Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1616 1617 1618 1619 1620 1621 1622 ... 1633
Юрий 19 вересня 2011, 19:28 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
На кол его!
Андрій 19 вересня 2011, 18:13 На тему: Скільки можна прожити без секс...
Добрий день, а скажіть якщо мені 18 років і я ще ніразу не займався сексом, чим мені це грозить?
галя 19 вересня 2011, 18:04 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
шо тут за кіпиш і за видумки. Оля в той вечір коли ми ішли до туалету то більше злякалися жіночого пьяного голосу і Проскура просто стояв і розмовляв с тобою і я даже не впевнена шо то він.Не статья а казка...
Николай 19 вересня 2011, 17:58 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Народ я с вас вообще тащусь. Чему вы удивляетесь??? В нашей стране в самых верхах да на весь мир и морды бьют и матерят причом как мужыкам так и женщинам. Для нас это норма как жизни так и поведения.
Днепропетровск 19 вересня 2011, 17:57 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
72. Міліція говорить пише:
«тому мала гріх випити кілька ковтків валеріану»

Так вот в чём проблема,ты пьяная была и сделала всё етим подставу..
НУ ВИ Й ГАДИ 19 вересня 2011, 17:26 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Та за саму погрозу в : "в Дніпрє втоплю" уже полетить, а ви гади ті хто не віре цій дівчині, подивився я б на вса якби вам начальник сказав піти з ним, це раз а по друге якби тіпало вас там . Ніякої людяності... Не дай Бог нікому з дівчат опинитися на її місці, якби мою жінку хоть пальцем зачепив її начальничок, та хоть і прем"єр - міністр, суд би був, але питання який?, якщо законного нема!!!
Денис 19 вересня 2011, 16:23 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Відверто слабий керівник відділу культури. Хто бачив останні районні свята на Ворсклі-можуть це засвідчити.
Ольга Павелець 19 вересня 2011, 13:39 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Заяву відразу не написала тому, що мене переконали самі міліціонери, щоб я добре подумала і написала, а вони приймуть в будь-який час доби, тож заява писалася на другий день зранку, коли я вже прийшла до тями.
Гість 19 вересня 2011, 13:38 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Культурою так і пре!
Не знаю цієї Олі але з її поведінки зрозуміло що цей скандал нею спровокований яка жінка що себе поважає буде іти за вугол з пяним розмовляти знала що лишається роботи і відімстила І мікрофон у неї був випадково одним словом аферистка і все нею було продумано так що тут не тільки вина Проскури а перш за все аферюги - Олі
Міліція говорить 19 вересня 2011, 13:07 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Шановні Кобелячани!в той вечір коли Ольга Павелець звернулася до міліції в нічний час,вона сама була не в тверезому стані,вона намагалася відразу написати заяву на вбивцю, як вона говорить Проскуру В.Г але, ми разів 10 перепитали чи дійсно вона цього хоче і чи це правда , що вона говорить. Заяви ніякої вона не написала відразу, тому що,не твереза людина може вигадувати будь-що. З ранку на другий день потім з’явилася Ольга Павелець і написала заяву, ось так це було. На мою думку ,в такої людини і в такий час, де б узявся диктофон, я думаю, що все це просто байка…
Едвард 19 вересня 2011, 12:34 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
МАБУТЬ ВИ МИКОЛО, ТЕЖ ПРИЧЕТНІ ДО ЦЬОГО "ЧИСТОПИСАНИЯ"? ТА ЧИ НЕ ВИ НА ПОСАДУ ПРОСКУРИ ПРЕТЕНДУЄТЕ? НЕ ЛОПНІТЬ ВІД ЗАЗДРОСТІ?
Микола Гузченко 19 вересня 2011, 12:00 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Та да... Це ж треба було так обісратися! По-крупному, по-козацьки!
Оля - молодчага. Їй - неземний респект і земний уклін. Шкода, що не додумалась торохнути адмірала ногою по яйцові (якщо воно в нього є) - ефект був би зачьотний.

Це за тиждень-два повинні б уже представити нового начальника. Костович, ви не знаєте, хто там замість вас буде?

ПС. Подейкували, що турнути адмірала сраною мітлою ніяк, бо він батько-одинак. Так а його і не треба виганяти - його перевести на нижчу должность. Поставити прибиральницею в будинок культури. Добре буде.
Едвард 19 вересня 2011, 11:54 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
ЗА ТАКИЙ НАКЛЕП НЕОБХІДНО НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!
Едвард 19 вересня 2011, 11:34 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
І ЩО Ж ВОНИ БАЧАТЬ? АМБІЦІЇ ОЛІ І НЕБАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ ОДНІЄЮ КОМАНДОЮ! ЦІКАВО, КОМУ Ж ЦЕ ВИГІДНО?
Едвард 19 вересня 2011, 11:20 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
ДОБРОЖЕЛАТЕЛЬ, ТИ ПРОТУПИВ! ПРОСКУРА І ЕДВАРД РІЗНІ ЛЮДИ!
Саня Панченко 19 вересня 2011, 10:01 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
53. Танька пише:
«та ніхто нікуди не полетить. Побалакають і забудуть. А вчительці української мови Саші Панченка Ганьба. Яка безграмотність.»

нічого мені тут робити слідкувати як пишу, тут і так все понятно, чи ви німці які не розуміють ,що пишуть...
ЛІН 19 вересня 2011, 08:58 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
ЦЕЙ "КУЛЬТУРНИЙ" НАЧАЛЬНИК САМ ДОБРЕ ЗНАЄ, ЩО ВСЕ, СКАЗАНЕ ОЛЬГОЮ, - ПРАВДА. БО В ПОРИВАХ ЗЛОБИ САМ СОБІ Ж І СУПЕРЕЧИТЬ: ТУТ - ВОНА КЛАСНИЙ ЗВУКОРЕЖИСЕР, А ПЕРЕД ТИМ ВОЛАВ, ЩО СПАЛИЛА АПАРАТУРУ! ХІБА ТАКЕ БУВАЄ???
З ПРИВОДУ ОСТАННЬОГО КОМЕНТАРЯ: ХІБА НЕ ЯСНО, ЩО ЦЕ ПРОСКУРА - ЙОГО "СТИЛЬ" - ДО ВОРОЖКИ НЕ ХОДИ. ХІБА НЕ ЯСНО, ЩО ВІН ПАНІЧНО НАМАГАЄТСЯ ЗАРАЗ ПЕРЕСТАВИТИ НАГОЛОСИ, ВИЛИВШИ ЧЕРГОВУ ПОРЦІЮ БРУДУ НА СВОЮ Ж ТАКИ ЖЕРТВУ. КЕРУЄТЬСЯ СВОЇМИ Ж МЕТОДАМИ - ПОТІК БРУКУ І НЕЦЕНЗУРЩИНИ!!!
ЛЮДИ! ДАВАЙТЕ ВІРИТИ ВЧИНКАМ, А НЕ НАМАГАННЯМ ВИПРАВДАТИ СВІЙ ЦИНІЗМ І БРУТАЛЬНІСТЬ! ХІБА НЕ ВІРИТЕ, ЩО НІЯКОЇ "ПІДСТАВИ" ЦЬОГО МІСТЕЧКОВОГО КНЯЗЬКА БУТИ НЕ МОГЛО - ВІН САМ СЕБЕ ПІДСТАВИВ!!! ДАВАЙТЕ ЗАХИСТИМО ОЛЮ, ЯКА МОГЛА ПРОСТО ПЕРЕПЛАКАТИ ОБРАЗУ СВОЄЇ ЛЮДСЬКОЇ І ЖІНОЧОЇ ГІДНОСТІ. ЦЕ ВЧИНОК ДОСТОЙНИЙ ПІДТРИМКИ!!
Ольга Павелець 19 вересня 2011, 08:49 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Не знаю як тебе Олю назвати ! ТвоЇ дЇЇ які ти робиш- це по проханню Горденка , знаю точно ! Що ти будиш робити завтра ,коли не буде у тебе друзів ? Ти хитра як змія, а всі думають що ти несчасна - жаліють ,а взагалі всі ще побачуть з часом що ти обезбашена на всю голову ! Яка ти жінка ? Ти ж як мужик ! Обхажуеш баб - а вони ще на тебе й видуться ." Я така хороша ,умна , а сама бухаєш,гуляєш за чуже бабло ! Кришу знімає і ти улітаєш - то вени ріжеш , то гола валяєшся на дорозі - так себе й під носом не видно , а чуже й під лісом ! Достала ти !


я дуже надіюсь на те, що Оля має чоловіка. Якби моїй жінці хтось таке зробив, йому прийшлося б скористатися послугами ЦРЛ. Оля про чоловіка не мріє , бо вона мріє про жінок ! І достала всіх моїх подруг !


Що б ти там не говорила - а я знаю - з якою ціллю ви підставили Проскуру - причин багато : перша причина - ти знала що він не хотів тебе брати на роботу і на днях хотів звільнити (всім це розказувала ) , а друга - як ви гарно присвоїли , що шоу Горденка ! Ви в нього його украли і він вам мішає , і Городецькій теж , з якою ви тепер " Любі друзі ". я знаю що ти приїхала , живеш на квартирі з Горденком ,за його рахунок живеш ,рада старатися виконувати його бажання . а він баран - зпиляв сук на якому сидів .......!!!!


Перше, що спадає на думку - мені тебе шкода, бо була про тебе кращої думки. А свої хворі фантазії залиш для спеціалістів у сфері психології або почитай Фрейда - тобі не зашкодить. Чомусь твій коментарій зачіпає найбільше - ну подобається тобі Проскура як мужик, то люби собі його, ми ж не про особисті стосунки зараз розмову ведем:)
New York 18 вересня 2011, 23:46 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
водій, ти ж казав, що більше тут не писатимеш. Будь мужиком, держи своє слово.
Танька 18 вересня 2011, 23:05 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
49. Полтава пише:
«Відчуваю полетять голови... »

та ніхто нікуди не полетить. Побалакають і забудуть. А вчительці української мови Саші Панченка Ганьба. Яка безграмотність.
Сфінкс 18 вересня 2011, 22:28 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Точніше сподіваюсь!
Полтава 18 вересня 2011, 22:26 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Відчуваю полетять голови...
Саня Панченко 18 вересня 2011, 22:17 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
25. Водій2 пише:
«Народ питання не в тому що проскура зробив для культури, а обговорюється його вчинок і поведінка яка просто не припустима для керівника такого рівня.»

Я так розумію,що хотось такий розумній схожий на Горденка вже і за мене тут вирішив висловити думку.Як що так і далі піде то прийдеться поговорити по іншому по прикольному,со свистом піднятої руки.Я тут нічого сказати не можу,тому ,що в той вечір і що я був присутній на цій репетиції це правда,але коли тільки з’явився Володимер Проскура я підійшов до ньго і сказав що мій диск на якому записані мої мінусовки не прочитав DVD.Володимер Проскура мені сказав іди переписуй на новий диск,я не довго думаючи взяв диск і пішов.Як прийшов то Оля соберала апаратуру щей попросила мене допомогти,як що,Оля прочитае це мое повидомлення вона підтвердить.Що там відбулося я не занаю,мені ніхто не росповідав і за мене прошу любі друзі не висловлювати свої дурні думки,то як, що я працюю в РЦКД водіем то з мене більше сміеться тільки Горденко..який підписуеться водій 2,у ньго більше розуму не мае щось написати розумне.І шоу він гарне зробив яке відбуваеться у Лембі,це ж не розумно я думаю тут люба доросла людина відповість що,це цирк.
KING 18 вересня 2011, 20:08 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
20. Руденко Юрій пише:
«Кому як не мені знати до котрої години начальник відділу культури засиджується на роботі, і як його малолітній син часто засинає в його кабінеті, бо батько з головою поринув у роботу»

Вибачте, але це все анітрохи не пов’язано з тим що він бив жінку. Ладно, не бив - це поки що не доведено, але матюками крив - так це добре чути на записі. Тут стаття не про його професіоналізм в його справі, а про його поводження як людини.
Якщо я буду хорошим хірургом, це ж не дає мені права ображати людей і застосовувати до них фізичну силу.
А в даному випадку його нецензурщина взагалі ні до чого - якщо він вирішив що зламалася апаратура - нехай викликає спеціалістів, нехай аналізують, справляють, розбирається хто винен. Але фраза "я тєбя в Днєпре утоплю!" аж ніяк апаратуру не відремонтує!
Іван 18 вересня 2011, 20:06 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Культура у Кобеляках була тоді, коли зав відділом культури був Дитро Срібний. Пам'ятаєте ті свята, які проводились на стадіоні, скільки людей вони збирали,які артисти приїжджали? Після нього культура Кобеляк опустилася на нульовий рівень.
1 ... 1616 1617 1618 1619 1620 1621 1622 ... 1633
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації