Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 1591
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
12.orakul
«
Перконати можна людину з мізками»

Ти тупе чмо, хто кому краще лизав, як мелеш 7ерню, так до кінця мели!
Скільки армій, батальйонів РФСР лизало німцям ? Тобі перечисляти дибілу ? Чи сам найдеш в інтернеті. Кінчений ватнік
11.Slavko
«Краще б мене переконав, що я не правий
»

Перконати можна людину з мізками. Візьми вивчи історію і якщо у тебе мізки є, то тоді тебе не треба буде і переконувати. Ось тобі вір Василя Симоненка з якого ви необачно зробили тіпа побратима. Але він вам не побратим.

НІ, НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНА!

Я зустрічався з вами в дні суворі,
Коли вогнів червоні язики
Сягали від землі під самі зорі
І роздирали небо літаки.

Тоді вас люди називали псами,
Бо ви лизали німцям постоли,
Кричали «хайль» охриплими басами
І "Ще не вмерла…" голосно ревли.

Де ви ішли — там пустка і руїна,
І трупи не вміщалися до ям, —
Плювала кров’ю "ненька Україна"
У морди вам і вашим хазяям.

Ви пропили б уже її, небогу,
Розпродали б і нас по всій землі,
Коли б тоді Вкраїні на підмогу
Зі сходу не вернулись "москалі".

Тепер ви знов, позв’язувавши кості,
Торгуєте і оптом, і вроздріб,
Нових катів припрошуєте в гості
На українське сало і на хліб.

Ви будете тинятись по чужинах,
Аж доки дідько всіх не забере,
Бо знайте — ще не вмерла Україна
І не умре!
Василь СИМОНЕНКО
***
2.orakul
«Слава незалежній Україні»

Думка ватника найбільш важлива, коли його не питають.
Нам справді потрібно вертатись до рідної віри.
При чому совок? Раби вірують у вождя, наша рідна віра його не мала
8.orakul
«вас сюди не кликав»
От інтересно, чи тобі хтось пику набє чи ні? »

Краще б мене переконав, що я не правий
7.orakul
«Ясно що для тих хто сидів у схронах»

Я вже пояснював, що мої діди не сиділи. І взагалі, тому пепедував голодомор, якщо ти не чув. То хто ж переміг? Перемога над чим? Перемога тих, хто робив димову завісу із підпалених хат і тікав? Чи тих, хто інфраструктуру підривав і тікав із всраними штанами? Тих, хто в спини стріляв - спецотряди, відступаючим.
Перемога дибілізму і шизофренії. На жаль. На мій теж.
1.Ludmila65
«Якого патрiархату нова церква?»

Та яка вам різниця? Усі церкви Христові, тобто іудейські. У кажній церкві будь якого патрірахату висить одинакове розпяття на якому написано імя хазяїна церкви якому ви і молитесь в надії що він вам щось допоможе. Написано там ІНЦІ - Іісус Назарей Цар Іудейський. То його так би мовити приймальня. Так що ходіть моліться на здоровья він вас вислуха і зробить так як йому потрібно. Для нього нама ні москаля, ні українця, на грека. Для нього усі лошари однакові. Нарешті усі свідомі розвалили атеістичний СРСР і відродили так звану духовність. Тепер у вас і бог і президент і премьєр іудеї. Слава незалежній Україні.
Якого патрiархату нова церква?
orakul 20 червня, 08:09 На тему: Чому люди різні?...
4.Седой
«или за что коммент закрыли? »

Не шкреберть. Дуже воно не любить слово яке визначає усіх свідомих. Прийшлось його ще трішки підрихтувати
5.Седой
«Боже полуниці урожаю не буде - без штанів залишишся. »

Та ні, без штанів не залишиться. Вони таки роботящі. Не буде полуниць, будуть нужники вичищати, корів доглядати, із хферм гній вивозити, вулиці підмітати. У Європі їм завжди раді і роботу знайдуть
4.Slavko
«Та ваша політика завезених писати ганьбу на українців, якими ви не являєтесь, .... валіть звідси усі дружно, ніхто вас сюди не кликав»
От інтересно, чи тобі хтось пику набє чи ні? Це такі як ти тут "завезені", а якщо бути точним, то ніхто вас сюди і не завозив, ви самі сюди заїхали, бо звикли по світу бовтатися. А було б краще, якби сиділи собі на Говерлі. Говорячи твоїми словами " ніхто вас сюди не кликав" Але живіть собі, якщо вже приїхали. Тільки нєхрєн тут свої права качати і свої закони встановлювати. Почитай що про вас написав Василь Симоненко у своєму вірші "Ще не вмерла Україна". Василь Симоненко точно не москаль.
4.Slavko
«Позаду були дні вшанування пам"яті, хто кому заважав ? »

Для особо тупих пояснюю, що «позаду» був День Перемоги. Фрау Меркель виступила із зверненням до 80-річчя нападу Німеччини на СРСР "Через несколько дней, 22 июня, состоится годовщина нападения нацистской Германии на тогдашний Советский Союз. После того как с немецким нападением в 1939 на Польшу была развязана Вторая Мировая война, 2 года спустя Германия открыла следующую ужасающую главу. Для нас, немцев, этот день - повод для стыда." Якщо людина не зовсім тупа, то їй і цього досить для розуміння того хто розпочав війну. День Перемоги, це не день скорботи - це "праздник со слезами на глазах", як у пісні співається. Ясно що для тих хто сидів у схронах і стріляв у спини українцям той день є скорботним. Скорбітє. А наші діди святкували "Рукописи на горять" Посилання на www.youtube.com
5.Седой
« Зараз землю почнуть продавати»

завжди мислиш по-москальськи, мов від когось твоя доля залежить, від чиєїсь грядки. ординець одним словом. каструля на голові все-таки краще, чим совок у голові і чужі грядки
Одягни вишиваний ватник та заспокійся вже. Каструлю на голові залиш, бо голова від злості репне. Ноги помий и зуби почисти, бо а НАТу не візьмуть. :))))))))))))) Зараз землю почнуть продавати, так бери візок і зразу вези до Польщі, на грядки. Не дай Боже полуниці урожаю не буде - без штанів залишишся.
Седой 19 червня, 21:43 На тему: Чому люди різні?...
шкереберть - ненормативная лексика? или за что коммент закрыли? :))
3.orakul
«не пишуть і слова про заходи до 22 червня»

Стаття ватників для ватників. Що дурні можуть пам"ятати ? Крім обіцянок дешевої ковбаси і пайок на мітингах януковича ? Сьогодні і кожного дня гинуть кращі представники країни, ніхто не пам"ятає імен тих, хто загинув учора. А ватнікам все пабєда чудиться! Вам до пабєди ніколи не дожити, бо завжди боретесь самі з своєю дур"ю і при тому шукаєте крайніх, як то заведено при комунізмі, з тих, хто у вишиванках. Це ваш потолок. Патріотизму нуль і нуль десятих, ума, пам"яті так само. Позаду були дні вшанування пам"яті, хто кому заважав ? Вам без чумного красного прапора все не так. Повісьте його собі кожен собі у себе дома, на всю стіну, партрєт сталіна замість ікони і все, вся вам пабєда, налили водкі, заспівали і зажили, ніхто не прийде у вишиванці і не отніме.
Та ваша політика завезених писати ганьбу на українців, якими ви не являєтесь, а комусь доводите тут, які вони погані. Так валіть звідси усі дружно, ніхто вас сюди не кликав із вашою красною чумою і масовою шизофренією, дорога завжди відкрита. Від вас тільки шкода одна, бо числитесь ніби українцями і у владу обираєте нібито таких самих українців, а насправді, самі бачите кого. Ваша влада - ваше обличча, хто кого обирав
Чогось ні "Наше місто" ні «Ехо» не пишуть і слова про заходи до 22 червня. Треба так розуміти що ніякого заходу не буде, чи як? Перемогу в свідомості пришелепків перетворили на трагедію а день справжньої трагедії вирішили похерети. Цікаво де Рада ветеранів поділася?
orakul 19 червня, 15:55 На тему: Чому люди різні?...
"Потрібні багаті і бідні, розумні і не надто, веселі і сумні, молоді і старі, генії і де.б_іли.

І якщо хтось із цього величезного списку «потрібних» випаде, то зруйнується ота невидима гармонія і цей світ полетить шкереберть."

Питання канєшно щибко хвілософське. Треба подумати. Але очевидно інше. Отих усих перелічених зараз активно вирощують, розводять і тіпа виховують і тіпа навчають. А це вже не гармонія а штучне створення дисгармонії. І від цього світ точно полетить шкереберть.

Змінено 20.06.2021, 08:06
orakul 19 червня, 15:48 На тему: Чому люди різні?...
Оракул ніде і не пропадав. А Слена із Славком поїхали до ляхів на клубнику. А дехто каже що вони десь у схроні розможаються, кадри кують, так би мовити. Туго зараз стало із патріотами. Багато людей почало, якщо й не прозрівати, то розуміти, що їх таки розвели.
В Іванівці відновили а із Чорбівки до Іванівки ніхто її не робив там ями вколіно.
Есть у кого-нибудь мысли без мата? :))
Седой 18 червня, 18:06 На тему: Чому люди різні?...
4 дня никаких комментов... Обидно... Где Селена, где Оракул? Скучно, господа :)
Игорь Михайлович, аплодисменты! Тема раскрыта полностью, простор для диалога! Дождь помеха? Нарооооо-оД, в атаку! :)))
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ну її на хуй,таку підтримку Заходу.Ось ще підтримають коли видурять землю.
Отож то я й переживаю, де це Славко з Селеною. Вони тут більше всіх Путіним усіх лякали а тепер взяли і десь пропали. Спочатку я думав, що вони поїхали в Європу на клубнику а тепер вже й сумніваюсь. Не дай бог щось із собою зроблять а Путін так і не прийде. Хоча... вони ж патріоти, хіба їх Путіним злякаєш? Може підкоп роблять під Красну площу? А може повдягали вишиванки, вирили схрон і десь в лісі розмножуються? А ми тут переживаємо.
1.Fed654Frumos
«Вінсент Форрестол українського розливу)) »

Форрестолу було легше. Тоді інтрнетуу не було. А зараз - тєлік +нет от дах у людей і зриває. Буддисти наазивають цей світ ілюзорним, Майєю. А тут ще й інфомайя. Така собі ілюзія ілюзії.
Бієць АТО вербуючись на хронт підписує контракт. У контракті написано що його сімя отримає у разі.... Подібний контракт повинен підписувати кожен вакцинуємий з лікарем чм лікувальним закладом. Ну це ж так просто і очевидно. Якщо влада на це не йде, то самі робіть висновки. Як тільки нарід почне вимагати такого документу, то на цьому вся кумедія із вакцинацією і скінчится. А добровільці хай йдуть і вакцинуються. Добовільці на те і добровільці, вони й в АТО без контракту їздили а потім бігали за депутатами щоб їм пільг дали. Так ніхто нікому і не дав.
1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 1591
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації