Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 1611
О, блін, запрацювало
Ех, здря Філон вспиліл і назвав отих уінпів чи анунаків недолугими. Вони то канєшно недолугі, ну а толку з цієї правди. Нормальні й так це знають, а Славку й Селені не доведеш. А тепер блін сайт глючить, лайки не ставляться, дивись ще й газету закриють. Отака блін свобода. А Славко ще тут щось розсуждає хто кому українець
Ты не окликай меня – не нужно!
Я в Европу босиком иду.
С голым задом. Долго и натужно
К европейским ценностям бреду…

Все мои достоинства не скрыты.
На плечах трепещет только флаг.
Знаю – к европейскому корыту
Преградил мне путь москальский враг.
Якось забув що Борис Олійник був депутатом Верховного Совета СССР. Оті створіння із інституту тіпа національної тіпа памяті можуть же його декомунізувати. Тільки мубуть "до того" його треба позбавити звання Герой України. От задаром підкидаю їм ідею для заробітку. Шановні, вірніше, нешановні, пишіть петицію до пана президента про позбавлення покійного земляка Бориса Олійника звання Героя України. А то чіпляєтесь до назв вулиць як якісь пришелепки. Виносьте питання на рехверендум. Пришелепки вас підтримають майже одноголосно.
Тут ще одна кумедія недавно була. Кажуть у нас 25 серпня у Солошиному святкували річницю ще одного земляка, ще одного Героя України Павла Загребельного. І куди дивляться оті поцреоти, оті безпамятні інститути? Це ж жах якийсь. Ви почитайте ким він був. Герой України, то для конспірації, а насправді:
"лауреат Державної премії СРСР, Шевченківської премії. Депутат Верховної Ради СРСР 10–11 скликань (1979–1989), депутат Верховної Ради УРСР 9-го скликання (1975–1980). Кандидат у члени ЦК КПУ (1976–1981), член ЦК КПУ (1981–1990)." Де тут Селена із Славком? А-у!
3.alist
« встановлення кругом скверів, зон відпочинку, вуличних тренажерів і т.п. на фоні закриття шкіл, це що нова программа розвитку - тупі, зате здорові?»


Скільки вам треба пояснювати?
Створюється сяка-така інфраструктура для нових мешканців, які будуть тут жити після пришелепків.
Вже сто разів приводив цитату із вірша Героя України Бориса Олійника
"І якось ми, стужившись по домівці,.
повернемось, і нам розкаже гід,.
Що тут колись жили, пак, українці...
— А є хоч слід?
— Та от... схолов і слід."
Підтвердженням правоти його слів є відсутність його книжки "У замкненому колі. Із окупаційного зошита" у Бібліотеці, музеї, міськраді і взагалі будь де. Не дивно, що у нас є такий Герой-земляк, вірші якого ніде не можна прочитати? Жодна держустанова чи тіпа патріотична громадська організація не помістить його книжку на своєму сайті. От тільки лошари це чомусь називають конспірологією. Яка нах конспірологія? Чи вам повилазило?
"Допоки ділим кольори та межі,
Хизуючись, які ми незалежні,–
Тим часом колорадівські жуки
Уже майно пустили наше в діло
І нас на дві полтини розділили:
Одних – під хвіст,
а решту – в жебраки."

Змінено 28.08.2021, 01:01
8.alist
« чи не є сам факт такої публікації в ЗМІ, достатнім приводом для порушення справи? »

Не є.
Ну написано ж " ... підтвердила, що таки написала заяву про звільнення із роботи за власним бажанням. Чіткого пояснення такого свого вчинку Любов Михайлівна надати не змогла."
Мало що їй в голову могло прийти. Хіба людина не може звільнитися з роботи? Що, треба їй забороняти звільнятися? А тим більше що вона звільнилася у звязку з виходом на пенсію. (так кажуть) У нас давно балакають, що пенсіонераам нефіг займати не лише робочі місця а й місця на землі
Спеціально заліз на сайт громади, там є чудовий докУмент - "Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Кобеляцької міської громади на 2021 рік." і там - Канавська школа - 29 учнів, Красненська - 40 учнів, це я так розумію в 2020р., а тепер - 4 та 0 відповідно???? За рік? Там що війна пройшла?
Знову таки, повертаючись до ідеї фікс місцевої влади - встановлення кругом скверів, зон відпочинку, вуличних тренажерів і т.п. на фоні закриття шкіл, це що нова программа розвитку - тупі, зате здорові?
От цікаво, я звичайно на юриста не тягну, але як на мене вимагати написати заяву за власним бажанням, це неслабе порушення трудових законів. І хоча самі дійові особи цієї п’єси заяви на Копельця не подали, чи не є сам факт такої публікації в ЗМІ, достатнім приводом для порушення справи? Ау, прокуратура, пора відробляти багатотисячні зарплати, премії, і майбутню пенсію!

6.Krapka
«А мені найбільше смішно те, що люди, які на всіх вуглах кричали, яке Копелець гімно - всі при посадах :) та ж Шевченко, Коваль. Пооббивали пороги його кабінету, поплакали, на колінах постояли - і в «дамках». Більшість депутатів міської ради прогнулись до землі. Що ж, в сучасному світі головне вміти стояти раком. »

Це люди, для яких головне життєве кредо - "гроші не пахнуть"
От як, на автостанцію, мусорку....... у депутатів грошей немає, а на газетку в якій будуть цілувати в ж...у Копельця і вибраних депутатів силами колективу міськради, гроші є.
А яка, до речі, доля Колосу, який раніше фінансувався райрадою?
3.2022
«Якось аж дивно , що ОРАКУЛ цитує Портнікова .»


Ну що ж тут дивного? Цитую справжніх ініціаторів і творців так званої незалежності і справжніх володарів України . Не цитувати ж мені безграмотних галичан.
4.orakul
«Цікаво, це тільки у мене «лайки» не ставляться? »

Ні ,Ю не тільки у вас, це тут хочуть знати про вас все і шукають шляхи , щоб ви , як вони говорять , залогінувалися на сайті , а як , не розповідають , а логін вводився при вході , а це ще якась дурниця .
Зверніть увагу на прізвища співробітників інституту нац.памяті, ну немає там прізвищ з центральної і східної України , всі ич , іч , чук.
2.orakul
«Віталій Портніков говорить «Независимость, которую мы получили в 1991 году и к которой украинское общество было не готово и не собиралось за нее бороться, — это так называемая отложенная независимость.».»

Якось аж дивно , що ОРАКУЛ цитує Портнікова .
А мені найбільше смішно те, що люди, які на всіх вуглах кричали, яке Копелець гімно - всі при посадах :) та ж Шевченко, Коваль. Пооббивали пороги його кабінету, поплакали, на колінах постояли - і в «дамках». Більшість депутатів міської ради прогнулись до землі. Що ж, в сучасному світі головне вміти стояти раком.
Віталій Портніков говорить «Независимость, которую мы получили в 1991 году и к которой украинское общество было не готово и не собиралось за нее бороться, — это так называемая отложенная независимость.».
Так що треба збавити пафос.
А ще, він розкриває карти і говорить, хто насправді творив незалежність : «Я первый украинский журналист, переступивший порог штаб-квартиры Организации украинских националистов в Мюнхене. И первый опубликовал интервью со Славой Стецько в украинской периодической печати». Українці ні за яку незалежність не боролись, може тому що пасивні, або тому, що інтуїтивно відчували обман. «Москва тогда считалась центром перемен, и было крайне интересно стать свидетелем и участником этих перемен. Кстати, эпизодом новой эпохи стало создание нами весной 1988-го Общества украинской культуры «Славутич» в Москве и Украинского молодежного клуба — это были первые общественные украинские организации после уничтожения УНР. Мы начали раньше, чем в Киеве, — и я хорошо помню, как активисты, задумывавшие в Киеве Общество украинского языка, обращались к нам за помощью.»
Так що основна заслуга в тому що відбулося не належить українцям, хоч як би вони й не хорохорились. Посилання на www.hadashot.kiev.ua
Скільки пафосу і брехні.
" У квітні 1991 року Президент СРСР Михайло Горбачов ініціював в Ново-Огарьово під Москвою переговори між керівниками 9 республік ... З іншого боку група найконсервативніших представників союзних спецслужб, компартійної,радянської та військової бюрократії вважали новий союзний договір надто ліберальним. Вони створили Державний комітет з надзвичайного стану (російською – ГКЧП) та 19 серпня 1991 року вчинили державний заколот,"

Для яких лошар це написано? Кожен адекватний українець памятає, що 17.3.1991 відбувся всесоюзний референдум і понад 70% українців проголосували за збереження СРСР, а понад 80% підтримали входження України в СНД. Але оскільки ціллю Горбатого було знищення СРСР, то він, а не якась "група найконсервативніших представників", організував оте саме ГКЧП, цілю якого було не допустити збереження СРСР вплинувши на мізки громадян. Операція «ГКЧП» пройшла успішно - СРСР розвалили. Далі були похерені результати референдуму і відбулося те, що відбулося - був проведений новий референдум вже з іншими результатами. Стартував процес підкорення і закабалення народів СРСР .
Сесія відбулася сьогодні. Можна було б в повідомлення написати і про сесійний результат розгляду питання.Оперативність, актуальність та об’єктивність - авторитет журналіста.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Оце тобі на. Як рвала жопу пані Старостіна за Копельця, усіх жухала в садочку голосувати тільки за нього. А тепер на вихід, ну молодець голова)))
"Стосовно персоналу шкіл, то частині педагогів пропонують перейти працювати в Білицьку громаду"

Дивна пропозиція??? Яке відношення Білицька громада має до кобеляцької освіти. При вивільненні працівників у звязку зі скороченням пропонуються посади в системі шкіл саме Кобеляцької громади..

Це по типу, ми вас скорочуємо і ідіть на хр*н!!
Кагал все робить демонстративно відкрито. Ось тобі інфа від одного із іхніх представників. Скажи потім, що Ціля тебе не попереджала. Посилання на www.youtube.com
3.Чудо Юдо
«Я і раніше це підозрював,»

Ну ти таки чудний. Вже навіть тут сто разів писалось, що майдан включив "зелене світло" для тотального винищення українців і заволодіння їхнею землею. А ти все щось підозрюєш. На тобі анекдот в тему.

Разговаривают трое приятелей, обсуждают своих жён. Один говорит:
— У меня есть подозрение, что моя мне изменяет с полицейским.
— С чего ты взял? — спрашивают его двое других.
— Да потому, что я как-то у нас на постели пуговицу от их формы нашёл.
— А у меня есть подозрение, — говорит второй, — что моя жена изменяет мне с флейтистом.
— Почему ты так решил?
— А я как-то пришёл домой и обнаружил в нашей постели флейту. Представляете?
— А я вот уверен, что у моей жены любовник — железнодорожник, — говорит третий.
Его спрашивают:
— Откуда знаешь?
— Потому что однажды я пришёл домой, смотрю, а у неё в постели —железнодорожник.
Цікаво, це тільки у мене «лайки» не ставляться? Чи то спеціально так зробили до дня так званої незалежності, а може вже й до майбутніх виборів? Сайт вАще щось глючить.
А взагалі все знову зводиться до міського голови і ніхто не хоче говорити , що в школах вже практично не навчають , все тепер переведено на репетиторство , де можна зшибати гроші з олухів.То чи не пора таки щось міняти і в т.ч. і керівництво і не тільки в школах.
Дик давно ж сказано що риголюція пожирає своїх дітей. І це ще не вечір.
Майже всі оті директори і вчителі повинні, зобовязані були знати оту крилату фразу про революцію і пожирання дітей, бо вона гуляє ще із часів хранцузької революції. Але вони таки приймали активну участь в перевороті, чи як вони зараз кажуть "революції гідності". Хіба й вони ніколи не вчили історії реголюцій? Якщо не вчили, то нафіг такі вчителі? А якщо такі вчителі, то що тоді говорити про решту пришелепків, яких вони навчали. Маємо те що маємо. Але все це півбіди. Всі вони втирали і зараз втитрають нашим дітям брехню, пропагують братовбивчу війну починаючи з дитсадочків. Мало того, всі вони й досі впевнені в правоті свого вибору і абсолютно не розуміють технологій руйнації дитячої психіки і свідомості які самі і впроваджують для каліцтва дітей. І не важливо що ця політика проводиться владою. Важливо те, що вони й досі цього не зрозуміли. Серед десятка знайомих вчителів не знаю жодного, який би хоча б цікавився цією проблемою.
Початок знищення освіти громади: директори, кращі педагоги. Заміни достойної немає, але Царя це не цікавить. Він так вирішив і крапка.
«Не дуже хороші новини від міністра фінансів Марченко
За словами чиновника, громадянам України не варто розраховувати на пенсію, якщо вона не буде включати накопичень в Недержавних пенсійних фондах.»

Я і раніше це підозрював, а тепер ще й міністр фінансів це підтвердив.
Тепер у мене цілком логічне питання виникло: а на**я я плачу тоді пенсійні внески щомісяця?
1 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 1611
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації