Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ...34 35 36 37 38 39 40
Мде... Том Сойєр (до речі, прізвище цього героя правильно пишеться так) думає немов він відкрив всім очі про повадки молоді. А насправді сказав те, що говорить кожна людина будь-якого часу, будь-якої країни, віком за 40. І при цьому як і будь-яка людина, забуває яким сам був у дитинстві (Ану ще скажіть, що ви були янголом: не пили, не курили, ні граму не хуліганили, кожен вечір сиділи у бібліотеці і т.п.).

Ну так суть не в цьому.

Не розумію тільки одного: чому це старпери (ті,я ким за 40) свято вважають, що поламані паркани, биті стекла і п’яні волоцюги на вулицях бувають тільки в тому випадку, коли у місті працює дискотека (бар, ресторан, клуб....). І ні грама не задумуються, що це результат, навпаки, відсутності розважальних закладів.
Варіант 1: у місті є розважальні заклади на різний смак. Компанія молоді виходить ввечері розважитися. Що вони роблять? Йдуть на дискотеку\в кіно\в боулінг\в більярд\на каток\в кафе... і розважаються там: танцюють, ганяють шари, катаються на люду, сидять за столиком, спілкуються. Після 00:00 втомлені танцями\грою і т.п. вони бредуть додому спати.
Варіант 2: у місці ніфіга не працює після 21:00. Що, молодь сидить вдома перед телевізором? Ага, щас! Вона хоче розваг. Але їх не має, бо старпери-депутати вирішили, що відсутність їх відіб’є молодим їх жадання. Молодь іде на "самогонну точку", затарюється пойлом, іде в парк, сідає там бухати (а що робити, варіантів же немає). Нажирається в гімно (а як інакше, адже вона нічого не робить окрім того, що п’є - не танцює, не грає...) і тоді, коли "бензин" скінчився а сили ще є, бо ж вони не розтрачені активним відпочинком, молодь іде шукати пригод. І тоді рятуйтеся паркани, стекла, автомобілі...

Нє, старпери відібрали останню розвагу, а натомість нічого не дали. Навіщо? Є ж комп’ютер і телевізор - нехай діти сидять по домам і заробляють собі сколіоз. А ми будемо вважати, що проблема вирішена.
88. Моа пише:
«Так була сесія 29 січня,чи не було? »

Посилання на exo.in.ua
7. Walker пише:
«У Дзюбанши Людмили рожа, як у Кобили! xD »

Враховуючи, що в даній темі немає ніяких інтересів у підлітків (ця політика їм до одного місця), то доходжу до висновку, що отаку ахінею бовкнула людина доросла, мало того, зацікавлена, отже, скоріше за все, один із чиновників. Господи, невже нами отакі ідіоти, бики і хами нами керують???

Там, до речі, коментар від цього ж чоловіка був ще посмачніше, тільки його видно адміністрація видалила.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Олександр Ісип сказав:
«Це означає, що Кобеляки цивілізоване, розвинене місто з культурним населенням.»

Ото тобі й на! А я то думав, що розвинене місто з культурним населенням - це коли у ньому немає роздовбаних тротуарів, калюж на всю вулицю, не розколупана ремонтниками дорога, на в’їзді на автостанцію не видно в’їжджаючим розвалених, обідраних стін, не стоять всілякі базари, які заважають тим же автобусам проїхати, а люди в цьому місті не обсцикають парканів, не смітять на тротуарах, не товчуть пляшки побіля дискотеки, не виривають квіти із клумб, не ведуть себе як бики і не збираються як барани вестися на заманухи від всяких магазинів та давити дітей заради сраного пайка ціною в 37 гривень... А воно виявляється, що для того, щоб місто стало цивілізованим і культурним в ньому достатньо побудувати супермаркет АТБ. І ми відразу немов у Європі!

P.S. Це пиздець...
Мотивація дроту зрозуміла. В принципі оправдана - биків якось потрібно таки привчати до культури, до того що ходити потрібно там де можна, а не де схотілося.
Але ж вибачте - колючий дріт??? Ви б ще електрику по ньому провели! Щоб мала дитина, яка мимо бігла, перечепилася і на дріт упала, не тільки око собі виколола, а ще й отримала опіки. Так же веселіше!
А як щодо невеликого, недорогого паркану? Нехай метрового. Більшіть людей, сподіваюся, зрозуміє що потрібно обійти, ну а найбикуватіші, так і через дріт полізуть. Ще й звалять його по п’янці, щоб не заважав.

Змінено 24.01.2013, 10:03
4. Villy пише:
«автор не повинна б цитувати запис з блогу без згоди блогера. Тим більше, що на час друку статті (вчора, 16:44) запис було видалено!»

А чи не ви, Віллі, самі у коментарі під своєю публікацією ганьбили журналістів, що вони точно не візьмуться за дану тему. Ось, будь-ласка, взялися. А тут нате - ви задню дали. То вже виясніть свою позицію остаточно.

А от записи видалили даремно. Чомусь мені так здалося, що вся причина не просто у неактуальності - у вас же був ще один запис - він також вже не актуальний?

А от працівники "біржи" могли б зробити свою роботу набагато крутіше - не чекати приходу до них журналіста, а самим написати відповідь у коментарі під записом Віллі: в такому випадку відразу б і автор дізнався причини проблеми, і люди, які прочитали його, і самі працівники центру зайнятості показали б себе у кращому світі, мов, працюємо, реагуємо, х*ї не пинаємо.

Але ні, у нас досі метаморфози в голові... Відписати коментар влом, люди в "непонятках", а автора, може бути, взагалі вичислили і "наїхали". Видали і зробимо вигляд, що нічого не було!

В будь-якому випадку вийшло по дурному
Нє, авторе, доводи не приняті.
Кому вигідно щоб українці пили пиво? Ну, звісно, тому хто це пиво виробляє, тому хто його транспортує, тому хто його продає. Ось вони - сволоти із сволот, які на нас заробляють!
Чекайте, а давайте прикинемо щось інше... Кому вигідно щоб ми їли чіпси? Точно: тому хто їх виробляє, тому хто транспортує і продає.
А кому вигідно, щоб ми їли хліб? Знову ж таки тому хто на ньому заробляє!
І навіть можна взяти «святєйше» бажання автора бути здоровим. На ньому також заробляють, при чому не набагато менше ніж пивовари! Кому вигідно щоб ми займалися спортом, вели здоровий спосіб життя, ходили на фітнес\бокс\плавання і т.п.? А всім тим, хто заробляє на різного виду стимуляторах, біодобавках, вітамінах, тим, хто заробляє на своїх секціях, фітнес-клубах, спортзалах і басейнах, тим, хто заробляє на світовому футболі, колотить бабло із простих фанатів, або юних спортсменів і платить десятки мільйонів, купляючи якогось гравця у свою команду, чи, наприклад, конструюючи новий болід для «Формули».
Ба, у нас навіть релігія колотить бабло (їм вигідно, щоб більше людей увєровалі і знали як «жити правильно»), та похоронні бюро (цим вигідно щоб якомога більше людей помирали).

Так що у сучасному світі будь-яке споживання, і навіть не дуже споживання призводить до того, що хтось на комусь заробляє. Більше чи менше, але заробляє. І фітнес-інструктора, в першу чергу, цікавить його зарплата, розмір якої залежить від кількості відвідувачів, а не те, чи будете ви здорові, чи не дуже. Йому вигідно, щоб ви не хворіли - бо тоді свої гроші ви нестимете лікарю, а не йому. І вже точно йому не вигідно щоб ви померли - бо ваші гроші підуть до гробаря, а не йому.
1. водій пише:
«Не дописувач, а постійний відвідувач. Чуваком би ще його назвали. »

Ну чому не дописувач? Написав же від себе матеріал у блозі.
Тільки от він його учора видалив. Невже таки його начальство чи чи ті ж такі "служби" висікли і залякали, рота заткнули? Як по-українськи! І як по-тупому!.. Люди явно своїх вигод не уміють бачити ніде...
А я думав що інфа про майданчик - лише чутки. А ні, таки справді будуватимуть. Щоправда від слова до діла у нас в країні буває років зо два проходить як не більше...
23. Николай пише:
«Я уверен что Вы бесплатно на пожертвование работодателя не будете работать, вы оцениваете свой труд в определенное денежное вознаграждение. »

Ну тепер все на своїх місцях: Церква - це послуги у сфери психологічної допомоги. Піп - найманий працівник, діє прейскурант, коротше звичайнісінька робота з наймачем, виконавцем, зарплатами і розцінками на послуги. То все нормально, все добре - працівники церкви задають ціну і виконують свою роботу, а ти платиш за моральне задоволення...

Тільки от до чого тут Бог? Невже це він такий бізнес вирішив запровадити на землі?
1. Николай пише:
«батюшек которые живут в деревнях, у которых не то что машины у них даже велосипеда нет, и практически голодают»

То що, невже присутність таких попів виправдовує існування реальний сволот у їх рядах?
Логіки = 0

Якщо вас, Миколай, поб’є десь у провулку молодий гопник-слюсар, зламає вам руку і відбере гаманець - то чи легше вам стане від того, що далеко не всі слюсарі такі?
Так візьміть і напишіть скаргу у відповідні органи, вимагайте звільнення з посади вищезгаданої голови. У чому проблема?
На сайті міліції спочатку також було написано, що то якась бабуся. У даний момент вік взагалі не вказаний. Мабуть міліціонери не вияснили :)

А щодо таких матусь... Одно не розумію: якщо у неї забрали батьківські права щодо двох (!) попередніх дей, чому ця дитина досі залишалася з нею? Чекали доки її уб’ють чи що? За такими матусями та їх дітьми потрібно спостерігати вдень і вночі. За їх співмешканцями також.
Чудо Юдо 30 листопада 2012, 11:23 На тему: Від Любові Васюти вимагають по...
Галчонок, уважніше читайте статтю.

1. Галчонок пише:
«з яких джерел вона могла дізнатися що є «невиїзною» (цікавий термін), мабуть, "люди кажуть"»

Останньою краплею, котра переповнила чашу терпіння, стало повідомлення про те, що Любов Васюта стала «невиїзною».

Колектори самі їй це сказали, що, звісно, не обовязково правда, але її це дістало.

1. Галчонок пише:
«ВИСОКОПОСАДОВЕЦЬ, повинна вирішити питання з тією особою, яка надала при оформленні кредиту її контакти»

По-перше вона взагалі нікому нічого не винна. А по-друге ви знову ж уважно читайте статтю: колекторам дана команда "фас!" і їм по-барабану з ким вона там буде домовлятися, поки банк не скажу "фу!" вони від неї не відчепляться. А вирішити питання із особою яка дає контактні данні на мать-його-так наврятчи у неї вийшло - та, мабуть, і не збираєтсяь віддавати борг, або віддасть коли рак на горі заспіває. Тому то вона і пішла відразу поговорити із самою фінансовою установою, щоб ті відізвали доберманів своїх.
Чудо Юдо 26 листопада 2012, 11:45 На тему: Надворслянська красуня 2012...
Вибачте, але я так все ще не зрозумів яке має відношення цей конкурс до вареників і до української класики.
Чудо Юдо 23 листопада 2012, 23:33 На тему: Надворслянська красуня 2012...
І я щось не зрозумів до чого тут вареники. навіть у фотки придивився - може там щось з ними пов’язане - та начебто ні...
Чудо Юдо 22 листопада 2012, 10:28 На тему: Втретє за останні роки сплюндр...
Як на мене, то ніяка це не новина, і ніяке це не сенсаційне сплюндрування. Ну кому в голову прийшло на пам’ятник ставити статуетку? Все елментарно: якісь діти її сперли погратися і все тут. А діти є діти: вони не паряться щодо призначення цієї статуетки, пам’ятника, у них немає ніяких політичних переконань, вони не хочуть боротися ні за які великі і малі ідеали. Вони просто побачили що лежить цяцька і вирішили що вона нічия, тож можна взяти побавитися.

Не ставте туди більше нічого, от і не украдуть. Все логічно і просто. Або приклейте його там намертво.
1. Крейзі Бабця пише:
«зазвичай він відстрілюється або закидує ментів димовими шашками..»

Кажуть, що у місті вже на стовпах розклеєна інфа, ніби Горденка захоплювати 5 міліціонерів, били, кидали об землю, ледве насмерть не забили :) Мабуть ще й когось із свідків побили, щоб не розповів нікому.
Цікаво, що то за фантазер?
Чудо Юдо 6 листопада 2012, 11:00 На тему: Як язик до Києва довів...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
4. Ще один пішохід пише:
«Ісип не ходить на гору по лівій стороні ЦЕНТРАЛЬНОЇ вул.Шевченка,від вул.Касьяна до площі Перемоги(до готелю "Ворскла")вже мабуть років 18 чи скільки він там мером "працює" зате вспів побувати ледве не в пів світі»

А Ісип тут яким боком? Він що, будівництвом доріг у Кобеляках завідує і розподіляє бюджет на них?

5. New York пише:
«сі прекрасно розуміють, чому дороги України роблять і ремонтують через жопу.»

На новопостеленій Фрунзе уже видно де буде прокатана колія. Думаю навесні вже знову можна буде спотикатися, переходячи дорогу. На Стародніпропетровській не асфальт поклали, а кізяки якісь - той "асфальт" під ногами чути як шевелиться - так просто насипали залишків, ляпнули смоли 100 грам на метр квадратний і все. Розкришиться ще до весни.
За 2 тижня стеління асфальту ні разу не вийшли у суху погоду. Все в калюжі клали. Молодці: чиновнички заробляють на гімноасфальті - цей рік частку урвали, наступного року новий стелити треба вже буде - ще урвуть, а працівники кладуть його тільки в найгіршу погоду, щоб за галімі умови праці доплачували (чим чиновничкам ще більш спрощують спосіб заробітку).
Все схвачено і йде по накатаній системі :)
11. Майстер пише:
«Посилання на www.cvk.gov.ua Усі результати з дільниць нашого округу.»

Знову державний сайт, який хтось сракою робив, а не руками. Чорт його пойми яка дільниця саме та, яка тебе цікавиться (прийшлося шукати номер потрібної на "сайті відеокамер"), а таблиця взагалі жахлива. Хоч би кольорами переменжували їх, та підсказки спливаючі поставили. А то приходилося ганяти вгору-вниз щоб подивитися за за яку партію ця цифра
63. сергій пише:
«Якщо ти не знаєш Гречаного, якого х.. ти його обговорюєш?»

Цікава позиція... Отже щоб обговорювати і цікавитися Азаровим мені потрібно з ним познайомитися особисто?

63. сергій пише:
«Я тобі б розказав, просто тобі це потрібно щоб просто базікати»

А оці люди які тут матюччя перли - вони по ділу хіба щось говорили? Чи ви багато говорили по ділу, коли Кобелячанину натякали голову відкрутити?

А взагалі по справі є лише два факти: Гречаного затримали (не самого, до речі), його затримали не перший раз. Більше деталей ніхто тут не скаже, я це вже зрозумів - всі тільки базікають. Отже залишається чекати чи доб’ється відповідей Філоненко у тих же СБУ-шників.

Змінено 10.10.2012, 08:55
35. сергій пише:
«я захищаю його тому що знаю ситуацію і він не винен.»

Так розкажіть нам істину ситуацію - як, хто і чому затримали Гречаного, в чому підстава і чи взагалі вона була? А то тут ціла купа не дуже адекватних людей кричить що стаття - кака, Філон - кака (хоча Філон ні єдиної офіційної інформації тут не писав, єдиний до кого він міг звернутися за офіційною інформацією - це місцеві мєнти, що він і зробив. Але як бачимо йому її там не надали). А ви говорите, що всі помиляються, один ви знаєте істину (прям як свідок Ієгови) так давайте - розкажіть нам свою істину, а ми послухаємо вашу версію.

А то на якийсь дитячий садок схоже...

А корупція вона у всіх структурах присутня, чи то лікарня, чи міліція, чи МНС і т.п. Святих немає. Просто одні корумпують "по совісті", якщо так можна сказати, а інші - нагліють. Або ж нагліють ті, хто їм на лапу дає... Або ж самі виконавчі служби план виконують. Варто чекати офіційної інфи

Змінено 07.10.2012, 18:15
1 ...34 35 36 37 38 39 40
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації