й із сусідніх країн по такому ж сценарію розвивається. Там їхній лідер теж трактор зупиняє. Будете ветеранами зустрічатися з того майдану. Може прозрієте.
0 0
Хлопці майдан не показник. Зараз такий майдан в одні
0 0
А Толю по-людськи жаль.Він був з нами на Майдані,не за гроші.
0 0
Ви захотіли від Чиніна якості а за що вони тоді з бухгалтером покупляли б машини будинки квартири?
0 0
Дуже цікава позиція Міської ради по вілношенню до звалища вже другий місяць горить звалище всіх хто живуть рядом задихаються а нові очільники м/р сказали що нічого зробити не можуть Люди добрі а чому ви зайняли керівні місця спокійно відсижувати і одержувати зарплати та щей не малі
0 0
Наверное правильнее назвать этот конкурс ( королева школы ) уж очень молодые участники , соответственно публики будет мало в основе те же школьники. Помню я еще те времена когда этот конкурс проводился с полным аншлагом , билет невозможно было купить ... Жалко что сейчас все свелось до такого уровня .
0 0
Ти маудановець ср ний на себе подивись а потім суди атошників і тим більше покійного Кобу якщо читати твої коменти під різними ніками то освіта в тебе мабуть 1 клас свердловської школи Коментатор хренів
0 0
разрешите людям оружие! оно и так у каждом втором доме есть.
0 0
Гур-гур стара баба з печі.Пані Наталія тут написано і знято про аварію і непосипану дорогу. Це правда чи ні? таки правда. А ось щодо звершень за один місяць... може воно й так. Тільки не полініться шановна і списочок надрукуйте.
0 0
Дето з бувших депутатів , присутніх на засіданні , голосував за виділення коштів під це покриття , а тепер в комісії визначає якість та винних осіб , в розкраданні або недбалості посадових осіб колишнього складу міської ради .
Пан Кучеренко , це пристосуванець . До виборів служив Жукам , які фактично профінансували його виборчу кампанію , а тепер Копельцю - затятому ворогові Жуків . Не здивуюся коли він стане юристом міської ради .
Пан Кучеренко , це пристосуванець . До виборів служив Жукам , які фактично профінансували його виборчу кампанію , а тепер Копельцю - затятому ворогові Жуків . Не здивуюся коли він стане юристом міської ради .
0 0
1.Нью
«Зорро знову негодуйе - всі селищні депутати карманні, ще й звичайних мещканців не пускають у кабінет голови селищної ради»
«Зорро знову негодуйе - всі селищні депутати карманні, ще й звичайних мещканців не пускають у кабінет голови селищної ради»
Хто б негодував!
0 0
Пускай в Санжары заявляются аха ха ха
0 0
Шо вони його там розвезли, роблять із мухи слона. Як будуть виступати, то всім дамо прививки від поліомієліту.
0 0
Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Шановні, щось ви розвели гвалт за якісь незрозумілі мені речі.
Чому на вшануванні заступники, та чому вшановували в "Українських стравах"? Чи то я щось не розумію, чи то невже тим чорнобильцям найважливіше, щоб у день вшанування до них прибули саме НАЧАЛЬНИКИ (а не якісь там заступники), щоб їх вивели на головну сцену головної площі головного міста і поіменно назвали? Ще й пісню в їх честь заспівали?
Я, звісно, не чорнобилець, але мені на їх місці було б абсолютно пофігу на ці стандартні процедури, які з року в рік проводить місцева влада, сценарій яких не змінюється і на які силоміць тягнуть підневольних держпрацівників. Для них ці вшанування - це лише робота, ні більше, ні менше. Для мене (якби я був чорнобильцем) - це колись зіпсоване здоров’я. І він цих стандартних заходів моя б щитовидна залоза аж ніяк не покращала. Я б більше був би радий безкоштовним лікам, якісь нормальній соцвиплаті, а не сраною подачкою, може путівкою на лікування чи щось таке. Але мені настрою аж ніяк не додає те що якісь люди прийшли покласти квіти до пам’ятника, толкнули у мікрофон ту саму текстовку, що і минулого і позаминулого року та приперли туди у робочий час працівників адміністративних закладів.
Совок у людських головах досі справно робить свою роботу - відсутність нормального управління та фінансове зубожіння в нашій країні і досі намагаються заткнути якимись помпезностями, грамотами, кріпаками на парадах та іншою фігньою.
Чому на вшануванні заступники, та чому вшановували в "Українських стравах"? Чи то я щось не розумію, чи то невже тим чорнобильцям найважливіше, щоб у день вшанування до них прибули саме НАЧАЛЬНИКИ (а не якісь там заступники), щоб їх вивели на головну сцену головної площі головного міста і поіменно назвали? Ще й пісню в їх честь заспівали?
Я, звісно, не чорнобилець, але мені на їх місці було б абсолютно пофігу на ці стандартні процедури, які з року в рік проводить місцева влада, сценарій яких не змінюється і на які силоміць тягнуть підневольних держпрацівників. Для них ці вшанування - це лише робота, ні більше, ні менше. Для мене (якби я був чорнобильцем) - це колись зіпсоване здоров’я. І він цих стандартних заходів моя б щитовидна залоза аж ніяк не покращала. Я б більше був би радий безкоштовним лікам, якісь нормальній соцвиплаті, а не сраною подачкою, може путівкою на лікування чи щось таке. Але мені настрою аж ніяк не додає те що якісь люди прийшли покласти квіти до пам’ятника, толкнули у мікрофон ту саму текстовку, що і минулого і позаминулого року та приперли туди у робочий час працівників адміністративних закладів.
Совок у людських головах досі справно робить свою роботу - відсутність нормального управління та фінансове зубожіння в нашій країні і досі намагаються заткнути якимись помпезностями, грамотами, кріпаками на парадах та іншою фігньою.
0 0
Думаю що справедливість в справі Толі є присутньою. І не потрібно наводити лишнього галасу, бо так ми в країні ніколи корупцію не здолаємо. Питання дійсно зараз наразі, - чому в політику не йдуть освідчені люди, - чому люди низькою культури або обмеженого світогляду стали депутатами усіх рівнів. Чому країна котиться у прірву, а ми намагаємося робити героїв з тих хто цього не заслуговує.
0 0
Яих АТОшників до влади?Серед них самі безграмотні і алкашики,при першій можливості відвернуться від людей і будуть жити для себе.Яскравий приклад цьому,історія з зятем покійного Коби з Бутенок.Можливо,є винятки з освітою.Той же,Мостовий,але таких одиниці,і вони були у владі до того.Слава Україні!!!
0 0
11.ааа
«ааа / вчора, 22:16 Вставити цитату
хай лучше едит на майдан там щас аграрий стоят против налогового кодекса, його же власть они их привели ну теперь росхлебуйте майданутые»
«ааа / вчора, 22:16 Вставити цитату
хай лучше едит на майдан там щас аграрий стоят против налогового кодекса, його же власть они их привели ну теперь росхлебуйте майданутые»
В той час коли ти сюди анонімно виписуєш, Микола Вадимович уже повертається з майдану! До речі, успішна поіздка! А ти сидячи і наговорюючи на людей анонімно, змінюй краіну на краще!!! Слава Украіні! Смерть ворогам!
0 0
Яна гарнюня!Докази були надані в суді,крім цього Няйко по мобільному наговорив на свій строк-урожайність,ціна збіжжя в доларах,просрочка платежу і т.д.Ви що думаєте що Няйко якийсь деседент,чи революціонер?Ні він звичайний сільський голова що мав підробіток на державних землях,але мав не обачність попасти в сварку між двома кумами Антоновим та Пастуховим(це не жарт-вони дісно куми).Коля дав фас загнобить Олега,але він звернувся в СБУ.По своєму досвіду знаю,що працівники цієї служби беруться до справи коли діло 100 відсотків закінчеться посадкою.А Ви Антонов-лідер,він простий напівкримінальний бугор,що згортував навколо себе напівголодних маловихованих,та неосвідчених людей.Він може побити людину,а вранці виступати на мітингу,посадити кума і збирати демонстрацію в його підтримку.
0 0
Слонику. Ну значить мафія безсмертна. Я ж і кажу "що решетилівщина" зараза, що "таранушивчина" зараза. Хочеться миру і спокою, а головне стабільності. Я за мир у мирі. А справа няйка це недобре. Ми повинні розуміти і хотіти кращого. Нам жити в одній банці, а ми кишим як змії. Це все слова, а докази оприлюднити незаконної оренди? Якщо це має місце, слонику, то оприлюдни це через когось, як сам страхаєшся. А землі, які незаконно обробляються, рано чи пізно будуть все одно віддані Атошникам. Інакше в Кобеляцькому районі до влади прийдуть бувші вояки. Хотілось цьому вірити. А може це вихід з патової ситуації. А що? У вояків своє бачення на справедливість.
0 0
Ну шо ви за люди?. Не займайте хоч Майдан. Свій в районі робіть і переконайте в цьому таких як Антонов. Пропоную Антонову очолити "антонівський рух". навести порядок в Кобеляцькому районі (перекрити центральні дороги, заблокувати регіональну кобеляцьку прокуратуру, "справедливий суд") Вам, ааа, слабо? А колись це треба починати, і тут Антонов потрібний. Історія така штука, що згадає няйківську справу, а саме страшне те, щоб люди не покинули захист свого голови.
0 0
якого Антонова тилькы не його вин знае чого крычыть
0 0
наши правытели розирвалы на кусочки нашу державу, вси презеденты и депутаты начиная с 1991 года
0 0
Читач 2. Та як же не каоліція, як збродова шайка разом з "кабациліною". дві подружки-цокотушки. Одна з "удару", як прибита, а друга з нар.фронту( ну тіпа солідарність)кукла розфарбована. Оце і каоліція. Одна бігала з ідеїю збереження кобел. району, а друга всіх заставляла об’єднуватись. Тьфу! Дві матрьошки. Оце так і в країні. Цирк на дроті. А взагалі, якщо хлопці-аграрії не об’єднаються в районі(відкиньте партійність і власні амбіції), то завтра людям прийдеться перекривати залізничну колію в Бутенках чи Біликах, щоб їх визволяти з лап "демократів". А хлопці впевнені, що люди вийдуть? Щось я біля Антонова (на відео) побачила тільки Попельнюха. Ех, отакі ми і є "хахли". Нащо нам районна рада, якщо не можуть підняти питання захисту Няйка. А селищни і сільскі голови, у вас хоч совість є? Чому колегу не підтримали?. Думаєте вас омине? Взагалі я за Ст-іна. Під трибунал всіх байдужих. Антонова підтримую, даже якщо він піариться. Піртесь і ви. Хороша ти людина, Антонов, але не в ту шарагу попав. Один в полі не воїн. А твої солдати по кааліції здулись.
0 0
Яна,про яку коаліцію пишете-Таміла не депутат і на Майдані не була (помагала відправляти на антимайдан).А Антонов-"много шума" і не більше.
0 0





