Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 1593
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
4.Випадковий
«Вміє Копелець "домовлятись", вміє.»

Він ще й не таке вміє))) Всі як шавки вже лижуть йому чоботи.
1.Zorn
« вогнище культури»

Вогнище корупції.
1.Den83
«Доброго дня пане Філоненко у мене до вас таке питання а чому ви не висвітлює те що нещодавно співробітниками СБУ було припинено незаконну вирубку деревини до якогої були причетні працівники Кобеляцької міської ради та славнозвісний громадянин Дорошенко? »

А у Вас Д....б83 є якісь докази про те що Ви написали?
А Решетило розкаже, який же мер молодець. Ну й коротка пам*ять у нього!!! Перед виборами на сходках кричав, що не можна Копельця до влади допускати, бо це громаді капець, але Тамілла і його приручила. В області партія "За майбутнє" в опозиції до "Довіри", а в нас любі друзі. Вміє Копелець "домовлятись", вміє.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Від лоховірусу померли, а не від куріння, дибіли)))))
Знову Жуківський клуб... Я вже писав: кілька дксятиліть тільки й чути про ремонт Жуківського клубу. Микола Григорович в битность заступником голови райради та депутатом облради все спрямовував ресурси на Жуківський клуб. Цікаво подивитися на це вогнище культури.
Святкували і сільради і при Ісипові,але наскільки пам*ятаю з бюджету кошти не виділяли,залучались спонсорські в основному,якщо не прав поправте...і феєрверків годинних не гепали,а артисти також місцеві...День міста це день народження і показувать треба свої досягнення а не влаштовувать низькосортну гулянку з п*янкою..Краще б ями на Калініна залатали,чи тротуар біля Атб відремонтували чи ше шось путнє,чи квартиру лікарю якомусь купили б..Народ просіт зреліщ....Нате!
А хіба кожна сільрада не відмічала День села, чи при Ісипі не святкували Дня міста?
Да,пир під час чуми..Грошей на дороги нема,тротуари з плитки Капельцевої порозсипались,за села взагалі мовчу,там кіт не качався після сотворенія громад,лікарі розбігаються скоролікувать нікому залишки кобелячан буде,школи закриваєм,дітей харчувать нічим а ми вдарим піснями і танцями з феєрверком по разгільдяйству і розвалу.Слава Капельцу найкоащому меру всіх городов і сіл.Ми танцюєм...Тьху.
5.Den83
«Раніше пан Філоненко навіть про пана Копильця частенько писав а тепер як під дорошат ліг чомусь перестав мобуть йому гарненьку надбавочку дорошата у конвертику заносять?»

Це так може писати тільки людина,яка геть не знає Філона.
Дійсно нехай би витрачали кошти на поліпшення медицини ніж спонсують Армянів на виконання не якісного ремонту доріг громади та отримують з цього відкати пан Копелець зі своєю свитою.
Раніше пан Філоненко навіть про пана Копильця частенько писав а тепер як під дорошат ліг чомусь перестав мобуть йому гарненьку надбавочку дорошата у конвертику заносять?
2.Светка
«але мабуть дорошата закашляли газеті.»

Ну да. І стали доброчинцями ...
Всі оті дозволи звичайна туфта , відмазка.Ви ніколи не дізнаєтесь з якою метою ідуть ті вирубки.Судячи з фото , то це іде масове знищення по замовленню якогось із високопоставлених для будівництва і оздоблення дач чиновників.Вони ж зараз будують маєтки тільки з натуральних матеріалів , оздоблюють стіни , сауни і т.д. .Ну от нехай редакція прослідкує куди підуть ті вирубані ще щзовсім юні дубки.Більш ніж впевнений , що нена школи чи дитячі садки.А по цьому і лісники трохи підживуться , бо все це господарство немає належного обліку , умов для крадіжки більш , ніж достатньо , ніякого тобі контролю.
А не завадило б про це написати, але мабуть дорошата закашляли газеті.
Доброго дня пане Філоненко у мене до вас таке питання а чому ви не висвітлює те що нещодавно співробітниками СБУ було припинено незаконну вирубку деревини до якогої були причетні працівники Кобеляцької міської ради та славнозвісний громадянин Дорошенко?
Tweety 2 червня, 12:21 На тему: В бюстгальтере от Belle Forme ...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Краще б озвучили коли будемо працювати.А то з цим безробіттям в нашій провінції і так один суцільний відпочинок.

Змінено 31.05.2021, 14:29
Розграбувала село, а тепер лізе не понятно куди. Потрібно думати раніше, а поки предавала своїх людей і не думала про них. А що ж зараз так начала думати за людей. Поверни награбоване!!!!!
Так буває, коли не ма про що написати... Поворожимо на 3.14 ді! Куди дивиться наше «эхо» мабуть прямо в 3.14 зду! Навіть й не чекав що таку фігню буду читать! Ось воно як! Мабуть корона вірус, заштрик від "короно вірусу" закакав "му мозг" Це вже діагноз!
’’що чекає Україну і світ в найближчому майбутньому’’ Не знаю за світ,а Україну чекає те,по чому гадають.
Ти ба яке воно інтелігентне. Слово по_фіг у нього як матюк.
5.Ltava
«Не «для» а "за"))»

Ти не мути, я спеціально написав «для» і ждав що ти напишеш "за". А тепер скажи, що це міняє? Получається, що гроші вони вкрали і не важливо в який спосіб і коли. Їх треба було бабі віддати, а вони їх пустили фі_г зна на що. І ти якось не побачив приведеної статті Конституції. Повторю "у державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно". Бабі абсодютно пофі_гу як вони будуть забезпечувати її конституційні права. Хай створюють якийсь резервний хвонд в ОТГ чи у самій лікарні, хай роблять так як із сімейними, чи ще щось видумують. Ну не зря ж вони вчаться по 7 років. Так ти ж скажещ, що вони все одно розікрадуть. Ну так тоді давай і ми будемо у них красти, ну а що лишається робити? Око за око...

Змінено 29.05.2021, 12:41
1 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 1593
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації