Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 35 36 37 38 39 40 41
8. шофер пише:
«От мені і закортіло почути обгрунтування такої "серйозної скарги" - яким чином нестача "хорошого інтернету", псує людині щасливе життя?»

Наскільки я зрозумів зі статті - її герой працює фрілансером-програмістом. А отже інтернет для нього - інструмент для роботи. Ви, шофер, небось, часто їздите по українськім дорогам і не по чуткам знаєте які вони паршиві. Їздити, взагалом то, можна, але складно. І, небось, ці дороги таки регулярно псують вам нерви. Отак і для цієї людини галімий інтернет в його роботі псує нерви. І він дуже хотів би кращого, нехай це не являється прямо-таки вирішальним елементом, але доволі таки важливим для комфортної роботи
Я поділяю негатив автора, щодо скупості методів розваг, які обирають для себе люди, але і чудово розумію чому на концерті майже нікого не було.
7 січня, ранок. Учора половина народу (в більшості молодша) добре погуляла з алкогольними напоями, адже сьогодні вихідний. Що робитиме людина після гулянки у вихідний? Правильно — спатиме. А що роблять люди старшого покоління 7 січня зранку, ну, ті які вчора не гульбенили? Правильно — сидять вдома і чекають колядників, адже так прийнято.
То скажіть, хто придумав робити концерт 7 січня зранку, а не ввечері того ж дня, наприклад? Той, кому по барабану на те чи прийдуть на нього люди чи ні, а головне "галочку" намалювати? Скоріше за все...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
1. New York пише:
«Взагалі-то це класичні "дії" для цих ура-патріотів.
Попизділи? Попизділи. Погорлали? Так.
Всьо. Герої.»

Ну чому, минулого року один раз вони так відзначилися: допомогли відстояти Перегонівську школу. Розмахували прапором, лементували немов скажені, ломилися в двері, кричали «Шайбу! Шайбу!» під вікнами Ради, вобщем цирк та й годі, але ж таки відстояли. Але то був "десант" - спеціалізовані вояки, запрошені в Кобеляки. А місцеві обросли жиром, як і інші представники опозиції, хіба що квіти Таранушичу ще не підносять.
Чудо Юдо 10 січня 2014, 10:37 На тему: Добро...
І час від часу відганяє горобців, які нахабно намагаються «відбити» годівницю у конкуренток

Ото тобі й на, все так добре а тут виявилося, що батько автора - расист!... Птаховий расист, тобто :) Вибіркове добро?

1. ЯрГ пише:
«...і навіть про чоловіка з годівничкою який-небудь гандон знайде що поганого сказати»

Не можу не погодитися. Тому мабуть Інь і Янь мають в людині бути у певних пропорціях. Автор побачив в цих випадках добро, а іншим було по х... тому бабусі треба віддати ті 60 копійок, а умніка, що кричить "побистрішииии!" послати на.. :)
А ось приклад того, коли у когось занадто багато Іня, а у іншої людини — Яня: Посилання на exo.in.ua
Блін, як, ну як можна вилікувати цей народ і спасти від негараздів у нашому суспільстві???
Дядьку майже 50 років. Йому приходить повістка із воєнкомата. Яка перша думка повинна прийти в голову? «Яка повістка? Уже ж армія контрактна!»
Якщо ця не прийшла, то якою має прийти друга думка?
«Яка повістка? Я вже ж давно не призовного віку!»
Ну і якщо навіть на цю не вистачило мізків, то явно вже прийде третя: «Яка повістка, я вже ж відслужив!».
Всі вони мають призвести до одного рішення: «піду у воєнкомат і дізнаюся що це за помилка у них там. 100% хтось з бодуна щось не туди вписав».
Але ж ні... Чоловікові, як істинному українцю, прийшла в голову зовсім інша (хотів сказати несподівана, але ні, вельми очікувана) думка: «Сумку! Сумку збирати! Хабаря давати! Кому? Кому? Кому?? Кому у кишеню покласти???»

Блін, ну як у цій країні можна подолати корупцію, коли всі українці стоять на низькому старті із сумками в зубах, котрі вони набили заготовленими хабарями?! При чому стоять в одних штанях, бо їхні останні рубахи лежать там же в сумках. Щоб, не дай Боже, наша бідненька корупція не померла, не згинула. Підтримувати готові у будь-який момент!
Хоча кожен із них на Майдані кричить: "корупціонерів геть!!!!" і сам так непомітно ховає за спину свою сумку. Але недалеко, а то раптом і тут з’явиться можливість кому останнє своє віддати.

Хворі, хворі люди...
Істина, Белый - почитайте як в конкретно даній ситуації діяла інша людина: Посилання на exo.in.ua
Автор, за його словами, заплатив 387 гривень просто заявивши, що він все знає, зробить сам і ніяких додаткових послуг йому не потрібно.
19. New York пише:
«Щас же часи такі, протестантські )))»

От тобі якби все і відразу :)

До прихильників нашої влади: в даній ситуації біда не в тому, що влада ніфіга не робить корисного, до цього вже звикли. Біда в тому, що ця влада в чергове нічого не зробила (ну ладно, робила та не доробила), але вже постукала себе п’яткою в груди і об’явила, що вона творить чудеса! Люди дивляться навколо - де ті чудеса, в лайні ж як жили так і живемо, а влада дивиться їм у вічі і говорить: «Ви помиляєтеся! Ви живете офігенно!». Правильно сказав Микола - людям посрать на те що у влади на бумажках і на те що вона у ЗМІ заявляє, людей отой "позолочений" факел, яким запалювали газ і ота шовкова стрічечка, яку розрізали, ні грама не гріє.
Апогей лицемірства.
12. шофер пише:
«Як це воно так виходить, що на наших новинах жодного слова про ті самі поставки червоних лантухів з Америки?»

Бо може їх там і приблизно не було? А якщо вам будуть показувати дядьків у камуфляжі, які вистрибують з вертольота, так ви повірите, що американські війська висаджуються на Київ, щоб захопити Україну?
Я не знаю чи були там ті мішки чи ні, але так наївно дивитися новини...
Чудо Юдо 27 листопада 2013, 15:14 На тему: «Економте на феєрверках!»...
Фейєрверк — такий варіант подає Академічний словник української мови 1979 року — це "найофіційніший" словник, який з того року не перевидавався ні разу.
Посилання на sum.in.ua

Феєрверк - такий варіант подає "Вільний тлумачний словник", 2013 року - що воно за фігня не знаю.
Посилання на sum.in.ua

У інтернеті частіше зустрічається варіант "феєрверк", Але жоден із прикладів не авторитетніший за академічний словник останнього видання.

Так що тут чорт ногу зломить як правильно таки його писати. Щоб не прогадати пишіть firework! :)
Чудо Юдо 27 листопада 2013, 09:45 На тему: Ірина Фаріон: «Нас ніхто не ст...
12. New York пише:
« проривання до влади будь-якою ціною, повна безпринципність.»

Та ладно, коли б хотіла чисто влади - пішла б Регіанали. Видно або не взяли її туди (їм там олігархи потрібні, а всякі інтелігенти - нафік?), або ж таки має ідею. Мабуть справа в ідеї - тільки ідеалісти можуть так ненависно ставитися до своїх супротивників.
Хоча діяти так кардинально - це стайл «Свободи». В принципі братія багато чим краща за інших політиканів, але, як показав час, має у своїх рядах чимало людей, котрі переходять межу здравія... ну і все рівно залишається політичної партією. І дай Боже ума тим, хто вважає хоч одну нашу політичну партію месіями, які прагнуть лише щастя для всіх українців. У наших політиків було, є і буде основною складовою їхньої діяльності БАБЛО. А потім уже всякі ідеї...
Чудо Юдо 22 листопада 2013, 10:04 На тему: Ірина Фаріон: «Нас ніхто не ст...
О, так це її учора виключили із комуністичної партії? Ба як вчасно, можна сказати, ця стаття з’явилася :)
Ладно, фіг з ним із її комуністичним минулим. Жінці явно хотілося бути активісткою і політиком, а в СРСР це можна було зробити лише вступивши в партію. А після розпаду союзу і веселих 90-х їй захотілося знову у політику, але вже за націоналістичні сили. А це вже можна було зробити лише приховавши своє колишнє членство у КПРС. Знову таки можна зрозуміти.

Я в ній не розумію лише одне - відкриту зневагу до людей, які не поділяють її думку. Навіть ні, до будь-яких людей, які навіть просто роблять свою роботу. Вчора її виключили із комуністичної партії, бо офіційно вона з неї не виходила (ясен пень комуняки зробили це спеціально щоб її обісрати). Журналісти це оприлюднили, як і документи, що таки підтверджують її колишню присутність в цій таки партії. А що сказала вона у відповідь?
"Кажу вам, плебеї і лакеї, московські прихвосні, регіональні найманці, від кіпіянських до монтянсько-шельмо-мокрицьких – НІ. Тим, за кого ви мене намагаєтеся видавати, – ніколи не була."
Посилання на www.svoboda.org.ua

І це за що? За оприлюднення її правдивого минулого? Вона тільки емоціями керується чи як? Скільки ж презирства в цих словах. Таки розумна людина, дурна так добре не завернула б... І знову ж таки, нічого конкретного, одні високі пафосні слова.
Не кажу, що вона погана, ні. Я її особисно не знаю. Але вихваляти її отак також неправильно, гниленька у неї душа, помітно неозброєним оком.
4. шофер пише:
«Перевірте логіку на початку статті - викинув "прозу", залишив лише самі визначення, і ось що вийшло: »

Мені одному здалося, що автор статті саме на цій логіці і акцентує увагу?
Чудо Юдо 1 листопада 2013, 11:57 На тему: До контейнерів несуть листя, д...
Тю, та я такі натюрморти можу кожен день фоткати - у Кобеляках вони майже на кожному кроці. Коли приношу сміття до баку, а він доверху переповнений, то я маю нести сміття назад? Ні, я, звісно, вершу зверху і свій пакет, акуратненько фіксую, щоб не впав. А деякі інші люди не вершать - вони просто жбурляють свої пакети на землю. Але назад ніхто не понесе...
У зв'язку з цим, посадовці міської ради вирішили заховати контейнери з відходами у двори, аби вони не псували естетичне враження від міста.

Контейнери що на фото знаходяться недалеко від центру на відрізку вулиці на якому немає асфальтування. А через квартал від цих баків на дорозі існує "вічна калюжа" яка не висихає ні взимку, ні влітку, ні в найстрашнішу спеку. І скільки я себе знаю - стільки вона існує, і ніхто її прибирати не збирається. От це не псує естетичне враження від міста, а баки псують!.. Цікаво.
Ну та ладно, грець з ними з дорогами - це не міськради парафія. Але ж у нас по всьому місту травмонебезпечні тротуари, при чому навіть на центральній вулиці. Вони, небось, аж прикрашають місто, аж ніяк не псують :)

Добре, не буду бубніти, на цьому сайті є купа таких, що і без мене набубнять. Ви краще скажіть що то за умнік написав на табличці "камера видионаблюдения" (тут не видно, у газеті видно) — де вона там камера і звідки такі проблеми з грамотністю?

А чим незадоволений Господар я так щось і не зрозумів... Тим, що сміття в контейнери викидають, а не в ліс вивозять як раніше, чи тим, що на цьому "Запорожці" він ще їздити збирається, а всі вирішили що то сміття? Чи тим, що сміття якісь люди вночі виносять?
Та редакція небось прикупила вертоліт, щоб як спражні американські ЗМІ вести репортажі гарячі із неба :) Або ж просто попросили когось зфотографувати.

Це хоч побачив як там на Кобелячці розрили. Так, непогано, але, якщо чесно, трохи не так як я собі представляв. Я думав будуть розширювати на кілька метрів але максимум вздовж. А вони просто велику калюжу розкопали, а далі такий же самий струмочок... І це на неї пішло з півмільйона (чи й більше?), то скільки ж потрібно щоб нормально розчистити річку по всьому периметру Кобеляк? Мільярд? Жах...
Та ну що ви, люди добрі, які ще рересії? Які ще політичні? Та у рєбят все домовлено, все схвачено і з Юлею обговорено. Вона корчить із себе мученицю, сидить у камері в якій створені такі умови, що ви і на волі в таких не жили (цікаво а чим вона по закону відрізняється від інших "звичайних" затриманих?), народ на майданах скандує: «Юлі - волю!», а рєбята тим часом гребуть та й гребуть, доки всіх відволікли...
А в результаті коли ця тема всім набридне і люди престануть цим відволікатися, її помилують (Європа ж вимагає!) і її відправлять на Канари доживати свій вік в оточенні смуглявих накачаних хлопчиків і буде їй з високої гори, вибачте, на всіх тих, хто тут скандує: «Юлі - волю!».
Наша політика - найвидовищний цирк і піпл із задоволенням його «хаває».
Чудо Юдо 20 жовтня 2013, 16:38 На тему: Безпека на дорогах...
19. ГІСТЬ пише:
«Висновок: за кожну репліку, яка пороче славні імена наших героїв Вас шановні потрібно... »

Ану, шановний, покажіть мені якусь мою репліку, якою я порочив імена наших(ваших?) героїв. Дуже цікаво.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
До речі, Майстре, чули що ФАРЕ рекомендувала заборонити червоно-чорний прапор, портрети Шухевича і Бандери на під час всесвітніх футбольних матчів. І знаєте чому? Бо дебіли-вболівальники, якогось фіга перли ці речі на стадіон, вивішували на всю, а другі дебіли-вболівальники біля них "зігували". Це відбулося раз-вдруге, а на третій раз ФАРЕ вирішила, що Шухевич та Бандера - "неонациські пики". І по всьому світі покотилася така чутка.
Бачите, що відбувається, якщо до купи мішати спорт і політику? Поясніть мені дурному, яке відношення до футболу мали Шухевич, Бандера та червоно-чорний стяг? На який біс їх перли туди? Щоб тепер вся Європа думала, що символи УПА — це символи фашизму? А прості європейці наврят чи будуть дуже уважно читати історію України щоб відділити мухи від котлет.

Придурки...
1. Арарат пише:
«паршевлюк»


2. Арарат пише:
«вижиніть його»


2. Арарат пише:
«не вміє.він»

За те, я бачу, писати майстер!
6. Майстер пише:
«Для вас бути патріотом - це автоматично означає когось зненавидіти.»

А для вас бути патріотом - це приклеювати будь-які події в світі до сраної політики, вибачте за вираз. Побив Кличко Повєткіна - значить це дзеркало торгівельної війни між Україною і Росією! Яке відношення має одне до іншого? Задаю це питання вдруге.

Спорт є спорт - це досягнення фізичних і моральних можливостей окремих людей. А ще це - видовище для всіх інших людей. Але аж ніяк не політичний плацдарм. Аж ніяк. Люди ідуть на бокс - хочуть бачити видовище, бій, битву між двома майстрами! І прості люди не утотожнюють це із політичними іграми двох країн, вони навіть не задумалися поєднати це, як зробили Ви. Кличко бився невидовищно - і це є так, невидовищно. А люди хотіли зрєліщ. Вони не хотіли щоб Кличко своїм кулаком пришиб клятих москалів і принизив їх у політично-торгівельних іграх із Україною, вони хотіли щоб Кличко гарно натовкмачив пику Повєткіну - дядьку, який хотів його побити і відібрати його чемпоінські звання. І Кличко це зробив. І обговорюють люди саме це. Але не "з’ясування стосунків між двома державами", аж ніяк.
Це — не просто бій, на який чекали п’ять років. У світлі торговельної війни з Росією це — ще й з’ясування стосунків між двома державами

Ну поясніть мені тупому: яке в біса має відношення перше до другого? Авторе, Вам нічого робити, аніж все на світі зводити до політики?

Варто просто трохи покопатися в собі і знайти бодай дещицю гордості та патріотизму.

А може варто просто вболівати за улюблену команду, улюбленого боксера, дивитися видовище і отримувати від цього задоволення — взагалі то заради видовищ і були всі спортивні змагання придумані, ну аж ніяк не заради вирішувань якихось політичних проблем. З таким настроєм, шановний Володимир, Вам на кожній грі із німцями потрібно кричати "Ура, за Батьківщину! Геть фашистів!" (хоча ваші мотобольщики нещодавно таке німцям і ляпнули), на змаганнях із французами матюкати їхнього Наполеона, а монголів і італівців взагалі лупцювати в провулках за їхніх Тимучина і Цезаря, які сюди лізли.
Ах так, не забудьте облаяти поляків, коли вони приїдуть в Санжари на мотобол - згадайте їм за Річ Посполиту і панство. Адже політика - це неодмінна складова спорту! Спорт взагалі має бути лише в політичному контексті, сам по собі спорт нічого не значить!
Я на правильному шляху, Володимире?
14. Олексій пише:
«не відчистили а оставити на на другий рік ;-)»

Представляю собі 16-річного дурня, що сидить посеред кімнати у дитячому садочку... :)

У цьогоденних реаліях і "еНки" не спасуть - за ту ж таки неофіційну взятку вони чудесно пропадатимуть із документів.
А був же час, коли в дитячі садки майже насильно тягли дітей і місць там валом було — народжуваність була в Ж.., дитсадки закривали.
А ще раніше, за радянських часів, у моєму селі не було дитсадка, а мою бабусю не відпускали сидіти вдома із хворим сином, бо 5-річку потрібно було виконати за 3 роки. Так і помер мій дядько у віці 4 років. Але 5-річку здали добре, ставало жити все краще, ставало жити веселіше.
14. New York пише:
«Люди в ньому можуть бути переважно добрими і хорошими, але разом їх нічого не зв’язує, у них немає чіткого курсу і однієї спільної мети та ідеї»

«Вот в Америке как? Американцы вместе - сила, мощь! А по-одному возьми - ну тупыыые. А у нас как? Возьмешь одного человека - ну самородок, ну просто общался бы с ним сутки напролет! А вместе - кучка зомбированых баранов...» (с) Задорнов


А правда дійсно одна, тільки х** зна яка. Хочете Істини (правди)? Пробіжіться по купі християнських церков, яких наплодилося в Україні немов грибів цього року. У кожній обіцяють донести до вас Істину. Тільки от Істини у них різні чомусь виходять... Видно також мимо попадають
Тендери вже оголосили? Про суми домовилися?
Ех, шкода тільки один смерч пройшов, треба б побільше їх — скільки ж від них користі деяким людям!
1 ... 35 36 37 38 39 40 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації