Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 35 36 37 38 39 40 41
Чудо Юдо 22 листопада 2013, 10:04 На тему: Ірина Фаріон: «Нас ніхто не ст...
О, так це її учора виключили із комуністичної партії? Ба як вчасно, можна сказати, ця стаття з’явилася :)
Ладно, фіг з ним із її комуністичним минулим. Жінці явно хотілося бути активісткою і політиком, а в СРСР це можна було зробити лише вступивши в партію. А після розпаду союзу і веселих 90-х їй захотілося знову у політику, але вже за націоналістичні сили. А це вже можна було зробити лише приховавши своє колишнє членство у КПРС. Знову таки можна зрозуміти.

Я в ній не розумію лише одне - відкриту зневагу до людей, які не поділяють її думку. Навіть ні, до будь-яких людей, які навіть просто роблять свою роботу. Вчора її виключили із комуністичної партії, бо офіційно вона з неї не виходила (ясен пень комуняки зробили це спеціально щоб її обісрати). Журналісти це оприлюднили, як і документи, що таки підтверджують її колишню присутність в цій таки партії. А що сказала вона у відповідь?
"Кажу вам, плебеї і лакеї, московські прихвосні, регіональні найманці, від кіпіянських до монтянсько-шельмо-мокрицьких – НІ. Тим, за кого ви мене намагаєтеся видавати, – ніколи не була."
Посилання на www.svoboda.org.ua

І це за що? За оприлюднення її правдивого минулого? Вона тільки емоціями керується чи як? Скільки ж презирства в цих словах. Таки розумна людина, дурна так добре не завернула б... І знову ж таки, нічого конкретного, одні високі пафосні слова.
Не кажу, що вона погана, ні. Я її особисно не знаю. Але вихваляти її отак також неправильно, гниленька у неї душа, помітно неозброєним оком.
4. шофер пише:
«Перевірте логіку на початку статті - викинув "прозу", залишив лише самі визначення, і ось що вийшло: »

Мені одному здалося, що автор статті саме на цій логіці і акцентує увагу?
Чудо Юдо 1 листопада 2013, 11:57 На тему: До контейнерів несуть листя, д...
Тю, та я такі натюрморти можу кожен день фоткати - у Кобеляках вони майже на кожному кроці. Коли приношу сміття до баку, а він доверху переповнений, то я маю нести сміття назад? Ні, я, звісно, вершу зверху і свій пакет, акуратненько фіксую, щоб не впав. А деякі інші люди не вершать - вони просто жбурляють свої пакети на землю. Але назад ніхто не понесе...
У зв'язку з цим, посадовці міської ради вирішили заховати контейнери з відходами у двори, аби вони не псували естетичне враження від міста.

Контейнери що на фото знаходяться недалеко від центру на відрізку вулиці на якому немає асфальтування. А через квартал від цих баків на дорозі існує "вічна калюжа" яка не висихає ні взимку, ні влітку, ні в найстрашнішу спеку. І скільки я себе знаю - стільки вона існує, і ніхто її прибирати не збирається. От це не псує естетичне враження від міста, а баки псують!.. Цікаво.
Ну та ладно, грець з ними з дорогами - це не міськради парафія. Але ж у нас по всьому місту травмонебезпечні тротуари, при чому навіть на центральній вулиці. Вони, небось, аж прикрашають місто, аж ніяк не псують :)

Добре, не буду бубніти, на цьому сайті є купа таких, що і без мене набубнять. Ви краще скажіть що то за умнік написав на табличці "камера видионаблюдения" (тут не видно, у газеті видно) — де вона там камера і звідки такі проблеми з грамотністю?

А чим незадоволений Господар я так щось і не зрозумів... Тим, що сміття в контейнери викидають, а не в ліс вивозять як раніше, чи тим, що на цьому "Запорожці" він ще їздити збирається, а всі вирішили що то сміття? Чи тим, що сміття якісь люди вночі виносять?
Та редакція небось прикупила вертоліт, щоб як спражні американські ЗМІ вести репортажі гарячі із неба :) Або ж просто попросили когось зфотографувати.

Це хоч побачив як там на Кобелячці розрили. Так, непогано, але, якщо чесно, трохи не так як я собі представляв. Я думав будуть розширювати на кілька метрів але максимум вздовж. А вони просто велику калюжу розкопали, а далі такий же самий струмочок... І це на неї пішло з півмільйона (чи й більше?), то скільки ж потрібно щоб нормально розчистити річку по всьому периметру Кобеляк? Мільярд? Жах...
Та ну що ви, люди добрі, які ще рересії? Які ще політичні? Та у рєбят все домовлено, все схвачено і з Юлею обговорено. Вона корчить із себе мученицю, сидить у камері в якій створені такі умови, що ви і на волі в таких не жили (цікаво а чим вона по закону відрізняється від інших "звичайних" затриманих?), народ на майданах скандує: «Юлі - волю!», а рєбята тим часом гребуть та й гребуть, доки всіх відволікли...
А в результаті коли ця тема всім набридне і люди престануть цим відволікатися, її помилують (Європа ж вимагає!) і її відправлять на Канари доживати свій вік в оточенні смуглявих накачаних хлопчиків і буде їй з високої гори, вибачте, на всіх тих, хто тут скандує: «Юлі - волю!».
Наша політика - найвидовищний цирк і піпл із задоволенням його «хаває».
Чудо Юдо 20 жовтня 2013, 16:38 На тему: Безпека на дорогах...
19. ГІСТЬ пише:
«Висновок: за кожну репліку, яка пороче славні імена наших героїв Вас шановні потрібно... »

Ану, шановний, покажіть мені якусь мою репліку, якою я порочив імена наших(ваших?) героїв. Дуже цікаво.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
До речі, Майстре, чули що ФАРЕ рекомендувала заборонити червоно-чорний прапор, портрети Шухевича і Бандери на під час всесвітніх футбольних матчів. І знаєте чому? Бо дебіли-вболівальники, якогось фіга перли ці речі на стадіон, вивішували на всю, а другі дебіли-вболівальники біля них "зігували". Це відбулося раз-вдруге, а на третій раз ФАРЕ вирішила, що Шухевич та Бандера - "неонациські пики". І по всьому світі покотилася така чутка.
Бачите, що відбувається, якщо до купи мішати спорт і політику? Поясніть мені дурному, яке відношення до футболу мали Шухевич, Бандера та червоно-чорний стяг? На який біс їх перли туди? Щоб тепер вся Європа думала, що символи УПА — це символи фашизму? А прості європейці наврят чи будуть дуже уважно читати історію України щоб відділити мухи від котлет.

Придурки...
1. Арарат пише:
«паршевлюк»


2. Арарат пише:
«вижиніть його»


2. Арарат пише:
«не вміє.він»

За те, я бачу, писати майстер!
6. Майстер пише:
«Для вас бути патріотом - це автоматично означає когось зненавидіти.»

А для вас бути патріотом - це приклеювати будь-які події в світі до сраної політики, вибачте за вираз. Побив Кличко Повєткіна - значить це дзеркало торгівельної війни між Україною і Росією! Яке відношення має одне до іншого? Задаю це питання вдруге.

Спорт є спорт - це досягнення фізичних і моральних можливостей окремих людей. А ще це - видовище для всіх інших людей. Але аж ніяк не політичний плацдарм. Аж ніяк. Люди ідуть на бокс - хочуть бачити видовище, бій, битву між двома майстрами! І прості люди не утотожнюють це із політичними іграми двох країн, вони навіть не задумалися поєднати це, як зробили Ви. Кличко бився невидовищно - і це є так, невидовищно. А люди хотіли зрєліщ. Вони не хотіли щоб Кличко своїм кулаком пришиб клятих москалів і принизив їх у політично-торгівельних іграх із Україною, вони хотіли щоб Кличко гарно натовкмачив пику Повєткіну - дядьку, який хотів його побити і відібрати його чемпоінські звання. І Кличко це зробив. І обговорюють люди саме це. Але не "з’ясування стосунків між двома державами", аж ніяк.
Це — не просто бій, на який чекали п’ять років. У світлі торговельної війни з Росією це — ще й з’ясування стосунків між двома державами

Ну поясніть мені тупому: яке в біса має відношення перше до другого? Авторе, Вам нічого робити, аніж все на світі зводити до політики?

Варто просто трохи покопатися в собі і знайти бодай дещицю гордості та патріотизму.

А може варто просто вболівати за улюблену команду, улюбленого боксера, дивитися видовище і отримувати від цього задоволення — взагалі то заради видовищ і були всі спортивні змагання придумані, ну аж ніяк не заради вирішувань якихось політичних проблем. З таким настроєм, шановний Володимир, Вам на кожній грі із німцями потрібно кричати "Ура, за Батьківщину! Геть фашистів!" (хоча ваші мотобольщики нещодавно таке німцям і ляпнули), на змаганнях із французами матюкати їхнього Наполеона, а монголів і італівців взагалі лупцювати в провулках за їхніх Тимучина і Цезаря, які сюди лізли.
Ах так, не забудьте облаяти поляків, коли вони приїдуть в Санжари на мотобол - згадайте їм за Річ Посполиту і панство. Адже політика - це неодмінна складова спорту! Спорт взагалі має бути лише в політичному контексті, сам по собі спорт нічого не значить!
Я на правильному шляху, Володимире?
14. Олексій пише:
«не відчистили а оставити на на другий рік ;-)»

Представляю собі 16-річного дурня, що сидить посеред кімнати у дитячому садочку... :)

У цьогоденних реаліях і "еНки" не спасуть - за ту ж таки неофіційну взятку вони чудесно пропадатимуть із документів.
А був же час, коли в дитячі садки майже насильно тягли дітей і місць там валом було — народжуваність була в Ж.., дитсадки закривали.
А ще раніше, за радянських часів, у моєму селі не було дитсадка, а мою бабусю не відпускали сидіти вдома із хворим сином, бо 5-річку потрібно було виконати за 3 роки. Так і помер мій дядько у віці 4 років. Але 5-річку здали добре, ставало жити все краще, ставало жити веселіше.
14. New York пише:
«Люди в ньому можуть бути переважно добрими і хорошими, але разом їх нічого не зв’язує, у них немає чіткого курсу і однієї спільної мети та ідеї»

«Вот в Америке как? Американцы вместе - сила, мощь! А по-одному возьми - ну тупыыые. А у нас как? Возьмешь одного человека - ну самородок, ну просто общался бы с ним сутки напролет! А вместе - кучка зомбированых баранов...» (с) Задорнов


А правда дійсно одна, тільки х** зна яка. Хочете Істини (правди)? Пробіжіться по купі християнських церков, яких наплодилося в Україні немов грибів цього року. У кожній обіцяють донести до вас Істину. Тільки от Істини у них різні чомусь виходять... Видно також мимо попадають
Тендери вже оголосили? Про суми домовилися?
Ех, шкода тільки один смерч пройшов, треба б побільше їх — скільки ж від них користі деяким людям!
У такому разі краще вже вводити практику невідвідувань, як у школі чи ВНЗ. Пропускає дитина більше 15% днів у дитячому садочку без поважної причини - відчислити її! А кому дійсно треба у того "еНок" не буде.
8. New пише:
«Після Європи у мене спостерігається стабільне почуття тошноти від укровлади.»

А що, до Європи у тебе було стабільне почуття нескінченної любові до укрвлади?:)
Чесно, дивлячись на цих дядечків у широченних одежка і височенних шапках, з довжелезними свічками в руках, на їхні шаманські танці... Ну просто згадується пісня Карабаса-Барабаса: «Мы вам покажем представленье, Ах, это просто загляденье!..»

Посилання на www.youtube.com


Віруючих прошу не ображатися. Віра вірою, але мені просто здається, що вся ця помпезність православної церкви Богу абсолютно не потрібна і придумана вона для людей. Явно не для Нього.
1. Любов пише:
«аніж цвяхи на колії потяга класти. »

А що може статися від цвяха на колії? О_о

А я б своєму по шиї дав би. Не дуже, але дав би.
Ага, і ще цікаво, що то таки за номер 911 в Україні? По ньому таки можна з’єднатися із черговою частиною? А чому тоді його не розповсюджують серед народу і не рекомендують по ньому телефонувати "раптом що"?
Чудо Юдо 25 вересня 2013, 22:12 На тему: Камо грядеши?...
Блін, єслі шо, то я не понти мав на увазі, коли говорив, що Колян із Нью Йорком провокують народ. Їм дійсно гидко, бо вони наяву змогли порівняти. Нічим їм понтуватися. Просто вони, як на мене, занадто вже часто і відкрито гидують. Особливо Нью Йорк :)

А ваще троллізм переходить на новий рівень. Ростемо, хлопці, розвиваємося! :) Осінь холодна позаганяла народ за компи, дивись скоро в наших рядах побільшає
Чудо Юдо 25 вересня 2013, 16:46 На тему: Камо грядеши?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
81. есер пише:
«То по-пояс деревяні,то мудаки!Ще одна достойна фракція в нашоому парламенті!»

Точно, зважаючи на новітню історію нашої країни там зараз отак все і робиться. Хороша аналогія.
Чудо Юдо 25 вересня 2013, 11:04 На тему: Камо грядеши?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
73. stogryven пише:
«А після закриття кордонів, наступний крок - це створення необхідних умов для позитивних перетворень.»

Імхо, все потрібно робити якраз у зворотньому порядку: спочатку робити умови для нормального життя в Україні, а потім вже самі заробітчани повернуться додому і їм ніфіга нікуди їхати не хотітиметься.
Не заробітчани винні в нашій біді, чому на них "виїжджати"?

71. Микола Гузченко пише:
«Їм спокою не дає те, що хтось там сидить, сука, жирує на всьому готовенькому. »

Коля, так ти ж сам провокуєш таку реакцію, при чому постійно. Ти сам, разом із Нью Йорком, РЕГУЛЯРНО у своїх коментах пишете, що от "там" - там офігенно, знаємо не по чуткам! Там дуже офігенно! А от "тут" - тут гімняно. Тут дуже гімняно! І як ви (аборигени) не старайтеся - у вас було, є і буде гімняно! І дітям вашим буде гімняно і внукам!
Щось типу того. І що ти чекаєш почути у відповідь? «Так, я гімно, моя країна гімно і як я не старатимуся і не вкалуватиму - все рівно я буду гімно...» — таке, чи що? Звісно, що ваші слова українців злять і створюють у їх уяві образи, немов вас там, у Європі, з хлібом-сіллю зустрічають, в ніжки цілують і ви повертаєте додому з перекошеними від огиди обличчями і вам навіть гидко дивитися на сраних українців, та що там, ступати на цю кляту землю гидко! :)
Ви навіть гляньте, хто і якими словами розпочав розмову під цією статтею :)
Чудо Юдо 24 вересня 2013, 21:20 На тему: Камо грядеши?...
Тьху, блін, знову все звелося до срачу.
Стогривень завів стару пісню: "Нефіг їм туди їздити і жирувати!" (де, блін, у коровниках та свинарниках з лопатами повними гімна вони там жирують???), а Колян із Нью завели свою стару: "От ми були у Європі - от там офігенно! А ви всі - пропащі, низи, гімно гімном і ніколи з нього не вилізете, ще й нас тут, такі-сякі, в цьому гімні топите!" (чомусь нагадуєте мені Золотого Тельця — той всі свої коментарі закінчував криками, що "хахлы - проклятая нация, все умрете в пламени, в нищете!!!!!!!!!" Знаки оклику він ставив в не меншій кількості після кожного свого речення).

Та я стьобаюся, не прийміть всерйоз:)
Хоча в кожному стьобі є доля...
Чудо Юдо 23 вересня 2013, 21:22 На тему: Камо грядеши?...
53. New York пише:
«Окей. Неважливо. Тоді я кину 10 коп. Хвате?»

За інформацією цього ж таки сайту їм не вистачає 2 млн. грн. (4200 книжок по 400 грн. кожна... хоча як перемножити то виходить лише 1.680.000. Ладно, інше - на доставку нехай). Тож, Нью, якщо маєш 2.000.000 грн. то кидай — от тоді точно хвате. А якщо кидаєш менше, значить не хвате, яка б це сума не була. То який варіант: будемо мірятися хто більше кинув чи не кидатимемо взагалі?

52. Микола Гузченко пише:
«Де?»

От ти думаєш я оце зараз почну весь сайт лопатити і шукати? Під статтею того ж Паршевлюка ти написав, що розумні політики спочатку покращать економічне життя, а потім уже валятимуть Ленінів, а не навпаки (ну, це якщо коротко про зміст). Думка слушна, я згоден. Але ти спробував реалізувати колись — по ходу тобі ніфіга не сподобалося.

52. Микола Гузченко пише:
« Краще сюди: Посилання на exo.in.ua
Сюди точно передам. Я з голоду не здохну, а дай Бог там моїх 10 коп. якраз і "не хвата" :)
Чиновників пересаджати я не можу. І не хочу цим займатися. А от трохи допомогти тій чи іншій людині - можу. І інших спонукати до цього (вдало чи невдало) можу. Це поки що мій мінімальний внесок у кращу долю моєї Батьківщини (аж захлинувся від пафосу і нахлинувших високих почуттів :) )
Чудо Юдо 23 вересня 2013, 09:44 На тему: Камо грядеши?...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
49. New York пише:
«Скільки кинув, добрий молодєц?»

А це вже не важливо. нехай навіть срану гривню - це відміняєш сам факт?

49. New York пише:
«Це хуйня, а не рішення. В суспільстві зомбованих і корумпованих мудаків усім похуй буде така партія.»

Так зроби так, щоб не стало корумпованих і зомбованих мудаків. Політикам це якраз під силу, навіть Коля он розповідав як потрібно діяти в політиці, щоб результатом була ефективність а не ефектність. А як ти ще думаєш змінювати суспільний устрій якоїсь нації, окрім як через політику та освіту? Може одягнеш рясу і почнеш проповідувати, а коли всі "увєрують" відразу настане рай на Україні?:)
1 ... 35 36 37 38 39 40 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації