Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 41
Чудо Юдо 19 листопада 2020, 12:34 На тему: «Непозвоночні» депутати не при...
1.микола козак
«Скільки ж наполегливості в пана Філоненка , щоб спровокувати протистояння між міським головою і депутатами.»

Я щось не зрозумів - пан Філоненко не дозволив депутатам прийти на сесію? Чи це може вони продемонструвати міському голові, що вони не "дєвочки по визову", яких можна по телефону викликати на сесію? А уже потім Філоненко про це написав.
Санич просто наскільки звик уже все робити коли і як йому заманеться, що про законні вимоги уже зовсім не думає...
21.orakul
«У вас пришелепків не лише майно та фабрики і заводи вкрали»

Не у нас, а у вас

22.orakul
«А ось тобі цитата "На всей земле был один язык и одно наречие»

Вавилон згадав? Так там не росіяни жили, і не українці. І ще багато чого у тій книжці понаписувано, так чи хіба все правда?
15.orakul
« Знайди мені старовинну українську казку. »

Ану давай почнемо мірятися хто і ким був у середніх віках!
Пошукаємо старовинні білоруські, польські чи російські казки може?:)
Або давайте пірнемо ще глибше - коли скіфи тут бігали, не було і Русі, давайте краще скіфським корінням мірятися! :)
Ти зараз себе ведеш як малолітній нащадок Московського царства, яке Петя Перший переіменовав в Росію уже задовго після падіння Русі, а він все приписує своїй країні, бо воно ж було "руське", а це майже «російське» :)
3.микола козак
«Чому немає коментарів від камаза , лтави , інших пророків ?Де подівся фукс з чудом юдом? »

А що Ви хочете від мене почути?
Я ніде і не писав що Копелець програє, мало того, я давав йому найбільше шансів на виграш.
У нас народ такий: ти йому зліпи за 5 років парк і плиточку навколо 2 кварталів - і він уже любить тебе навіки, і не бачить більше нічого.
Все путьом, скоро вся ОТГ буде їздити у Кобеляки у аквапарку купатися! Бо вдома води ні в кого не буде :)
1.Ltava
«Якщо хто не зрозумів то будуть лікувати вибірково, тільки тих "хто потрібний" а інших в траншеї під бульдозер (( »

А Вам легше було б, якби він збрехав, що у випадку, коли по всій країні на кожних десятьох людей, які задихаються, лише 2 ШВЛ вони якимось чудом врятують всіх? :)

Дядько сказав чесно. І хоч всрись, а ситуація така може бути.
Хоча особисто я за цією коронавірусною метушнею вбачаю якийсь тупий фарс. Чи то лікарі владу найо*, чи то влада всіх жителів країни найо*...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
9.микола козак
«Плитка руйнуєтьсЯ коли на неї пруться автомобілями , подивіться біля магазинів АТБ , ковбаси , якби можна , то заїздили б і в магазини на авто.
»

Там де автомобілі стають не беру до уваги. То вже питання до культури самих кобелячан. Ви пройдіться по вулиці Шевченка вгору, від РДА до Приватбанку і побачите як вона там розсипалася. А там автомобілі ніхто не паркує - просто ніяк.

24.микола козак
«Пане редактор , Вваш коментар знову таки брехня передвиборна.Кобелячани платять 50 тис грн не Копильцеві , а водоканалу плюс за надану послугу з вивезення сміття.»

У Вас параноя передвиборна. Пан редактор, очевидно, мав на увазі зарплату мера (із максимальними преміями незалежно від ефективності роботи).

Взагалі Ваші тексти із "передвиборними міражами" дуже схожі на параноїдальні тексти у газеті "Наше місто" у якій мер (та його один великий пошановувач) розповідає, що всі навколо дебіли і всі навколо зговорилися проти нього, а останні 3 номери так взагалі на халяву піариться за народні гроші. Ви там не редактором працюєте, часом? :)
3.Swetka 48
«Як перестануть філону платить кого обливатиме? »

І що ж вам на цей раз не подобається, якщо чоловік посилання навіть дав, де чорним по білому написано, що місто у мільйонних боргах?
А тим часом у центрі супер-плитка від «хазяїна» розсипається, не дотягнувши навіть до кінця його каденції :)
Ну теорію всесвітньої змови можна розвивати до безкінечності і варіантів придумати мільйони. Тому я до рівня "справжніх рішал" не доходжу.
Я все-таки не вірю що у світі сидять прямо таки всемогутні рішали. Вважаю, що все-таки їх багато цих рішал і вони між собою конкурують, як було всю історію. У моєму баченні Путін все-таки без попередніх домовленостей віджав Крим і зігнав ораву озброєних братків у Донбас чим і заставив тогочасне керівництво України сісти за "рішальний стіл". Одні хотіли одне, він хотів інше. У результаті всі побачили, що війна на Донбасі вигідна обом сторонам - Путін має Крим і нестабільну Україну, а Порошенко не має не свого електорату.
Пізніше всіх хто знав трохи більше ніж потрібно було, швиденько прибрали (Моторолу, Гіві, інших "героїв Новоросії", ба, навіть Захарченка списали грубо) і зажили всі у новому порядку.
Одна фігня у цьому всьому - на людей, на яких бомби падають, всім насрать. І на тих, хто один в одного стріляє всім насрать. Це - "вимушені втрати"
11.orakul
«А якщо то так звані ополченці, то з якого ти дива рішив що вони путінські?»

Я в якому місці я писав путінські вони чи не путінські?
Седой почав умнічати про те як шахтарі самі себе обстрелюють, я і показав як. Чи може на відео не стадіон Шахтарська, а точна його копія спеціально побудована у передмісті Львова?:)
Проблема Оракула в тому, що коли мова про щось конкретне, він починає про "совєсткіє кораблі, коториє бороздят простори космоса".
Ясна справа, що Порох війну на Донбасі закінчувати не збирався - там не його електорат сидить. І ясна справа, що початок війни був при активній участі тогочасного керівництва України. Але не потрібно розповідати, що Путя білий та пухнастий - він також в курсі дєла, він також сприяв і сприяє війні. І досі апалчєнцам на сіги та снаряди відстьогує бабоси. Той же Гіркін зараз сидить у його країні і досі чомусь не те що живий, а й навіть не у наручниках :)
8.Седой
«Я уже одной дуре колхозной пытался объяснить, как "они сами по себе стреляют" :(»

А я всім дурням колхозним показую оце відео, 2014 року, у розпал розгула руськемірних апалчєнцов: Посилання на www.youtube.com
Вони самі хвасталися як гарно шмаляють з міномета, нібито, бо українцям.

А якщо глянути на карту на даний стадіон (і якщо трохи з орієнтуванням у просторі в порядку) то відразу стає ясно у які житлові масиви це херої стріляли: Посилання на www.google.com

Дію підказку: Донецьк і українська армія на заходів від стадіону, а міномет шмаляє на північний схід. На відео будівля з східної сторони стадіону добре видна. Я думаю у цей час жителям Шахтарська чи інших сіл в тій стороні активно розповідали що стріляють по ним "каратєлі".

Умнічати - не мішки тягати :)
9.orakul
«Якщо хтось дума, що новий мер, чи голова ОТГ, буде їм влаштовувати смітник і дороги, то хрен вони вгадали. Головна задача - дерибан землі. А смітник владнається сам по собі повенрувшись в Ганжівку, бо сільрад не буде і нові депутати запросто поголосуют «за» »

Ну тут важко не погодитися. Якщо буде ситуація «голова-депутати» як зараз то облаштують смітники де захоче голова і бабки направлять також куди він захоче.
7.orakul
«чесно працювала на державу і збудувала сучасним пришелепкам майже все що їх зараз оточує - фабрики, заводи, будинки, дороги, вокзали .... ВСЕ, крім генделиків, казино, дискотек, які теж, в більшості своїй, в нею збудованих будинках привласнених шулерами за копійки. »

Так дід каже, немов зараз не будуються фабрики, заводи, будинки, дороги. Зганяйте у місто якесь, подивіться - ті "пришелепки", як ви їх називаєте, насправді і будують, і працюють, і навіть не крадуть у більшості, по прості батраки. А кажете ви так, щоб себе заспокоювати - немов не ваше покоління власноруч збудоване у 90-х профукало, шулерам за копійки віддало.
А знаєте хто крав весь час і на фабриках, і на дорогах? Привладні, ті, що вийшли із цих «совковських» дідусів. Гляньте кругом - олігархи із партійних, депутати також, президенти, навіть, і ті пенсіонери всю незалежну Україну. За яких ці бабусі весь час і голосували.
24.микола козак
«Ну сидів біля Копельця , тепер біля верблюда , що з того ? »

На відео він біля Копельця сидить і, по ідеї, розповідає як він доглядає за верблюдом. Можна послухати що казав.
22.микола козак
«але потрібно враховувати , що не Копилець доглядає верблюда , а хтось інший , який можливо теж обкрадає того нещасного верблюда. »

Той хто доглядає, майже безпосередньо, веблюда біля Копельця за столом сидів.
14.микола козак
«А оцей ваш лепет тісно повязаний з виборами і це правда , ви стараєтесь дуже , але пролетите. »

А наближення виборів відміняє факт заростання міста амброзією і недостатньо хорошого ставлення до тварини? Бо Ви там старанно до цього апелюєте, немов це вибори винні у тому, що верблюд має такий жахливий вигляд.
9.микола козак
«у а чому б КАМАЗУ і ФУКСУ не взяти сапку та не сполоти ту амброзію на клумбах , чи навіть без сапки просто вирвати?»

Ну може тому що це не робота КАМАЗА чи ФУКСА?
Так нехай і мені прийдуть город сполять, а я посплю зайвих пару часиків.
Чудо Юдо 3 серпня 2020, 10:07 На тему: Шмигаль і фалоімітатори...
5.Ludmila65
«Во всем мире власть охраняют. Чему тут удивляться »

Не у всьому, а в основному там, де влада своїх громадян боїться :)
Ангела Меркель живе у багатоквартирному будинку, на який навіть можна подивитися онлайн - Посилання на www.google.de

Кажуть, що біля будинку чергує поліцейський автомобіль, а по неї приїжджають два охоронця і везуть на роботу. Або проводять до найближчого супермаркету, де її також не один раз бачили вживу. Оце і вся охорона.
І це не якийсь там Шмигаль, який прошмигнув до української влади на півроку, це - канцлер однієї із провідних країн Світу.

І мені аж цікаво: що вони возять у 21 автомобілі? 105 охоронців? Портативну баню і дєвок? Ну не шмотки ж він там возить свої, як поп-зірка якась :)
Чудо Юдо 31 липня 2020, 10:49 На тему: Шмигаль і фалоімітатори...
1.ludmila65
«Больше в районе проблем нет. »

А у мене якраз ця враза виникла у голові, коли цьому Шмигалю зганяли з усього району пожежних, поліцейських і лікарів, щоб чого не сталося з його Святєйшеством! Нема чим більше зайнятися тим людям окрім як спокій пана охороняти.
Ну, судячи по відео, дівчина напрошувалася сама. Довго і старано. І ситуація "я заняла два місця, не сідайте до мене" також не зовсім ясна - таке повинен розрулювати водій згідно правил перевезення.
Ну і мужик неправий. Словесна перепалка - то одне, а рукоприкладство - зовсім інше. Правда по старим правилам неправий, а по новим «антисексистським» то і хз, зараз переплутано там все... :)
Бажаючі можуть прикупити майже головну героїню відео: Посилання на auto.ria.com :)
(не реклама! сарказм)

Змінено 08.07.2020, 00:15
Таки так :))))
Цікаво чим же закінчилися перемовини працівників "Водоканал Плюс" і князя? Включив свій шарм, очарував, дав по тисячі і запевнив що у їх же інтересах ще 3 місяці працювати безкоштовно?
3.Fed654Frumos
«зовсім недавно кількох бабусь з розсадою на базарі ганяв»

Яке ганяв? Що за наклеп???
У буклеті "Наше місто" чорним по білому написано, що не ганяв, а навпаки, захищав, до грудей притискав і всяко старався, щоб базарники заробляли свою копійку. А от всілякі злі сили хотіли базар закрити і залишити людей без засобів існування!
"За добу в Україні зафіксовано 666 нових випадків коронавірусу"

Шайтани, відьми, бабки-шептухи, святі отці - це ваш шанс зрубить бабла! :)
3.Седой
«посмотрите, плз. уж лучше летать, чем по таким дорогам ездить. До чего малую родину довели :(
»

Сєдой знову рішив ляпнути щось в сторону "малої родіни". Шановний, ви вибрали тему, по якій Ваша "большая родіна", кажуть, майже(може) рекордсмен у Світі! :) Нарити цілий вагон фоток про російські дороги?
До чого це взагалі було???
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації