Останні коментарі користувача «Професор»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 8
Не пропав)

Посилання на youtu.be
От іще 2 роки пройшло... Знайшов план розвитку ще від Азарова очевидно, в програмі Партії регіонів. Вони орієнтувались до кінця 2019 року вийти на 350 доларів мінімальної пенсії, а їм кричали (нинішні патріоти до речі) Ви уявляєте, як можна буде вижити на 350 долларів і які тоді будуть ціни? Подивіться на Європу, вони сміються з ваших зарплат і пенсій... Ну, зараз схоже ніхто не сміється, адже ж здобульи)
Не краще, чим і в Україні, думаю. Але фінагсово жити тут більшості поки що легше. Всьому виною радянська зрівнялівка, внаслідок відсутності великої кількості олігархів ці кошти йдуть в маси, але так як на кожного виходить не так багато, ці самі маси досить невдоволені...
Ооо, та тут страсті, як в кращі часи на Ехо)) Загалом, як і більшість українців - підтримаю. Мої діди теж воювали, маю ексклюзив- обидва на Східному фронті, з японцями. Один дід прямо там "став політічєскім" - попросту врізав у морду командиру. Отримав 10 років, а могли б і розстріляти. Обидва діди чомусь круто не любили бандерівців, вважали, що вони принижували саму Україну як суть. Чому - не встиг я зрозуміти, померли вони вже давно, обидва... Але прищепити певну нелюбов до бендер та їм подібним дідам вдалось... Так воно в мені якось і лишилось... Може - на підсвідомому рівні, не знаю. Так само зневагу визивають слова «поліцай» та "староста". Як прислужники. І такі самі прислужники були й при Сталіну, які хліб відбирали. Їх же теж не завезли, зазвичай «мєстні» пихато ходили "в кожанкє с маузєром"... Були часи, і знов вертаються. Правда - прислужують іншим. Але я гадаю - гниди вони такі самі в душі. Як вважаєте, браття?)
В РБ життя далеко не казка, але у порівнянні навіть з Польщею українець тут по суті як вдома. В Україні з 2014 поступово жити гірше і гірше, тут падали повільніше чим Українці. От і все. Комуналка особисто в мене взимку - 2016 рік - 99 руб (грудень), 121 руб січень 2019р. Так що зроста відчутно, за 2 роки я став платити на 260 грн. З/п особисто у мене зросла значно, але більш завдяки тому, що став начальничком)) зав поліклінікою. Так тут піднімали з/п лише раз. Але відчутно. Дружина простий ілький лікар має 12.5 тис грн. Мала 9 тис 2 роки тому.
До речі, з матюками тут особливо не борються)) Інколи навіть у міліціянтів може проскочити) А от якщо вийти й засмалити на території лікарні або школи - можна 300 грн позбутись))
Ну, не все так чудово в РБ. Саме на Вашому прикладі - на тракторі Ви б трудились виключно в колгоспі. А це означає в зимові місяці зарплату в 100 у.о бо роботи немає, а в літні 300-400. Тому взимку частина колгоспників поривається до РФ, а потім лишається там й на літні місяці. Загаломтаких заробітчан стало багато, це головне невдоволення місцевих, що доводиться їхати на заробітки до Россії. Але й там лишатись не хотять, бо продукти неякісні, медицина платна, сім’ю перевезти страшно, бо з крадіжками майже як в Україні знаходять крадіїв рідко... Багато причин.
Читаю оце все, і думаю собі... А от чому й справді таке абсолютно неможливе в Білорусі? Чому?? Що тут не так? Адже коли тут з’являється один хоч трохи нечесний міліціонер, його дуже швидко здають свої ж колеги... І це справа кількох днів зазвичай. Зазвичай це дрібнички, і їх тихенько вигонять "за станом здоров’я" чи ще за якоюсь тихою статтею. Але тут зроду нікому і в голову не прийде, що такі порушення можуиь бути в межах цілої системи... А от чому... Не знаю цього.
Я вже десь писав про РБ. Так, хабарі тут - це епізодика, і за таке тут зазвичай саджають. Не зважаючи за посади. Ось затримали тутешнього зам міністра. Смішні брав як для українського зама хабарі. Разом на суму щось до 10 тисяч долларів. Отримає щось від 5 до 8, років через 4 вийде на свободу (місцевих, до речі - це бісить). ДАІшникам хабаря пропонувати ризиковано - зазвичай це закінчиться теж тюрмою. Ні, вони тебе про це попередять, але якщо все одно пхатимеш кудись гроші - ну, звиняй, сам напросився. Їзда випивши- 3 роки без прав + штраф від 1000 до 2 у.о. Сів за кермо випивши повторно - тюрма. В медицині все складніше,чим в міліції, але ліки в стаціонарі безкоштовно. Само собою що операції теж. Тому в стаціонар рвуться і надто сильно. Комуналка дешевша, глянув у рплатіжку- за тепло я плачу 12 у.о, будинок 76м2. В будинку тепло, опалення централізоване. На вулицю випивши не сунься міліція забере. За перший раз - копійки, а от за повторно або якщо махатимеш руками гривень 600 вийде, наступний раз - 800. Можуть і сутки дати, але це вже суд. Від одних до 15. Іще тут дуже люблять скаржитись, розгляд скарг відбирає багато часу, але зазвичай підхід щоб скаржника задовольнити, бо той буде писати вище, аж поки свого не доб’ється. В розумних мірках звісно тут, але бувають і казуси. Про чистоту писати вже аж нецікаво. В цілому в Україні набагато більше всього нового, тут все зазвичай поремонтоване, пофарбоване, але стареньке. Економія тут - мало не державна політика, Україна живе на значно ширшу ногу в цьому плані. Друга проблема - що все нове в Україні дуже швидко стає пошарпаним та запльованим, нема такої бережливості, як тут...
Ну, щодо «втік» - звиняйте, запасів не було, хабарі не брав, а вижити на навіть нинішні 3200 не зміг би. Хоча й тут лікарі плачуть, може - ще й голосніш чим наші в 2013 році. Більшість їх зарплат в сегменті 300-600 у.о. Медсестер 200-300 у.о. Але тут дешевша комуналка, будинок 80м2 взимку з арендною платою державі всіма компослугами і інтернетом вартує мені 70 у.о. В Україні моя маленька хатинка взимку забере стільки на саме опалення
В Білорусь би такі гроші)) які витрачаються в Україні) а тут звикли економити на всьому, чому тільки можна, окрім на дітях) та інвалідах
Ще мене вражає просто несамовита неефективність витрат коштів у медицині. Поясню: закупили і встановили в найменшу лікарню двофазні дефібриллятори. Це просто неймовірні кошти, державні. Закупили в однієї компанії з бенефіціаром громадянина США. А аппарату ЕКГ нема в жодній сільській лікарні в районі! А дефібрилятор вибачте, немаленька коробчина, з собою не потягнеш. Та й для зйому ЕКГ він незручний, стрічку не роздрукуєш, а з екранчика з льоту... Ну, навряд чи таких сільських лікарів багато, для більшості навіть стрічка ЕКГ проблема. І виникає чудове питання, про те, в яких випадках використовувати дефібрилятор? Тільки в тих, коли людина опиниться в стані клінічної смерті в приміщенні сільської амбулаторії?? А я скажу більше, в Білорусі, в межах одного району, де я працюю за 3 роки дефібриллятор використовувався 5 раз! І всі рази виключно в реанімації. І жодного разу бригадою швидкої. І повірте, якби були хоч найменші показання, його б використали, але їх не було. І в батька, який 35 років працює, такого не було, щоб в лікарні йому він знадобився. А гроші витрачені. Замість того, щоб наприклад закупити ті ж аппарати ЕКГ і набори хірургічного інструментарію, отоскопи, засоби для інгаляцій, та й ще не одне найменування можна придбати за вартість дефібриллятора, це дуже дороговартісний аппарат. Я б ще зрозумів, якби закупили в кожну лікарню УЗД аппарат (а по грошам ціни мають бути схожі, УЗД з ч/б монітором без серцевих датчиків точно недорогі), та поступово обучили лікарів, еффект був би коллосальний. На ранніх етапах внаслідок неймовірної доступностіУЗД находили б раки щитовидної, пухлини нирок і підшлункової, лікували б панкреатити у АТОшників, набуті на війні. Але...
Тривалий час відстежую, що відбувається у плані реформ у медицині. Звісно, вірити тим неймовірним брехунам, які нині при владі неможливо, але якось же система буде працювати? Дуже схоже на дуже вміле та завуальоване скорочення державної системиохорони здоров"я, внаслідок чого відбудеться новий перерозподіл маршрутів пацієнтів державна/приватна система. Адже раніш до приватної системи були змушені звертатись люди хоч якогось достатку, зараз це коло розширюється. Співчуваю тим лікарям, які чекають істотного підвищення з/п від цієї реформи. Вона створювалась для економії, і не передбачає підвищення соц норм працівників, як це не прикро. Томуновий голова держави матиме ще одну непопулярну болячку на свою голову, де спробує або кивати на уряд, парламент і попередників, або - спробує фактично зробити крок назад до того, як було. Це вже питання політичне, і оскільки вигодоздобувачем цієї реформи фактично є США, то їх ставленики навряд чи погодяться зробити хоч півкроку назад. Та й зменшення слабкожиттєздатнього населення - схоже, теж є однією з задач "західних партнерів", принаймні, жодних слів навіть про стурбованість цією ситуацією від них чутно не було.
професор 2 квітня 2018, 00:49 На тему: Лікар для кожної сім’ї...
Та не задавайте ви значноі уваги цій реформі. Зміни торкнуться переважно скорочення спеціалістів та зниження доходності лікарів в частині заробітної плати. Ну, ще вагомим стане відсутність можливості викликати швидку за невідкладними показами (лишаються тільки термінові та екстрені) і відсутність зобов’язання лікаря відвідувати пацієнта вдома (але на села обіцяють санітарний транспорт, який має доставити хворого до амбулаторії з віддаленого села)
В РБ, навіть в нашій лікарні, при сумарно річній вартості однотипних послуг понад 1000 уо потрібно проводити тендер.
Головне в цьому тендері при закупні іноземного товару - відсутність схожих білоруських товарів і послуг ціною до 20% вище. Якщо вони є - купляють вітчизняне. Якщо більше 20% - можна іноземне.
Держава порахувала вигоду таким чином.
Навіть 20% вартості переплати вигідні державі.
Стосовно злочинних наказів. Все дуже просто. Не стріляй туди, де можуть бути люди, якщо не впевнений в своєму командирові. Якщо ж готовий йому вірити - і за цього командира померти - роби усе, що він скаже.
Простіш не бува
Народ, Ви краше скажiть, куди подiлась, спiвуча украiнскiсть" сайту?
Я теж противник нинiшньой украiyippie. Але ж...!!!!
Я ще минулого року вангував: крайнiми зроблять дрiбних офiцерiв. Дехто аж пiнився - вiйна свята!
А менi не жалко, жодного з обох сторiн чомусь..
Гаразд.
Давайте поглянемо на споживацький кошик украiнця 2013 i 17.
Мясо свинина 40 грн/кг. Хлiб 2 грн. Макароны 5-7 грн/кг. Бензин 11 грн/ лiтр.
Вiзьмемо чоловika , що заробляв 2200, а тепер 3500.
Купим 5 кг мяса, 20 хлiбин, 40 л бензину i 10 кг макарон.
В 2013 - 200 грн + 40+440+ 70. В ньго лишилась сума 1450 грн. Тобто - 175 у.о.
Зараз: 500 + 200+ 1000 + 180. Лишилась 1620 грн. Тобто - 65 у.о.
Питання ?.
сер з/п за жовтень 2017 7377 грн (275 у.о), грудень 2013 - 3633 грн (бл 450 у.о.). Проблема в падiннi медiанноi з/п (найрозпосюдж.) 2013р - 1800-2200 (225-275 у.о), 2017 - 3000-3500грн (110-130 у.о.). При зростаннi цiн навiть на субсидовану коммуналку. В 2018 очiкуване падiння медiанноi з/п до 100-120 у.о.
Професор 20 листопада 2017, 17:38 На тему: Безлюдні громади...
От! Нарешті!
"добропорядносу громадянину в той список не потрапити"!!
Саме тому події на Майдані не можна вважати революцією, бо правила гри лишились ті ж самі, прописали лише загальне погіршення для бідніших класів.
Народ в стійлі... Скільки машин можновладців перевернули конкретно в «Бутенках» чи іншому місці? Скільки народу при цьому зібралось? Бо якщо п"ятеро - то статтю припишуть, а чиновник ще й компенсацію їх майном отримає, а якщо 500 - то начальство зверху ще й лискачів надає "не вмієш злюдьми жити - руки загребущі? Сиди на опі рівно і владнайте ситуацію - на нові авта заробите, а то ще й статтю спіймаєте...
оце і вся висока політика внизу.
Професор 20 листопада 2017, 17:30 На тему: Безлюдні громади...
Стосовно Булгакова:
заборонена 10 серія фільму "Майстер і Маргарита"
А також обидві екранізації роману БілаГвардія.
Також (не перевіряв поки) ніби існує кілька офіційних звернень АнтонаГеращенка щодо розгляду заборони "СобачеСерце".
Що я втратив з "УкраїноюЯнуковича"?..
Замислився глибоко...
Я, в деякій мірі "мав антивладні настрої" в ті часи. Хоч і не дуже їх маніфестував.
Але що ж втратив:
1. Почуття хоча б потенційного правопорядку, і хоча б обмежену можливість почуття можливості збереження майна і прав. Почуття відносної безпеки.
Це - порівняльні характеристики. Тоді з цим не було добре, але зараз стало зовсім погано. Крадіжки, грабежі, п’яні АТОшники, вибухи гранат. Все це в 2013 було значно більшою рідкістю.
2. Соціально-економічні можливості. Без сумніву, в тих 80%, які складають біднішу частину населення - реальних грошей, особливо з вирахуванням реальних комунальних платежів сумарно менше.
3. Розбрат. Такого рівня розбрату Україна за мого життя не сягала. Націоналісти, вата, вишивата, порошенкоботи і кремлеботи, антиросіяни і друзі росіян. Це величина фантасмагорична.
4.Війна. Важко пояснювана, самі різнобокі звинувачення, але реальна, що призводить до загибелі переважно україців з обох боків (на 01.01.16 99% офіційно загиблих та пропавших безвісті- українці).
5. Продовження падіння. Незважаючи на запевнення можновладців, що "йдемо догори і маєм перемоги" - життя більшості українців у побуті доводить зворотнє. Фінансово жити стає важче, до цього зверху мають додати реальну дію поки що лише освітньої і медичної реформ. Є ще пенсійна реформа, яка націлена на поступове зменшення видатків на пенсіонерів. І ці реформи ще далеко не останні схоже...
Професор 19 листопада 2017, 22:33 На тему: Безлюдні громади...
Дуже цікава виправдальна стаття полку СС "Галичина"
я прозріваю просто..
"за німецьким наказом"
галицький полк СС...
Жах!
і це називається "виправдали")
Посилання на www.istpravda.com.ua
Професор 19 листопада 2017, 22:27 На тему: Безлюдні громади...
І пані Селено, як Ви ставитесь до заборони Булгакова?
Не виключаю, що Вам відомі деякі його твори...
Професор 19 листопада 2017, 22:25 На тему: Безлюдні громади...
Якщо Ви мали на увазі, пані Селено, українця в російській армії, то вибачаюсь.
Загалом тоді лиш трохи Вас поправлю: за законами РФ в лавах їх збройних сил можуть служити лише громадяне РФ (зтикавсь по білоруській частині, принаймні - білорусу, щоб втрапити навіть контракт туди- треба прийняти громадянство). Так що це вже не зовсім українець... Або так мовити - українець колишній.
А щодо десь рай...
З трьох республік (РФ, Україна, і РБ) я б вибрав би для життя Україну. І навіть не радянську, а часів Януковича.
Хороша була країна, скажу я Вам..
А нині...
Нічого наче й не змінилось..
а жити стало і страшно, і важко.
Принаймні - в порівнянні з тією Україною.
1 2 3 4 5 6 7 ... 8
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації