Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ...35 36 37 38 39 40 41
Чудо Юдо 5 липня 2013, 09:42 На тему: Урок Врадіївки...
Боже, які ж таки милі та приємні люди проживають у Врадіївці! Таких би в кожен населений пункт України!
Чудо Юдо 1 липня 2013, 13:31 На тему: Віра в Україну...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
100. Майстер пише:
«сподіваюсь що це останній строк Віктора Федоровича»

Тверезо оцінюючи ситуацію сумніваюся в цьому... У нас немає здравої опозиції. Там партії щороку створюються, розсираються, розвалюються, об’єднуються, розбігаються і збігаються. І кожен раз вони нові. І кого людям обирати, як кожен день нові пики на екранах ТВ? А ПР, тут потрібно віддати все-таки їм належне, уже десяток років як міцна і стабільна братва.

А щодо слів Майстра про поділ обговорюючих на три групи, то погоджуся. Одні хочуть покращення і займаються незрозуміло чим. Другі хочуть того ж покращення, але займаються висміюванням перших. Толку мало що від перших, що від (тим паче!) других.

А взагалі я сам відношуся до третіх, які взагалі нічим у цій сфері не займаються, але вірять у щасливе майбутнє. Вимруть наші батьки, вимремо ми і наші онуки житимуть краще. Подивіться на нові покоління. Вони вже не наші батьки - вони вже не хочуть продавати голос за кіло гречки. Вони як продати, так хочуть задорого - у олігархів бабла не вистачить купити. Тільки не потрібно говорити про дітей-алкоголіків, курящих, наркоманів і закиданих таблетками дебілів на дискотеках. Так себе поводить молодь у всіх країнах світу, навіть у найуспішніших. Але розтрощених пляшок на тротуарах поменшало. І це показних появи здравія в мізках, щоб там не говорили скептики Нью Йорки та Гузченки. Це вже признак появи якогось мислення у півкулях нового покоління.
2. ткачиха пише:
«Я також вважаю,що наші діти закінчили школу,виключно,завдякуючи партії РЕГІОНІВ,»

Печалько...
Партія регіонів приходила, доглядала діток, учила їх, виховувала, здавала гроші на нові парти, фарбу для дошки, нових вікон, одягала і взувала діточок, недоідала і недопивала, по ночам тяжко працювала... Потім замовила ресторан для дітей, оплатила, влаштувала безкоштовно на навчання... благодєтєлі наші! Що ж ми без вас робитимемо???..
Падаємо на підлогу і цілуємо вас в ніжки!..
Мде, автор чотири рази наголосив, що це не жарт. Так, правильно робить, в нашій країні у таке щастя ніхто просто так не повірить. От тільки здається мені затягнеться ця справа як мінімум до наступного року. Щоправда бувають і чудеса - нещодавно одне чудо своїми очима бачив, а саме дорожних працівників, як в суху і ясну погоду ремонтували поворот, що біля пошти. Їй-Богу не брешу! Вперше побачив таке, але було... Хм... може вони грязюку із собою привели і, перш ніж класти асфальт, наляпали її на дорогу?.. Ну хіба так.
9. водій пише:
« русло річки тіпа як повинно розширитися, а цей трактор не достає стрілою аж на той берег.»

Ммм... я звісно не знаюся на чистці річок, ніколи цим не промишляв... але... Чисто логічно подумав: а чому не можна вичистити спочатку з однієї сторони, а потім заїхати з іншої? Чи там немає як заїхати?

А взагалі Кобелячок давно вже перестав бути річкою. Це велика канава. Влітку подорожуючи понад ним я бачив місця де він взагалі відсутній — наприклад на місці народної переправи між Колесниківкою та Золотаренківкою. Там течія відсутня, бо відсутня вода. Хоча навколо Кобеляк течія є, ледве помітна. Тож ми маємо просто локальні озера, які підживлюють місцеві джерела.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
13. Саид пише:
«потрибно а племен тарану людя нить та повару до отхочу чих. »

«Потрібна елементарная людяність та повага до оточуючих»

Це мені робити нічого було і я хвилин 10 намагався зрозуміти що він написав...

До речі, нікого більше не напрягає, що коли справа йде про державні гроші, а не приватні, ціни стають разів у 10 більшими? Освітити туалет? Почепити дві срані лампочки і один лічильник? Та які проблеми? 15 тисяч башляйте і буде вам освітлення. Бля, звідки така ціна?? Підіть на базар і подивіться скільки коштують ті срані лампочки та лічильник. Ладно, + ящик для лічильника міцний (щоб ніякий довбойоби його не украли) і плафони, кріплення для лампочок, дроти від стовпа до туалету. В 3 тисячі можна вкластися, купивши наофігенніші складові. То виходить що у нашій сраній країні на бумажки і чиновників іде в чотири рази більше бабла ніж на матеріали і роботу?
Чудо Юдо 27 березня 2013, 09:17 На тему: Село Деревки весною...
Я так думаю фото зроблені не цією весною точно :)
Чудо Юдо 25 березня 2013, 20:25 На тему: Як написати скаргу на яму?...
20. ясен пише:
«Пропоную кожному з учасників форуму взяти шефство над якоюсь ямою на дорозі.»

А от це слушна пропозиція. Було б вельми корисно так зробити. Піду почитаю уважніше що на тій "УкрЯмі" пишуть...
Чудо Юдо 25 березня 2013, 14:43 На тему: Як написати скаргу на яму?...
Шановні! Пропоную терміново скласти комісію по вивченню питання правильності вимірювання розмірів ям! Це питання всенародного значення і його вирішення дасть прорив у геометрії, фізиці та хімії небачених масштабів! Після правильного формування нашої роботи ми матимемо право зачитати її на наступному конгресі лауреатів Нобелівської премії - вони 100% зажадають почути спосіб вирішення такої великої задачі!
А потім, можливо, ми досягнемо таких висот, що віднайдемо спосіб самозалатування дорожних ям, чого так гостро потребує наша країна!
Чудо Юдо 24 березня 2013, 22:46 На тему: Я і Ленін...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
24. Вася против всех пише:
«А я привык к "выборочному правосудию".Конечно, цытата коментаря Миколи Гузченка- ненормативная лексика,а сам коментарий нет.»

Вас, бачу, дуже зачепило те, що вас запихнули у спойлер. Тому, як уже бувалий на цьому сайті, спробую пояснити чому. Хоча попереджаю: це лише припущення, точних алгоритмів робити цензора сайту я не знаю і знати не можу.
По-перше ви не процитували Миколу, а написати текст самі (або скопіювали і вставили). Для цитування тут виділяється текст і натискається посилання "Вставити цитату". Як я зробив вище.
По-друге, ваш комент заспойлериро, а коментар Миколи - ні. Продивившись їх обидва я помітив, що ви використали слово "м у д а к и", яке Микола у коментарі не вживав. Так що комент прикритий справедливо :)

А взагалі я згоден із Нью Йорком та Миколою. Будь-які керівники будь-якої країни першочергово мабуть ставити перед собою завдання зробити хорошим і комфортним життя людей в цій державі. Якщо людина має нормальну їжу, нормальний будинок, машину, холодильник, пральну машину, телевізор і комп’ютер (звісно мається на увазі нормальна працююча людина, а не якесь ледащо, або чиновник-хапуга) то таких керівників поважають і люблять. А якщо таких речей у людей немає через тупість чи жадність керівників - то ніякими "високими ідеями" їх не замінити. До сраки вєлікая ідєя комунізма, якщо для цього потрібно розстрелювати людей. До одного місця патріотичні гасла та валяння пам’ятників від імені «Свободи», якщо у нас по весні асфальт злазить зі снігом. До того ж самого місця фанатично-істеричні крики поневоленої Юлічки, якщо у нас за бумагою середня зарплата 3500 грн., а насправді робочий клас ледве мінімальну отримує.

І вся ця ідейно-політична тяганина придумана лише для того, щоб маніпулювати людьми і заставляти їх діяти на користь головних ідеалістів. Заради їх збагачення чи задоволення їх амбіцій.
Чудо Юдо 15 березня 2013, 18:33 На тему: Я і Ленін...
7. koriolan пише:
«Ленин никуда не уйдет, в отличие от прыгающих у его постамента блох.
Куда от нас может уйти Христос, Колумб, Че Гевара? Они прописаны в вечности. Правда, людишки с комариной судьбой и говорящими фамилиями время от времени пытаются укусить граниты ненавистных их умишку постаментов. Сочувствую беднягам.»

Бла-бла-бла, Коріолан у своєму дусі: багато розумних слів, придуманих у пориві комуністичного натхнення і нічого конкретного.

5. із передмістя пише:
«Його коментарі, які адміном постійно видаляються, вже всіх дістали. »

Хм.. його коментарі не видаляються, а тільки прикриваються. Натисніть на червоний напис і можете прочитати коментар.

6. Любов пише:
«Антисемітизм у наш час? Адміне, агов????»

А я нелюблю зимбабвійців! Чорні, замурзані, страшні і вонючі. Я підлягаю під розстріл, повішення чи цей мій коментар повинен бути видаленим?:)
6. Козак Ямайка пише:
«Не розумію чому наш народ так хвилюється, що в нього відберуть Ілліча. »

А що, варіант що Ілліч для когось може бути таки чимось важливим, а не просто каменюкою ви взагалі не розглядаєте?

А саме опитування показало, що здебільшого людям паралельно чи Ілліч там стоятиме, чи хтось інший. Люди жерти хочуть, мати автомобіль, холодильник і пральну машину, а вже потім може і про те, кого ставити із пам’ятників задумуються. І це нормально, блага людини для неї мають бути вище амбіцій якогось там ідеолога. Якби Ілліч мене зараз наштовхнув на чесний і хороший спосіб заробити собі на будинок в нашій країні - я був би не проти його пам’ятника. Якби на це мене надихнув Шевченко, Мазепа, Хмельницький чи хай навіть фараон Тутанхамон - я б віддав би свій голос за пам’ятник цій особі. А якщо у моєму житті не зіграли ролі ні одна із вищезгаданих осіб, то мені абсолютно начхати кого із них витешуть із каменя, лиш би не за мої кошти.
Ну у випадку з Мірошниченком його дії були не зовсім спонтанними. Максимум за що притягнуть так це за хуліганство. Адже Ленін був звалений не аби який, а саме той, який ніде не стояв на балансі. А значить нічий. А значить за порчу цього нічийного майна ні перед ким не прийдеться відповідати.

Але це ніяк його не виправдує. Такі методи боротьби із супротивниками тупі і недолугі, в них більше понтів аніж дієвості. Валяти пам’ятники попередньої влади - то не крутість - так само робить будь-яка недолуга нова влада - і комуніки колись царські палаци валяли і палили, вважаючи себе нереально крутими в той момент.

Хоча тих Ленінів дійсно до біса. На місце деяких із них я б когось іншого поставив, не менш іменитого. Але культурно і за згодою всіх сторін (чи хоч більшості)
Чудо Юдо 2 березня 2013, 20:59 На тему: Овечі асоціації...
2. New York пише:
«Милі?! Добрі?! ))) »

А які? Десь бачив злісних і гнівних лохів?:)
1. Бувалий пише:
«аспирин не понадобиться»

Паціент на той час вже буде у морзі?:)

1. Бувалий пише:
«весняне загострення цієї хвороби, чи може щось інше?.. »

Якої хвороби? Редакційної? Так це ж така рубрика де треба писати все, що у голову прийде. Ну а взагалі так, Володимир останні півроку дуже часто залазить у тему політики. Раніше вона його взагалі не колихала...
Я взагалі то говорив про прикрашання ялинки, а не про заміну її штучною. Хоч щось придбалося із прикрас за весь час існування нашої ялинки? Чи все тільки за рахунок дітей?
Якщо говорити відверто, щорічну кобеляцьку ялинку я вважаю позорищем Полтавської області. З року в рік ставлять якусь обшарпану ялинку, яка чомусь в’яне буквально менше ніж за тиждень, а прикрашають її силами "добровільного" припахування дітей у всіляких гуртках саморобними іграшками. І вішають одну і ту ж саму саморобну гірлянду із простих лампочок. Те, що є чим дітей зайняти — це, звісно, добре, але ж яке убожество у нас стоїть в місті на новорічні свята!
Для порівняння ось вам цьогорічна ялинка смт. Решетилівка, яке ледве більше від Біликів:
Посилання на www.adm-pl.gov.ua

Їхня ялинка як Майбах перед оцим нещастям:
Посилання на exo.in.ua
(не знайшов фото із прикрашеною ялинкою, але вона виглядає не краще).

А ще запам’ятался минулорічна ялинка, обрубаний стовбур якої стояв посеред міста... до червня місяця. Прямо як в анекдоті де суддя питав чому сімейна пара розводиться. А чоловік нарікає, мов, жінка задовбала, вже сьомий місяць пиляє: "винеси новорічну ялинку!"
Цьогорічний обрубок, як належне, стоїть на місці. Цікаво, поб’є він рекорд минулорічного?
Мде... Том Сойєр (до речі, прізвище цього героя правильно пишеться так) думає немов він відкрив всім очі про повадки молоді. А насправді сказав те, що говорить кожна людина будь-якого часу, будь-якої країни, віком за 40. І при цьому як і будь-яка людина, забуває яким сам був у дитинстві (Ану ще скажіть, що ви були янголом: не пили, не курили, ні граму не хуліганили, кожен вечір сиділи у бібліотеці і т.п.).

Ну так суть не в цьому.

Не розумію тільки одного: чому це старпери (ті,я ким за 40) свято вважають, що поламані паркани, биті стекла і п’яні волоцюги на вулицях бувають тільки в тому випадку, коли у місті працює дискотека (бар, ресторан, клуб....). І ні грама не задумуються, що це результат, навпаки, відсутності розважальних закладів.
Варіант 1: у місті є розважальні заклади на різний смак. Компанія молоді виходить ввечері розважитися. Що вони роблять? Йдуть на дискотеку\в кіно\в боулінг\в більярд\на каток\в кафе... і розважаються там: танцюють, ганяють шари, катаються на люду, сидять за столиком, спілкуються. Після 00:00 втомлені танцями\грою і т.п. вони бредуть додому спати.
Варіант 2: у місці ніфіга не працює після 21:00. Що, молодь сидить вдома перед телевізором? Ага, щас! Вона хоче розваг. Але їх не має, бо старпери-депутати вирішили, що відсутність їх відіб’є молодим їх жадання. Молодь іде на "самогонну точку", затарюється пойлом, іде в парк, сідає там бухати (а що робити, варіантів же немає). Нажирається в гімно (а як інакше, адже вона нічого не робить окрім того, що п’є - не танцює, не грає...) і тоді, коли "бензин" скінчився а сили ще є, бо ж вони не розтрачені активним відпочинком, молодь іде шукати пригод. І тоді рятуйтеся паркани, стекла, автомобілі...

Нє, старпери відібрали останню розвагу, а натомість нічого не дали. Навіщо? Є ж комп’ютер і телевізор - нехай діти сидять по домам і заробляють собі сколіоз. А ми будемо вважати, що проблема вирішена.
88. Моа пише:
«Так була сесія 29 січня,чи не було? »

Посилання на exo.in.ua
7. Walker пише:
«У Дзюбанши Людмили рожа, як у Кобили! xD »

Враховуючи, що в даній темі немає ніяких інтересів у підлітків (ця політика їм до одного місця), то доходжу до висновку, що отаку ахінею бовкнула людина доросла, мало того, зацікавлена, отже, скоріше за все, один із чиновників. Господи, невже нами отакі ідіоти, бики і хами нами керують???

Там, до речі, коментар від цього ж чоловіка був ще посмачніше, тільки його видно адміністрація видалила.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Олександр Ісип сказав:
«Це означає, що Кобеляки цивілізоване, розвинене місто з культурним населенням.»

Ото тобі й на! А я то думав, що розвинене місто з культурним населенням - це коли у ньому немає роздовбаних тротуарів, калюж на всю вулицю, не розколупана ремонтниками дорога, на в’їзді на автостанцію не видно в’їжджаючим розвалених, обідраних стін, не стоять всілякі базари, які заважають тим же автобусам проїхати, а люди в цьому місті не обсцикають парканів, не смітять на тротуарах, не товчуть пляшки побіля дискотеки, не виривають квіти із клумб, не ведуть себе як бики і не збираються як барани вестися на заманухи від всяких магазинів та давити дітей заради сраного пайка ціною в 37 гривень... А воно виявляється, що для того, щоб місто стало цивілізованим і культурним в ньому достатньо побудувати супермаркет АТБ. І ми відразу немов у Європі!

P.S. Це пиздець...
Мотивація дроту зрозуміла. В принципі оправдана - биків якось потрібно таки привчати до культури, до того що ходити потрібно там де можна, а не де схотілося.
Але ж вибачте - колючий дріт??? Ви б ще електрику по ньому провели! Щоб мала дитина, яка мимо бігла, перечепилася і на дріт упала, не тільки око собі виколола, а ще й отримала опіки. Так же веселіше!
А як щодо невеликого, недорогого паркану? Нехай метрового. Більшіть людей, сподіваюся, зрозуміє що потрібно обійти, ну а найбикуватіші, так і через дріт полізуть. Ще й звалять його по п’янці, щоб не заважав.

Змінено 24.01.2013, 10:03
4. Villy пише:
«автор не повинна б цитувати запис з блогу без згоди блогера. Тим більше, що на час друку статті (вчора, 16:44) запис було видалено!»

А чи не ви, Віллі, самі у коментарі під своєю публікацією ганьбили журналістів, що вони точно не візьмуться за дану тему. Ось, будь-ласка, взялися. А тут нате - ви задню дали. То вже виясніть свою позицію остаточно.

А от записи видалили даремно. Чомусь мені так здалося, що вся причина не просто у неактуальності - у вас же був ще один запис - він також вже не актуальний?

А от працівники "біржи" могли б зробити свою роботу набагато крутіше - не чекати приходу до них журналіста, а самим написати відповідь у коментарі під записом Віллі: в такому випадку відразу б і автор дізнався причини проблеми, і люди, які прочитали його, і самі працівники центру зайнятості показали б себе у кращому світі, мов, працюємо, реагуємо, х*ї не пинаємо.

Але ні, у нас досі метаморфози в голові... Відписати коментар влом, люди в "непонятках", а автора, може бути, взагалі вичислили і "наїхали". Видали і зробимо вигляд, що нічого не було!

В будь-якому випадку вийшло по дурному
Нє, авторе, доводи не приняті.
Кому вигідно щоб українці пили пиво? Ну, звісно, тому хто це пиво виробляє, тому хто його транспортує, тому хто його продає. Ось вони - сволоти із сволот, які на нас заробляють!
Чекайте, а давайте прикинемо щось інше... Кому вигідно щоб ми їли чіпси? Точно: тому хто їх виробляє, тому хто транспортує і продає.
А кому вигідно, щоб ми їли хліб? Знову ж таки тому хто на ньому заробляє!
І навіть можна взяти «святєйше» бажання автора бути здоровим. На ньому також заробляють, при чому не набагато менше ніж пивовари! Кому вигідно щоб ми займалися спортом, вели здоровий спосіб життя, ходили на фітнес\бокс\плавання і т.п.? А всім тим, хто заробляє на різного виду стимуляторах, біодобавках, вітамінах, тим, хто заробляє на своїх секціях, фітнес-клубах, спортзалах і басейнах, тим, хто заробляє на світовому футболі, колотить бабло із простих фанатів, або юних спортсменів і платить десятки мільйонів, купляючи якогось гравця у свою команду, чи, наприклад, конструюючи новий болід для «Формули».
Ба, у нас навіть релігія колотить бабло (їм вигідно, щоб більше людей увєровалі і знали як «жити правильно»), та похоронні бюро (цим вигідно щоб якомога більше людей помирали).

Так що у сучасному світі будь-яке споживання, і навіть не дуже споживання призводить до того, що хтось на комусь заробляє. Більше чи менше, але заробляє. І фітнес-інструктора, в першу чергу, цікавить його зарплата, розмір якої залежить від кількості відвідувачів, а не те, чи будете ви здорові, чи не дуже. Йому вигідно, щоб ви не хворіли - бо тоді свої гроші ви нестимете лікарю, а не йому. І вже точно йому не вигідно щоб ви померли - бо ваші гроші підуть до гробаря, а не йому.
1 ...35 36 37 38 39 40 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації