
30 серпня відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району під головуванням начальника відділу освіти райдержадміністрації Ігоря Лідового. У роботі конференції прийняли участь заступник голови Гадяцької райдержадміністрації Олег Березенко та міський голова...


















