Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 1631
Зв’язатися з "Добробутом",це себе наїб.ти.Це по перше.А по друге,якщо насіють буряка,то вигода буде тільки «Добробуту» і Біликам,а дорогу уб’ють у всіх прилеглих до заводу громадах.Питання:нахера вони сусіднім громадам всралися?
Тут НАРОД пропонує створити нове свято! з 30 по 31 грудня! Назва "Підвісь депутата, за те що красять на паску" думаю що саме таке бажання має кожен УКРАЇНЕЦЬ, який живе за прожитковий мінімум!
За такі ідеї можна обирати депутатом до гробової дошки і виплачувати пожиттєво пенсію тисяч по сто грн. От тільки чи в ближчому майбутньому навіть у вересні наступного чи буде в українців за що зварити той борщ , це велике питання.Ідіотизм прогресує.
6.Niko
«А гроші НСЗУ таки виділяє, тільки не тим, кому потрібно. »

І Ви дійсно праві, гроші виділяють, але Козирідівська банда іх половинить.
3.Fuks
«. Fuks »

Павло Олександрович, зрозуміло, що ви краще знаєте,ви там приймали участь.
Fuks 9 грудня 2021, 18:59 На тему: Поліцейські провели обшуки у Б...
Нє,ну правда в чьом прикол,був в лікарні вКобеляках там балакають,на площі в Біликах теж про долари і міліони кажуть.що шукали???
Гунжель, як завжди, попереду планети всієї: всі знає до найдрібніших деталей - навіть скільки знайшли і де знайшли :)
А звідки інфа не вказує. Приснилося, мабуть, чоловіку.
7.Slavko
«Це тобто такі маскалі, яких цар петро так і не навчив голити свої морди ?»

Це ті москалі, які дали тобі руську баню і руську піч. Ніде ж нема у фольклорі понять "українська баня", память народна не донесла. То може ви не зря печетесь із Селеною про тауалетний папір? А голити, як ти кажеш, морди, то питання спірне. Борода - то від Бога. Він створив людину з бородою. Ну де ти бачив, щоб, наприклад, лев стриг чи брив свою свою гриву? Може то саме із-зі того, що люди почали стригтися і бритися, став і розум їх покидати? Всі мудреці, волхви і т.п. були з бородами. А богообрані й зараз з ними ходять, та ще й пейси відпускають. Так що може тобі варто бороду завести, може поумнієш. А Селені треба коси відростити. Це питання сурйозне, а ти хочеш просто так все на Петра звернути. Петро, він же тіпа агент сіона був. Чи ти й не знаєш? Є багато інфи про те що його підмінили. Це питання треба сурйозно вивчати. Домислів багато, але є й факти. Факт наприклад те, що піраміди, Константинополь, Київ, Петербург знаходяться на одному меридіані. Перевірь. Тобто захват територій йшов по плану. От тільки Росія завжди пручалася, а свідомі відразу лягали під завойовників, бо завойовники завжди їм вказували на придуманого ворога і використовували цю фішку. Ну це давно відомо - "поділяй і володарюй".
7.Slavko
«Знайшов знатока-шизофреніка, мені пропонує. Цирк.»

При чому тут знаток, чи шизофренік? Ти бачиш тільки своїх побратимів по хворобі, чи шо? А Ханукію на майдані ти не побачив? Чого ж вас це не турбує, де ж ваші козаки. Один тіпа шизофренік побачив? А де ж свідомі7 Свідомі бачать тільки шизофореніка, а те, що у них в центрі тіпа вільної України вже символи чужі ставлять їм пох? Ану поїдьте в Ізраілі тризуба свого поставте, а ми на вас подивимось. Один Кобелячани поїхав не в Ізраіль, а в Дніпропетровськ і забрів там в синагогу і почав розказувати що вони Христа розпяли а це тіпа гріх. Так йому там добре пику побили. Було це в минулому році, а він і досі забути не може, мабуть таки добре побили.
Fuks 9 грудня 2021, 14:07 На тему: Поліцейські провели обшуки у Б...
О,цікава новина.А що шукали,що найшли.
5.orakul
«Ти б хоч спитав у Філона, чи в Адміна»


Пора з них за твій смітник на сайті спитати так , як з Мамая.
такого по вата-24 не розкажуть. дизлайк ставиш, бо непривично ?
Цей день в історії
2 дн. тому ·
Поваливши після тримісячної облоги захисну стіну, 6 грудня 1240 року орди хана Батия прорвались у Київ і захопили його у дводенних боях. Від завданих ними непоправних втрат місто так і не оговталось, втратило княжий статус, а чисельність населення відновило лише за шість століть.

оце справжні бл* славяноарії
6.orakul
«ось подивись де там ваші козаки?»

де ти того божевільного викопав ??
Це і є твій соплемінник, якого ображають українці ?)))
Його сам творець обидив, ума не дав
Що воно в його понятії як «"славяноарии"» ??))))))
Знайшов знатока-шизофреніка, мені пропонує. Цирк.
Це тобто такі маскалі, яких цар петро так і не навчив голити свої морди ?
Такі собі старики без золотої рибки і такі ж божевільні ??))
3.Slavko
«козаки валять менори»

На ось подивись де там ваші козаки? Хоча.. там і з пейсами нікого не видно Видать шабес-гоїв найняли і ті ставлять.Посилання на www.youtube.com
3.Slavko
«Давно, дурню сам собі лайки ставиш ?»

Ти б хоч спитав у Філона, чи в Адміна, перед тим як писати, а чи це можливо самому собі лайки ставити? Якби так можна було робити, то у вас із Селеною найбільше б лайків було. Чого ж ви собі їх не понаставляєте?

3.Slavko
«як зараз успішно козаки валять менори та у річку їх скидают»

По перше, я такого не чув і не бачив. Бачив, що на майдані спокійно поставили Менору. Ніяких козаків там не було. А могли б прийти та хоч підняти рядом свої шаравари на палиці. По-друге, скільки тобі пояснювати, що ніякі козаки разом з вашими свободівцями й пальцем не поведуть поки їм із синагоги не прийде директива з шекельним додатком. Якщо десь ваші козаки й чудили, то значить так було треба синагозі. Зараз вони стараються якомога більше розпалити ворожнечу і натравити таких як ви на своїх соплемінників, які на жаль не далеко від вас відкотилися по розумінню того що відбувається. Розумію, що свідомим цього не понять, але цього й пересічні представники тіпа божого народу теж не понімають. Вони, наче ваші побратими по упоротості.
4.Fed654Frumos
«Коли собаці нічого робити,вона яй.я лиже.
»

Це все про цю статтю. Тупуватим поясню. Вона розрахована на ватніків, автор сам ватнік. Понос удався, вітаю
2.Slavko
« кілька фальшивих сторінок маєш»


То, виходить, він як скунс скрізь смердить ? Всіх провокує, ображає.Хай там як, а це вже - нездоров"я.
Давно, дурню сам собі лайки ставиш ?
Бачу, давно. Нічого особистого, але принципово не поважаю паразитів, особливо тих, які паскудять наліво і направо.
Досить вже молитися на шизофреніків і вождів ! Тобто, моліться, кому це життєво необхідно...
Припускаю, що якби автор був дійсно українцем, він би дописав, як зараз успішно козаки валять менори та у річку їх скидають, для повної картини.
Але.
Йому це не вигідно з тих чи інших обставин. Патріотизм стоїть далеко не на першому місці, хліб, ковбаса, а тоді усі інші.
Дивуюся з цих осіб та особин, які весь час сповідують імперії, намагаються гордитись приналежністю до якої-небудь із них, мають вождя замість бога, який чомусь завжди є прямою прислугою сатани. Є над чим задуматись !
Кожен давно собі вибрав, мир для всіх, справедливість чи імперія, а фактами можна маніпулювати безкінечно
Ще у фейсбуці кілька фальшивих сторінок маєш.
Сам дурний, давай усіх дурними зроблю. Оракул, В.Коробчинський, Остап Бандера і хто там іще ?

Змінено 08.12.2021, 20:10
16.микола козак
«16. микола козак / сьогодні, 16:18»


Яскравий зразок особи -хейтера. Ні додати, ні відняти. На всіх кидається по-скаженому.
15.микола козак
«То ти ж до цього часу пальцями проводиш ту операцію , то навіщо тобі той папір? »

Дуже цікаво, звідки у Вас така інформація про моє, по суті, інтимне життя?
Чи від злості навіть не придумали більш дурнішої фрази що б написати мені?:)

11.orakul
«Якщо тобі мільйони жертв батьків і дідів і їхня Перемога і відбудова з руїн країни, то не велике і не значуще, так що тоді для тебе значуще?»

Ви, шановний, знову поверх строк прочитали, відчули приплив гніву через те, що мій текст явно не відповідає Вашим поглядам і навіть не спробували «в’їхати» у суть моїх слів. У центрі моєї історії зовсім не туалетний папір був. Але далі нього Ваша думка не зайшла :)
Ну ладно вже, Еннгельс і Куйбішев тіпа чужі. А от "борці за владу рад" були наші. Приблизно такі, як Селена із Славком, активісти. А з іншого боку, я щось не пойму, у нас зараз по Конституції, хіба не влада рад? Шизофренія крокує по країні. СУГС!
13.Selena2017
« Selena2017 »

Такую дуру ще треба пошукати , ти неперевершена.
9.Чудо Юдо
«Ага, а у нас у ті часи далеко не кругом туалетний папір був".
»

То ти ж до цього часу пальцями проводиш ту операцію , то навіщо тобі той папір?
1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 1631
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації