"А в держави немає іншого гаманця , ніж гаманець народу". Але в цьому гаманцеві частина грошей позичених в інших держав.Чи доцільно їх витрачати на соціалку?
"І доки не з’явиться механізму впливу на органи місцевого самоврядування, ні в Кобеляцькому районі, ні в Полтавській області пільговикам не почнуть видавати «живі» гроші на проїзд." Механізм впливу якраз і є виборець,але не слід забувати ,ЩО ЦІ ПОКРАЩЕННЯ ЯКРАЗ І ЛЯЖУТЬ НА ЙОГО ГАМАНЕЦЬ.
Щоб виконати дану постанову потрібно було б закласти в бюджеті на початок року суму не меншу ніж 12600000гр.Постанова прийнята в березні, коли кошти вже розписані.Якщо її виконувати в наступному році не чіпаючи інші статі витрат,то слід підняти податки.Кожний мешканець району мав би в рік доплатити 250гр.А враховуючи, що ставки податків місцеві ради можуть підняти лише підприємцям спрощенцям та земельний, то картина не райдужна.Підприємців одиниці ,а податок за землю тіж пільгові категорії за законом не платять.Все це ляже на миколу козака, оракула та бері мора.
До цього часу амбулаторії та Фапи утримувалися за рахунок державних субвенцій з розрахунку на одну людину.Сума була трішки меншою ніж 300 грн. Після підписання декларацій, ці 300 гривень збільшаться в залежності від віку підписанта декларації.Якщо мешканці району підписують декларації з лікарями району то грошей буде у районі буде більше.Фапи які приписані до лікарень легше буде утримати.У цій ситуації мешканці району підписують декларації за межами району ,або вважають за краще померти ніж звертатись до своїх лікарів.А взагалі відповідальною є перш за все Наталія Джевела.За її недопрацювання змушені будуть заплатити місцеві бюджети.
(Для особливо пришлепуватих і обмежених варто нагадати, що саме у «совку» Україна досягла свого найбільшого розвитку)Де можна подивитисьна розвалини того надбанння у "совку"? Заїдь у будь яке село, хати мазанки шевченківські у більшостьі.Промисловість неконкурентними.Яка різниця скільки цукру виробили кріпаки за трудодні чи виплавили сталі.Коли одягтись,обутись,вивчитись,вилікуватись було в ссср не реально.Та поїсти у місті, толком не було чого.Стаття автора це ностальгія,по минулій нездійсненій мрії історика-партійного чинуші.На парад ідуть за покликом.А заяви подібних Філону ви зробіть те , зробіть це тоді я може й прийду.Жалюгіднісь гопника і не більше. Зрозуміло ,такі розбудовувати не будуть.Не варто уваги.
У ситуації з вивозом глини та піску Онуром ,слід сказати спасибі Гунжелю.Завдяки його наполегливості,правоохоронці врешті решт приступили до виконання покладених на них обов’язків.ЕХО як не прикро відсиділось у кущах,а зараз плавно входить в дану тему,за дивідендами.Хоча вона не по зубах беззубому Ігорю.
З порівняннями бюджетів громад об’єднаних та не об’єднаних іде усвідомлене маніпулювання як Ісипом так і Ігорем.Немає ніякого наповнення.Просте перекладання з одного карману у інший.Якщо Кобеляцький район в цілому дотаційний,поділивши його на частини неможливо отримати самодостатні громади.
Оцінка землі має поновлятись через кожні 5 років.На сьогодня оцінку зроблено? Ген план села є (межі села з координатами)? Якщо все це є, прикинути плату за користування можна за посиланням Посилання на www.appu.org.ua іншому разі то все від лукавого.
(оскільки орієнтовна сума за користування земельною ділянкою під господарським двором земель комунальної форми власності на території Попівської сільської ради складає близько 17 000 гривень у рік).А що це за господарські двори?Якщо майно колишніх ксп,то це землі колективної власності.Розпорядником даної землі сільська рада не є. І звідки взялась сума 17000грн?
ЭХО,це підприємництво створене для отримання доходу.А постільки цей продукт журналістики конвертувати в гривні серед споживачів (читачів) важко,то політика видання будується на отриманні іншої вигоди.Дивідендів та інших преференцій які (щось з з часом)можна буде конвертувати.З місією журналістики це видання нічого спільного не має-результат дохід і лише дохід.
Если взять два провинциальных обл.центра - Белгород и Полтаву. Если в 90-е - начале 2000-х в Белгороде дороги разбиты до отсутствия оных, народ обшарпанный, голодный,злой и бухой, Полтава -сытая и ухоженная, алкашей - минимум, то сейчас Полтава после Белгорода - просто пиzdец: на улицах полно оборванных алкашей, наркоманов, попрошаек, неадекватов; среднестатистические граждане - в секондовских обносках и с затравленным взглядом.
Я так думаю, що всі ті нещасні з Бєлгорода в Полтаву потікали "Рузький мір" пропогандувати.
Контраст це да.Якщо порівнювати Кобеляки і Черніговку (дальній схід) де живе сестра.Зарплати і соціалка не на користь Росії.Топлять дровами.А це етнічні українці переселені Столипіним кинуті на виживання.Як би ви москалики не бісились а тут буде Україна незалежна від росії.
Дедукція.Cр.зарплата в 2018р. 277$.А чи кожний отримує цю суму- питання? Застосувавши і метод індукция до цього питання отримаємо цілісну картину.Математики розуміють про що я говорю.
Порівняння 2013/2018 ср.зарплата-3544(443$)/7479(277$)Комунальні платежі за лютий 2018:газ 2510грн;електроенергія 670грн.;вода 40грн(гаряча бойлер).Всьго 2510+670+40=3220грн.Приватний будинок 98м2 сім"я 4 чоловіки,двоє працюючих. 7479-3220=4259грн.залишок після сплат на 2018 до 3544грн. на 2013 до сплат по комуналці.
0. 1juriy / сьогодні, 12:47
Володіти треба обома методами — індукцією і дедукцією, бо вони взаємодіють, ніби перевіряючи один одного і таким чином утримують нас від помилок у пізнанні дійсності.
У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!
Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.
Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації