Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 ... 1642
Полтава 18 вересня 2011, 22:26 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Відчуваю полетять голови...
Саня Панченко 18 вересня 2011, 22:17 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
25. Водій2 пише:
«Народ питання не в тому що проскура зробив для культури, а обговорюється його вчинок і поведінка яка просто не припустима для керівника такого рівня.»

Я так розумію,що хотось такий розумній схожий на Горденка вже і за мене тут вирішив висловити думку.Як що так і далі піде то прийдеться поговорити по іншому по прикольному,со свистом піднятої руки.Я тут нічого сказати не можу,тому ,що в той вечір і що я був присутній на цій репетиції це правда,але коли тільки з’явився Володимер Проскура я підійшов до ньго і сказав що мій диск на якому записані мої мінусовки не прочитав DVD.Володимер Проскура мені сказав іди переписуй на новий диск,я не довго думаючи взяв диск і пішов.Як прийшов то Оля соберала апаратуру щей попросила мене допомогти,як що,Оля прочитае це мое повидомлення вона підтвердить.Що там відбулося я не занаю,мені ніхто не росповідав і за мене прошу любі друзі не висловлювати свої дурні думки,то як, що я працюю в РЦКД водіем то з мене більше сміеться тільки Горденко..який підписуеться водій 2,у ньго більше розуму не мае щось написати розумне.І шоу він гарне зробив яке відбуваеться у Лембі,це ж не розумно я думаю тут люба доросла людина відповість що,це цирк.
KING 18 вересня 2011, 20:08 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
20. Руденко Юрій пише:
«Кому як не мені знати до котрої години начальник відділу культури засиджується на роботі, і як його малолітній син часто засинає в його кабінеті, бо батько з головою поринув у роботу»

Вибачте, але це все анітрохи не пов’язано з тим що він бив жінку. Ладно, не бив - це поки що не доведено, але матюками крив - так це добре чути на записі. Тут стаття не про його професіоналізм в його справі, а про його поводження як людини.
Якщо я буду хорошим хірургом, це ж не дає мені права ображати людей і застосовувати до них фізичну силу.
А в даному випадку його нецензурщина взагалі ні до чого - якщо він вирішив що зламалася апаратура - нехай викликає спеціалістів, нехай аналізують, справляють, розбирається хто винен. Але фраза "я тєбя в Днєпре утоплю!" аж ніяк апаратуру не відремонтує!
Іван 18 вересня 2011, 20:06 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Культура у Кобеляках була тоді, коли зав відділом культури був Дитро Срібний. Пам'ятаєте ті свята, які проводились на стадіоні, скільки людей вони збирали,які артисти приїжджали? Після нього культура Кобеляк опустилася на нульовий рівень.
Альона 18 вересня 2011, 19:57 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
24. Руденко Юрій пише:
«Стосовно того хто був п'яний в той вечір, є п'ять свідків. І можу завірити, що якраз В.Проскура нічим не нагадував п'яну людину. А от поведінка Олі бажалаб бути коректнішою. І ні один з присутніх не бачив щоб В.Проскура бив Олю. »

Цитати з тексту: «Бігом сюди, кобила! Не умнічай. Пішли, я тобі розкажу».Та завкультурою повів мене у інший бік від усіх.
Звісно, ви цього не бачили. Відвели ж подалі від вас, я так розумію
Небайдужа знайома олі 18 вересня 2011, 19:57 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
відповідь Руденко Юрій Так а як це могли бачити як він її вивів на вулицю, на записі чітко чути що він її вивів.
Альона 18 вересня 2011, 19:46 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
20. Руденко Юрій пише:
«итаючи цю статтю не перестаєш дивуватися, як у нас люблять поливати грязюкою тих хто старається щось змінити на краще. Не дарма кажуть "Хто робить того й поганяють".Кому як не мені знати до котрої години начальник відділу культури засиджується на роботі, і як його малолітній син часто засинає в його кабінеті, бо батько з головою поринув у роботу.»

Аж плакати хочеться від таких слів. Дійсно, який трудяга. Хочу спитати: шо ви мелете? Оцей "хороший" дядько побив і обматюкав дівчину! І зовсім не важливо, працює вона у Будинку культури чи ні.
Руденко Юрій 18 вересня 2011, 19:40 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Читаючи цю статтю не перестаєш дивуватися, як у нас люблять поливати грязюкою тих хто старається щось змінити на краще. Не дарма кажуть "Хто робить того й поганяють".Кому як не мені знати до котрої години начальник відділу культури засиджується на роботі, і як його малолітній син часто засинає в його кабінеті, бо батько з головою поринув у роботу. І дуже прикро, що в пресі замість хочаб маленької подяки читаєш тільки образливі коментарі, "не так співали", "не по темі пісня"... А скільки часу і зусиль потрібно для того щоб підготувати хочаб одну пісню, не кажучи вже про цілий концерт або шоу. А 16 вересня ми дійсно прийшли на репетицію, бо 17 вересня був день села у Шевченках куди нас запросили. І ситуація яка описана в статті занаддто перекручена.
Варфаламєй Робертович 18 вересня 2011, 19:27 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
6. ВЛАДИМИР ПРОСКУРА пише:
«ПРЕОБРЕЛСЯ НОВЫЙ ЗВУК ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ СТОИМОСТЬЮ В 60000ГРН»

Можна подумать це твая заслуга. Гроші жителей району, і нічого тут ля-ля.
New York 18 вересня 2011, 18:17 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
І хай ще попробують не зняти його після цього з посади!
povierennyy 17 вересня 2011, 22:27 На тему: Комп’ютеризовані дикуни...
Так схожу на таку. Тільки я спочатку мясо відділив від кісток і ото, трішки пожувавши, і ковтнув. Її навіть собаки і коти ще зїли, десь в траві, під деревом валяється. Сфоткати нема чим. Та і нозка та була в холодильнику (В МОРОЗИЛЬНИКУ) ІЩЕ З СЕРЕДИНИ СЕРРНЯ. Але я підозрюю що холодильник розморозився (коли в селі світло закінчилось)і знову заморозився. А всі ми знаєм що повторно заморожувати розморожені продукти нівякому разі не можна. Але мясо було не пропавше, та і підсмажив я його чудово.
---
А соь тут мабуть саме цікаве: У мене з 29 серпня нема газу. Газовшики перекрили трубу (я з ними вже розбираюсь - поки що законними методами). І я підключив балон з газом (у мене було і зараз є пів балона з газом) до двох канфорочної плитки. Плитку дес ь на горищі знайшов. Так от... Я підсмажив те мясо і зїв його з поганими думками стосовно газовщиків. Ну думав шото тіпа такого: "цензура, цензура, цензура, газовщики!!! Шоб ви цензура, шоб вам цензура, цензура. Я ж вас цензура, цензура, цензура" Ну і так далі...
---
Я канєчна ізвіняюсь, АЛЕ на мою думку це також вплинуло на процес травлення (точніше на процес "нетравлення"). Тому що думки мають вплив на матеріальний світ. Незнаю як у вас але у мене так. Ото коли кого пошлю (з емоційним* посилом) нах... то обовязково якась халепа трапиться зі мною.

* - тобто не тільки вербально, а і емоційно, з ненавистю, з негативними думками...
---

А ви думаєте звідки береться Жива та Мертва вода? Жива вода плучаеться від "пропитки" церковними дзвонами, а Мертва вода від ненависті, від гніву, одним словом від негативу. Вода має свою память.
---
Мабуть достатньо.
---
Іра, а-у... ну тбі зрозуміло від чого трапиласб зі мною така от "заболєвашка"?
---
Длю Любові осьо-сьо сцилка - Посилання на my.opera.com
Любов 17 вересня 2011, 21:55 На тему: Комп’ютеризовані дикуни...
Це таку ножку ви ковтнули?
Посилання на www.thenibble.com
Ви дивилися фільм "Анаконда"? Та зміюка спочатку ціляком ковтає свою жертву, а потім назад відригує. Не ображайтеся, це я по доброму.
Бажаю вам вилікуватися пошвидше.
водій 16 вересня 2011, 21:18 На тему: У Полтаві «КАМАЗ», здаючи наза...
У мене немає можливості виписувати якусь кореспонденцію взагалі, бо буде незчисленна кількість не отриманих номерів. Поштова скринька відкривається лише раз на рік, мною, щоб помазати петлі на кришці. А тому мій щотижневик лише тут, в мережі.
Жорж 15 вересня 2011, 14:06 На тему: Де на Полтавщині жити краще?...
Народ!Кто подскажет полтавские,как мер поживает,живой ли,или в партизаны ушел.Вот уж совсем спрятался и людям наверно стыдно показаться!Это же совесть Украины-однозначно!!!
STAS 15 вересня 2011, 11:05 На тему: «Народився у селі, щоб померти...
Не він - а воно !!!!!
Гість з Гарбузівки 14 вересня 2011, 16:54 На тему: Один з символів Полтави розвал...
пора рятувати рятувальників...
Бос 12 вересня 2011, 21:51 На тему: «Радіо є. Немає прийомників!»...
Все кина не будет, электричество кончилось...
неХохол 12 вересня 2011, 19:00 На тему: «Народився у селі, щоб померти...
7. Миколка пише:
«Причому тут Проскура він мабуть і по українські не вміе писати,просто Іване всі знають,що Горденко із Василівки,ну ми з Горденком близькі друзі бува балуемся коли заманеться,я його люблю він мене,тут не має,що скривати. »

Точно Проскура отписывает. Попросил может кого на украинский перевести :)
Хотя Гордженко танцевал таки... как то... женственно. На серезный мужской танец не очень смахивало. Но народ повеселился, все остались довольны
Іван 12 вересня 2011, 17:09 На тему: «Народився у селі, щоб померти...

4. Миколка пише:
«Неображайте мого сексуального друга,він і в танцях і в сексі дуже класний,конешно я йому говорив неїдь без мене бо не пройдеш а він бля поїхав.Ну нічого любенькій мій Сережка ми ось в койкі так затанцюемо шо аж корови у Василівкі завиють,ми всім покажим як нада бабки рубать шоб в Париж поїхать.Будем на сцені підараситись вход 10 грн дівок прийде багато їм інтересно буде мммм. »

Проскурі нудно живеться мабуть. Десь про Василівку вже чули
Миколка 12 вересня 2011, 13:28 На тему: «Народився у селі, щоб померти...
Неображайте мого сексуального друга,він і в танцях і в сексі дуже класний,конешно я йому говорив неїдь без мене бо не пройдеш а він бля поїхав.Ну нічого любенькій мій Сережка ми ось в койкі так затанцюемо шо аж корови у Василівкі завиють,ми всім покажим як нада бабки рубать шоб в Париж поїхать.Будем на сцені підараситись вход 10 грн дівок прийде багато їм інтересно буде мммм.
Автор 12 вересня 2011, 11:48 На тему: «Радіо є. Немає прийомників!»...
Курортне містечко тільки зі слів Реки, а якщо стане на бумазі, то Кожухаренко і всі 3тис.злупить, требаж новий джіп купувати.Що там до оздоровлення,а йому ж з району ще ж і гроші дали,депутат.
Альона 11 вересня 2011, 14:55 На тему: Вікторія Санжарівець: «А що б ...
1. З цікавості пише:
«Чому у статті не написано про Ірму Крат?»

Мені так думається, якби посадили Ірму Крат а не Вікторію Санжарівець, тоді у статті було б місце саме Ірмі Крат. Чи не так?
Арік 9 вересня 2011, 22:18 На тему: Для дітей хворих на фенілкетон...
Коментар видалено, за порушення парвил користування сайтом п.2.3 (спам)
Іван 9 вересня 2011, 22:13 На тему: Для дітей хворих на фенілкетон...
У моэї цьоці донька хвора на фенілкетонурію їй 3,5 роки. діагнос виявили недавно. Чому його не виявили в роддомі ? Через халатність лікарів. Це довга історія тому я не буду її розповідати... Мене цікавить ось що: де можна замовити (з доставкою в м.Рівне , або м.Львів )їжу для цієї дитини- МАКОРОНИ ???? Порадьте щось !!!! тел.0673916522 НАДІЯ .
З цікавості 9 вересня 2011, 16:17 На тему: Вікторія Санжарівець: «А що б ...
Чому у статті не написано про Ірму Крат? Саме вона, якщо їй вірити підняла всю область і тих самих правозахисників на захист Санжарівець.
1 ... 1626 1627 1628 1629 1630 1631 1632 ... 1642
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації