Останні коментарі користувача «FreemEn»

Коментарі користувача
Fuks та назвися вже собою, Гунжель Пашко, бо ці твої шпигунські штучки ні до чого. Навпаки більше дискусій було б в коментарях. Про ментів , Канаду і шо не так в громадах)!
"українську землю неможна перетворювати в товар. Це буде кінець для України. Майте на увазі."
Дивно буває чути це з усіх сторін, від Морозів, Тимошенокі т.д.
Взагалі - то, землю крім земельних ділянок (паїв) можна було купувати уже як 20 років, хоч ОСГ 2 га - купив, хочеш по 25 соток ОЖБ 10 учасників - та «пожалуста» , може ще й біля води) Купуй не хочу..
А зараз паї можна продавати, яке неподобство:-/
Вони ж за цілих 10 тисяч гриваків в рік у фермера в оренді, це ж просто феноменальна плата для сім’ї , можна сказати супер-інвестиція. Особисто не бачу нічого трагічного, ті хто на пляшку вибирають орендну плату за 2030 рік, то звичайно збагрять, ну так і зараз уже вони довічно не їхні. Тай в загалі, якось не видно черги з бажаючих продати свій наділ, якщо хтось знає де бігають та «предлагають» то скажіть) Податок звісно підвищуть, ну то таке , до смертельних не вийде, піднімуть народ. Он ФОПам рішили РРО увести, і шо - відстрочують год за годом.
Дробив і дробити буду!!
Лозунг протяжністю у 7 років)
Справа в тім, що МЕР не при ділах, зря набираєтесь) там є директор водоканалу, він все підписує і є замовником, доволі ризикованим і може трохи суїцидальним, як на мене .. підписує все.. а СанСаньок тут до чого, він гроші виділяв через сесію,ну не тратив же
Такого роду папір під назвою сТРАТЕГІЯ приймається кожні 5-7 років .. Слушно зазначив Ltava, може і 25 років. Подивимся на реалізацію
На разі велика рідкість, звичайна стаття про щось хороше, позитивне , неполітичне .. тут жвавого дискурсу не жди, бо й не треба ..
Незрозуміло в цій ситуації одне, якщо це загально державна проблема Держави, то яка її роль у вирішенні цього питання...
Зрозуміло, що Сашко Сашкович як і більшість провінційних «колгоспників» використовує банальні прийоми ухилення від відповідальності, користовуючись недолугим законодавством і неспроможністю правоохоронних органів. Але ж..
Де політика держави у стимулюванні діяльності з сортування на місцях, де дотації, субвенції .. на сортувальні станції, визначення придатних до цієї діяльності земділянок тощо. Нема ni hrina.
Все по принципу: треба в армію - плати, хочеш закосити - то ж плати )
А нема покарання колгоспникам , нема і страху діяти далі, засипаючи довкілля потомкам, бо там сашко білявий заріша, а патлатий спочатку зробить проблему , а потім її героїчно виріше, заробивши лишнього должнічка)
Це звісно добре, що влада опікується перевезеннями пасажирів по території громади, та й рішення про залучення не задіяних до перевезень дітей шкільних автобусів - також компромісне і більш-менш логічне, АЛЕ до чого депутати громади до затвердження маршрутів і з пов’язаних з цим заходів??? Є спеціальна процедура конкурсна, перевезення -це ліцензійна діяльність , там і випуск ТЗ і лікарі зі своїми медоглядами. Одним словом сесія до цих ділов така ж причетна як і до видачі ліцензій на алкоголь.. Загалом - це рішення було необхідне для прикриття п‘ятої точки колективним рішенням, за принципом існуючого в нашій країні поняття «КОЛЕКТИВНОЇ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОСТІ», по принципу : «А шо я, н нічьо, це ж депутати на сесії рішили». Всім добра!
Такий собі максимально «хазяйствєнний» підхід. Треба возити пенсіонерів - які питання, є ж шкільні автобуси.. А той факт, що це прямо заборонено нормативно-правовими актами, то таке.. Взагалі то перевезення пасажирів на маршрутах означає проведення конкурсів, договори з перевізниками, компенсації квитків з бюджету і таке інше .. Мер майстер вирішення складних нагальних питань простими рішеннями) за це його можна і номінувати якоюсь премією! А вдруг ШО завжди можна знайти винуватого у проколі, якусь комісію, Зе, конкретного депутата, або ж «проіски врагів» чи бюрократичні перепони. Взагалі у САнсан один лозунг : «Прості рішення складних питань»)
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації