Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 40
3.Fed654Frumos
«зовсім недавно кількох бабусь з розсадою на базарі ганяв»

Яке ганяв? Що за наклеп???
У буклеті "Наше місто" чорним по білому написано, що не ганяв, а навпаки, захищав, до грудей притискав і всяко старався, щоб базарники заробляли свою копійку. А от всілякі злі сили хотіли базар закрити і залишити людей без засобів існування!
"За добу в Україні зафіксовано 666 нових випадків коронавірусу"

Шайтани, відьми, бабки-шептухи, святі отці - це ваш шанс зрубить бабла! :)
3.Седой
«посмотрите, плз. уж лучше летать, чем по таким дорогам ездить. До чего малую родину довели :(
»

Сєдой знову рішив ляпнути щось в сторону "малої родіни". Шановний, ви вибрали тему, по якій Ваша "большая родіна", кажуть, майже(може) рекордсмен у Світі! :) Нарити цілий вагон фоток про російські дороги?
До чого це взагалі було???
1.Дід Панько
«Як же можна говорити, писати, та читати такою чудернацькою мовою? В одній невеличкій новині одна і таж річ називається по різному! »

Видно щоб не повторятися. Ну вертоліт та гелікоптер - це одне і те ж, обидва слова - синоніми в українській мові. А от гвинтокрил так, це трохи інша конструкція. Але також з лопатями :)
Чудо Юдо 19 травня 2020, 10:22 На тему: Обережно, фейк!...
19.orakul
«Слухай уніматєльно, хоч ти й тупуватий»

Я хоч про реальні конкретні речі пишу. А називати всіх, у кого інша думка, пришелепками та кидати ссилки на відео де всі розкривають всесвітні заговори (а це тема у якій можна розвернутися огого як, наскільки фантазії вистачить) - так для цього багато мізків не потрібно, діду.

18.orakul
««Мій брат працює лікарем і в нього знайомі в Іспанії сказали…», «Лікарка з Італійської лікарні прислала голосове повідомлення…» »

Якщо Ви, шановний, не помітили, то я написав що розумію суть претензії співбесідника і описав ситуацію яку я бачив конкретно своїми очима. Чи що, у все вчитуватися не любимо?
Чудо Юдо 18 травня 2020, 22:32 На тему: Обережно, фейк!...
Ну, скажімо, так - отаку бетонну трасу, яку зараз ліплять біля Кобеляк, та що там, навіть отакий парк, який Копелець організував зробити, Україна собі дозволити не могла. Гроші десь випаровувалися.
Чудо Юдо 18 травня 2020, 22:22 На тему: Обережно, фейк!...
10.Fuks
«А у Вас віджали підприємство чи бізнес Янукрвичі,чи в когось ваших знайомх. Знову фейк. »

Ні, не віджимали. Знайомих крупних бізнесменів не маю. Але розумію про що Ви.
У мене не віджимали, але що точно можу сказати, це те, що не платили за мою роботу гроші державні організації. Не те щоб це мої основні клієнти, але є трохи. У них в усіх були бабки лише на зарплати, їжу, ну там, найнеобхідніше. А на всі інші потреби (техніка, ІТ, будівництво, навіть пальне) казначейство не виділяло грошей. У 2013-му казначейство взагалі було державним підрозділом, яке виконує єдину функцію - не надає гроші. Бо всі бабки йшли у Київ і звідти не поверталися. Для необізнаних це було непомітно, але Україна семимильними кроками прямувала до дупи більшої, ніж вона потім настала після Майдану. Мені так тоді здавалося. Точніше не скажу, я не економіст.

Змінено 18.05.2020, 22:24
Чудо Юдо 18 травня 2020, 16:19 На тему: Обережно, фейк!...
5.Fuks
«Країну відкинули назад на десятки років в розвитку...»

А по чому ви розцінили розвиток? По кількості віджатих підприємств синком Януковича? Так, за останні 5 років їх явно поменшало :)
Ну ладно, а якщо серйозно - що саме із змін Ви вважаєте "відкиданням у розвитку", який, на Вашу думку, був такий чудовий при Януковичу?
Чудо Юдо 18 травня 2020, 16:17 На тему: Обережно, фейк!...
5.Fuks
«По телеку накрутили шо Янек вор,де кому влади захотілос»

Ах, негодяї, такого святого чоловіка оббрехали!

3.Седой
«Как по мне - оплаченный пиндосами госпереворот, который принес страдания простому народу Украины»

Перворот організований, ясна справа, як і всі перевороти, але якраз після нього хоч якісь думки почали в голову людям лізти. А до того як орда зомбі були - пахали за мінімалку і плакали що хреново живуть, але нічого для покращення становища свого не планували робити.
Хоча що ж це я, воно може комусь з іншої країни (на яку Яник пахав у свій час) та видніше
У нашій країні все заднім числом: коли прийшла війна, виявилося, що нам немає ким і чим воювати. На берці, бронежилети та їжу скидалися всім народом.
Коли прийшов коронавірус, виявилося, що нам немає ким і чим від нього рятуватися. На АШВЛи, маски і костюми захисту також всі хором скидаємося...
У якій сфері ми наступного разу виявимо повну ж**у?:)
Я щось, вибачте, також не зрозумів: заразили у лікарні і відправили додому, чи були переломи, а "списали на коронавірус"?
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
1.Selena2017
«Чимось нагадує Остапа Бендера цей «власник» екзотичних тварин»

Та який з нього Остап Бендер? Він, видно, тупий, як пробка. Схоже, Санич сказав йому: "толкни тварин, тобі 30%, мені 70%" то він на радощах і побіг на ОЛХ виставляти оголошення. А якби у нашому місті була поліція чи прокуратура, то вони б по факту відео, та що там відео, по факту оголошення уже б завели діло і взяли б цього Владислава за яйця, а Санич враз би сказав: "а я не знав, то він, падлюка, нажитися сам хотів" і чпокнули б Владіка по саме нємагу.
А так як у нас не поліція, а одна назва, то в результаті просто Влад у Фейсбуці на Філона текстовками Спиці лайно льє :) А мер у своїй стінгазеті вчергове нарисує дитячу картикатурку
6.микола козак
«але ж це не 300-600 тис , як получають деякі чиновники»

Ну і ніхто не каже, що це нормально? Також охреніли.
Але у минулому році наш мер 10-тисячного містечка отримав зп більшу, ніж, наприклад, мер Львова, де майже мільйон людей живе! Чи скажете у Кобеляках роботи більше? А 600.000 грн це 1/25 ВСЬОГО бюджету міста. Щось багатувато, як на мене, на одну людину стільки відвалювати, нехай навіть мер.

Зп дійсно офігенна (це якщо не брати до уваги, все-таки, наявні чималі можливості корупції), а якість роботи... як приклад, півтора роки назад, у сніжну зиму, у січні-лютому у місті реально непроїхати-непройти було, без перебільшень. Багато хто може забув - Посилання на exo.in.ua Але мер за обидва місяці премії отримав, не відмовився. А я думав, що премія - це за особливо добре зроблену роботу, чи якось так...
Скажете, чому чіпляюся? Так тому і чіпляюся, що отримує зарплату дебелу. А не хоче щоб чіплялися - так нехай у двірники йде - там обов’язків і "до чого причепитися" набагато менше :)

6.микола козак
«Мені згадалося , як Ісип надпланові надходження пускав майже повністю на утримання міської ради , як робив турподорожі з Галушкою до США варити борщ і ніхто не возмущався»

Ну тут я не можу споритися, бо при Ісипові я під стіл пішки ходив. Ну, вже не ходив, але вік у мене такий був, що все тринь-трава здавалося :) Тому то і дивлюся на нинішнього, при якому я зараз живу.
4.микола козак
«Якщо ви панове публікуєте декларації міської владми , то зробіть список всих чиновників , що працюють у Кобеляках - райадміністрація , районна рада , міська влада , судді , прокурори , поліцаї , нотаріуси і інші і тоді можна буде зробити оцінку»

Ось поки що є головного поліцая декларація: Посилання на exo.in.ua
Ось керівників ради: Посилання на exo.in.ua
Депутати: Посилання на exo.in.ua (але тут одні бізнесмени, їх гроші дурне діло рахувати)

Ніхто, поки що, до зарплати нашого мера не підібрався і близько. А різниця між головою міста і перечисленими Вами людьми у тому, що їм начисляють зарплату зверху, а він сам собі придумує доплати та премії (з пасивної згоди депутатів).
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Народ, ну ви чого?
Чи варта тема такого гімногометання один в одного? Ну діло свійське: одним подобається царь Копелець, іншим ні. Когось запевняти у своїй правоті - це одне, але переходити до образ - це вже зайве.
Я Копельця не люблю лише за те, що йому дісталася така абсолютно інертна команда депутатів (тобто біда не в самому Копельцеві). Сидять, в стелю дивляться на кожній сесії, лише 4-5 депутатів щось проти царя виступають, а іншим пофігу що він придумав, лиш би відсидіти та додому потопать. Більше половини там взагалі не врубуються у тему. Спитайте їх про оці цифри, що у статті викладені - вони і не чули про них, просто руку підняли та і все.

Ідея щодо масок годна. Ну придумав він всіх жителів забезпечити масками - ну ок, ефективність такої дії спірна, але покатіт.
А от самі маски - лайно. Надягав я її - із грубої синтетики пошита (обрізки із плавок чи що??), дихати неможливо. Тобто наче і добро мені зробили, але і користуватися я нею не зміг.
Отак послухаєш деяких - ну от Копелець молодець, і якщо хтось звертає увагу на те що він діє незаконно або ляпає неподумавши - то обов’язково хтось із ним рахунки зводить!
Мельнув чоловік при чинові на офіційній сесії депутатів, що у Царичанці 10 хворих на коронавірус - так це вам вчулося, а Філон це видумав через особисту неприязнь
Рішив чоловік прогнати всіх базарників навіть не розібравшись у законах чи має він на це право - так це не йому ліньки було прочитати постанови уряду, а це Філон видумав.
ТА що Філон - будь хто напише щось на нього погане, так це "більш за все щось не поділив з Копельцем".
І т.д. Тобто щоб він не утворив то ви не звертайте уваги, то хтось має особисту неприязнь, а на факти ви не дивіться, вам привиділося :)

11.микола козак
«що значять оті О_о , це якийсь ваш символ? »

Це означає, що я вкрай здивований (Посилання на s46.radikal.ru У нас в Кобеляк і із Кобеляк їздять сотні людей в день, по трасі мимо пролітає тисячі людей в день, а ви звинувачуєте Філона що він поїхав у Царичанку і вернувся? Чи ви увєровалі в слова Копельця що там видимо-невидимо хворих?
6.микола козак
«Я не можу зрозуміти , що примусило Філоненка попертись в Царичанку , щоб привезти заразу в Кобеляки?»

Дядьку, ви реально оце зараз мелете? О_о
Чи таки прикололися?
4.Lion2020
«У ЗВ’ЯЗКУ З КАРАНТИНОМ КАБМІН ЗАБОРОНИВ ЗМІ 1 КВІТНЯ ПУБЛІКУВАТИ ЖАРТІВЛИВІ НОВИНИ »

Звідки інфа?О_о
Ну Козак може в дечому і правий, щодо виконавців, які беруться за роботу а потім, виявивши що роботи удвічі більше ніж вони думали, починають юлити. Я з таким стикався.

Але що Санич не контролював процес то фантастика. Без позволєнія Санича у місті і пукнути ніхто не має права, він безпосередньо видає всі ідеї та контролює всі виконання своїх ідей, а абсолютно пасивні депутати йому в цьому всяко допомагають. І що він міг пропонувати схему "зараз робота, а гроші колись потім у наступному житті і не треба ніяких зайвих бумажок підписувати" я також вірю.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Постановою 239 уряд дозволив посадковий матеріал продавати, так що люди нічого не порушують (ті що торгують відповідним товаром). Розумію, що жопа із цією пандемією, багато людей дуже бояться, але карантин закінчиться і що тоді жерти будемо, як не посадимо?
1.Fed654Frumos
«Фасад лікарні на фото справляє ну дуже гнітюче враження.Як занедбаний коровник. »

Нехай дивляться чинуші, яка розказують що медицина у нас на висоті, ми готові до коронавірусу і лікувати будемо всіх безштовно! :)
А насправді у них лікарні уже розпадаються...
Чудо Юдо 6 березня 2020, 19:05 На тему: Перші чи другі?...
Ну, щоб підтримати тему, буду першим найсміливішим:
Якщо вже вибирати із цих запропонованих списків то другий
Чудо Юдо 27 лютого 2020, 22:35 На тему: Міськрада засекретилась...
4.luna
«Тим більше, що там прекрасний проєкт нового парку...
»

А ТАМ - це де? Не підскажете де можна на нього подивитися?
Я на це звернув увагу, ще коли на сайті міськради з’явилося вихваляння, що "ось купили, депутати проголосували, всі лохи, а я маладець!" І щось ніде ні про які сміттєвози питання не виставлялося. Але промовчав, не можу ж я все знати.

А виявилося що таки заднім числом це діло вписали. За таке б, десь у нормальному місті, депутати б голову чпокнули - як це так він підробляє їх рішення?? А потім раптом що - він знову скаже: "а я що? депутати ж проголосували". Але не у нас, у нас депутати утруться і далі на сесіях мух рахуватимуть.

І ще питання: яким таким макаром «Водоканал+» має заробити за півроку 3.000.000 + 22%, якщо до цього вони навіть собі на зарплатню заробити не могли?
7.Filon
« Можливо я щось не так зрозумів. Але автор у статті один - Саша Діденко.»

Оракул, по ходу, виразився про автора статті, на яку дав йому посилання Антиблогер.
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 40
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації