Последнее в истории Советского Союза присвоение звания ГСС состоялось согласно Указа от 24 декабря 1991 года. Последним Героем Советского Союза стал водолазный специалист капитан 3-го ранга Леонид Михайлович Солодков, проявивший мужество и героизм при выполнении специального задания командования по испытанию новой водолазной техники.
1. Не обов’язково вождів свободівці валять. Нашого точно не вони тероризували.
2. Пам’ятники Бандері стоять лише у Львові, Івано-Франківську, Стриї, ну може ще де. Не можна сказати, що Захід завалений бандерівським (тим паче бендерівським) непотребом. Ну табличок ще багатенько, але табличка - це ж не 4-метровий мудило посеред міста.
А от штампованими неестетичними вождями світового пролетаріату завалені всі міста, села, клуби і школи. Досі.
3. Ленін запустив систему, котра варварськими методами грабувала і нищила українців. Я не хочу його пам’ятників (ну хіба парочку найкрасивіших десь лишити, а ще краще - всіх звезти в одне місце, зробити парк Ленінів). Бандера нічого не запустив, адже війну свою програв. Його справу не можна назвати хибною, бо ми не бачили її плодів.
4. Ленін - російський діяч, його режим на території України боровся з українцями, Бандера - український діяч, боровся з окупантами і їх спільниками.
З цих причин вважаю, що пам’ятник Бандері має право бути, Леніну - ні. Але й не слід Бандерою обставляти всі міста і села, як це було з Іллічем. Якщо місто обставлене мертвими людьми, воно стає схоже на цвинтар. Краще робити щось для благоустрою.
памятник зруйнували то і ставити вже його не доцільно хай краще буде площа в шишаках яка розповідае про війну з фашистами цих ветеранів хоч трохи ще осталося то може наші діти узнають про війну більше а ленінців уже немае новому поколінню про нього невідомо.
Треба взятися за наше місто, — каже Микола Валерійович, — Кобеляки перетворюються на велике село!
памятаєте з мене сміялися як я Кобеляки селом назвав? А коли я уточнив що то не помилка а прозвище яке приросло до язика, почали неповажати. А тепер, ось вам приклад, коли це прозвище уже доходить і до інших. Якщо бути реалістом, Кобеляки уже давно стали великим селом. Що вірити у це нехочеться - це інша справа.
Підкажіть, люди добрі, хто знає:
1. Чи правда, що оцей господін, котрий грав Вєрку Сердючку, був назначений господіном Проскурою директором чорбівського клубу?
2. Хтось зна, як довго буде йти шоу? Коли півфінал, фінал і кінець?
3. Гудим шо, суддею був?!
Рада не приймала закон про вивішування червоних прапорів на День Перемоги
Проект закону про вивішування на День Перемоги червоних прапорів поруч з державними не був прийнятий, повідомив Gazeta.ua "литвинівець" і один із співавторів цього проекту Сергій Гриневецький.
"Ні, закон не прийнятий. Вчора було внесено у порядок денний", - сказав він.
Згідно з інформацією видання Сегодня, 19 квітня парламент прийняв закон, згідно з яким червоний прапор, практично ідентичний держпрапору СРСР, має використовуватися під час святкування Дня Перемоги і днів визволення окремих міст, поряд з прапором України.
Обидва прапора нібито повинні вивішуватися на будівлях, а також використовувати під час усіх заходів, які проводять органи держвлади та місцевих рад.
Депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов повідомив нам, що проект закону таки був проголосований.
"Звичайно був прийнятий. Ми провели цей закон і захистили честь наших батьків і дідів. Він прийнятий, - наголосив Чечетов. - Ми єдина країна в світі, де є політики, які відмовляються від свого героїчного минулого. Від чого відмовляються? Від знамена великої перемоги, яка просякнута кров'ю мільйонів людей, які ціною свого життя зупинили та знищили фашизм. Сьогодні в Ізраїлі будується монумент радянському солдату. Весь світ схиляється перед подвигом. А у нас соромляться. В людей мізки якісь повернуті. В якій країні ще будуть соромитись героїчних подвигів своїх батьків та дідів, які воювали за свободу? Більшість політиків у нас не позбавлені глузду. Нормальні і розсудливі проголосували, аби прапор перемоги гордо майорів на флагштоках в дні свят. Щоб ветерани дивились на це і плакали, щоб у них були сльози радощів. Це для них більше, аніж пігулка або ліки. Головне для них - це пам'ять".
За словами Чечетова, тепер закон має підписати президент.
Повалити памятник, обмалювати паркани, кинути банку після пива комусь у двір йдучи по дорозі, розбити бутилку серед дороги у центрі.... продовжувати можна без кінця, і нічого не буде брехнею.
І ви дивуєтесь що інші держави бачуть Україну задницею, що один за одним приходять до влади зрадницькі чиновники, не поважаючі суспільство. А за що його поважати?
p.s. Будинок - обличча господаря. Села, міста - обличча їх жителів. Держава - обличча усього її суспільства. А тепер залізте як мога вище на дах будинку, і не поспішаючи погляньте навколо де ви проживаєте.
... розумію, є доля правди в такому зауваженні. Але є не малий шанс і того, що в цій ситуації я їх бачу тими, хто вони є насправді. Життя чимало привело прикладів того, що виключати такий варіант - навіть на чуть чуть не можна. Погодьтесь Кінг.
p.s. У любому випадку, таке міцне коло лукавого може пов"язати лише значно впливова людина.
Впливова або за рахунок грошей, або за рахунок посади!!! Це аксіома !
6. KING пише:
«А якщо цікаво "жовтенького" почитати із суперсенсаціями і т.п., то почитайте оцю статтю: Посилання на dumka.pl.ua
Почитала. Мені здається, що журналіст трохи з вавою в голові.
Оте Беззахисна дівчинка-сиротинка дуже вже ріже слух. Стаття написана неграмотно. Якась маячня.
ІМЕІ це код, мережове ім"я мобільного телефону, котре назавжди до нього прив"язане, і ніколи не міняється, навіть при перепрошивках! За допомогою цього коду можна вимкнути із мережі мобілку, простежити де вона, і т.д.
У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!
Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.
Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації