuch 24 липня 2011, 20:17 На тему: Обіцянки виконуються...
Ремонт це добре! Але не зрозуміло,невже "комуністи" стелили ширші дороги? Ви погляньте-теперішній асфальт, звужується \від початку-\біля Покрівської церкви\-7м,а вже через 100м- 6.70м, чере 200м.-6м.,не кажучи вже за розмір зразу за ведмедівським мостом-взагалі-4.70!!!!!!! Хто кого тут обдурює???????????? Не вірите-поміряйте самі!
KING 23 липня 2011, 22:16 На тему: Перли вступної кампанії 2011...
Мдеее, поржав від душі. Деякі із перлів точно із розряду "спеціально не придумаєш" :)
New York 23 липня 2011, 21:36 На тему: Купатися заборонено...
А назва! Назва річки яка, йоли пали?!
2. Любов пише:
«мені жаль цю бабусю, дуже жаль... »

Правда шкода бабцю.
Водій 22 липня 2011, 19:11 На тему: У сусіда хата біла...
З цього приводу згадалась одна показова притча. Якось Бог сказав чоловікові: «Проси все, що хочеш, я виконаю будь-яке твоє бажання. Але за умови, що твоєму сусідові я подарую цих благ удвічі більше». Чоловік довго й напружено думав, врешті сказав: «Господи, забери в мене одне око!»
цю ж притчу мені розповідали чуть по другому. Дівчина піймала золоту рибку:
- Відпусти мене, дівчино
- А що мені за це буде?
- Проси все що хочеш, тільки за умови, що у твоєї подруги буде у двічі більше
- Хочу щоб була "одна полоска" ))

По темі - не все так погано і чорно. Якщо дивитись реально, то прикладів 50/50 Є приклади коли ми будемо радіти за успіх чи благо другої людини, при цьому зовсім не має значення, чи це родич, чи чужа кров. Так само і навпаки, є приклади коли ми будемо стрибати, баяни рвати, тільки уже за негаразди. А відповідь проста - усе залежить від конкретної людини.

Просто тут іло таке - що частіше ми помічаємо, що охочіше запам*ятовуємо. Та це вже інша справа.
Стицько Никон 22 липня 2011, 12:56 На тему: Базар у Шишаках перенесуть на ...
Про "чесних людей": видається підписала "цариця". Їй базар надо секонхендний. Мало, не нажреться-сама секонхенд, чоловік секонхенд в тряпкиах з секонхенду.Риється, торгується рада б ще їсти з секонхенду- та не привозять...
Онуфрій Никон 21 липня 2011, 22:13 На тему: Базар у Шишаках перенесуть на ...
Я Вами
Никон 21 липня 2011, 22:08 На тему: 18-річний мешканець Шишак збив...
Так шо зійде з рук розбещеному пацаняті та недопанку Ярошову
Медпрацівни к 21 липня 2011, 22:00 На тему: На Шишаччині добудовують нову ...
Як будувати то вже храм не забігаловку.
1. ВІРНИЙ пише:
«Бомбонули- це як? »

Молоді спільники, застосувавши фізичну силу до 21-річного громадянина Росії, заволоділи його грошима, ДВД-плеєром та пачкою цигарок

Дуже просто - ось так :)
Не думав, що у Шишаках гопота є. В основному таким промишляють в більш-менш великих містах, починаючи із Кременчука і більше. А в невеликих якось не принято... Всі всіх знають, за таке можуть знайти і по шиї дати. Потім вже. Коли ображений з десяток захисників покличе.
1 ... 1619 1620 1621 1622 1623 1624 1625 ... 1633
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації