Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1623 1624 1625 1626 1627 1628 1629 ... 1659
Олексій 17 березня 2012, 08:47 На тему: Отаман Андрій Левченко...
Віталій Токовий пише:
«Загальне повстання у Кобеляцькому повіті Левченко розпочав 24 травня 1920 року. Воно охопило практично всю Кобеляччину і поширилося на Кременчуцький та Хорольський. Радянську владу тут було фактично ліквідовано.»

Помпезно написано)))


Житель Кобеляк Бобошко М.Т. в своєму щоденнику писав:

25-26,05,1920р
"За это время в городе все тихо и спокойно; власть большевицкая по-прежнему. Киев занят поляками и петлюровцами и сообщают, что сформировано украинское правительство. Продолжается /их/ наступление, говорят, что заняты Черкассы, Хорол и др./угие/ местности недалеко от Кременчуга, но официально ничего нет . В Хорошках появился повстанческий отряд, который напал на проходящие части красноармейцев и убил много их. Посланные части, с артиллерией, бились несколько дней и, кажется , результата никакого, хотя они /большевики/ говорят, что все ликвидировано. Против 25-го предполагалось возстание, и нападение на город повстанцев, но все прошло благополучно."


Змінено 17.03.2012, 08:48
Віталій Токовий 16 березня 2012, 21:42 На тему: Отаман Андрій Левченко...
Окрема книга про Левченка повинна вийти, проте бракує коштів на її видання. Віктор Якович Ревегук сам розповідав мені, що він вже давно хоче її видати, але немає грошей. Дякую за підтримку останнім двом людям. А щодо промосковських агресивних випадів прибічників "Єдіной и нєдєлімой Рассії", куди, певно що на думку моїх критиків має знову увійти Україна, то от що я вам скажу, панове: той, хто зневажає свою історію, хто вважає борців за державність власної країни "бандітамі" і з скаженою піною на роті розповідає про те, що це "никчемная петлюровщина" плюс ще із своєї інтелектуальної неповноцінності називає мене "куркульским выродком" (певно це комуніст або регіонал скаженіє), таких людей я хронічно зневажаю! Справжні ж патріоти розуміють мене, читають історію не короткого курсу ВКП(б) а справжню, незаангажовану історію, таку, якою вона була насправді і є дійсно національно свідомими людьми.
Козак Ворон 16 березня 2012, 19:13 На тему: Козацький фарс або Армія для д...
В Україні живуть козаки, яничари і інші (мешканці). Хто, цікаво, оплатив Паршивцю зазіхання на святе?
Взагалі, перед тим, як хизуватися дотепністю і доводити до всрачки різних KING kong-ів та "бідних" Yor-иків, йому б не завадило ознайомитися з історією Козацтва, в частині його поділу на Вільне, Запорозьке та Реєстрове, кожне з яких мало свою ідеологію. А також згадати скільки дітей під час війни отримали звання Героя Радянського Союзу.
petrovuch 16 березня 2012, 18:35 На тему: На Кобеляччині син добряче «пр...
Шановний автор-ВЗГ УМВС! обуренню немає меж, тут ви праві! А ось Ваші коментарі-\ушкодження у вигляді ЗЧМТ, СГМ\, виглядають, повірте, дуже зрозумілими!!!!!! Особливо літнім людям\ і не тільки\! Та і редакції тут треба вказати!З повагою.....
petrovuch 16 березня 2012, 14:49 На тему: Отаман Андрій Левченко...
Повністю підтримую Vorona,а тупих та промосковських випадів, слава Богу, стає все меньше!
voron 16 березня 2012, 07:08 На тему: Отаман Андрій Левченко...
Більшовицький режим був ворожий до українського населення.На Полтавщині у напочатку 20 рр. виникло чимало повстанських загонів різного забарвлення. Див. книгу В.Я.РЕВЕГУК "ПОВСТАНСЬКИЙ РУХ НА ПОЛТАВЩИНІ". До речі, Левченко підтримував зв"язки із Н.Махно. Правда це закінчилося тим, що він хотів його розтріляти. На жаль, про Левченка одного із найбільших селянських отаманів Полтавщини ще й досі мало написано. Наприклад, Л.Христовому з Гадяччини присвячена книга І.Чайки "Дзвони над Лютенькою". Надіюсь, окрема книга буде і про Левченка.
Микола Гузченкo 15 березня 2012, 20:34 На тему: Українською розмовляє більшіст...
37. Майстер пише:
«для мене, за твоєю логікою, природніше говорити російською»

Ага, а ще за моєю логікою їсти природніше ніж пити, дивитися природніше ніж слухати, а кашляти природніше ніж чхати... Ех...
За моєю логікою природньо - це коли поведінка людини є логічною, нормальною, коли вона зумовлена розвитком подій, формується сама собою.
І коли людина в суржомовній сім’ї в суржомовному місті в суржомовній країні говорить суржиком - це зрозуміло, логічно, нормально, закономірно, природньо. Оце і все.

Але якщо вже тобі так хочеться поговорити про свою еталонну природність - то дійсно, за моєю логікою твоя українська не є природньою. Але зовсім не через те, що тебе з дитинства вчили міртрудмаю.

П.С. Звеняйте, що пізно реагую.
Вуйко 15 березня 2012, 18:36 На тему: Подорож у зимові Карпати...
Молодці!..
KING 15 березня 2012, 12:17 На тему: Не витримавши знущань від свої...
Посилання на exo.in.ua
Дурам по 13 років впаяли
пппп 15 березня 2012, 10:36 На тему: У Гадяцькому районі двоє чолов...
Не правда!!!!!!!!!!!!!
koriolan 15 березня 2012, 09:31 На тему: Отаман Андрій Левченко...
Хочу предупредить автора, что словесные поллюции "московсько-більшовицького режиму", "московсько-більшовицьких окупантів", восхваление никчемной петлюровщины приводит к появлению шельмовых прыщей на лице взамен юношеской угревой сыпи.
Отаман такой же партизан, как и Попандопуло из "Свадьбы в Малиновке".
Удивляет позиция газеты, все более превращающаяся в листок жовтоблакитных черносотинцев. От таких публикаций родимые пятна на газетной бумаге со временем превращаются в трупные.
Вадя 14 березня 2012, 17:27 На тему: Отаман Андрій Левченко...
Куркульский выродок
Potap 14 березня 2012, 12:51 На тему: Футболіст «Дніпра» відправив у...
Я бы той обезьяне в галик так вставил, что забыл бы про футбол на долго...
Ну коли тобі ззаду вдарять по ахілу, то одразу можеш і не впасти, а потім дійсно ляжеш, як підкошений. Хоча симулянтів у сучасному футболі дійсно багато.
Бувалий 13 березня 2012, 21:07 На тему: За суддю замовлю слово...
Якби було голосування у номінації кращого футбольного судді району, то, безумовно, віддав би свій голос за Няйка (не враховуючи Дробітька, звичайно, якого ставити у цю номінацію дещо не коректно). А от найгіршим назвав би, пробач Женю, твого земляка Дригу. Тут ти дещо покривив душею. Чи може не знав, скільки скандалів виникало останніми роками після його "дитячих" помилок та упереджених рішень? Навіть на матчах дитячої ліги він "відзначався". Від помилок, звичайно, ніхто не застрахований. Але не від запланованих, де він і "помилитися як слід" не міг...
New York 13 березня 2012, 18:23 На тему: Кобеляцьке «порно» Інтернет не...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Той мужик — жертва педорастичних законів та вилизаної совкової моралі. Такі всі, блядь, чемні та святі, що і срати, мабуть, не ходять!
KING 12 березня 2012, 18:43 На тему: Футболіст «Дніпра» відправив у...
А мені найвеселіше дивитися як ці футболісти падають. Прямо такі крихкі - не встигли до них торкнутися, як вони падають навзнак, хапаються зовсім не за те місце, до якого торкнулися і починають зі слізьми на очах кататися по траві. Іноді падають через кілька секунд після доторку. Ну умора!
Бувалий 12 березня 2012, 17:23 На тему: Футболіст «Дніпра» відправив у...
"...поруч стояв 4-ий арбітр, лайцмен, і не так далеко був головний суддя..."
Ну, з першим і останнім ясно. А от хто є другий -- на українській можуть бути варіанти... Виявляться і в "Колі" є оригінали...
вовик 12 березня 2012, 15:48 На тему: Футболіст «Дніпра» відправив у...
А на что обижаться.Обезьяна и есть обезьяна!!!!!!!
яна 11 березня 2012, 11:40 На тему: Крейдою проти насильства...
мдаааа
ктэ 10 березня 2012, 22:44 На тему: Кобеляцьке «порно» Інтернет не...
точно подмечено
светка 9 березня 2012, 19:29 На тему: Куди тому Сталіну...
Це просто капець, навіщо це друкувати. Шановна редакція до яких пір буде друкуватись на ваших шпальтах такий бред?????
Любов 9 березня 2012, 19:00 На тему: Ходять чутки, що…...
2. Ярослав Гузченк пише:
«Ну таке! 2010 рік - 0 чол., що травмувалися на кобеляцькому хокейному майданчику, 2009 - 0, 2008...2000.... 2012 - 1 чол. Та це ж на стобіса відсотків більше!!! »


А то :)
Проте, у Полтаві на катку працювала знайома медсестра. Вона говорила, що кожного дня були травматичні випадки. Переломи ніг та рук - часто. Тому цілком можливо, що такі чутки стануть реальністю.
Ярослав Гузченк 9 березня 2012, 17:59 На тему: Українською розмовляє більшіст...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Дуже мені сподобалася відповідь одного дядька на зауваження з приводу його мови)))

«Саша Копанський -ти тупий овцейоб!Я виріс на Закарпатті,і я піздец як горжуся тим!Мені похуй шо моя мова відрізняєся від твої...і мені насрати шо ти про то думаєш!Іди блять москалів хуєсось-якщо ти невєбатися націоналіст!Вобще блять....мені похуй шо ви думаєте про мій діалект..у вас блять яйця сталевими стають по ту сторону екрана.»


Посилання на vk.com
1 ... 1623 1624 1625 1626 1627 1628 1629 ... 1659
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації