1. Чудо Юдо пише:
«З таким настроєм, шановний Володимир, Вам на кожній грі із німцями потрібно кричати "Ура, за Батьківщину! Геть фашистів!" »
А я десь у тексті чимось образив росіян? Чи підштовхував до цього читачів?
А-а-а! Зрозумів. Для вас бути патріотом - це автоматично означає когось зненавидіти. Ні, насправді. Французи, монголи та італійці можуть спати спокійно. Не фантазуйте так вже надміру.
Брехня брехнею, але хоча б ті встановлені вікна були якісними. А то у школі деякі потім довелося переробляти. І хто у цьому винен? Депутат, влада чи японці, які дали мало грошей? Головна суть у тому, що на "кіотських" грошах цілком конкретні люди нагріли руки. Плюс заробили на цьому політичні дивіденди.
Може, він не у мажоритарники планував йти, а у Президенти? Інакше як пояснити те, що кошти Кіотського протоколу працюють по усій Україні? Диво від Олексія Володимировича, не інакше.
1. Микола Гузченко пише:
«Коли народ на щось здатний - йому не обов’язково кудись вступати.»
Золоті слова. Шкода, що до українців це поки що не доходить. Вони досі вірять, що досить кудись вступити - і життя одразу налагодиться. Радянсько-колгоспна спадковість Може, щастя Швейцарії у тому, що вона ніколи не була частиною СРСР?
6. Віталій Токовий пише:
«Хм, цікаве опитування. Але чи воно відображає суть.»
Віталію, а ти гадав, що у нас більшу частину суспільства складають націоналісти, які з готовністю голосуватимуть за Тягнибока? Це у інтернет-опитуваннях він може лідирувати із солідним відривом. Там зовсім інша аудиторія (частина якої, до речі, не голосуватиме через надто юний вік). У реальному житті все трохи по-іншому. Більша частина українців - ліберали. І вони значно охочіше голосуватимуть за Кличка, чи Яценюка.
New York пише:
«Це, блядь, якесь пердіння старого діда. »
Так-так. Натомість ви з Миколою пишите про аборти із запалом, гідним вихованців якогось садочка. "Тіло належить жінці!" Та ви що?! Справді? А дитина у животі - це також частина жінки? Третя почка? Якщо ж вона так турбується про своє тіло, чому йде на аборт? Думає про своє майбутнє? У якому вона взагалі може не мати дітей після цієї "операції".
Я от іще про що подумав. А чому раніше у сім'ях було так багато дітей? Сім, вісім - не рідкість. Застерігатися не вміли? Можливо. Чи аборт нікому було зробити? Також, можливо. Чи, може, Бога боялися? Напевно, якось так. Але я не про це. У сім'ї мого діда Кирила було небагато дітей - всього четверо. Мій батько був наймолодшим, отже народився останнім. От я і думаю, якби моя бабуся міркувала як Нью або Микола, то вона заради свого кращого майбутнього зупинилися б на другій дитині. Інших би абортувала. І тоді б у мене не було ніякого шансу вести цю суперечку. Якби бабуся зробила аборт тоді, коли носила мого батька, вона вбила б не лише його. А й мене, Кирила і Матвія, які народилися багато років пізніше. А ви кажете - зародок...
105. New York пише:
«Але не розпоряджайся чужою жіночою маткою як виробничим верстаком. Це скотство і середньовіччя. Аж ніяк не свобода.»
Як на мене, скотсво - це спочатку зачати дитину, дати їй розвинутися, а потім вишкребти її з материнського лона. Не плануєте - застерігайтеся! Не виходить - пийте чай! Не до чи після, а замість! А то ми хочемо і щоб нам добре було і щоб відповідальності ніякої. Раптом що - є аборти. З приводу статей - обов'язково писатиму. Щоправда, не певен, що лікарі погодяться надати повну статистику перерваних вагітностей. Та й самі жінки про такі речі чомусь говорять не надто охоче. Хоча, чому? Адже
18. New York пише:
«Вона вправі сама вирішувати, хоче вона народжувати чи ні.»
У перших не було країни. Вони воювали, щоб її мати. У других країна була. Щодо того, що вони зробили для її розвитку, то тут треба розбиратися по кожному окремо. Тимошенко не була президентом, Ющенко та Янукович були дуже різними. Кажу були, тому що сподіваюсь що це останній строк Віктора Федоровича. Президентський, я маю на увазі.
Періодично не була. Були спроби відвоювання держави при Хмельницькому, при Мазепі, при Петлюрі. Не вийшло. Тільки я не казатиму: "Нам же завжди заважали!" Це популярне твердження, хоча не завжди правдиве. Не всі хотіли тієї держави. Як і тоді, так і у наш час знаходиться багато таких, яким краще б було під Москвою, Польщею, Німеччиною чи ще кимось. Завжди легше, коли хтось керує тобою. І важче самому брати на себе відповідальність.
Взагалі щодо дискусії у цій темі. Вона - як яскравий зріз ситуації у країні. Одні хочуть щось змінити, але не знають як. Інші сміються з тих, хто щось хоче і не знає як. Хоча і самі б не проти пожити у кращій країні. Треті вірять у зміни всупереч логіці (себе я зараховую і до перших, і до третіх). Але всіх нас дружно об'єднує одне - відсутність спільної думки. Ідеї, якщо хочете. Хочу жити краще - це ще не ідея. Хочу змінити владу - також. Хочу підняти на вила регіонала - це заклик до скоєння злочину, але не ідея. Тут Нью Йорк щось писав про "Свободу". Це (принаймні на моїй пам'яті) перша політична сила, яка звернутись не просто до електорату, а до нації. Зрозуміло, що за нинішніх умов це поки що програшний хід. Тому що серед населення України насправді дуже мало українців. Як за походженням так і по духу. І 70 років радянської влади тут якраз дуже причетні. Це тільки люди, які навіть не пробували читати історію, можуть говорити, що комуністи не винні - це ми самі нікчеми. Можливо ми і є такими саме тому, що кращих представників нації фізично винищили. Під час примусової колективізації у 20-их, під час голодомору у 33-му, під час війни, у якій українців не боялися відправляти у розход пачками. Замість цитування улюбленого вами Леся, почитали б про "Розстріляне відродження". Про українських поетів і письменників, які писали надзвичайно сильні речі. Але ми ніколи й нічого про них не чули. Тому що їх розстрілювали і висилали у часи прогресивного комунізму. Тому ми зараз і маємо націю нікчем. Яка поки що неспроможна вибудувати собі державу. Все закономірно. Невже ви думаєте, що після 70 років радянського поневолення ми за якийсь двадцяток років розправимо крила і полинемо увись? Мені теж цього хочеться. Але поки що так не буде. Треба чекати, щоб народилися нові українці. Не нікчемні, не поневолені. І вони обов'язково народяться. Якщо, звичайно, не підуть на абортивний матеріал.
29. New York пише:
«Ви взагалі розумієте різницю між зародком і дитиною?»
Так-так. Усі розуміють. Це вбити дитину гріх. А зародок - він же навіть не живий! Чхати, що у нього вже є ручки-ніжки. Чхати, що у нього є серце і він здатний відчувати біль. Його ж можна просто вичистити. І далі спокійно жити. Звичайно, як же у нас можна забрати таке виключне право?!
Наскільки мені відомо про таку "операцію", її роблять до 12 тижня. Ось як описують життя "зародка" на 9-12 тижні медики:
"Скелет та м'язи яскраво виражені. Плід вже може здійснювати перші свої рухи - рухає руками, ногами, стискає кулаки, відкриває рот, ковтає, намагається робити смоктальні рухи. Прослуховується серцебиття плоду - воно майже удвічі частіше, ніж у матері"
Звичайно, з погляду Нью Йорка та іже з ним - це ще не дитина. Це - абортивний матеріал.
Якщо маєте на увазі Святослава Кобу, то він за "Колос" заявлений. Про це знають і Паршевлюк із Супруном, і Маник, який написав протест.
А от сам Маник у протоколі записаний як гравець, а не як представник команди. Тому права писати протест він не мав. Незважаючи на це, його все-таки розглянули на КДК. Якщо бути буквоїдом і придиратися до дрібниць, то - так, неправий "Колос". Тому що Святослав Коба забув самого себе записати у протокол. Але якщо бути таким самим буквоїдом, то неправе і "Чкалова". Тому що протест написав гравець, а не прадставник команди. У тому протоколі в графі представник у "Чкалового" взагалі ніхто не був записаний.
Так що маразм не маразм, а як на мене члени КДК прийняли правильне рішення.
Василю, медалі кубки у другій лізі радше для стимулу. А у вищу лігу вони у будь-якому випадку переходять, читай регламент чемпіонату. У минулому році у вишку пішли "Темп" та "Зоря-2". Щоправда, остання одразу ж і повернеться назад. У цьому році в першу лігу перейдуть "Ворона", "Ветеран" та "Зоря-3".
1. Бувалий пише:
«Розумію, що для Вас мотобол, як для мене водне поло, але хоч перевіряйте інформацію, що Вам хтось сказав.:))) »
Дякую за критику. Щодо перевірки інформації, то переривши Інтернет так і не знайшов жодного сайту, який би висвітлював хід чемпіонату України з мотоболу. Може, поділитесь посиланням?
Миколо, різницю між глибиною і площею я приблизно уявляю. Але все одно спасибі за розлоге пояснення - ти ж старався. Якщо ти помітив, то у статті вказано "читаємо роз'яснення на сайті". Тобто - текст не мій, а з "УкрЯми". Єдине, що там було написано "0,5 м2", а у мене в статті вийшло "0,5 м". Хоча, слово "діаметр" там дійсно не завадило б.
У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!
Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.
Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації