Вхід | Реєстрація

Останні коментарі користувача «Чудо Юдо»

Коментарі користувача
1 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 41
Чудо Юдо 26 листопада 2015, 15:25 На тему: Знепритомнію, але субсидію вип...
2.Опаньки
«Ігор ви трансвестит?»

А що, ніззя?:)
Насправді я не зовсім зрозумів розрахунок, приведений у статті... У прикладі сума 1800 гривень - це на весь опалювальний період чи на місяць?
Чудо Юдо 25 листопада 2015, 18:55 На тему: Сесії немає, а бажаючі покерув...
Поки що Санич ручку не ламає. Але все попереду. Тренуйся Санич.
То ли еще будет...
Останнім часом таких гастролерів дуже побільшало на Полтавщині. Підозрюю що вони - корінні жителі Донбасу, де такий промисел завжди був звичним явищем, а зараз вони там "втратили роботу" через війну і тепер масово пруть сюди.
А полтавчани до таких порядків не звикші - вони довірливі, звикли бачити у людях хороше... І давати в руки гроші до того, як отримають свій товар.
Тепер прийдеться учитися жити із орками вкупі...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
52.Масон Вазон
«Коли ви дебіли останній раз на стадіоні були? А по освітлених вулицях та тротуарах ви дебіли кожного дня ходите.»

До речі, на тему стадіона і освітлень - дуже цікава ситуація, що ліхтарі на стадіоні у нас є, а ніколи не горить ні один із них. Зараз ще не морози (а хоч би і морози) і людей ходить на стадіон займатися спортом немало. Ходило б більше, так там після 17:00 хоч око виколи. І якщо мені, здоровому бугаєві, по боку, можу побігати і в темряві, то жінки бояться. Мене ж і бояться...
Невже 3-4 години освітлення стадіону трьома ліхтарями в день (після 21:00 наврят чи хтось буде там бігати уже) виливається у страшенні витрати?
16.Дістало
«А в Нових Санжарах тихо тихо! тільки бідони тихенько шиплят,та самогоночка в банку дзюрчит,я її не пью тай то знаю пару точок»

Так все дуже просто: йдемо у райвідділ, пишемо заяву, указуємо де ті точки, підписуємося - менти бомблять самогонщика.
Почала точка працювати заново? Проробляємо попередню процедуру знову. І так поки самогонщик не почне віддавати на штрафи більше грошей аніж заробляє і виробництво його стане не рентабельним.
Не відреагують мілціонери? Недалеко прокуратура - звертаєтеся до них.
Самогонщики це не наркоділки, за них дуже міліціянти не триматимуться.
Боротися можна. Можна навіть успішно. Тільки ж немає дурних, правда?
2.Миролюб
«На іврит, чи що? Руський він і є "родной" для нащадків Київської Русі.»

Чи головою стукнувся, чи що?:)
ЧИ знову граємо словами "руський-російський" як люблять робити деякі ідеологи "Руського міра"? Петя Перший колись розумно вирішив Московське царство назвати Росією, щоб з Руссю легше ототожнювати.
Чудо Юдо 27 жовтня 2015, 21:32 На тему: День виборів ...
2.Самотерапевт
«Поділіться новинами.»

Посилання на exo.in.ua
2.светка
«На обговореннях на сайті максимум 10 чоловік, так що не получиться голосування»

Чому ж ні? Проголосувати то набагато менше роботи ніж наисати коментар. На сайті людей багато, просто напрягатися викладати мислю далеко не всі хочуть.

1.Проходив мимо
«У віртуалі переможе Письмак, а реалі Ісип.»

Цілком нормальний прогноз. У віртуалі сидить дуже багато молодих жителів тих же Кобеляк, а голосувати підуть в основному ті, яким 35+. Донедавна молодших від 30 років взагалі на дільницях неможливо було побачити. Змінилась картина тільки після минулорічного перевороту, але і то не дуже
4.петерс
«Якщо брало СБУ,то сяде.»

Дядьки в штатському, так що не мєнти. Скоріше за все Полтавське СБУ.
Обвинувачуваного особисто не знаю, але інциденти уже були, та дядько поновлявся на посадах. Може таки вирішили нарешті довести до кінця діло?..

В цей час краще будь-які натяки на хабарі десятою дорогою обходити. Економічну ситуацію виправити нинішній владі не вдається, натомість роблять вигляд ярої боротьби з корупцією. Тим паче що ця боротьба супутна боротьбі з бандитизмом, який просто необхідно було посилити у зв’язку із збільшеною кількість організованих бандформувань в Україні за останні 1.5 роки. Тому на місці важних чиновничків всіх рівнів та інших персон при посадах я б перечекав з хабарями. Так тільки ж деякі із них життя свого не представляють без цього діла...
2.Петро
«І яка це тварь може знімати та розповсюджувати людину, яка втратила свідомість??? Не розумію, що цікавого?»

Найбільш цікаве тут - ваш коментар, шановний. Чи то вам дійсно не зрозуміло основну суть матеріалу, чи то притворяєтеся. Центр матеріалу - затримання чоловіка підозрюваного у отриманні хабаря. А втрата свідомості - то супутне. І у зніманні людини, яка втратила свідомість, щось я не бачу ніякої некультурної ноти. Зайдіть на Ютуб і знайдете там безліч відео, на яких людей убивають і калічать (навмисно чи ні), а ви за втрату свідомості ремствуєте.
1.Нью
«З метою забезпечення належного соціального захисту кожного громадянина України у поточному році Законом передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 140$ до 40$ в порівнянні з, наприклад, 2013 роком. »

А коли було інакше? Знаєш роки коли долар дешевшав? У основному економіку України затримували на місці видатками із золотовалютного фонду, а коли він вичерпувався, долар скакав вгору і фонд починали наповнювати знову. За наш рахунок, звісно. До наступного разу.
Вельми показова історія. Цікаво тільки яка ж таки мета була у отця? Ну що він боротьбою із вайшнавами піаритися вирішив в це я не вірю - не той рівень зірковості у наших батюшок. Боявся за те, що вайшнави відіб’ють у нього частину пастви? То це навряд чи - це не той контингент, який ходитиме у церкву і їх на весь район з десяток. Тож мабуть таки справді вірив, що бореться із педофілією та гомосексуалізмом? Тільки звідки він таку інфу взяв? На Хюндаї катається, а почитати про кришнаітів ліньки? Краще залишатися неосвіченим бидлом, тільки що у рясі?
Тільки все це виглядає дуже низько і взагалі якось по-дитячому. Особливо коли він намагався шнури із колонок витягувати, ну зовсім як у дитячих мультиках персонаж "дрібний пакосник".
А ще сподобалася робота міліції. Прийшли, очима покліпали, обидві сторони послухали... і ніфіга не зробили. Їх уже на поліцію заміняють, а їм все ліньки таки ж виучити ті два сраних кодекса, щоб у будь-якій ситуації чітко знати що робити. Порушив - в шию. Не порушив - нехай робить що хоче.
31.Anatoliy
« Але хіба з Майданом не відбулося подібне?»

Не зовсім. Тоді РДА почали захоплювати на третій місяць Майдану. І без автоматів.

31.Anatoliy
«Державний переворот — насильницька та неконституційна зміна влади в державі... »

Майдан частково підпадає під визначення державного перевороту, але не всі умови дотримано, далеко не всі. Військові, слава Богу, участі у перевороті не брали, збройного конфлікту не було (якщо не рахувати скотів, які по людях у лютому стріляли), а зміна президента відбулася взагалі весело - він мовчки зібрав награбоване у кілька фур і спокійно собі поїхав геть. При цьому до нього ніхто не добрався і загрози його життю не було ще ніякого. Він просто засцяв і самовільно покинув свій пост, наплювавши на свої обов’язки.
Те ж саме сталося і з іншою правлячою верхівкою - Пшонками всякими та іншими паразитами. Спокійно собі поїхали, захопивши із собою награбоване.
Так що по всіх юридичних канонах це переворотом назвати не можна.

31.Anatoliy
«саме їхніми руками Штати втягнули нас у пртистояння з Росією, а тепер сміються»

А ось якщо дивитися на те що в Україні відбувається як лише протистояння Штатів з Росією, то у Рашки шансів повний нуль. Повнісінький! Чому? А просто тому, що якщо на грамотний "державний переворот" з підняттями народних мас і без зброї(!) від Штатів Росія може відповісти тільки черговим розв’язанням нової війни, вкотре... То рівень професійності агентури РФ просто, вибачте за вислів, сосе у рівні професійності НАТОвської агентури :) При чому багато разів і регулярно. Росія просто інших методів, окрім варварських, не знає чим себе і загубить.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
О, налетіли коршуни обсмоктувати новину :)
А коли бандити Донбаса з постаментів знімали такі танки, обписували їх "на Київ" і збиралися ними людей знову убивати, так і нічого, це все було файно?
Потім, правда, Рассєя їм кращу техніку підігнала. Але покататися на "дідівських" танках вони встигли. Навіть пальнули кілька разів. Ще й гордилися цим, дебіли.

У даному випадку це - звичайне хуліганство, треба притягати до відповідальності. І заставити постирати.
Уже завели: "шеф, все пропало, все пропало!"
Саша, на цій глині ще ж ніхто не нажився, набирають безкоштовно всі кому не ліньки, а ти уже про владу, лікарні, екрасенсів :)
Не розумію, невже так весело будь-яку подію перетворювати у трагедію всеукраїнського масштабу. Це тебе Адекватник такої дурості навчив?
Особисто я бачу лінивих людей, яким ліньки займатися спортом у легких дозах, слідкувати за своїм здоров’ям, не пережирати, робити в міру, не зловживати бухлом та цигарками, систематично перевірятися у лікаря... Їм завжди хочеться щоб якоїсь грязюки приклав до тіла і все тут же пройшло, будь то язва, будь то срачка. Чи щоб якась бабуся пошептала, поплювала і тут же знову стояти як у молодості почало. Тому і ганяються за отакими міфічними панацеями - десь хтось щось ляпнув і уже відрами (ба, цілими причепами) гребуть замінник спорту, правильного харчування та нормального способу життя :)
79.Адекватникк
«Нічим крити, так ти мичати почав?»

Я не умію таке крити. Я не психіатр
77.Адекватникк
«Це подано як першоквітневий жарт, але це не жарт.»

Уууу... стадія - остання, форма - дуже запущена :)
72.професор
«розповідає експерт»

Цей Олександр Охріменко із розряду Адекватників, який кричить "все пропало" по поводу і без поводу. Блог його почитайте- набиває популярність на недовольних у економічному спаді людях. І занадто багато приділяє часу своєму пі-ару в інтернеті - видно реальних клієнтів малувато.
Хоча при цьому рекомендує класти гроші на депозит в державний банк. Отже можливості дефолту він все ж таки відкидає.

Ну і дам у підтвердження цифри:
Посилання на index.minfin.com.ua
Посилання на index.minfin.com.ua
Посилання на index.minfin.com.ua

Ви тут наблюдаєте "занадто швидкий і невирпавданий" ріст зарплат в 2013 році? Я особисто ні. Дядя зробив нажим на падінні гривні і піариться по повній. Чи це перше одночасне падіння гривні? Ні, далеко не перше. Настільки крупне - вперше, але з тим стрімким розбазарюванням золотовалютних запасів України за часів Януковича такий обвал рано чи пізно стався б.

Чуйте і далі те, що хочеться почути
64.саша ставицький
«СССР і розтягли такі чуда .як ти.Тоді люди були людьми , спілкувалися між собою , не були бидлотою , як зараз.»

Ух ти! Тобто із розмов зі мною Ви вирішили, що я нелюд, не умію спілкуватися і бидлота?
Чи чому я раптом став кандидатом на причетність "розтягання" СРСР?
Раптом що - у мене є алібі, я до цього аж ніяк не причетний - мені тоді років було занадто мало. А от у Вас такого алібі, так мені здається, немає :)

63.шофер
« а я одного дня чуть не забухав від усвідомлення того - у якій страні я живу.»

Тут варіанти три: або тікати, або пристосовуватись, або намагатися щось змінити і ризикувати потрапити у списки "нелюдів" та "фашистів". Бо у кожного своє бачення на зміни: хто на Майдані із Беркутом махається, а хто з автоматами відділення міліції захоплює.
51.шофер
«Отут я тебе не поняв - що це було і к чему ти його ляпнув. »

У твоєму коментарі я побачив якісь дуже вже ж неприкриту ненависть до українців. тому і поцікавився чи сам ти українцем являєшся і чи ненавидиш ти себе настільки, як і інших представників свого народу.

Досить дивна позиція. Ну я ще розумію Адекватника (який чи то пішов від нас, чи то перестав собою підписуватися) - цей мріє про самостійно померший і непридатний до відновлення СРСР, а ти хоч чого?

Я чим далі дивлюся на те що утворилося у моїй країні, тим все більше розумію, що це процес нормальний. Хоча б тому, що такі процеси відбуваються по всьому світі і ще з часів Римської Імперії. Люди гинуть пачками за чиїсь амбіції і всім на це наплювати. Це у ХХ столітті у цивілізованому світі почали пропагувати цінність людського життя, а раніше взагалі воно нічого не коштувало. Та і зараз не варте нічого у певних ситуаціях.

Змінено 10.08.2015, 10:20
Чудо Юдо 10 серпня 2015, 10:12 На тему: Дівчина з великої дороги...
Аж захотілося підтримати дане русло розмови :)

52.саша ставицький
«Рот людині даний щоб споживати їжу , а не для того , щоб туди сували»

А ще ротом дихають, п’ють, говорять, навіть можна використовувати як додатковий "фіксуючий елемент": перекусити нитку зубами, я думаю, це елементарне для людини. Так що рот - це вельми багатофункціональний орган. І нічого з вищезгаданого соромним не вважається, правда?
А якщо звернутися до різноманітної стародавньої літератури (та хоча б тієї ж славнозвісної "Камасутри"), то можна виявити що рот у сексі використовували ще наші і не наші пра-пра-пра-пра.....
То може не таке уже це і ненормальне явище?
До якихось дурниць ви вже договорилися. Шантаж викладання особистих даних? Для чого? З надією, що хтось піде цій людині вживу морду наб’є? Так це ж дурниця...
Хоча окремі користувачі сайту тут уже на кримінальні справи понаписували :) Просто на них ніхто жалоб не пише, як мало було б бути у країні де дуже багато "законослухняних громадян".

Насправді вищеприведене мною відео про діджея-ідіота, який чомусь вирішив, що гімн Росії доречний серед скупчення відпочиваючих на пляжі. Ще б у туалеті ввімкнув.

39.шофер
«Ми не просто хвора нація.
Ми - недонація.
Ми непридатна нація.»

А оце уже схоже на якийсь "самонацизм".
Хоча хз хто ще Шофер за паспортом.
Шофер, якщо ти українець і так ненавидиш українців, то може сам себе спалиш на вогнищі? Як гадаєш, зміг би? А то ж винищувати треба представників недонацій! :)
Чудо Юдо 6 серпня 2015, 10:56 На тему: Дівчина з великої дороги...
38.Гузченко
«Я принесу тобі довідку, що у мене нема ніяких болячок, і займатимусь з твоєю дружиною сексом»

Ти уже відповів сам на своє питання - ти "хочеш сексу" з моєю жінкою. З людиною, яку я офіційно "забив" за собою :) Звісно мені це не сподобається. Але ж таки більшість повій є жінки вільні, без постійного супутника життя - назвемо його так, бо статуси бувають різні. То перед ким їй відповідати, окрім самої себе? Чи має наріжне значення чиясь ще думка для неї? До речі, не так дуже і рідко бувають випадки, коли проституцією займаються заміжні жінки з дозволу їх чоловіків. Навіть так.
А щодо дочки, так я дочкою своєю опікуватимусь поки їй не виповниться 18 і може ще трошки, поки не вивчиться. За цей час я буду проти заробляння грошей у такий спосіб, бо проституція таки відноситься до роботи не дуже корисної фізично і морально. Та таки так - і у нашому суспільстві ця робота вважається негідною. Але як тільки вона стане самостійною, то піду я нафік зі своїми настановами і вона займеться чим завгодно. І нічого я не зможу зробити уже.
Дане питання - нормальна це робота проституція чи ні - являється не моральним для самої людини, а моральним лише для суспільства. В одній країні це вважається погано, а в іншій як годиться. І тут більше мають значення не власні переконання а виховання суспільством у якому живеш.

Якщо роздумувати про заняття, на які не варто було направляти своїх рідних чи дітей, так їх набагато більше, ніж сама проституція. А як щодо військових, наприклад? Якщо мислити логічно, невже убивати людей то є більш нормально, аніж віддаватися за гроші? Ні і ще раз ні. Життя забрати - це є гріх страшний і я маю на увазі не релігію. Але у нашому суспільстві у професії воєнного не вбачається нічого страшного, правда? Бо убивства людей у нас певною мірою легалізовані, а от секс за гроші - ні :)
26.Гість
«Піди на пляж і подивися на українських стройняшок.»

Розмова не про стройняшок, а про недоречне виконання державного гімну. Про стройняшок я так, до слова написав. А Ви, шановний, я бачу, відразу зерно від полови зуміли відділити :)


25.саша ставицький
«Шановні патріоти , співання гімну не продовжує життя українців»

В якомусь сенсі продовжує, але тільки тоді, коли це "співання" направлене дійсно на міцний розвиток держави взагалом. Америкосів уже пару сотень років напихують патріотизмом по самі гланди, то в масштабах держави вони стали таки вельми крутими. Те ж саме намагаються провернути і в Росії останні 2 десятки років.
У нас же патріотизм закінчувався на уроці рідної мови у школі, далі були лише ті, хто на ньому наживається. І молодь, у якої просто кров гаряча.
Хтось сміявся із цього відео і називав це ненормальним?
Нате, ще з цього посмійтеся (видовище не для слабких нервами - у кадрі близько сотні напівоголених целюлітних та пузатих тіл): Посилання на www.youtube.com :)
1 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 41
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації