Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «FreemEn»

Коментарі користувача
FreemEn 18 вересня 2021, 20:18 На тему: Коронавірус і це спише...
1.Fuks
«А хто з депутатів думає головою,тим більше гроші рахує.Там всі бариги і рвачі на чолі з бригадиром овочевої бригади з Жуків.»

Павлуша, ну Сан Санич це твій дружара і спонсор, твій "хазяїн", зря ти так про шефа, може і насварити) Що там в Біликах з медициною, мєнти творять??
FreemEn 18 вересня 2021, 20:10 На тему: «Сила громади» знесилилась...
Цікаво, що запропонував Васі за зміну позиції керманич громади

Василю Анатолійовичу посаду без запар, всім депутатам та членам сім’ї по 2 га,
Жукову посаду нач фінвідділу, що смішно в принципі, бо навряд він знає одну статтю бюджетного кодєксу.Главне, що є зам Дацко - мозг. Всім по троху , на їх убогу душонку, всі питання вирішили в перший рік. Сашко перемагає запроданців низьковартісних, лицемірних і брехливих як і він сам.
FreemEn 27 серпня 2021, 15:53 На тему: Красненську й Канавську школи ...
"Стосовно персоналу шкіл, то частині педагогів пропонують перейти працювати в Білицьку громаду"

Дивна пропозиція??? Яке відношення Білицька громада має до кобеляцької освіти. При вивільненні працівників у звязку зі скороченням пропонуються посади в системі шкіл саме Кобеляцької громади..

Це по типу, ми вас скорочуємо і ідіть на хр*н!!
FreemEn 12 серпня 2021, 15:03 На тему: ГУНП чи цирк?...
Приблизно все так все і є. Але слід звернути увагу на можливості поліції у розрізі їх прав та можливостей. Мій адвокат, який спокон віків був спеціалістом у цивільному праві чи у господарському, точно не знаю, так от він перекваліфіковується у кримінального) адвоката, бо там заробітки по-ьільше і геморою менше. Каже закон проти мєнтів, перепон повно, щось зробив без дозволу суду, все доказ недопустимий, хоче слідчий щось зробити по справі, має пройти всі кола бюрократії-погодження прокуратури, суду і т.д. Тобто законом їх кастрували, ходять з папірцями, тільки вигляд важний показують))
21.саша ставицький
«Ніби і непогано ви пропонуєте але , чи згодні будуть жителі села , де ви знайдете ту ділянку , адже тракторні бригади кругом як не в селі , то рядом , ну приблизно , як був смітник на території цегельні в Ганжівці»

Згоден з Вами щодо складності питання визначення місця, логістику треба врахувати і таке інше, але не чути зовсім якихось варіантів розміщення від влади і це не тільки в Кобеляках така проблема, хоча рішення по лісу без сумніву жесть. Якщо мова йде про тракторні бригади, то відстань 1 Км від найблищої забудови в більшості є, бо там розміщували і хімсклади, а така санітарна відстань існувала ще при совєтах.
Реальне рішення у світлі нинішнього Закону не просте, адже смітників і полігонів, у звичному для всіх розумінні, відкривати заборонено. Сміттєпереробні заводи - це десятки мільйоннів, тай для екології - це крах, тим більше обсягів сміття Кобеляцької громади для такого проекту не вистачить, читай нерентабельно, по всій України їх на пальцях однієї руки перерахувати можна, в умовах Кобеляки-це не реально.
Єдиний можливий вихід -1. знайти земельну ділянку за межами сіл, міста не с/г призначення (колишні тракторні бригади, промзони тощо)
2. Прийняти її у комунальну власність
3. Виготовити проектну документацію на майданчик для сортування твердих побутових відходів
4 Придбати сортувальну станцію, можна в Щербанях, десь 1-1,8 млн, можна кращу можна простішу
5 Заасфальтовати 0,3 га, бо так треба по закону для таких об’єктів
6. Прийняти на роботу 6-8 сортувальників в Водонанал плюс
7. Вторсировину продавати підприємцям
Рентабельність не більше 30%, за власний кошт не проживе, прийдеться дотувати з місцевого бюджету. Тут треба вибирати, що важливіше екологія чи 1 млн з бюджету в рік???
Fuks та назвися вже собою, Гунжель Пашко, бо ці твої шпигунські штучки ні до чого. Навпаки більше дискусій було б в коментарях. Про ментів , Канаду і шо не так в громадах)!
"українську землю неможна перетворювати в товар. Це буде кінець для України. Майте на увазі."
Дивно буває чути це з усіх сторін, від Морозів, Тимошенокі т.д.
Взагалі - то, землю крім земельних ділянок (паїв) можна було купувати уже як 20 років, хоч ОСГ 2 га - купив, хочеш по 25 соток ОЖБ 10 учасників - та «пожалуста» , може ще й біля води) Купуй не хочу..
А зараз паї можна продавати, яке неподобство:-/
Вони ж за цілих 10 тисяч гриваків в рік у фермера в оренді, це ж просто феноменальна плата для сім’ї , можна сказати супер-інвестиція. Особисто не бачу нічого трагічного, ті хто на пляшку вибирають орендну плату за 2030 рік, то звичайно збагрять, ну так і зараз уже вони довічно не їхні. Тай в загалі, якось не видно черги з бажаючих продати свій наділ, якщо хтось знає де бігають та «предлагають» то скажіть) Податок звісно підвищуть, ну то таке , до смертельних не вийде, піднімуть народ. Он ФОПам рішили РРО увести, і шо - відстрочують год за годом.
FreemEn 29 травня 2021, 00:09 На тему: Ремонт дороги між Кобеляками й...
Дробив і дробити буду!!
Лозунг протяжністю у 7 років)
Справа в тім, що МЕР не при ділах, зря набираєтесь) там є директор водоканалу, він все підписує і є замовником, доволі ризикованим і може трохи суїцидальним, як на мене .. підписує все.. а СанСаньок тут до чого, він гроші виділяв через сесію,ну не тратив же
Такого роду папір під назвою сТРАТЕГІЯ приймається кожні 5-7 років .. Слушно зазначив Ltava, може і 25 років. Подивимся на реалізацію
FreeMen 25 травня 2021, 23:48 На тему: Нова книга про Драбинівку: цік...
На разі велика рідкість, звичайна стаття про щось хороше, позитивне , неполітичне .. тут жвавого дискурсу не жди, бо й не треба ..
FreeMen 17 травня 2021, 22:57 На тему: Геннадій Коваленко: Навіть якщ...
Незрозуміло в цій ситуації одне, якщо це загально державна проблема Держави, то яка її роль у вирішенні цього питання...
Зрозуміло, що Сашко Сашкович як і більшість провінційних «колгоспників» використовує банальні прийоми ухилення від відповідальності, користовуючись недолугим законодавством і неспроможністю правоохоронних органів. Але ж..
Де політика держави у стимулюванні діяльності з сортування на місцях, де дотації, субвенції .. на сортувальні станції, визначення придатних до цієї діяльності земділянок тощо. Нема ni hrina.
Все по принципу: треба в армію - плати, хочеш закосити - то ж плати )
А нема покарання колгоспникам , нема і страху діяти далі, засипаючи довкілля потомкам, бо там сашко білявий заріша, а патлатий спочатку зробить проблему , а потім її героїчно виріше, заробивши лишнього должнічка)
FreemEn 30 березня 2021, 16:25 На тему: Компроміс, як перемога здорово...
Це звісно добре, що влада опікується перевезеннями пасажирів по території громади, та й рішення про залучення не задіяних до перевезень дітей шкільних автобусів - також компромісне і більш-менш логічне, АЛЕ до чого депутати громади до затвердження маршрутів і з пов’язаних з цим заходів??? Є спеціальна процедура конкурсна, перевезення -це ліцензійна діяльність , там і випуск ТЗ і лікарі зі своїми медоглядами. Одним словом сесія до цих ділов така ж причетна як і до видачі ліцензій на алкоголь.. Загалом - це рішення було необхідне для прикриття п‘ятої точки колективним рішенням, за принципом існуючого в нашій країні поняття «КОЛЕКТИВНОЇ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОСТІ», по принципу : «А шо я, н нічьо, це ж депутати на сесії рішили». Всім добра!
FreemEn 25 березня 2021, 19:07 На тему: Голосуй, не голосуй, а буде, я...
Такий собі максимально «хазяйствєнний» підхід. Треба возити пенсіонерів - які питання, є ж шкільні автобуси.. А той факт, що це прямо заборонено нормативно-правовими актами, то таке.. Взагалі то перевезення пасажирів на маршрутах означає проведення конкурсів, договори з перевізниками, компенсації квитків з бюджету і таке інше .. Мер майстер вирішення складних нагальних питань простими рішеннями) за це його можна і номінувати якоюсь премією! А вдруг ШО завжди можна знайти винуватого у проколі, якусь комісію, Зе, конкретного депутата, або ж «проіски врагів» чи бюрократичні перепони. Взагалі у САнсан один лозунг : «Прості рішення складних питань»)
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації