Останні коментарі користувача «Maks75»

Коментарі користувача
1 2 3
Maks75 22 липня 2019, 13:20 На тему: Депутатом по 149-му округу ста...
11.Borch
«що таке популізм, і кого Ви вважаєте не популістом?»

Процитую Вікіпедію: "Популізм — це політика або риторика, яка апелює до простих народних мас, їхніх надій, страхів, незадоволення життям, і ґрунтується на протиставленні інтересів широких мас населення інтересам еліти". А тепер згадайте виступи Реки і того ж Вітка, в яких вони «поносили» опонентів і виставляли себе правдоборцями, захисниками народу. На жаль, популістами були всі кандидати, щоправда, хтось меншою мірою, хтось більшою. В їх числі (я так вважаю) і обраний Касай. В тому, шо він виконає хоч одну свою обіцянку (зокрема викорінити корупцію в дорожньобудівельній галузі та розвивати дорожну інфраструктуру в нашому окрузі, про що він говорив на зустрічі з виборцями), я дууууже сумніваюсь! А ви?

Змінено 22.07.2019, 14:02
Maks75 22 липня 2019, 12:29 На тему: Депутатом по 149-му округу ста...
Все буде добре, я собі кажу.
Як мантру, я повторюю цю фразу.
Ховаю біль, тривогу і відразу,
Приймаю все. Й нікого не сужу.
Все буде добре - це ж не назавжди.
Буває так - втрачають люди розум.
Та втрата глузду - це ще не загроза,
Аби не сталось гіршої біди!
Все буде добре! Ріки з берегів -
І ті виходять у часи негоди,
Та тільки не згуби себе, народе,
Пустивши в серце й душу ворогів!
Як легко перетнути цю межу,
Яка веде країну до безодні.
Немає завтра. Є лише - сьогодні...
...........................
Все буде добре - я собі кажу...
Maks75 22 липня 2019, 12:23 На тему: Депутатом по 149-му округу ста...
6.Borch
«Щиро і від душі показав свій рівень розвитку, дитячий сад.»

Дитячий сад - це вірити в казочки політиків-популістів. Вільшість виборців повірила в казочку "зелених героїв" і маємо те, що маємо.
Maks75 22 липня 2019, 12:20 На тему: Депутатом по 149-му округу ста...
Магія цифр: Андрій Река у передвиборчій агітці хвалився, що на його запрошення 7 тисяч 200 земляків відвідали Веховну Раду, де він їм особисто проводив екскурсії і вони від того мають почуватися особливо щасливими. Чому ж тоді хоч вони не проголосували за найбільш "народного і чесного"? А ще, виявляється, він десяткам тисяч допоміг в індивідуальному порядку, вони теж мали б виказати свою вдячність «галочкою» в бюлетені... Це я все до того, що відсьогодні А.Река буде волати: вибори на нашому окрузі сфальсифікували!!! А прихильників Андрія Олександровича заспокою: ніде він не зникне, тепер ще частіше мулятиме очі народу в нашому селищі, хоча його політична "лебедина пісня" таки вже спєта...
Даю посилання для тих, хто вміє і хоче мислити Посилання на www.facebook.com
Maks75 22 липня 2019, 11:33 На тему: Депутатом по 149-му округу ста...
Хоч один проголосував так як треба. Щиро і від душі іисловив свою позицію: Посилання на www.facebook.com
Хоч один проголосував так як треба. Щиро і від душі іисловив свою позицію: Посилання на www.facebook.com
Maks75 22 липня 2019, 11:26 На тему: Депутатом по 149-му округу ста...
Бездари завжди з апломбом, і Сергій Бульбаха на власному прикладі доводив це неодноразово. Останні вибори – ще одне тому підтвердження. І дуже красномовне. Хоч свита й стелилася перед ним у словесних гратуляціях, але й це не допомогло. Минулого разу він балотувався в 144-му окрузі й набрав 2570 голосів. Нині, балотуючись у своєму 149-му окрузі, набрав «аж» 719. «Прогрес» очевидний. Так «падати» ще треба вміти, особливо після перебування у кріслі голови РДА, коли на ділі упродовж цілої п’ятирічки міг доводити землякам, як він "знає, уміє і може". Але земляки розпізнали, що то всього лиш пусте виборче гасло. Дали виборці підср@чника і найбільшому «правдолюбу» Андрію Реці, в якого ще менше голосів, ніж у Бульбахи. Схоже, народ повільно і дуже мляво, але все-таки починає прозрівати, і його дешевим популізмом уже не обдурити. Як сказав Beri Mor: "Слава Богу - не Вітко". Хоча назвати наш вибір вдалим теж не можна. Скоріш за все, Касай для нашого округу нічим не буде кращим за Реку, хіба лиш совісті не вистачить кнопкодавити. А в іншому... Бачили очі, що вибирали.
Maks75 18 травня 2019, 11:38 На тему: День матері та річниця відновл...
Шановний Олександр Діденко, ви коли готуєте публікацію для оприлюднення, то вказуйте джерело, де взяли текст і фото, а то вже не вперше плагіатом попахує. Щось не видно було вас в Андріївці...
Maks75 5 квітня 2019, 17:43 На тему: Дільниці відвідали 40 000 жите...
Я не голосував ні за Порошенка, ні за Тимошенко, ні за Зеленського. Тепер у другому турі хоч на вибори не йди - Порошенкові не вірю, а голосувати за Зеленського - над Україною глузувати. Це моя точка зору. Але як бути, коли в бюлетені вже немає графи "Проти всіх"? Може просто бюлетень зіпсувати, шоб нікому не дістався?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
20.Sedoy
«И в шаровары вам Путин наклал?»

У свидомых во всем виноват Путин. И ни слова о наших турчиновых, потрошенках, яйценюках и им подобных, они ведь в шароварах и вышиванках, а значит наши, и винить их в чем-то нельзя. Да ладно, не буду на сон грядущий о политике, лучше расскажу анекдот в тему.
Ночь. В постели дед с бабкой. У деда ничего не получается. Он, ворча, отворачивается со словами: "Вот сволочь, этот Путин!". Бабка: "Господи, Путин-то тут при чем?". Дед: "Ну не знаю, при Брежневе такого не было...".
Всем спокойной ночи и чтобы все у всех получалось!

Змінено 02.12.2018, 19:28
Maks75 2 грудня 2018, 18:53 На тему: У 33-му їли вуха дохлих коней...
2.orakul
«сторія може повторитися.»

Она уже повторяется, уважаемый Оракул. Если бы сейчас не позволили украинцам уезжать за границу на заработки (а это, кстати, более трех миллионов работоспособного населения Украины - только по официальным данным!!!), то давно бы начали здесь голодать.
Maks75 8 березня 2018, 15:36 На тему: Звернення Новосанжарської райо...
16.земеля
«Многие, судя по коментам читают только то, что пишут в комментариях, и тут же рьяно начинают критиковать других»

Это верно подмечено, "в десятку". Так что Влада, не парьтесь, наверное вы тоже заметили "своериднисть ставлення" к вам Селены. Очевидно, кто-то уж слишком насолил ей в свое время, вот она по известным только ей причинам отождествляет вас с этим человеком, а себя - с мифической богиней. Одновременно говорит о каком-то благородстве. Или очень хочет публично порвать на себе рубаху за сегодняшнюю власть которую вы позволяете себе критиковать. Это уже диагноз, при психическом расстройстве и не такое бывает. В очередной раз согласитесь с мнением Адекватова (его комменарий №19) и не обижайтесь на Селену, просто игнорируйте ее, там мало что умного и конкретного. И с праздником вас!
Maks75 4 березня 2018, 19:25 На тему: Світанок над Ворсклою. Згадаєм...
10.Selena2017
«Маю велетенське бажання, щоб цей «мирний» співрозмовник щез із цих сторінок назавжди.»

Тепер бачу шо Selena2017 має хахляцьку ментальність у найгірших її проявах, коли від заздрості треба розумнішого за себе знищити, розтоптати, закопати. Не сумніваюсь, шо вона має вищу освіту, але висловлювання Вольтера "Я можу не погоджуватись із вашою думкою, але я готовий віддати життя за ваше право висловлювати її" - явно не для неї. А ми дивуємось, як це на початку 30-х малограмотні комсомольці безжально розкуркулювали й вигонили з хати односельців, писали дописи на сусідів, шоб їх заслали до Сибіру чи й розстріляли, відбирали зерно і створювали голод. Працювала б сьогодні репресивна машина - Selena2017 вже настрочила б донос на Adekvatovа. А так лише може мати "велетенське бажання" позбутися його висловлювань, хоча правильні вони чи крамольні - не їй судити. Суб"єктивізм є в кожного з нас, а ось терпимості до ближнього не завжди вистачає. Що тоді казати про стосунки між цілими народами? Ненависть захльобнула вже пів планети, ми за один крок до Третьої світової, дехто готовий на шмаття рвати тих, хто багатший, успішніший, розумніший. Схаменіться, нарешті, подавіть у собі зло !
Maks75 3 березня 2018, 15:58 На тему: Повторне звернення до голови Н...
Цілком вірно! Так шо це ще питання, хто тут більше за vovа має моральне право "воняти".
Maks75 3 березня 2018, 15:40 На тему: Повторне звернення до голови Н...
Та нічого він не зможе вам назвати, ці люди зациклені на собі неугодних, інших тем вони аналізувати не можуть. Їм даже Супрун не по зубах, тож нападають на Гирю.
Maks75 3 березня 2018, 15:23 На тему: Повторне звернення до голови Н...
30.vov
«все одно нічого не доведеш...»

Це так кажуть бандюки, коли їх беруть за дупу. Насторожує й агресивність vovа, вона в нього завжди зростає, коли хтось задає неугодні запитання. Янукович олівці перед телекамерами ламав, а цей пнедипломатичні висловлювання застосовує. Йому невтямки, шо сам же розвонявся тут своїми статейками, жовтизну розвів. Ти краще правду напиши, за шо ви з батьком пресуєте Гирю. За те, шо матір твою колись звільнила за невідповідність посаді, про це любий хоч в лікарні хоч у Санжарах розкаже. Короче, тупо корисні інтереси й особиста помста. Від таких майданівців як Вісичі якоїсь правди не треба ждати.
Maks75 3 березня 2018, 12:57 На тему: Повторне звернення до голови Н...
25.vov
«До Майдану була виключно цензура місцевих і не дуже місцевих регіоналів.»

vov, соберись з думками, бо ти сам собі суперечиш. То в тебе Зінченко винен шо не друкував статті, то визнаєш тотальну цензуру регіоналів, які були хазяями Зінченка і яких він повинен був слухатися. А в результаті після майдану Зінченко на вулиці, а його хазяї-регіонали в шоколаді під крилом «Батьківщини» й рулять далі вже з Супруном. І судячи з усіх твоїх коментарів - це правильно, так і має бути.
28.antibloger
«У вас це сімейне... Щоб не сталося Ви скрізь бачите всюдисущуго Федоренка і Гирю, прям як нова «професійно-некорумпована» українська влада - в усьому Путін винен!»

Це точно. У них манія переслідування і всі вороги, крім нової влади.
don-Антон, наскільки знаю, для тебе головне шоб був рейс в Арменію. Як там арменський коньячок, багато привіз? Довгенько тебе не було, аж скучили всі.
66.Regirjanka
«Короленко пішла не зовсім добровільно»

Тепер ясно шо й від кого замутилось.
Кстаті, а як Selena пояснить відставку сільського голови і секретаря? Мало їм було власної волі? Якшо когось тут і жаліти, то цю гарну жінку яка на фото.
49.Selena2017
«Селу пощастило з людиною»

Точно, тепер і я бачу шо Lebid і Selena це одна людина, точно обоє на Лебедина працюють.
13.KaterinaLebid
«я прошу вибачення в Лебедина Юрія Яковича, який для мене - це Людина з великої букви»

Точно шо нижче падати вже нікуди. І шо ті революції гідності?
Така дурня триватиме до тих пір пока Лебедин не зробить повну зачистку управлінського апарату і влив свіжої крові, бо люба людина жиріє на таких посадах і починає царствувати, і ця жінка не виключення. Недаром прокурорів і нач.поліції періодично міняють, шоб не зазнавалися та не позволяли собі лишнього і до людей були полюдськи.
На мій взгляд перші коментарі Катерини справжні, а великий коментар фейковий, бо нормальна людина від себе такого не напише, тільки в п»яному брєду. Нормальна проігнорувала б написане, особенно коли брехня, а ця стала в гарячці оправдуватися. Короче воняє лайном і проституцією в цій історії. Вообще бачимо шо навкруг Чистої криниці Лебедин насадив негарні цвіточки, так шо скоро будуть ядовиті ягідки, якшо вовремя не вичисте свої авгієві стайні.
1 2 3
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації