
У понеділок на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації говорили про функціонування комунального закладу «Кобеляцький Центр ПМСД» у контексті забезпечення надання первинної медичної допомоги лікарями загальної практики. Це питання перед присутніми розкрила головний...





















